Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN YENİ HAFTANIN ve YENİ HAFTADA BURCUNUZUN YORUMLARI. HAFTAYA DOLUNAY DAMGASINI VURACAK!

Astroloji
27 Mayıs 2018
ASTROLOG SEMA SİDAR'DAN YENİ HAFTANIN ve YENİ HAFTADA BURCUNUZUN YORUMLARI. HAFTAYA DOLUNAY DAMGASINI VURACAK!

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;  

Hareketli bir gökyüzü bu hafta  bizi bekliyor.

Dolunay'ın enerjisi ile haftaya "merhaba" diyeceğiz.

29 Mayıs’ta 8 derece Yay Burcu'nda gerçekleşecek dolunay, bir  hafta boyunca etkisini hayatımıza yansıtacak.

DOLUNAY'IN MİZACINI VENÜS, JÜPİTER, NEPTÜN VE MERKÜR BELİRLEYECEK!

Dolunay gerçekleştiği sırada Venüs, Jüpiter ve Neptün arasında oluşan büyük su üçgeni mevcut, aynı zamanda Merkür (iletişim gezegeni) de 29 derecede burç değiştirmeye hazırlandığı bir pozisyonda yer alacak.

İşte tüm bunlar Dolunay'ın mizacını belirleyecek!

BU DOLUNAY YAY BURCU'NDA!

Dolunay, Yay burcunda gerçekleştiği için özellikle eğitim konuları, yurtdışıyla alakalı konular, uzun yolculuklar seyahatler, dini konular bir tık öne çıkacak.

Dolunay'da Güneş ve Ay tam 180 derece birbirine karşıt bir şekilde konum alır.

Bu karşıtlık bilinç ve bilinçaltını karşı karşıya bırakır, bu yüzdendir ilk etapta kasvet içinde hissedip, sonra yeni başlangıçlara yöneliriz.

DOLUNAY'IN ETKİSİYLE DEĞİŞKEN BİR RUH HALİ VE KARARSIZ BİR KAFA YAPIMIZ OLACAK!

Bu etki sadece Yay Burcu'nda değil, diğer burçlarda da karşımıza çıkacak, değişken ruh hali ve kararsız bir kafa yapımız olabilir.

Su üçgeni, Dolunay'ın enerjisi ile birleşince, sezgilerimiz  daha güçlü olacak.

Dua etmek bu hafta ruhumuzda yeniden yapılanmaya sebep olacak.

Harekete geçmek istediğimiz alanlarda ilk olarak duygusal tatmini sorgulayacağız.

Dolunayın en güzel getirisi ise seyahatler artabilir, ayrıca kendinizi geliştirmek istediğiniz konulara ve eğitim programlarına katılabilirsiniz. Özellikle yabancı dil kursuna başlamak için çok olumlu bir etki altındasınız.

Spora başlamak ve hayatımıza hareket enerjisini oturtmak için çok uygun bir zaman...

Büyümek istediğimiz konularda da başarı sağlayabileceğimiz uygun zaman...

Aynı zamanda kişisel gelişimimiz için de önemli değişimleri yaşayabiliriz.

BU HAFTA BAĞLANTILARA DİKKAT!

BANKA İŞLEMLERİNDE SIKINTI YAŞANABİLİR!

Dolunay gerçekleştiği sırada Merkür; (iletişim haberleşme gezegeni) sıkıntılı bir konumda yer alıyor, Perşembe'ye kadar bağlantılarımız sekteye uğrayabilir, odaklanmada problemler yaşayabiliriz.

Ayrıca maddi konularda da bankalarda sıkıntılar olabilir! Bankamatikler, eft, havale işlemlerinde aksamalar yaşanabilir. Kontrolü elden bırakmamalısınız! 

Özetle Dolunay'da "çok gezen mi bilir, çok okuyan mı" bunu deneyimleyeceğiz.

Ruhumuz ise bir hippi gibi özgürlüğüne düşkün olacak.

Sınırlara tahammülümüz olmayacak.

MERKÜR 30 MAYIS'DA İKİZLER BURCU'NA GEÇECEK!

Haftanın önemli etkilerinden birisi ise  iletişim, haberleşme, zihin ve zeka gezegeni Merkür 30 Mayıs’ta İkizler Burcu'na geçiş yapıyor.

Merkür, kendi yönettiği burca geçiş yaptığı için gezegen sorumlu olduğunu konu başlıklarında, full performans sergiler.

İletişimden haberleşmeye, öğretimden trafiğe kadar bir çok konuyu başarıyla gerçekleştirebileceğimiz oldukça önemli bir etki yaşayacağız.

Yapacağımız sözleşmelerden, konuşmalardan, internet ve sosyal medya üzerindeki girişimlerden kazanç sağlayabileceğiz.

Bu harika etki 12 Haziran’a kadar devam edecek, evliliklerde anlaşmalarda yeni başlangıçlarda sıkıntı oluşmayacak.

Ayrıca bu tarihte rahatlıkla elektronik eşyalarınızı değiştirebilirsiniz.

Zihnîmizin aktif, yaratıcı hesaplama yeteneklerimizin üst seviyede olduğu harika bir döneme başlamış olacağız.

VENÜS, JÜPİTER VE NEPTÜN'ÜN BÜYÜK ÜÇGEN ACI KALIBI HAYATIMIZI NASIL ETKİLEYECEK? 

Diğer gökyüzü hareketimiz  ise Venüs; (aşk, ilişki, sevgi gezegeni), Jüpiter; (bolluk, bereket gezegeni) Neptün; (hayal ve hayal kırıklıklarımızı temsil eden gezegen) ile özel ve güzel bir etkileşimin içinde olacaklar.

Büyük üçgen açı kalıbını gerçekleştirecekler.

Güzel bir enerjiyi hayatımıza yansıtacaklar!

Su grubu burçlarda gerçekleşeceği için sezgilerimiz güçlü olacak ve olayları duygularımız ile değerlendireceğiz.

İlişkilerde aşkın olduğu ve oluşacağı bir hafta, her şey daha güzel olacak.

Bu hafta arka arkaya fırsatlar gelebilir, satış işlemleriniz varsa, istediğiniz fiyata satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Maddi açıdan kazançlı bir hafta zaman zaman aşırı duygusal tepkiler verebiliriz biraz enerjimiz de ve davranışlarımızda aşırılık olacak.

Ameliyatlar ve  operasyonlar sorunsuz geçer.

Ayrıca çarşambadan sonra estetik  operasyonlarınızı rahatlıkla  gerçekleştirebilirsiniz, bu olumlu etkileşim fırsatları arka arkaya getirecek.

HAFTANIN SON ETKİSİ MERKÜR VE MARS ARASINDA YAŞANACAK!

Haftanın son etkisi ise Merkür (iletişim gezegeni) ile  Mars arasındaki  üçgen açı olacak.

Pozitif bir açı yaşanıyor Merkür ve Mars arasında ve bu etki ile konuşmalarımızla zihnimiz ve zekamızla mücadele verdiğimiz konularda başarı elde edebileceğiz.

HAREKETE GEÇEN KAZANACAK!

Enerjimiz iyi olacak, yaratıcılığımız artacak, mücadele yeteneğimiz üst düzeyde iken; konuşan, harekete geçen, zekası ile "ben buradayım" diyen kazanacak.

Mücadeleler kafada başlayıp kafada çözümlenecek.

HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİSİ

Bakalım tüm bu etkiler burçları nasıl etkiliyor.

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar,  haftaya dolunayın etkisi ile merhaba diyoruz. Dolunay'ın sizin yaşamınızda aktif ettiği konular ise seyahat,  eğitim ve uzun yolculuklar olacak. Dolunay Yay Burcu'nda gerçekleştiği için enerjinize çok uygun olacak. Yetenekleriniz  öne çıkacak ve işle alakalı seyahatler ve yolcuklar bu etkiden dolayı artabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise iletişim yeteneklerinizi  öne çıkartırken, özellikle kardeşleriniz ile yaşadığınız problemleri çözebileceksiniz. Aileden gelen maddi imkanlar, maddi fırsatlar ise bu ay öne çıkacak. Başkasının finans kaynaklarını değerlendirebilirsiniz. Ev almak, yatırım yapmak kredi kullanmak için sizin adınıza şanslı bir süreç. Ayrıca zorluk yaşadığınız konularda, arkadaşlarınızla girdiğiniz  fikirsel farklılıklarda, kazanan taraf siz olacaksınız. Seyahatlerde az da olsa unutkanlık enerjiniz olabilir, eşyalarınızı kaybetmemeye özellikle çarşambaya kadar olan süreçte dikkat etmelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar, haftaya dolunayın etkisi  ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda zorlayacak! Finansal durumlar, başkasından elde ettiğiniz kazançlar, krediler, ödemeler ve vergilerde zorlanabilirsiniz. Çünkü bugüne kadar sistemli gittiğiniz konular, bir anda kontrol dışına çıkabilir. Bu açıdan zorlanacaksınız, maddi kayıp olarak değil. Merkür, iletişim gezegeni ise sizin gelirler alanınıza geçecek, konuşarak iletişim kurarak kurduğunuz sosyal ağ ile beraber yüksek gelir elde edebileceksiniz. Gelirlerinizi artırmak için harika bir hafta, aşk açısından ise hayatınızda kimse yoksa ilişkiler adına da güzel bir sürece başladınız. Gideceğiniz kısa yolculuklarda, kardeşleriniz ya da yakın çevreniz vasıtasıyla hayatınıza yeni bir aşk gelebilir. Kariyer ortamında ise kendinizi fikirsel anlamda bir mücadelenin içine sokup "benim dediğim doğru" diyebilirsiniz. Bu durumun  size  yansıması gayet iyi olacak. Mücadelelerde kayıp yaşanmayacak bir hafta.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, haftaya da karşıt burcunuzda, Yay Burcu'nda gerçekleşecek dolunayın etkisi ile başlıyorsunuz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili olarak duygusal bir karmaşanın içine sokabilir. Beklentileriniz, istekleriniz bu alanda değişken olabilir. Kendi içinizdeki istikrarı yakalamak ve dengeye oturtmak zor olacak. Sevdiğiniz ortamlarda ve yerlerde bulunmanız şart. Çarşamba'dan sonra iyi hissedebileceksiniz, burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’ün desteğiyle beraber iletişim yeteneklerinizi kullanarak yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulabileceksiniz. Maddi açıdan da çalışmalarınız bu hafta  meyvesini vermeye başlayacak. Ayrıca birkaç haftadır yaşadığınız yoğun iş temponuzdaki gayretinizin gelirlerinize yansımasıyla mükafatınızı alacaksınız. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmemiz gerekiyor, hormonlarla alakalı rahatsızlıklarda risk altındasınız. Hafta sonuna doğru ise sürpriz bir seyahate çıkabilir hayatınızda kimse yoksa bu yolculuk sonucunda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler, gerçekleşecek dolunayın etkisi ile  haftaya başlıyoruz. Sizin hayatınızda aktifleştirdiği konular; sağlık, iş ortamınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz olacak. Bu hafta sorumluluklarınız biraz artacak, özellikle dışarı işleri ofis dışında gerçekleştirdiğiniz projeler ve işler fazlalaşabilir. Size fayda sağlayacak en güzel noktalardan birisi de burcunuzdaki Venüs; Jüpiter ve Neptün ile  çok güzel bir etkileşim gerçekleştirecek. Çarşamba gününe kadar motivasyonunuz  düşse de, çarşamba gününden sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Bu hafta hisleriniz çok kuvvetli olurken, aşk ve çocuklar adına bir isteğiniz  varsa gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise; zihin yapınız ve düşünceleriniz; çok negatif olabiliriniz. Bardağın boş tarafından bakabilirsiniz çünkü Merkür, sizi bu anlamda zor bir  alandan etkiliyor. Bunu aşmak için de gereksiz harcamalar ve alışveriş durumunuz olabilir, dikkatli para harcamalısınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, haftaya dolunayın etkisiyle başlıyoruz, sizi çok güzel bir alandan etkiliyor. Kendinizi bulabileceğiniz, hareket enerjisi kazanacağınız ve iyi hissedeceğiniz etkiler altındasınız. Zihin yapınızda  gel-gitler oluşabilir fakat  sabit fikirli yapınız ile  ne istediğinizi bilen tavrınız, bunu da kolay atlatmanıza destek verecek. Diğer yandan ailevi konulara çok takılmamalı, onların sorumluluklarını üstünüze almamalısınız. Bu hafta sizi sosyalleşmek kurtaracak, uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarınızla vakit geçirebilir; onları ev  ortamınızda misafir edebilirsiniz. Bu görüşmeler size ruhsal anlamda iyi gelecek. Dikkat etmeniz gereken konu ise ikili ilişkiler. İkili ilişkilerinizde orta yolu bulmak zor olacak. Ortaklıklarda zorluk yaşayabilirsiniz. Âmâ cuma günü ile beraber tüm bunları çözümleyebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak, hobilerinizi deneyimleyeceğiniz bir kursa başlamak için harika bir hafta.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, dolunay sizi aile yuva  kavramlarında etkileyecek. Değişken burçta gerçekleştiği için sizin kararsızlıklarınızı tetikleyecek.  Ya kendinizi eve kapatabilirsiniz ya da tam aksi evde duramayabilirsiniz. Bu konu ile  ilgili bir orta nokta yok maalesef. Size fayda sağlayacak en güzel etki ise burcunuzun yönetici gezegeni Merkür, yine yönettiği burç olan İkizlere geçecek. Bu etki size  kariyer ortamında tılsımların hayatınıza gelmesini sağlayacak. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatları önümüzdeki 20 günlük süreçte sizinle olacak. Sosyalleşerek, yolculuklara giderek kardeşlerinizin desteğiyle beraber gerçekten yukarı yönlü bir ivme hayatınıza yansıyacak. İşlerinizi daha kurumsal bir boyuta taşıyabilirsiniz. Zekanız ve iletişim yönününüz tüm kapalı kapıları açabilecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, dolunayın etkisi ile haftaya başlıyoruz. Dolunay sizi kardeşler, kısa yolculuklar ve şehir içi trafiğiniz adına etkileyecek... Çarşamba günü itibariyle Merkür’ün burç değişiminden kaynaklı pozitif etkiyi yanınıza alarak iletişim yeteneklerinizi de kullanabileceksiniz. Yolculuklarınız, seyahatleriniz artacağı gibi özellikle yurtdışı ile alakalı projelerinizi de gerçekleştirebileceksiniz. Bu yönde kalıcı bir başarı elde edip, hedeflerinizi  geliştireceksiniz. Ayrıca bir  eğitim programına dahil olabilirsiniz. Kariyerinizde fırsat sağlayacağınız para kazanacağınız ve başarılarınızı paraya dönüştürebileceğiniz olumlu bir etki var. Merkür’ün Mars’ta ile yaptığı  olumlu açı ile beraber yolculuklar sonucunda  aşk hayatınıza girebilir, yolculukların devamında aşk enerjinizi yüksek tutabilirsiniz. Çocuklarınızla beraber  sürpriz bir seyahat programı oluşabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, haftaya dolunayın etkisi ile başlıyoruz. Dolunay sizi gelirleriniz, kazançlarınız ve projeleriniz bazında etkileyecek. Aklınızda olanı sonuçlandıracağınız bir etki yaşayacaksınız ve üretkenliğinizi üst seviyede tutacak. Fakat kendi gelirleriniz konusunda verilen sözlerin tutulması çok önemli. Burada beklentilerinizin dışında değişken durumlar oluşabilir. Bu yüzden de kredi çekmek, yeni bir finans kaynağı bulmak zorunda kalabilirsiniz. Alacaklarınız adına bağlantılarınızı kuvvetli yapmalısınız. Diğer yandan gideceğiniz yolculuklar size fırsat getirecek. Burcunuzda bulunan Jüpiter’in hem Venüs hem de Neptün ile yapacağı olumlu açı sezgilerinizi çok güçlü yapıp bu doğrultuda karar almanızı ve kesinlikle kendinize güvenmeniz konusunda destek verecek ve fırsatlar elde edebileceksiniz. Bu doğrultuda fikirsel ayrılıkları da bu hafta çözümleyebileceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar, burcunuzda gerçekleşecek dolunayın etkisi ile haftaya başlıyoruz. Bireysel olarak kendinizi yeniden revize edip isteklerinizi belirleyip yön bulabileceksiniz. Hayattan beklentilerinizin ne olduğunu düşünüp bulup, kendi içsel yolculuğunuza çıkacaksınız. Merkür’ün burç değiştirmesi ve de karşıt burcunuza geçmesi ise sizi zihinsel açıdan zorlayacak. Partneriniz ile ilişkilerinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Diğer yandan Venüs; aşk ,ilişki, sevgi gezegeni size finansal anlamda destek verecek. Kazançlarınız artabilir. Yeni başlayacağınız projelerde fırsat yakalayabilirsiniz. Sıkıntı yaşadığınız her konuyu lehinize çevirebilecek gücü bulabileceksiniz. Yakın çevreniz ile gideceğiniz kısa yolculuklar ilişkilerinizde yaşadığınız problemleri çözümlemenizi sağlayacak. Çarşambadan sonra daha uygun enerjiler var sizin için. Cuma ve cumartesi tam anlamıyla ruhsal olarak kendinizi bulabileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar, dolunayın etkisiyle haftaya başlıyoruz. Sizi ruhsal açıdan biraz zorlayacak bir etki olacak, hayatınızda hamle yapmadığınız için  kaçırdığınız noktaları, ihmallerinizi  kayıplarınızı değerlendirecek ve  kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. İletişim gezegeninin burç değiştirmesi ise sağlık konusunda ve iş ortamındaki ilişkilerinizde  fayda sağlayacak. Larenjit, farenjit tarzı  boğaz ve  ses telleri ilgili sıkıntılarınız varsa iyileşme sürecindesiniz. Ayrıca  şeker hastalığı ile ilgili problem yaşıyorsanız bu hafta istediğiniz seviyelerde olacak. Diğer yandan Venüs’ün Jüpiter ve  Neptün ile gerçekleştireceği olumlu etkileşim ile beraber eşinizle, partnerinizle, sevdiklerinizle, ortaklıklarınız ile sosyalleşerek birlikteliklerinizi sağlam  temel üzerine oturtarak, iş ortamında doğru iletişim ve strateji  ile beraber ise gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, haftaya dolunayın etkisi ile başlıyoruz. Bu etkiyle kalabalık ortamlarda, sosyalleştiğiniz alanlarda; fikirlerinizi doğru aktarma adına fayda sağlayabileceksiniz. Katıldığınız  sosyal ortamlar size gerçekten iyi gelecek ve gelecek adına da planlarınızda yardımcı olabilecek. Hatta özel bir iletişim kanalı oluşturmanızı sağlayacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi aşk ilişkilerinde destek verecek. Katıldığınız organizasyonlardan hayatınıza özel bir insan gelebilir. Yine aşk, ilişki ,sevgi gezegeninin yapacağı olumlu etkileşimlerle beraber yoğun mesai harcayıp kariyerinizde daha da sağlam adımlar atabileceksiniz. Bir ödül, mükafat alabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı size  proje bazında özel bir ödül geliyor. Diğer yandan burcunuzda bulunan Mars; mücadele gezegeninin Merkür ile  yaptığı açı ile beraber burcunuzda bireysel olarak başlattığınız her mücadeleden başarı ile  sonuç alabileceksiniz ve bunu çok  baskın bir şekilde zekanızla yapacaksınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen burcu Balıklar: Balıklar, haftaya gerçekleşecek dolunayın  etkisi ile başlıyoruz. Size hayatınızda  kariyer adına fırsatları getirirken, üstleriniz ve  patronlarınızla kurduğunuz iletişimlerde sizi mutlu edecek ve aile bireylerinde de sorumluluklar sizin üzerinizde olacak. Bu hafta burcunuzdaki Neptün, Venüs ve Jüpiter ile yaptığı olumlu etkileşimin pozitif etkisinide  yanınıza alarak aşk ilişkilerinizi sağlam temel üzerine oturtabileceksiniz. Sezgilerinizi de kullanarak proje bazında kafanızda olan her işi sonuçlandırabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise ailevi ilişkileriniz! Onlarla fikirsel bir mücadeleye girebilir ve onların sizden gereğinden fazla bir  beklentisi olabilir. Onlarla ilgili sorunları çözümlemek adına daha fazla efor sarf edeceksiniz. Hafta sonunu  evde geçirmek size iyi gelebilir. Mars  sizi zor bir alandan etkiliyor; kapana kısılmış, baskılanmış bir ruh haline sokabilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
merkür
dolunay

Facebook Google plus Instagram Twitter