Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve 5 Aralık haftasının burç yorumları.

Astroloji
04 Aralık 2016
Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve 5 Aralık haftasının burç yorumları.

Sevgili okuyucularım, çok sevgili Temiz Magazin okucuyucularım;

Herkese merhaba;

Bu hafta gökyüzü çok güzel etkilere sahip, biraz olsun rahat nefes alacağız.

Bu süreci çok  iyi  değerlendirmeliyiz, çünkü devam eden süreçte özellikle  14 Aralık'tan  sonra zorlu etkiler başlayacak, o yüzden  bu hafta harekete geçmek önemli ve başlattığımız olaylardan hemen sonuç alabileceğiz. Ayrıca  zihin olarak oldukça yaratıcı olacağımız bir hafta ve bunu hayatımıza  yansıtan  ilk etki; Venüs'ün Kova Burcu'na geçmesi.

7 ARALIK'TA VENÜS KOVA BURCU'NA GEÇİYOR

7 Aralık itibariyle aşk, ilişki, sevgi, gezegeni  Venüs, Kova Burcu'na geçecek ve 3 Ocak'a kadar bu burçta kalacak.

Hayatımıza yansıyacak ana tema "sıradan olan bizden değildir" olurken özgürlüğümüze düşkün daha serbest ilişkiler bu devirde bizi mutlu edecek.

Özellikle  kafa ve fikir yapısı olarak aynı olmadığımız insanlarla bir birliktelik bir ortaklık sürdürmek çok zor olacak. Aynı zamanda herkes kendi alanını koruyacak, bu dönemde kimsenin adına karar vermeyin. Özellikle sevgilinizi ve sevdiklerinizi kısıtlamamaya çalışın. "Özgürlük" kelimesi anlam kazanacak. Bu süreçte kim sıra dışı ise ona olan talep ve ilgi artacak. Aşk'ta romantizm değil,  zekâya önem verdiğimiz ilişkiler ortaya çıkacak. Para konularında da biraz elimiz açık ve cömert olabiliriz. Yine de dikkatli harcama yapmanızı tavsiye ederim ayın 14'ünden sonra zor enerjiler hakim olacak. Aşk açısından şanslı olan burçlar başta Kovalar ve Aslanlar, yine İkizler ve Terazilere aşk canları çalacak.

GÜNEŞ ve JÜPİTER ENERJİSİ

Haftanın diğer bir etkisi ise Güneş'in Jüpiter ile yapacağı  olumlu açı; böylece bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz ortamlarda özellikle eğitim ve yurtdışı ile ilgili konularda fırsat yakalayabilirsiniz... Zeka kapasiteniz çok yüksek olacak; fırsat kovaladığımız, beklediğimiz haberleri  bu hafta alabiliriz. Özellikle  iletişimle ilgili konularda çok fayda sağlayacağınız bir hafta... Yine daha hoşgörülü, daha bilge daha güvenilir olurken, sosyalleşeceğimiz de bir hafta olacak.

JÜPİTER' ve MARS OLUMLU AÇISI

Diğer olumlu etki ise Jüpiter'in Mars'a yaptığı olumlu açı; böylece verdiğimiz mücadelelerde sonuç alacağız... Spora başlamak, hayatımıza hareketi getirmek adına çok olumlu etkiler varken. Dikkat etmemiz gereken konu ise patavatsızlık, sonda söylenecek şeyi başta söyleyerek zarara uğrayabiliriz.

Sormak istediğiniz her şey için sosyal medya hesaplarımı kullanabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

 

Haftanın burçlara etkisi:

 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koçlar, kalabalık topluluklarla beraber gerçekten çok güzel sonuçlar ve başarılar elde edeceksiniz. Partnerinizin her konuda bu hafta desteğini yanınıza alırken hedef koymaktan geleceğe dair hamle yapmaktan kesinlikle çekinmeyin. Bu haftayı her yönden değerlendirmeniz önemli. Hayatınızda birisi yoksa girdiğiniz topluluklarda tanışacağınız bir insan ile uzun süreli bir ilişkiniz başlayabilir. Diğer yandan kendinizi ifade etme adına gökyüzünün çok büyük bir desteği var kesinlikle başrolde olmalısınız; geri planda kalmamanız önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, kariyer adına harika bir dönem başladı yalnız zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanmanız şart. Diğer yandan maddi anlamda yine koşullar sizi desteklerken, kazandıklarınızı  işinize yatırma durumumuz oluşabilir. Fayda sağlayacağınız diğer bir konu ise ailevi ilişkileriniz. Aileniz ile yaşadığınız problemleri çözmek, fikir ayrılığı olan konularda birlik içinde hareket edebileceksiniz. Bu hafta tecrübelerinizden faydalanmanız önemli. Genel olarak yenilikçi bir tavır için de olurken sabırlı olmak adına sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, uzun yolculuklar için güzel bir dönem başladı yine eğitimle ilgili projelerde yer alabilir. Özellikle kendinizi geliştirmek adına yeni bir atılım yapabilirsiniz. Kalabalık grupların ve sevdiklerinizin size bu konuda desteği olurken. Size fayda sağlayacak diğer bir konu ise aşk, bu hafta aşk ve ilişkiler adına en şanslı burç sizsiniz. Sizden daha  farklı partner  adayları ile birlikte olsanız da, farklı fikirlere sahip yine de sizi çok olumlu etkileyecek. Yurtdışı ile ilgili konularda da avantaj sağlarken, yolculuk yapmaktan kesinlikle çekinmeyin biraz hareket etmenizi gerektiren gökyüzü enerjileri var.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, çevrenizdeki insanların finans kaynaklarından destek alarak  maddi konularda şansınızı artıracaksınız. Özellikle partneriniz size bu konuda yardım etmeyi bu hafta da devam ettirecek. Dikkat etmeniz gereken konu  sağlığınız; özellikle gribal enfeksiyonlara yatkın olurken ayakla ilgili problemler  canınızı sıkabilir. Diğer yandan iş  yerinizdeki geçen hafta yaşadığınız problemlerin bu hafta başarıyla üstesinden gelip başarınızın net bir şekilde çevrenize duyururken. Fazla misafir ağlama durumunuz oluşabilir, bu yüzden haftayı planlayarak yaşayın.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, genel olarak 1 ay boyunca ikili ilişkiler ve aşk adına harika bir döneminiz başladı. Bu dönemde evlilik kararı alabilir, geleceğe dair bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Diğer yandan ortaklıklar içinde harika bir dönem olurken. Gideceğiniz kısa yolculuklar size çok iyi gelecek yol yapmaktan yolculuk yapmaktan korkmayın. Hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz yolculuk sonucunda da hayatınıza yeni birisi girebilir. Bu hafta yaptığınız her şeyi aşkla yapmak için ideal, ne yaparsanız yapın aşkla yapın.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, işyerinizde patronunuzla olan ilişkiler adına  güzel bir dönem başladı. Yine sorumluluk aldığınız alanların hepsinde  başarı elde ederken. Bu hafta başladığınız işler kısa vadede paraya da dönüşecek. Dikkat etmemiz gereken hem olumlu hem de olumsuz bir etki var, bu da  aile içinizdeki maddi konular. Haftanın ilk günleri bu konunun vurgusu artarken, hafta sonuna doğru sonuç alabileceksin. Bu yüzden konuşmaları perşembeden sonra yapmanız önemli. Kariyer ortamında fikirsel anlamda hem fırsat hem de fikirsel  mücadeleniz söz konusu olabilir buna dikkat edin.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, tamamen kendi fikir ve zevkinize göre yaşayabileceğiniz, harika bir hafta kendinizi rahat ifade edebilme hobilerinize isteklerinize yönelmek için gökyüzü sizin yanınızda olacak. Sürpriz kısa yolculuklar size çok iyi gelecek yine bu anlamda yapacağımız yolculuklar kariyer ve  bireysel anlamda her konuda size tam ve müthiş sonuçlar getirirken. Yurtdışı ile ilgili konularda da yüksek başarı elde edebilirsiniz yine aşk ve ilişkiler adına da fırsat yaşayacağınız 20 günlük inanılmaz güzel bir süreç başladı değerlendirin hamle yapmaktan kesinlikle çekinmeyin.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, aile ve yuva kavramlarında güzel bir süreç başladı. Fakat özellikle çarşambaya kadar gereksiz bir fikirsel mücadeleye gidebilirsiniz. Çarşambadan sonra daha iyiyken hiç ummadığınız yerlerden beklediğiniz para kaynakları bu hafta sizi bulacak; maddi anlamda destek görüyorsunuz. Fakat ne kadar bardağın dolu tarafından bakarsak o kadar pozitif sonuç alabileceksiniz. Bu beklediğiniz paranın ilk önce bir miktarı gelebilir. Sakın gelmeyeceğini düşünerek hareket etmeyin, devamı da gelecek. Sadece dikkat etmeniz gereken diğer bir etki aile içindeki ile fikirsel ayrılıklar, sakin olmanız önemli.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, yolculuk alanınız aktifleşti bu da sizin mevcut hareket enerjinizi daha da fazla tetikledi. Yine  kalabalık gruplardan elde edeceğimiz gelirler artarken. Hem sosyalleşeceğiniz hem de daha fazla insana hitap ettiğiniz bir dönem başladı. Yine kısa yolculuklar sonucu hayatınıza yeni bir aşk ilişkisi gelebilirken dikkat etmeniz konu gereken konu ise kendiniz ile  aynı fikir ve zihin yapısında olan insanlarla aynı ortamlarda olmanız, yoksa dezavantaja uğrayabilir. Maddi manevi zarara uğrayabilirsiniz dikkat edin.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, maddi konularda sizi destekleyen harika bir aya başladınız. Ne  kadar hamle  yapmak istediğiniz proje varsa lütfen hayata geçirin. Özellikle 19  Aralık'a kadar imza kısımlarını halledin. Yine  ikili ortaklıklara dikkat etmeniz gerekecek bu hafta bireysel hareket etmeniz size başarı getirirken. Sağlık anlamında da  risk altında olan burçlardansınız vitamin ve mineral takviyelerle kendine iyi bakmanız önemli, gribal enfeksiyonlara çok açık bir dönemdesiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Sevgili Kovalar, Venüs  aşk ve ilişki gezegeni burcunuza geçti; sizin için hem aşkı hem de   hayatınızdaki fırsatları ortaya çıkartabilmek adına harika bir dönem. Özellikle girdiğiniz kalabalık gruplardan hayatınıza yeni bir aşk girebileceği gibi. Uzun yolculuklar,  anlamında destek aldığınız harika bir etki var. Yine girdiğiniz her ortamda kendinizi rahat ifade edebileceksiniz. Fakat aynı zihin yapısındaki, aynı görüşteki insanlarla bir arada olmanız önemli ve bu hafta yardımseverliğiniz ve eliniz  çok açık ama  maddi konularda akılcı davranmanızı tavsiye ederim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, hastalıklar adına  risk altındasınız, ruhsal konulara spiritüel konulara yönelmeniz önümüzdeki 1 aylık süreçte sizi daha maneviyat anlamında doyum noktasına getirecek. Çünkü hayattaki bazı zorlukların bu önümüzdeki 1 ayda üst üste geldiğini görebilirsiniz. Özellikle maddi konuda, çalıştıklarınızı gelirlerinize net olarak yansımaması, beklentilerinizin gerçekleştirememe ve borçlar konusunda hassas bir döneme girdiniz. Akılcı çözümler size başarı getirirken hareket etmekten kesinlikle kaçmayın hareket enerjisi sizi başarıya götürecek.

Venüs'ün tüm parlaklığının hayatınıza yansıyacağı harika bir hafta diliyorum.

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
Astroloji
burçlar
gezegenler
venüs
Ankara
tarot
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter