Reklam
Temiz Magazin
18 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu! Venüs, Yengeç Burcu'na geçiyor. Uranüs'ün geri hareketi başlıyor. İşte gökyüzünün hayatımıza etkileri.

Astroloji
30 Temmuz 2017
Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın yorumu! Venüs, Yengeç Burcu'na geçiyor. Uranüs'ün geri hareketi başlıyor. İşte gökyüzünün hayatımıza etkileri.

Haftanın görünümü;

Merhaba Sevgili okuyucularım.

Güzel bir hafta bizi bekliyor...

Hayatımızda zorlayıcı enerjiler bir tık olsun daha rahat konuma geçtiler; bakalım gezegen hareketlerinde gökyüzünde bu hafta neler olacak?

31 TEMMUZ'DA VENÜS YENGEÇ BURCU'NA GEÇECEK

İlk olarak  31 Temmuz'da Venüs (aşk, sevgi, nasıl sevdiğimizi gösteren, sanat gezegeni) Yengeç Burcu'na geçecek ve 26 Ağustos'a kadar bu burçta kalacak.

Venüs, Yengeç Burcu'nda sevdiği pozisyonda olduğu için kendi görevlerini rahat bir şekilde gerçekleştirir.

"SEVMEK ve GÜVEN DUYGUSUNU NET OLARAK HAYATIMIZA YANSITACAĞIZ!"

Sevmek ile güven duygusunu net olarak hayatımıza yansıtabileceğiz.

Yapı olarak biraz hassas ve duyarlı olacağız.

Aşkta ve ikili ilişkilerde duygusal kararlar vermeye yatkın olurken, koruyup kollanma, şefkat duygusu sevgide ilk aradıklarımız olacak.

Sanatsal faaliyetlerle uğraşan okuyucularım; sizin yaratıcılığınız adına verimli bir dönem de başlamış olacak.

 

Evde olmak, aileniz ile vakit geçirmek, ailevi konulara yönelmek için uygun enerjiler oluşacak. 

Aileniz ile problemleriniz varsa çözüme kavuşturabileceksiniz.

İLİŞKİLERİNİZDE KISKANÇLIĞA DİKKAT EDİN!

İlişkilerde kıskançlığa ise dikkat edin! Özellikle partnerinizin annesi ya da babası gibi davranıp onu bunaltabilirsiniz.

Bu dönemde iştahınız  açılabilir,  dikkatli olmanızda fayda var, yemek yapmak, güzel sofralar kurmak, mutfakta daha fazla zaman geçirmek, misafir ağırlamak, misafirliğe gitmek, sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek için güzel bir süreç.

Aşk içinde belirttiğim gibi duygusallık partnerinizde aradığınız ilk özellik olurken.

Aşk için şanslı burçlar Yengeçler, Oğlaklar, Akrepler ve Balıklar.

 

HAFTA BAŞINDA JÜPİTER, PLUTO İLE ZORLU BİR AÇI OLUŞTURUYOR!

Hafta başıyla birlikte, şans, bolluk bereket gezegeni Jüpiter, hayatımızda yıkım ve yapımından sorumlu gezegen Pluto ile zorlu bir açı oluşturacak.

Elde etmek istediklerimiz için daha fazla gayret harcarken, her zaman bildiğimiz yolların dışında yeni metodlar, yeni düzenler oluşturarak sonuca gidebileceğiz.

Atacağınız adamların hepsi, sizi yeni bir düzen oluşturmak zorunda bırakabilir ve ancak bu şekilde problemlerinize  çözüm bulabilirsiniz.

Aşırı gelenekçi, kuralcı; fikirlerinde aşırı idealist insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde pintilik enerjisi aktif olacak, maddi konularda eli açık insanlara zor rastlayabilirsiniz.

 

3 AĞUSTOS'DA URANÜS'ÜN GERİ HAREKETİ BAŞLIYOR!

3 Ağustos itibariyle Uranüs, yani sınırları aşan, asiliğin, sıradışılığın gezegeni; hayatımızda iletişimi en üst mertebede sağlayan gezegen; geri harekete geçecek ve 20 Ocak 2018'e kadar retro hareketini sürdürecek.

Dışsal bir gezegen olduğu için geri hareketi bizi zorlamaz, hatta olgunlaşma; hayatla ilgili tecrübelerimizi yansıtma ve daha sakin bir tavır kazanmanızı sağlar. 

Orijinallik takıntısına sahip olabilirsiniz, taklit olan her şey bu dönemde daha itici bir hal alır.   

İç dünyanız ile daha derin ve doğru iletişim kurmak, hayatta isyan ettiğimiz noktaların neresinde durmanız gerekiyor, neler yapmanız lazım bu anlamda nasıl bir ruhsal olgunluk sergileyebilirsiniz ve kendi sınırlarınızı yani kapasitenizi anlayacağınız güzel bir döneme başlayacaksınız.

Farklılaşmanız  gereken alanlara doğru kanalize olabilirsiniz.

 

MERKÜR VE VENÜS ARASINDAKİ GÜZEL ETKİLEŞİM DE HAYATIMIZA YANSIYACAK!

Hafta sonuna doğru ise  Merkür iletişim gezegeni ve Venüs arasında güzel etkileşim oluşacak,  aşkı sevgiyi konuşabileceğiniz ve diyaloglarımızın, iş bağlantılarınızın olumlu sonuçlanabileceği, karşı tarafa isteklerimizi net söyleyebileceğiz. Ve bu etkileşim cuma gününden  itibaren 5 gün boyunca hayatımızda olacak. 

Büyük iş görüşmelerinin temel adımlarını, başlangıç aşamalarını çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz.

Yazılı işlerinizi yine oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, tez, ödev teslimi başlayıp bitirmek için bu 5 günü değerlendirebilirsiniz.

Aşk için de gayet olumlu ve pozitif etkiler var.  

Sevginizi söylemek istediğiniz biri varsa daha doğru bir zaman olamaz. Açılmak, karşınızdaki insani duygularınızı anlatmak istiyorsanız tam zamanı...

Yine kendinizle ilgili   fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız, güzelleşmek için gayet olumlu etkiler var, kuaför randevularınızı bu tarihler arasına alabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
burçlar
gezegenler
haftanın yorumu
venüs
Yengeç Burcu
merkür
uranüs

Facebook Google plus Instagram Twitter