Reklam
Temiz Magazin
25 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan Yengeç Burçlarının 2019 yılı analizi

Astroloji
22 Aralık 2018
Astrolog Sema Sidar'dan Yengeç Burçlarının 2019 yılı analizi

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç burçları için 2019 Yılı

Merhaba Sevgili Yengeç burçları.

2019’un size sağlık, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, burcunuzun 2019 yılı yorumuna başlıyorum.

Bu sene en şanslı olduğunuz konulardan bir tanesi iş ortamınız!

Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni size iş ortamı, sağlık, iş arkadaşlarınız olan ilişkiler ve özellikle iş hayatınızda çok destek sağlayacak daha iyi bir pozisyona gelmek iş ortamınızda rahat koşulları sağlamak adına güzel bir yıl.

Sağlık konusunda da destek var.

Yaşadığınız hastalıklarda çözüm bulurken, sağlıkla ilgili sıkıntılarınız varsa çözüm bulabileceğimiz gibi burada dikkat etmeniz gereken nokta kilo almaya çok müsait olacaksınız, iştahınız artabilir.

Jüpiter'in etkisinden dolayı yine aynı şekilde sağlıklı beslenerek de bu kiloyu koruyabilirsiniz. Jüpiter büyüteç etkisi yaratır, hem pozitifi hem negatifi büyütebilir, sağlıklı beslenmeye yönelerek o kısmı büyütebilirsiniz.

2 Aralık'tan itibaren Jüpiter karşıt burcunuza geçiş yaptı, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik adına destekleyecek, zaten geçen seneden bu yana Satürn'ün sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerine sınadı ve aralık ayı itibariyle bu konu başlıklarında rahatlayacaksınız. 

Ama bu döneme kadar zorlanmalar devam edebilir. Çünkü Satürn ders gezegeni karşıt burcunuzda yer alıyor ve ilişkilerinizdeki sorumlulukları sizin üstünüze yıkıyor.  Doğru kararlar almak, mantık üzerinden yol almak evlilikte yaşanan problemler de hem sizin hem partnerinizin yeterli derecede sorumluluk alması önemli.

2019 sizin için çok önemli zorlanmalar aynı zamanda mükafatlar yine bu yılı içinde yer alıyor.

Yılı şekillendiren tutulmalar kendi burcunuzla ve karşıt burcunuzda yer alacak bir tek 21 Ocak'ta gerçekleşecek Aslan burcunda gerçekleşecek tutulmanın direkt etkisinde değilsiniz ama bunun dışındaki tüm tutulmalar birebir sizi etkiliyor.

Bu yüzden bu tutulma dönemlerinde gücünüzün yerinde olması şart.

İlk tutulma 6 Ocak'taki Oğlak burcunda gerçekleşecek tutulma sizi evlilikler, ortaklıklar ve davalarla ilgili alanınızda gerçekleşecek.

Bu etkiden dolayı mevcut ilişkiniz teste tabi olabilir. Ya tamam ya devam diyeceğiniz, ilişkiler adına radikal hamleler yapacağınız bir etki.

Aynı zamanda yine özellikle evliliğiniz sürüncemede ise de boşanma yönünde karar alabilirsiniz.

Fakat bunun sonuçlanması temmuz tutulmalarına yansıyacak ama buna değinmeden önce Ocak ayında gerçekleşecek 21 Ocak'taki Aslan burcundaki tutulmanın etkisinden söz etmek istiyorum.

Bu tutulma da sizin para açısından öne çıkmanızı gelirlerinizi arttırmanıza , eğer böyle geçici bir işte iseniz sabit bir işe geçişiniz adına önemli ve  tutulma döngüsünde gelirleriniz kadar giderleriniz de aratacak.

Sizin için çok süreçleri işaret eden  2 Temmuz'da ve 16 Temmuz'da gerçekleşecek tutulmalar burcunuzda ve karşıt burcunuz Oğlak’ta gerçekleşiyor bireysel davranabilme önemli bir sınav dönemi olurken. Yer değişikliği, boşanma, evlilik iş değişikliği gibi büyük olaylar hayatınızda olurken, tüm bunları bir anda olabilir. Geride bıraktığınız bir yılda doğru hamleler yaptıysanız meyvesini yiyeceğiniz, sizin hasat zamanı olan bir ay olacak.

Aşk hayatınızda kimse yoksa Temmuz ayının ikinci yarısında uzun süreli  çok güzel bir ilişki ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yılın son tutulması sizi zorlayacak size 26 Aralık'ta gerçekleşecek tutulma da resmen hayatınızda bir dönüşüm olacak değiştiremediğimiz, yüzleşmekten korktuğunuz her konuyu bu tutulmada çözeceksiniz.

Bu yıl sizin için gelgitleri olan bir yıl tek yapmanız gereken kurallara uymak duyguyu ve mantığa çok iyi dengelemek olacak.

Önemli kararları almamanız dikkatli olmanız gereken tarihler ise  Merkür'ün geri hareketi  burcunuzda olacak.

19 temmuz ve 1 ağustos arası Merkür tam olarak burcunuzda geri harekette olacağı için, önemli, imzaları,  evlilik iş değişikliği sözleşme ve imzalarla ilgili adımları bu tarihte yapmamalısınız.

1 ağustos sonrasına bırakmalısınız. 4 Haziran ve 27 Haziran arasında rahatlıkla karar alabilirsiniz hiç sıkıntı yok.

2019’da  girdiğiniz tüm  mücadeleleri  kazanacağınız olumlu tarih ise 16 Mayıs- 2 Temmuz arasında  olurken, Mars mücadele gezegeni burcunuzda olacak.

Size etkileri çok iyi olurken sağlık açısından tutulma döngülerinde 6 Ocak, 16 Temmuz dikkat etmeniz gerekli, mide ve bağırsaklar problemleri risk altında olacağınız sağlık problemleri.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Yengeç Burcu
2019
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter