Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Akrep Burcu'nda Yeni Ay'a dikkat!

Astroloji
12 Kasım 2017
Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları. Akrep Burcu'nda Yeni Ay'a dikkat!

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin Okuyucularım; 

Duyguların öne çıkacağı, mantık yerine duygularımızla karar vermemiz gereken bir haftaya başlıyoruz.

Bu hafta bizi neler bekliyor detaylı bir şekilde inceleyelim.

Oldukça güzel ve pozitif bir etki ile başlıyoruz haftaya ve özellikle pazartesi günü bu anlamda oldukça önemli.

GÖKYÜZÜNDE VENÜS, JÜPİTER VE AKREP BURCU KAVUŞUM AÇISI GERÇEKLEŞECEK!

Gökyüzünde Venüs ve Jüpiter, Akrep Burcu’nda kavuşum açısı gerçekleştirecek, çok özel bir etkileşim!

Astrolojinin 2 iyicil gezegeni ele ele tutuşup bize yardımcı olacak.

Sevgi, aşk, ilişkiler hayata dair beklentilerimiz adına fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Maddi konularda, para akışınızda beklenmedik gelişmeler, destekleyici yan gelir kaynakları oluşabilir.

Cuma’ya kadar etkisini sürdürecek olan bu etki pazartesi günü en baskın şekil ile hayatımızı etkileyecek.

İlişkilerinizin adını koymak, yeni bir başlangıç yapmak adına bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Maddi ve manevi olarak rahatlamak, kendinize yeni bir yön çizmek için harekete geçmelisiniz, karar verip adım attığınız anda devamı çok kolay gelir.

MERKÜR ve NEPTÜN'ÜN ZORLAYICI TEMASI OLUŞACAK! İŞTE HAYATIMIZA ETKİLERİ

Diğer bir gezegen hareketimiz ise Çarşamba günü itibari ile gerçekleşecek. 

Merkür (iletişim gezege ni) ile hayal ve hayal kırıklıklarını temsil eden Neptün'ün zorlayıcı bir teması olacak.

Konuşmalarınızda  söz vermek ama,  sözlerinizde  duramama, iletişim anlamında problem yaşama, beklenti içine girdiğiniz insanlardan karşılık alamama durumunuz olabilir.

İş ve eğitim kurumlarında  yaşayacağınız problem artabilir.

Yine uyku ile ilgili problemler, uyuma ile ilgili sıkıntılar artabilir ama sağlık adına en çok dikkat çeken kısım zehirlenmeler, içtiğiniz sulardan mikrop kapma, aldığınız anestezilerde problem yaşama olasılığınız olacak. 

Neptün, Merkür ile zorlayıcı bir etkileşim içindeyken, Venüs  aşk, ilişki, gezegeni ile çok olumlu bir açı gerçekleştirecek.

Sevme ve sevilme ihtiyacımızı da artıracak ama karşılık bulamayabiliriz, uyarıyorum. Sevme ve sevilme isteğinizde  içsel olarak daha fazlasını isteyebilirsiniz. Sözlere takılı kalmadan, icraata bakarsanız  hiç problem oluşmaz. Sözler değil, duygular öne çıkacak.

Bu hafta hislerimizin kuvvetli olması gene devam ediyor, kendi iç sesinizi dinleme, beklentilerinizi, isteklerinizi duygularınıza göre yönlendirmeniz çok önemli olacak.

Dikkat etmeniz gereken konu evinizdeki su tesisatı ve suyla ilgili problemler artabilir. Lavabo ve  giderlerdeki tıkanıklıklar devamında sıkıntı yaşatabilir.

18 KASIM'DA AKREP BURCU'NDA YENİ AY VAR 

Haftayı ise önemli bir gökyüzü olayı ile kapatıyoruz. 

18 Kasım’da 26 derece Akrep Burcu’nda gerçekleşecek yeni ay. 

YARALARIMIZI SARMA İSTEĞİ YENİ AY İLE BERABER HAYATIMIZA GİRECEK!

Şifacı enerjilerin ortaya çıkması , yaralarımızı sarma isteği ve dönüşüm yeni ay ile beraber hayatımıza gelecek.

Akrep teması ile gerçekleştiği için, güçlü olmak, gücü kullanabilmek, güven duygusu, tutku ve şehvet "yeni ay" ile birlikte baskın bir şekilde öne çıkacak.

Güven duygusunu temsil etmeyen her insan ve olay bu yeni ayın etkisiyle bitebilir.

Devamında ise  güzel bir başlangıç gelebilir.

Hayatınızın her alanında yaranızı sarmak istediğiniz konulara yönelip, yaralarınızı sarabilirsiniz.

Yeni ayın etkisi bir hafta boyunca devam ederken, gerçekleştiği esnada  Şiron, hayatta yara aldığımız yerleri gösteren astroid tetiklenecek ve bize en derindeki izlerimiz ile güçlü bir şekilde yüzleştirip, şifalandıracak.

Dikkat etmeniz gereken konu aldatma ve aldatılmalar, tutku ve cinsellik çok baskın bir şekilde içinizde olabilir.

Bu da ilişkilerde problemleri doğurabilir.  Burada en iyi cevabı gene hisleriniz verecek. Önümüzdeki bir hafta boyunca zekanızı kullanmak, stratejik davranmak, gerekiyorsa kendinize ait konuları bilinmesi gerektiği kadar anlatmak çok önemli olacak.

Diğer yandan özellikle büyük projeleriniz, işleriniz, kredi işlemleriniz varsa çözüm bulmak için yeni ay destekleyecek.

Mistik konulara yönelmek , duygularınızda katı olmayı, hayatınızda  gerektiği zaman "hayır" demeyi öğretecek çok olumlu etkiler var.

Son olarak bu "yeni ay" döneminde başlattığınız bir çok konuyu Nisan 2018’de çözümleyebilirsiniz, bu yüzden yaşadıklarınızı bir yere not almanızı tavsiye ederim.

Bu haftanın enerjilerinin burçlara etkilerini inceleyelim...

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, gökyüzünde gerçekleşecek Venüs- Jüpiter kavuşumu sizi maddi konuların öne çıkmasına ve burada elde edeceğiniz fırsatlar için olumlu etkileyecek. Yeni finans kaynakları, mirasla ilgili beklediğiniz haberler varsa bunların çözümlenmesi, ödemelerinizi tamamlama, yatırım amaçlı kredi çekme ve bundan da büyük kazanç sağlamanız adına imkân tanıyacak, hazırlıklı olun...

Gerçekleşecek yeni ay da aynı konu başlıklarını tetikleyecek, doğal olarak fırsat geldiği anda değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Dikkat etmeniz gereken konu uzun yolculuklar, Çarşamba günü itibari ile zorlu etkiler oluşacat siz ve burcunuz için... Yolculuklarda üşütmemeye, hastalanmamaya dikkat edin kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Eğer çıkacağınız yolculuklardan hiçbir maddi kazancınız olmuyorsa, gelire dönüşmeyecekse yolculuğa çıkmanızı da çok tavsiye etmiyorum.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya çok güzel bir etki olan Venüs-Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz, sizi  ikili ilişkiler ve aşk adına çok güzel bir haftaya başlatacak bu etki...

Gerçekleşecek yeni ay da yine aşk adına size destek verecek. Karşıt burcunuzda olan tüm bu baskın enerji, hayatınızda bir ilişki yok ise yeni birini, ilişkiniz var ise aranızdaki tutkunun yeniden canlanmasını sağlayacak. Aynı zamanda ortaklaşa girdiğiniz işlerde yüksek başarı elde etmenizi sağlayacak.

Beklediğiniz bir dava süreci var ise yine olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu maddi konular olurken, arkadaş çevreniz tarafından katıldığınız kalabalıklarda maddi açıdan sömürülebilirsiniz.

İyi niyetiniz sıkıntı yaratabilir, burada size partneriniz destek vererek gözünüzden kaçan durumları görmenize yardımcı olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftanın en güzel etkisi olan Venüs- Jüpiter kavuşumu size iş ortamında, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve hastalıklarınızda güzel çözümler getirecek.

Beklediğiniz bir unvan değişimi, iş ortamınızda bir statü değişimi varsa gerçekleşebilir.

Akrep Burcu’ndaki yeni ay da sizi aynı konularda etkileyeceği için fırsatlar peş peşe gelebilir.

İş değişimi, zam isteme, iş yerinizdeki imkanları daha iyi bir koşula getirmek için önümüzdeki 10 günü değerlendirebilirsiniz.

Aynı zamanda sağlık ile ilgili rutin kontrolleriniz yaptırmak, diyete başlamak için uygun dönem.

Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkileriniz ve aşk adına çok destekleyen bir haftada değilsiniz. Yoğunlaşan işleriniz partnerinizi ihmal etmenize sebebiyet verebilir, buda ilişkinizde sıkıntı doğurabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftanın güzel etkisi Venüs-Jüpiter  kavuşumu; sizi aşk, ilişkiler, hobileriniz, çocuklarınız, onlarla kurduğunuz iletişim anlamında pozitif etkileyecek.

Akrep Burcu’nda gerçekleşecek yeni ay da aynı konuları tetiklediği için ekstra destek verecek.

Bu hafta sanatsal faaliyetlere yönelebilirsiniz, ilham perileri sizinle olacak.

Hisleriniz  kuvvetli olurken, konuştuklarınız gerçekleşebilir.

Sözcüklerinizin gücü var, isteklerinizi dileklerinizi tam dileyin.

Eğer çocuk düşünüyorsanız 10 gün olumlu etkiler var.

Dikkat etmeniz gereken konu ise iş ortamınız, işteki durumlarınızı netleştirmek için daha fazla efor sarf edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerde de beklentileriniz gerçekleşemeyebilir. Kendi işinizi kendiniz yapmalısınız sıkıntı yaşamamak için.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftanın olumlu etkisi Venüs- Jüpiter etkileşimi size aile ve ev konularında pozitif etkilerken, aynı konu başlıklarında  yeni ay da destekleyecek.

Bu çift etkiden kaynaklı, evinizi değiştirebilir. Evinizde tadilat ve tamirat işleriniz yoğunlaşabilir. Özellikle tesisatla ilgili yaşadığınız problemleri çözebilirsiniz.

Yine ev almak istiyorsanız yatırım yapmak istiyorsanız oldukça olumlu bir dönemdesiniz değerlendirmelisiniz.

Dikkat etmeniz gereken konu ise partnerinizle olan ilişkiniz; biraz maddi konular öne çıkabilir, başkalarının borçları sizin üzerinize kalabilir.

Daha önce verdiğiniz maddi sözler bu hafta biraz sizi yorabilir kimseye borç vermemeli ve maddi konuda  gerçekçi olmalı, tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftanın olumlu  etkileşimi Venüs- Jüpiter  kavuşumu sizi iletişim anlamında çok ileriye  götürecek.

Kurduğunuz bağlantıları artırırken, hepsini başarılı bir şekilde hayatınıza yansıtacak.

Gerçekleşecek yeni ay da aynı konuları öne çıkartacak, yolculuklarınız artarken, kardeşlerinizle olan  bağlantılarınız,  girişimleriniz artabilir ve oldukça da başarılı sonuçlanabilir. Eğer böyle bir fırsat gelirse kesinlikle ertelemeyin, hamle yapın.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise  partnerinizle olan ilişkileriniz eğer evliyseniz partnerinizin ailesinden kaynaklı problemler artabilir.

Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa ya evlilik yoluna taşıyacaksınız ve bu durum nedeniyle kendi aileniz ile problem yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta bu ciddi konuları konuşmanız daha doğru olur, bir sonraki haftaya da erteleyebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, hafta başıyla birlikte  gerçekleşecek, Venüs- Jüpiter  etkileşimi sizi maddi konularda yeni gelir kaynakları elde etme, imkanlarınızı yukarı çekme; daha kalıcı ve sabit bir gelire yöneltecek.

Maddi konular açısından oldukça şanslısınız. Gerçekleşecek yeni ay bu konuda sizi destekleyecek. Bu dönemde yatırım imkanlarınız özellikle araba ve taşınmaz mallar üzerinde fırsatları doğururken. İlerisi için  yatırım yapmak bireysel emeklilik gibi geleceğinizi düşündüğünüz yatırımlarınız için de olumlu bir dönem.

Dikkat etmeniz gereken konu ise yolculuklar, iş ortamınızdaki ilişkilerinizdeki sıkıntılar külfetli işlerin sizi bulmasına sebebiyet verirken. Yolculukları, zor bağlantıları sizin yapmanıza sebebiyet verecek.

İş ortamınızda güvenmediğiniz insanlardan beklenti içine girmemelisiniz.  Kısaca kendi göbeğinizi kendiniz kesin.
 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, bu hafta sizin haftanız; gökyüzündeki tüm etkileşimler size fayda sağlayacak, destek verecek.

Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay, aynı zamanda yine burcunuzda gerçekleşen harika bir etki olan Venüs-Jüpiter etkileşimi sizi hedef koyduğunuz, hayatınızda değişmesini istediğiniz dönüşmesini istediğiniz her konuda yüksek başarı ve fırsatı getirecek.

Önümüzdeki 10 gün ne istiyorsanız belirleme, harekete geçme hedefleriniz doğrultusunda yürüme adına destek verirken. Hayatı kesinlikle ertelemeyin. Dikkat etmeniz gereken nokta ise maddi konular çocuklarınızın giderleri, partnerinizin istekleri sizin hayattan beklentileriniz artabilir. Buda maddiyatınıza olumsuz bir şekilde yansıyabilir. isteklerinizi sıraya koyarak  bu problemi çözebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, bu hafta gökyüzü oldukça pozitif olsa da, özellikle kendi iç dünyanızda çıkacağınız yolculuklar sizi biraz baskı altına alabilir.

Gerçekleşecek Venüs-Jüpiter  kavuşumu ve yeni ay sizi ruhsal sağlığınıza, ertelediğiniz konuların önünüze gelmesine, problem yaşadığınız alanlara yöneltecek.

Tabii  gökyüzünün baskısıyla olduğu için kendi isteğiniz doğrultusunda olmadığı için sizi zorlayabilir ama cesaret  ile cesur problemlerinizle yönelirseniz, oldukça pozitif bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Dikkat etmeniz gereken  nokta  aile ve yuva kavramları, ailevi  problemler yaşayabilirsiniz.

Burcunuzda bulunan Merkür, Neptün ile zorlu bir etkileşim içinde olacak.

Ailenizle doğru iletişim kurma, kendinizi doğru ifade etme adına sizi zorlarken. Beklentilerinizi karşılayamayabilirler aynı zamanda iş ortamımızda ilgili problemler olabilir, konuşmalarınızın doğru anlaşılması adına  dikkatli olmanızda fayda var.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, gerçekleşecek Venüs- Jüpiter etkileşimi sosyalleşme, kalabalık ortamlarda öne çıkma, geleceğe dair projelerinizi isteklerinizi gerçekleştirebilme adına çok olumlu etkileyecek.

Aynı şekilde gerçekleşecek yeni ay da size bu konu başlıklarında fırsatlar doğururken. Özellikle kalabalıklarda, yapacağınız konuşmalarda ve işlerde başarı oranınız yükselirken. Dikkat etmeniz gereken nokta ise kardeşleriniz ve yakın çevrenizde olan iletişiminiz, sosyal bağlantılarınız ne kadar güçlü olsa da aile içindeki konuşmalarda da problemler doğru anlaşılma ile ilgili sıkıntılar olabilir.

Aracınız ile ilgili ise kalorifer ve radyatör problemleri yaşayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, gerçekleşecek Venüs-Jüpiter etkileşimi size kariyerde yıldızlaşma, iş arıyorsanız istediğiniz işi bulma, eşinizin ailesiyle güzel bağlantılar kurma, yine aile içindeki ilişkilerinizde olumlu etkilerle karşı karşıya bırakacak.

Gerçekleşecek yeni ay da aynı şekilde bu konularda size destek verecek ve bu konulara yönelmenizi sağlayacak.

Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, yeni bir iş arıyorsanız önümüzdeki 10 gün çok olumlu etkilere sahipsiniz. Kariyeriniz adına güzel bir dönemdesiniz, bir ödül, mükafat her an gelebilir.

Dikkat etmemiz gereken nokta ise maddiyat,  sosyal çevrenizin sizden maddi konularda beklentisi artabilir ve sizin de beklenti içine girdiğiniz insanlarla ilişkiniz hüsran ile sonuçlanabilir.

İlişkilerinizde dikkatli olmanızda güvenmediğiniz insanlarla maddi ilişkilere girmemeniz önemli.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, gerçekleşecek Venüs-Jüpiter kavuşumu size özellikle yolculuklar, eğitim, yurtdışı ile bağlantılı işlerinizde fırsatlar için destek verirken. Yolculuk enerjiniz çok aktifleşecek gideceğiniz  yolculuklar da yeni ayın da desteğiyle  iş ve kariyer fırsatları olarak yansıyacak.

Önümüzdeki 10 gün  işe yatırım yapmanız, devamında ise kazanç sağlayabileceğiniz etkiler altındasınız.

Daha çok bağlantı kurma ve kendinizi tanıtma adına fırsatlar var.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise kariyerinizde kime güveneceğiniz kimlerle doğru bağlantı yapabileceğiniz olacak.

Burcunuzdaki Neptün, Merkür ile zorlayıcı bir açı oluşturacak. Buda  hislerinizi öne çıkmasını sağlarken, iyi niyetinizden kaynaklanan aldanmalarında artabileceğini gösteriyor dikkatli olmalısınız.

Hepinize Yeni Ay’ın güzel dönüşümlere vesile olacağı bir hafta diliyorum.

ASTROLOG SEMA SİDAR

SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
akrep burcu
Yeni Ay
burçlar
gezegenler
Astroloji
Astrolog
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter