Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve 28 Kasım haftasının burç yorumları.

Astroloji
27 Kasım 2016
Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve 28 Kasım haftasının burç yorumları.

 

 

Herkese Merhaba;

Oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz, sırayla hepsini siz değerli okuyucularımla paylaşacağım.

YAY BURCU'NDA YENİ AY BAŞLIYOR

29 Kasım'da  7 derece Yay Burcu'nda gerçekleşecek olan Yeni Ay, enerjisi ile tüm haftaya etki edecek!

Yeni Ay hayatımızda  başlangıçlar adına tetikleyici etkiye sahiptir, Yay Burcu'nuntemasıyla birleştiği zaman özellikle eğitim, öğrenim ve yurtdışı ile ilgili konularda kendinize yeni bir vizyon edinmek, harekete geçmek, hayatı akışında yaşamak, akışına bırakmak için destekleyici!

Fakat Yeni Ay'ın oluşumu esnasında  Neptün (hayal ve hayal kırıklarını gösteren gezegen) ve kuzey / güney ay düğümü yani karma noktalarımızda yaptığı açıdan kaynaklı olarak; artık sürüncemede olan konuları hayatınızda netleştirmeniz ve ona göre hareket etmeniz şart. Burada, yaşadığınız zorluklara karşı harekete geçmek itici bir güç kullanmak, kaderci davranmak,  hayatınızdaki süreci kabullenmek söz konusu olabilir ama ,yapacağınız seçimlerle   kaderinize yeni bir yön vermek için,  hamle yapmak yani kabulleniş değil hafif isyan modunda yeni bir başlangıç için destekleyen  bunun için fırsatları da hayatınıza getiren bir Yeni Ay olacak. 

Seçimlerimizi dürtüsel bir enerji ile gerçekleştirsek de, daha sonra  mantıksal  düşüncelerle harekete geçeceğiz. Bu açıdan Çarşamba'dan sonra daha olumlu olacak diyebilirim, yeni ay ile  beraber spora başlamak harekete geçmek, hareket enerjisi kullanmak  ertelediğiniz, eğitim programlarının yönelmek adına harika bir dönem.

Haftanın diğer önemli etkisi ise Mars-Satürn olumlu açısı,  artık verdiğiniz mücadeleler için akılcı çözümler bulmak,  özellikle zihinsel anlamda ifade edebilmek, geleceğe yönelik planlar oluşturabilmek adına olumlu etkiye sahip. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, her şey çok havada kalabilir düşünceleriniz savunduklarınız, icraata geçmek şart.

MERKÜR, OĞLAK BURCU'NA GEÇİYOR!

2 Aralık ile beraber Merkür (iletişim gezegeni) Oğlak Burcu'na geçecek. İlk etapta 4 Ocak'a kadar bu burçta  kalacak, çünkü devam eden 19 Aralık  itibari ile  geri hareketine başlayacak ki bunu haftaya çok detaylı bir şekilde sizinle paylaşacağım ama peki şimdi nasıl harekete geçirecek bizi Merkür?  Ciddiyet ile konuşmak, sözlerimizin arkasında durmak, az ve öz konuşmak düşüncelerimizde mantığı kullanmak için harika bir etki yaratacak.

 

Sormak istediğiniz her şey için sosyal medya hesaplarımı kullanabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Burçları incelersek;

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, yeni ay sizi eğitim anlamında tetiklerken, geçmiş ile  yüzleşmenize sebebiyet verecek. Özellikle kariyer konusunda harekete geçmeniz çok önemli. Sosyal çevrenizden destek alırken, bu hafta ne kadar sosyal olursanız geri dönüşler o kadar olumlu olurken, sürpriz yolculuklar da hayatınızda olacak... Pasaport ve vize başvuruları için olumlu etki varken. Bu hafta içinizde biriken aşırı bir enerji olacak, bunun sinir olarak hayatınıza yansımaması için spor çok olumlu bir seçenek olacak. 

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, yeni ay hayatınızda  çözüm bulduğunuz maddi konuları artık yeni yatırımlara dönüştürme, eğitime yatırım yapma; kariyerinizde ilerlemek adına Merkür'ün Oğlak  burcuna geçmesiyle, adınızı öne çıkarmak, kalıcı anlaşmalar ve  imzalar ile ilerlemek için çok pozitif etkiler var. Dikkat etmeniz gereken konu ise, geçmişte yüzleşmeyi ertelediğiniz konuları, yeni ay gözünüzün önüne koyacak. Özellikle ailevi konular ön planda olurken, sizin için artık harekete geçme zamanı.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, yeni ay evlilik ve ikili ilişkiler adına yeni başlangıçlar için sizi destekleyecek. Hayatınızda birisi yoksa, özellikle geçtiğimiz yaz ayında tanıştığınız kişi karşınıza çıkabilir. Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz, ya da bir bitiş söz konusu. İlişkilerde  mantığınızı kullanıp, bu şekilde karar vermelisiniz. Diğer yandan maddi konularda da yeni fırsatlar doğarken , mevcut para durumunuzu yapılandırmayla ilgili olumlu etkiler var. Gözden kaçıracağınız ödemeler devamında sıkıntı yaratabilir,  ihmal etmeyin.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, çalışma ortamınızda gerçekleşen yeni ay, geçmişteki sıkıntıları çözümlemeniz için size destek olacak fakat burada sürekli  değişen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hep "B" planınız olsun. Doğru adım atmak pozitif düşünmek doğru karar vermek, önemli olacak. Aynı zamanda  ortaklıklar adına oldukça olumlu bir etki var. 2 kişi hareket etmek bu dönemde size kazanç sağlayacak özellikle maddi anlamda partnerinizden destek gelirken, onun akılcı konuşmaları size  ışık tutabilecek. Dikkat etmeniz gereken nokta ise gereksiz bir hak adalet arayışı içinde olabilirsiniz ve sizi gerebilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, yeni ay sizin aşk ve ilişkiler konusunda tetikleyecek, kendinize vakit ayırmak ve  güzel başlangıçlar yapmak sizin için önemli.  Fakat isteklerinizi beklentilerinizi netleştirmek, hayal dünyasından çıkıp daha radikal adımlar atmak önemli. Harika bir enerjiye sahip olacaksınız bu hafta, bu enerji size şansı da getirecek. Aşk için ise bekar olan Aslan burçları iş ortamınızdan ya da  çalışma arkadaşlarınız  ortamından yeni bir insan ile tanışıp, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, aile ve yuva  kavramlarında  yeni ay sizi etkilerken, hayatınızda bu anlamda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz... Eğer evliyseniz evliliğinizi sorgulamak, enerji olarak sizi hayatta neyin tutmadığını da değerlendirme  dönemi. Biraz ev ortamına uğramakta sıkıntı çekebilir, uzak bir yolculuktan kaynaklı evinizden ayrılabilirsiniz. Yine yurtdışı ile ilgili konular bir şekilde aile ortamına taşırken. Çalışma ortamınızda verdiğiniz zihinsel mücadeleyi kazanmak adına olumlu bir etki var.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, yakın çevreniz, kardeşler alanında sizi tetikleyecek yeni ay, bu arada size fazlasıyla yolculuk getirecek hayatınızda birçok işi gerçekleştirmek bu yolculuklara bağlı olurken, yeni başarılar elde etmek içinde destekleyecek. Bu hafta sosyal çevrenizden de yardım alabilirsiniz ve bu dönemde  hayatınıza gelen insanları bir yere not edin, devam eden süreçte yani mayıs ve haziran 2017'de karşı karşıya  gelip, yeni bir oluşum içinde olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise zihin olarak  çok hareketlisiniz ve ana odaklanma problemi sizi aşırı unutkan yapabilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, para alanınızda gerçekleşen yeni ay gerçekten size iyi ve güzel gelirler getirirken,  daha önce savunduğunuz, maddi anlamda gelir getireceğini düşündüğünüz projelerin de maddi olarak size olumlu getirisini görebileceksiniz. Diğer yandan  ailevi  problem yaşayan akrep burçları bu hafta sorunları çözümlemek için ideal, fakat bunun için yaşça büyük bir destek almanız gerekecek. Yine gideceğiniz kısa yolculuklar size avantaj sağlarken iletişim yönünüzü olumlu kullanarak, kalıcı anlaşmalara imza atabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,  burcunuzda gerçekleşen yeni ay artık hayatınıza hareket enerjisini katacak, geçtiğiniz bir buçuk yılda kazandığınız tecrübeleri hayatına yansıtmak, aynı hataları tekrarlamamak anlamında size uyarıcı etki yaparken bu doğrultuda yeni başlangıçları getirecek. Diğer yandan özellikle yakın çevreniz ile yapacağınız kısa yolculuklar size bu dönemde artı artı getiri sağlayacak kesinlikle ertelemeyin. Eğitim alanı eğitim sektörü hizmet sektöründe  yüksek başarılara imza atacak güzel ve akılcı projeler olurken, parasal olarak da geri dönüşü olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Yeniay sizi çalışma ortamınızda hamle yapmamız için destekleyecek, fakat harekete geçmeniz şart. Diğer yandan Merkür iletişim gezegeni burcunuza geçti ve artık konuşmalarınızı projelerinizi netleştirmek için fırsat verirken. İş arayan  ve işinden sıkıntı yaşayan oğlak burçları bu hafta sizin mantıklı  akılcı çözümler bulmanız düşüncelerinizi savunmanız ve devamında bunlarla ilgili sonuç almanız için desteklerken. Yeni bir eğitim durumu da gündeminize gelebilir burada yaşça büyük erkek figürleri ile  düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Yeni ay sizi gerçekten oldukça pozitif etkileyecek geçtiğimiz  mayıs ayında yaşadığınız sorunların hayatınıza olumlu yeni başlangıçlar olarak yansıtırken. Burcunuzda bulunan Mars, artık harekete geç düşüncelerini savun doğru yoldasın diye size fırsatları sunacak. Dikkat etmeniz gereken konu ise,  küçük öfke patlamalarınız olabilir, sakin davranmanız önemli; ayaklar ve dolaşım sistemi ile  ilgili rahatsızlıklara dikkat edin. Su tüketiminiz çok önemli hareket etmeniz ve spora başlamanız ise ilerleyen süreçte sağlık açısından size oldukça iyi getiriler getirecek bu hafta  hareket şart

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, kariyer için harika bir dönem başladı sizin için kariyerinizi planlamak yeni projeler ve programlarda bulunmak çok önemliyken, tutamayacağınız sözleri vermemeye dikkat etmelisiniz. Haftanın genel enerjisinden kaynaklı, iş konusunda çok teklif gelebilir ama birden fazla işle uğraşmayın, devamını getirmekte zorlanabilirsiniz. Diğer yandan arkadaş ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekirken yeni başlayan dostluklar sizin için daha ideal olacak bu arada ilişkilerinizde maddi konular çok fazla öne çıkabilir, dengede olmaya özen gösterin.

Maddi açıdan kapıların açıldığı bir hafta olması dileğiyle...

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
yay burcu
Yeni Ay

Facebook Google plus Instagram Twitter