Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
26 Ağustos 2018
Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu ve yeni haftada burcunuzun yorumları

 

Bayram bitti, bayram tatili bitti...

Pazartesi'den itibaren çalışanlar işlerinin başında olacaklar... 

Bayramdan hemen sonra, yepyeni; dinlenmiş, dinç bir haftaya hep birlikte "merhaba" diyoruz sevgili Temiz Magazin okuyucularım.

YENİ HAFTAYA 26 AĞUSTOS'TA GERÇEKLEŞEN BALIK BURCU'NDAKİ DOLUNAY'IN ETKİLERİ İLE BAŞLAYACAĞIZ

Yeni haftaya  26 Ağustos’ta gerçekleşen Balık Burcu'ndaki Dolunay'ın etkilerinin  hayatımıza yansımaları ile başlıyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda yol alırken, bağımlılıklarımızı bırakmak isteyeceğiz.

Ayaklarımız yere basacak empati yeteneğimiz gelişmiş olacak.

MARS RETROSU BİTİYOR

MARS, GERİ HAREKETİNİ 27 AĞUSTOS'TA SONLANDIRIYOR

Bunun dışında yeni haftanın yeni etkisi ise  müjdeli bir haber!

Mars, yani mücadele gezegeni; 27 Ağustos’ta geri hareketini sonlandırıyor.

Mars Retrosu'nun bitişi oldukça güzel bir etki.

Mars; mücadeleden, savaştan, olaylara verdiğimiz tepkilerden sorumludur.

Böylece harekete geçip, gerektiği zaman gerektiği yerde hakkımızı daha rahat savunabileceğiz ve yapacağımız mücadelelerde başarı sağlayacağız.

Mars geri hareketini Oğlak Burcu'nda sonlandırıyor.

Mars, Oğlak Burcu'nda yüceldiği, mutlu olduğu konumdadır.

Bu yüzden özellikle mantığımızı kullanarak girdiğimiz mücadelelerden rahatlıkla sonuç alabileceğiz.

İstediklerimizi elde etmek için içten gelen bir isteğimiz olacak, bezgin halimizden eser kalmayacak.

Böylelikle daha rahat bir şekilde yolumuza devam edebileceğiz.

Ayrıca fiziksel güç isteyen işlerde, sporla ilgili konularda başarıyı daha kolay sağlayabileceğiz.

SAĞLIĞIMIZDA ÇÖZÜM ZAMANI

Diş ve kemiklerle ilgili yaşadığınız sıkıntılar varsa bu süreçten itibaren daha rahat bir çözüme girebilir.

Eğer diş yaptırmayı düşünüyorsanız 11 Eylül’e kadar olan dönemi  değerlendirebilirsiniz. (11 Eylül’de Mars Kova burcuna geçiş yapıyor)

Yalnız, Mars Oğlak burcundayken  kurallara uymak, disiplinli ve azimli olmak; kısa sürede başarı sağlamak adına aktif rol oynayacak ama hiç dert etmeyin içimizden gelen bir duygularla bunu çok kolay bir şekilde yapabileceğiz.

Rahat bir şekilde daha çalışkan bir insana dönüşeceğiz.

 

VENÜS, PLUTO İLE ZORLAYICI BİR AÇI GERÇEKLEŞTİRECEK

SEVGİDE BASKI ÖNE ÇIKABİLİR. DİKKAT! 

Haftanın devamında ise Venüs; aşk, ilişki sevgi gezegeni, Pluto; değişim, dönüşüm, yıkım gezegeni ile zorlayıcı bir açı (kare açı) gerçekleştirecek.

Haftanın devamını kare açılar şekillendirecek.

Bunlardan ilki Venüs ve Pluto  arasında gerçekleşen kare açımız olacak...

Bu etkiyle beraber ilişkilerde istediklerimiz olmadığı zaman mecburi yaptırımlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Sevgide baskı öne çıkabilir, özellikle kariyerde iş ortamında beklediğimiz sevgiyi bulamayıp, üstlerimizle ilgili yaşadığımız problemleri çözümlemek oldukça zor olabilir.

KISKANÇLIĞA DİKKAT!

Diğer yandan kıskançlık çiftler arasında artabilir; herkes kendi dediğinin olması için birbirine baskı kurmak isteyebilir.

Sevgide şefkat yerine, manipülasyon ile karşılaşabiliriz ve  dengeler bozulabilir.

VENÜS, AŞK VE SEVGİ DİYECEK!

PLUTO İSE: AŞK VE KURAL!

YENİ HAFTAYA DİKKAT!

Terazi burcunda yer alan Venüs, ne  kadar aşk, sevgi istese de  Oğlak burcunda yer alan Pluto’da o kadar iş ve kural diyecek.

Aslında bu haftanın ana teması  disiplin olurken, hayatı çok laylaylom yaşamamız gerektiği vurgulanıyor.

Burada sevme ve sevilme ihtiyacını ilişkilerdeki baskı olarak yansıyıp ya dönüşüme  ya da yıkıma sürükleyecek, dönüşmeyi seçerseniz bu zor etkiden  daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz.

YENİ HAFTANIN SON ETKİSİ: MERKÜR İLE JÜPİTER

MERKÜR VE JÜPİTER ARASINDAKİ KARE AÇI, HAYATIMIZI NASIL ETKİLEYECEK?

Haftanın son etkisi ise Merkür; iletişim gezegeni ile Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni arasındaki kare açı.

Elde etmek istediğimiz fırsatlar için birden fazla kez, hamle yapmak zorunda kalabiliriz.

Bu etki biraz dağın arkasındaki manzara gibi... Önce dağa çıkmamız gerekiyor sonra manzaraya hakim oluyoruz.

Özellikle sözel olarak  gireceğiniz mücadelelerde kesinlikle pes etmeyin sonucu harika olacak.

Merkür ve Jüpiter arasındaki bu etki hafta başında da bizi etkilemeye başladı ama en net şekli ile Çarşamba günü itibari ile yansımalarını görebileceğiz.

İletişim kurarak  elde etmek istediğimiz fırsatlarda daha  fazla efor sarf edeceğiz, gayret göstereceğiz.

Konuşmalarımızda egomuzu bırakmak zorunda kalacağız, yani köprüden geçene kadar herkes ile daha  sakin ve ılımlı ilişkiler kurmak zorundayız.

Özellikle etiket sahibi insanlara karşı elde etmek istediğiniz başarılar varsa, bu şekilde daha kolay elde edersiniz. 

Yine vereceğiniz sözler  oldukça önemli devamında daha kaz gelecek yerden tavuk esirgememe durumu bu hafta çok işlemeyebilir, bu yüzden küçük hamleler ile  daha büyüğü gelecek diye bir beklentiye girmeyin, zorlanacağınız etkiler söz konusu.

Hayalleriniz ve isteklerimiz konusunda ise  küçük adımlarla gitmek daha güzel sonuç elde etmenizi sağlayacak.

Bu hafta çok övünmek ben buradayım demek bu etkiden kaynaklı doğru değil daha çok insanların bizi  fark etmesini insanların söylemleriyle bize destek vermesini beklemeliyiz.

Satış pazarlama, PR açısından sıkıntılı bir etki daha sakin davranarak önce gözlemleyip sonra müdahale ederek sonucu lehinize çevirebilirsiniz.

Yeni haftanın enerjilerinin burçlara etkilerini incelersek:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  haftaya Mars’ın geri hareketinin son bulması ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizi özellikle kariyerde gireceğiniz mücadelelerde sonuç almaya, rahat hareket etmeye ve hedefleriniz doğrultusunda yol alma adına  destekleyecek. Kendinizi daha rahat ifade edip çözüm bulabileceksiniz. Bu olumlu etkiyi iş hayatınıza oturtursanız, kazanamayacağınız başarı yok diyebiliriz. Haftanın diğer etkisi Venüs ve Pluto arasındaki kare açı sizi ikili ilişkiler ve evlilikle ilgili konularda işinizin yoğun olmasından dolayı negatif etkileyeceği konusunda uyarıda bulunuyor. İş ve aşkı aynı çerçevede yürütmeye bilirsiniz, aşka kıyasla daha işin daha fazla fayda sağlayacağı bir hafta olduğu için buna göre karar vermenizi tavsiye ederim. Haftanın son etkisi Merkür ve Jüpiter arasındaki kare açı ise hobileriniz, istekleriniz, kendinize ayırdığınız özel zamanların bu hafta mümkün olmayacağını,  ödemeler, borçlar krediler bir yandan da iş devrede olduğu için  vakit ayıramayacağınız konusunda uyarıyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars mücadele gezegeninin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizi uzun yolculuklar ,seyahatler ve eğitim alanında etkileyecek. Gideceğiniz yolculuklarda daha rahat sonuç elde edebilirken, yine sıkıntısız bir şekilde bu konulardaki problemlerinizi çözümleyebileceksiniz. Ayrıca yurtdışı ile alakalı planlarınız ve projeleriniz varsa bu olumlu etki ile beraber hamle yapabilirsiniz ve sorunsuz bir şekilde  sonuçlandırabilirsiniz. Haftanın diğer etkisi Venüs-Pluto karesi özellikle sağlıkla ilgili konularda sıkıntı yaşayabileceğinizi, bel bölgesi , böbrek, omurga sorularınıza dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Yolcuklarda böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Merkür-Jüpiter karesi ise sizi ailevi konular ve partneriniz arasında sıkıntılar olabileceğini evlilikteki bazı çatırdamaların aile ilişkilerine yansıyacak etkileri hayatınıza getirecek ya da tam tersi ailenizdeki sıkıntılar evliliğinize yansıyabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars; mücadele gezegeninin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi maddi konularda, başkalarının finans kaynaklarından elde  edebileceğiniz, gelirlerde, kredilerde, borçlar da ve ameliyatlarda etkileyecek. Gerçekleştireceğiniz  operasyonlar varsa sağlıkla ilgili sorunsuz bir şekilde çözümleyebilirsiniz, yine maddi konularda başlattığınız mücadelelerde disiplinli olup  kurallara uyduğunuz takdirde başarıyla sonuçlanabilecek. Haftanın diğer etkisi Venüs-Pluto çocuklarla ilgili konularda  daha fazla para  harcadığınız ya da  kendi zevklerinizde  müsriflik yaptığınız  taktirde maddi olarak zorlanabileceğiniz konusunda uyarırken, maddi olarak hayatınıza yeni yaptırımlar getirebilir. Merkür-Jüpiter  karesi ise sağlıkla ilgili konularda  uğraşacağınızı gösteriyor. Yakın çevrenizin sağlık problemleri ile sizin ilgilenmeniz gerekebilir, biraz onlara hizmet etmek yardımcı olmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya karşıt burcunuzdaki Mars’ın geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu etki sizin  ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte yaşadığınız sıkıntıları daha rahat çözümlemenize. Maddi ve manevi olarak kendinizi rahat ifade ederek  sorunları aşmanıza yardımcı olacak. Daha olumlu bir süreç fakat hem sizin hem de partnerinizin belli kuralları ve yaptırımları uyması şart yani ilişkinizi mantık çerçevesine oturtunca  her şey çok kolay olacak. Haftanın diğer etkisi Venüs ve Pluto arasındaki kare açı, ailevi konuların öne çıkmasına sebep olurken. Eşinizin ailesi ya da kendi aileniz ile ilgili bir takım problemlerin ilişkinize negatif yansımasının sebebiyet verebilir fakat burada eşinizin tarafını seçmeniz önemli malum aşkta kazanacağınız bir hafta. Merkür-Jüpiter karesi  yeni finans kaynakları bulmada zorlanabileceğinizi, bazı maddi konularda elde edeceğiniz fırsatlar için daha çok bağlantı kurup yeni bir iletişim ağı oluşturmanız gerektiğini söylüyor.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars mücadele gezegenin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi sağlık, çalışma ortamı, iş ortamındaki ilişkileriniz ve günlük bütün işlerinizde etkileyecek, bu konularda ki sorunlarınıza bir şekilde çözüm bulmanızı disiplinli olduğunuz takdirde yüksek başarılar elde etmeniz adına destek verecek. İş arkadaşlarınızla problem yaşıyorsunuz burada haksızlıklara uğradıysanız yine önümüzdeki süreç bu anlamda size  hak ve adaletin yerini bulması adına fayda sağlayacak. Haftanın diğer etkisi Venüs ve Pluto arasındaki kare açı sizin kardeşler, yakın çevre ve onların işleri halletme adına, onların sorumluluklarını üstlenmeniz adına zorlayacak. Yakın çevrenizin baskıcı tavırları  sizi  yorabilir.  Burcunuzda ki Merkür, Jüpiter ile kare açı gerçekleştirecek, aileniz ve kendiniz arasında gelgit yaşamınıza kendi fırsatlarınızı  ailenize vermek zorunda olabileceğinizi gösteriyor kendi sınırınızı çizmenin zor olacağı bir hafta sizi bekliyor diyebilirim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya  Mars mücadele gezegenin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi ikili ilişkiler, aşk, çocuklar ve hobileriniz konusunda çok pozitif etkiliyor. Özellikle hobilerinizden para kazanıyorsanız, çok güzel sonuç alabileceğinizi, bu alanda  başlattığınız mücadeleden sıkıntısız bir şekilde kazanç sağlayacağınızı gösteriyor. Yine çocuklarınızın sorumluluklarınız üzerinizde olsa da disiplini ve kurallı bir şekilde davranarak  çözüm elde edebileceksiniz. Haftanın diğer etkisi Venüs-Pluto arasındaki kare açı ise sizi maddi konularda zorlayacak, hayatınızdaki sorumluluklar da rahat sonuç elde etseniz de maddi kısım biraz sizi zorlayabilir. Bu konuda partnerinizden de istediğiniz desteği alamayacaksınız tüm yükü sizin üzerinizde diyebilirim. Merkür-Jüpiter arasında gerçekleşecek kare açı ise ruhsal olarak baskı altına sokabilir, yakın çevrenizden de iletişim kurarak destek almak isteseniz de dert yanacak kimseyi bulamayabilirsiniz. Bu hafta sizin için tırnağınız varsa başınızı kaşıyın diyebileceğim etkiler altındasınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars; mücadele gezegeni geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi aile, yuva, evle ilgili konularda rahat etmenizi başlattığınız mücadelelerden kolay çözüm elde etmenizi sağlayacak, sıkıntısız bir şekilde yol alabileceksiniz. Ayrıca ev almak, taşınmak, evnizin içinde düzen değişikliği yapmak istiyorsanız, bunun içinde maddiyat ile ilgili kısmını halledebileceğiniz olumlu bir etki var.  Haftanın diğer etkisi ise burcunuzdaki Venüs’ün, Pluto  dönüşüm gezegeni ile yapacağı zorlu açı. Bu etki sizin ben ,biz dengesini oturtabilmek adına zorlanacağınızı, biraz daha ben demeniz gerektiğini belirten bir hafta. Bu yüzden kendi istekleriniz doğrultusundaki, hayatınızı yönlendirin. Haftanın son etkisi ise Merkür-Jüpiter arasındaki kare açı, sizin maddi konularda yaşadığınız sıkıntıları çözümlemek adına olumlu destekleyecek fakat zor bir etki sosyal gruplar kalabalık gruplarda biraz politik davranmak zorunda kalabilirsiniz. İnsanlar sizden yalakalık yapmanızı talep edebilir dikkatli olmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Mars mücadele gezegenin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi yakın çevre, kardeşler, seyahatler, iletişim ve ulaşım alanlarında etkilerken, burada yaşadığınız problemleri çözmede  mantıklı ve disiplinli olduğunuz süre zarfı içinde rahat sonuç alma adına destekleyecek. Bu anlamda oldukça güzel bir etki,  seyahatlerle beraber gelecek fırsatlar artabilir. Haftanın diğer etkisi ise Venüs, Pluto arasında gerçekleşecek kare açı, bu etki sizi ruhsal olarak biraz zorlayacak ve talep ettiğiniz başlattınız işlerde isteksizlik yaşamanıza sebebiyet verecek. Ruhsal olarak kendinizi sevgisiz hissedebilirsiniz. Merkür ve Jüpiter arasındaki kare açı ise sizi kariyerde yeni fırsatlarla karşı karşıya bıraksa da bunları elde etmek kolay olmayacak. Burcunuzda ki Jüpiter’in aktif rol oynadığı için fırsatlar için birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars; mücadele gezegenin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu oğlumlu  etki sizin parayla ilgili alanınızda gerçekleşecek. Gelirlerinizi arttırırken bir yandan da, gelirinizi artırmak için başlattığınız işleri sorunsuz bir şekilde halledebileceksiniz. Yalnız disiplinli olmanız, gelirlerinizi yazmanız şart. Haftanın diğer etkisi Venüs, Pluto arasında gerçekleşen kare açı, sizi arkadaşlarınız arasında, kalabalık gruplarda ve sosyal ortamlarda sevgisiz kalmaya. Maddi konuların daha fazla öne çıkmasına sebebiyet verebilir. Girdiğiniz ortamlarda çok fazla para konusu yapılabilir, bu anlamda sosyalleştiğiniz ortamlarda dikkatli olmalısınız. Merkür- Jüpiter arasında gerçekleşen kare açı uzun yolcuklar, seyahatler adına olumlu destekleyecek fakat yolcuklar sizi ruhsal anlamda bunaltabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Mars mücadele gezegeni geri hareketine sonlandırmasıyla başlıyoruz. Bu  olumlu etki sizi her alanda başlattığınız işlerin rahat ve sorunsuz bir şekilde devam etmesini mantıklı ve disiplinli olduğunuz zaman,  mantık çerçevesinde karar alıp uyguladığınız takdirde başaramayacağınız hiçbir işin olmadığı gösteriyor, bu şekilde de destek oluyor. Sıkıntı olan nokta şu yine burcunuzda bulunan Pluto’nun Venüs ile gerçekleştireceği kare açı sizin aşırı mantıktan kaynaklı sevgisiz bırakabilir, duygu durumundan eksik yol alabilirsiniz.  Merkür-Jüpiter arasında gerçekleşecek kare açı maddi konularda  zorlarken, kariyer ve iş dünyasında yapacağınız hamleler de çevrenin baskısı ile karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilir. Yine ödemelere, borçlara, kredilere dikkat etmelisiniz,  gözünüzden kaçan ödemeler olabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars; mücadele gezegenin geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Bu  etki her ne kadar  pozitif gibi gözükse de sizi zorlayarak farklı alanlara yöneltecek. Hayatta maddi konuların ya da çalışmanın boş olduğunu anlayıp daha fazla kendinize vakit harcamak isteyebilirsiniz. Yine çalıştığınız yer ve  iş ortamınız da insanlarla maddi konuları ne kadar önemsediğine takılıp, kendinize ait bir alan yaratmak isteyebilirsiniz. Sizi daha ruhsal bir alanda etkileyecek ne kadar mantık çerçevesinde hareket etseniz de duygularda işin içinde olacak. Haftanın diğer bir etkisi Venüs-Pluto arasında gerçekleşen kare açı, seyahat gündeminizi aktifleştirirken. Seyahatler artabilir yolcuklar size iyi gelecek sizi dönüştürecek. Merkür ve Jüpiter arasında gerçekleşecek kare açı ise sizin ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda da fırsatları kaçırıp kaçırmadığınız konusunda düşünmenize sebebiyet verecek. Partnerinizle olan problemler gün yüzüne çıkabilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın mücadele gezegenin geri hareketi ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi sosyal çevre, kalabalık ortamlar ve girdiğiniz alanlarda olumlu etkileyecek. Girdiğiniz topluluklarda yeni işler bağlayabilirsiniz. Ayrıca  iş yapmak istediğiniz insanlarla kalabalık ortamlarda yer alabilir sosyalleşebilirsiniz. Geleceğe dair  projelerinizi gerçekleştirmek adına da disiplini elden bırakmasanız daha kolay sonuç elde edebileceğiniz etkiler var. Haftanın diğer etkisi Venüs-Pluto arasında  arasındaki kare açı ise sizi ödemeler, krediler, borçlar konusunda istediğiniz desteği bulamama başkasının finans kaynaklarından  daha zor para elde etme adına zorlayabilir. Merkür-Jüpiter arasındaki kare açı ise sağlık konularında etkileyecek kendinizi halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz, yine çok fazla uyku isteğiniz oluşabilir , gıda takviyesi almanızı öneririm.

ASTROLOG SEMA SİDAR

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
tarot
jüpiter
merkür
dolunay
bayram

Facebook Google plus Instagram Twitter