Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan yılın son haftasının ve burcunuzun yorumları.

Astroloji
25 Aralık 2016
Astrolog Sema Sidar'dan yılın son haftasının ve burcunuzun yorumları.

Yepyeni bir haftadan ve yılın son haftasından herkese Merhaba,

Siz Sevgili "Temiz Magazin" okuyucularımla dolu dolu bir yıl geçirdim... Yazılarıma, analizlerime, yorumlarıma gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum...

Sormak istediğiniz her konu ile ilgili bana tüm sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Bu hafta  Jüpiter-Uranüs karşıt açısı ile başlıyoruz.

İsyan duygularımız ön plana çıkacak... Hayatımızda ben-biz dengesini kurmakta zorlanabiliriz. Daha fazla bireysel olup zaman zaman inatçı bir tavır takınabiliriz. Özellikle ilişkilerimizde  ani kararlar verip pire için yorgan yakabiliriz. Yaşadığımız  olayları büyütecek etkiler mevcut iken gökyüzünden, pozitif  bakarsak  pozitifi büyütürken, negatif bakış açısı ile de negatif büyütürüz... 

Sürekli değişen şartlara karşı tetikte olmalıyız, memnuniyet duygusundan kaynaklı sıkıntıya girerken. Çok fazla sürprizden hoşlanmayacağımız, durumları kontrol altına almak isteyeceğimiz bir hafta.

29 OCAK'TA YILIN SON "YENİ AY"I VAR!

Haftanın diğer etkisi ve en önemli olayı ise 29 Aralıkta 7 derece Oğlak burcunda gerçekleşen yılın son "yeni ay"ı.

İletişim gezegeni Merkür, retro haliyle "yeni ay"da başrolü alacak ve  işlerimizi yavaşlatan bir etki yapacak. "Yeni ay" yeni başlangıçları hayatımıza getirse de, büyük radikal değişiklikler ve imza için 10 Ocak' beklemeniz daha verimli sonuç almamız için önemli. Bir hafta boyunca etkileri sürecek...

Peki bu yeni ay  neleri hayatımıza getirecek nelere dikkat etmeliyiz?

Gökyüzündeki tüm etkilerle birleşerek bu yeni ayı değerlendirecek olursak. Tutmayacağınız sözleri vermeyin ve maddi konularda özellikle gereksiz yükümlülükleri üzerinize almayın.  Bu konuda hayatın bize mini bir test durumu  oluşacak. Disiplinli, kararlı, azimli ve sistemli çalışma sonucunda büyük başarıları hayatımıza yansıtacak bir yeni ay. Devletle ile ilgili işleriniz varsa bunlarda aksama olsa da   yeni kapılar  açılacak. Özellikle  resmi daireler, kurumsal firmalarla iş bekleyen ve iş yapanlar bu süreçte durumları lehinize çevirebilirsiniz.

Çevremizdeki insanlar bu dönemde daha mesafeli olabilir,  soğuk enerjiler hakim olacak yaşamımıza, lütfen dikkatli olun. 

Kazanç sağlayabileceğimiz alanlardan bir tanesi, uzun vadeli planlar, süre uzadıkça daha fazla kar sağlayabileceğiz.

Maddi konularda tutumlu olurken, güven duygunuz zaman zaman sınanabilir. Yeni ay hayatımıza pozitif bir etki yaratırken Merkür'ün geri harekette  eşlik etmesi biraz işleri göründüğünden farklı olmasına sebebiyet verecek; biraz cesaretlenmek ve çevremizdeki insanlardan onay almak isteyebiliriz.

Maddi konulara ekstra dikkat etmemiz gerektiğini unutmamak lazım. Sakin tavrınız, her zaman güvendiğiniz insanlarla iş yapmak, sonucu bizim için karlı hale getirirken, uzun vadeli iş teklifleri alabiliriz.

 

2016'NIN SON HAFTASINDA BURCUNUZU ve SİZİ NELER BEKLİYOR?

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar "yeni ay" sizi kariyer alanında etkileyecek, özellikle yapacağımız iş görüşmelerinizi randevularınızı etkileyecek.

Bu hafta çift kontrolden geçirin yolladığınız mailleri, tekrar tekrar gözden geçirin. İşinizde iletişimden kaynaklı sıkıntılar, bir takım aksamalara sebebiyet verirken, devamında da para kaybınıza sebep olabilir. Dikkatli olmanız gerekiyor .Yeni başlangıçlar değil ama, yeni fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönemDiğer yandan ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız aynı fikir yapısında olmama, ortak nokta bulamamadan kaynaklı sizi gerecek. Ortak bir çerçeveden bakmalısınız, yoksa pire için yorgan yakabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, "yeni ay" sizi uzun yolculuklar, yurtdışı ile  alakalı konularda tetikleyecek... Eğitim alanında da yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Yalnız çıkacağınız yolculuklar da tüm evraklarınızı ve birden fazla kez kontrol etmeniz önemli. Ne kadar güzel başlangıçlar olsa da merkür retro olduğunu hatırlatmak isterim, bu da işlerinizde gecikmeye, sıkıntılara pürüzlere sebebiyet verebilir. Kontrolü elden bırakmamanız sonucunda lehinize çevrilebilir. Dikkat etmeniz gereken konu ise iş ortamı. Fikirsel, anlamdaki gerginlikler sizi mecburi bir izne sevk edebilir. Bu haftayı dinlenerek geçirme imkanınız varsa değerlendirin mutlaka.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, "yeni ay" sizi yeni finans kaynakları anlamında destekleyecek... Karar vermek için olumlu,  fakat hamle yapmak için olumlu etkiler yok gökyüzünde, bunu belirtmek istiyorum o yüzden gelen fırsatları 10 Ocak sonrasına göre değerlendirmeniz sizin için çok önemli...

Özellikle arkadaş gruplarınız ve partneriniz arasındaki gerginlikler bu haftaya damgasını vurabilir. İki tarafın arasında kalabilirken, gereksiz kıskançlık durumları da sizi sıkıntıya sokabilir. Orta noktayı bularak olayların içinden çıkabilirsiniz ya da biraz stratejik davranarak.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçleri "yeni ay" sizi ikili ilişkiler ve  ortaklıklar açısından etkileyecek. Bu konuda yaşayacağınız krizleri çözmek adına da destekleyecek...

Maddi konular  canınızı bir nebze de olsa sıkabilir dikkatli olun.

Ne kadar fırsat getirse de "yeni ay", fırsatların hayatınıza yansıması anlamında uzun bir süreci içeren bir etki var, o yüzden özellikle ortaklıklarınız ve  ikili ilişkilerinizde konuştuklarınızın doğru anlaşıldığını teyit etmeyi unutmayın. Kariyer ve ev anlamında da bir takım sıkıntılar yaşarken, gerginlikler iş ve ev arasındaki yoğun tempo sizi bunaltabilir. İş anlamında fırsat var iken evdeki aksaklıklar canınızı sıkabilir. Haftayı  ajanda tutarak  bir düzende yaşamanız önemli.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, "yeni ay" size iş ortamınızda ve sağlık alanında etkileyecek. Buradaki ilişkilerinizi gözden geçirin lütfen...

Dişleriniz ve  kemiklerinize özellikle dikkat etmeniz gereken bir haftada bulunuyoruz. Eğer rutin sağlık kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin. Diğer yandan da hayatınıza yolculuk tarafı çok etkin olacak bu hafta fakat bir türlü istediğiniz rota ve düzen oluşmayabilir. Fırsat niteliğinde uzun yolculuklar, mecburi kısa yolculuklara dönüşebilir. Yakın çevreniz ile iletişim sıkıntısı  olabilir, maddi konular gündeme oturabilir. Kendi çıkarlarınıza göre hareket etmelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar, "yeni ay" sizi aşk, ilişkiler  anlamında olumlu etkileyecek... Hobilerinize ve çocuklarınızla ilgili konularda maddi giderlere de sebebiyet verebilecek etkilere sahip. Hem fırsatlar hem de fırsatların getirisindeki maddi giderler söz konusu diyebiliriz. Bu hafta tüm karşılaşacağınız olaylarda  mantığınızı kullanmanız, kolay çıkış sağlamanızı sağlarken. Gelirlerinizi ve giderlerinizi dengelemek çok önemli olacak. Bu haftaki gelir gider dengesini sağlamak, yeni yılın ilk 3 ayında etkileyebilir. Güvendiğiniz kaynaklara yönelme anlamında minik bir test durumunuz da varken, tecrübeler sizi sonuca götürecek.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Sevgili Teraziler, aile yuva kavramlarında gerçekleşen "yeni ay" sizi güzel bir  düzen için desteklerken, ailenizde birbirinize kenetlenme yaşayacaksınız. Diğer yandan evinizin içindeki düzendeki bir takım eksiklikleri giderirken, aldığınız eşyaların teslimatı ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Diğer yandan ikili ilişkiler , evlilik, ortaklık açısından bir takım sıkıntılar var.  Fikirsel anlamdaki ayrılıklar devam eden süreçte sizi negatif etkileyebilir. Ortaklıkları bu hafta birazcık ertelemeniz tek başınıza karar vermemeniz daha önemli sizin için. Tüm gelişen olaylarda kesinlikle mantığınızı kullanmanız konusunda da uyarıları var gökyüzünün.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, "yeni ay" sizi yakın çevre, kısa yolculuklar, kardeşleriniz olan ilişkileriniz konusunda desteklerken , maddiyat öne çıkabilir ve bu canınızı sıkabilir. Mecburi gideceğiniz yolculuklarda yine size zoraki maddi giderlere sebebiyet verebilir...

Randevularınızı çift kontrolden  geçirin. Çünkü verdiğiniz sözleri tutmak açısından bir sınav verebilirsiniz. Diğer yandan, hem iş ortamınız hem kendi rutin yoğunluğunuz  sizi bunaltabilir. İşlere konsantre olmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Biraz evden iş yapma olasılığınız varsa buna yönelmeniz ya da hani bu haftayı  dinlenerek geçirme imkanımız varsa izin kullanımınız önemli, çünkü konsantrasyonunuz  zayıf.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, para alanınızda gerçekleşecek "yeni ay" sizin  maddi anlamda yeni bir düzenlemeye gitmenize sebebiyet verecek. "Yeni ay"ın enerjisi, almanız gereken  giderleri toplamak için size fırsat tanırken randevularınızı ve özellikle maddi anlamda verdiğiniz sözleri ihmal edebilirsiniz. Unutup  gözünüzden kaçan detaylar devam eden süreçte sizi negatif etkileyebilir. Ayrıca  sosyal gruplar ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin aktif olmasından kaynaklı, partneriniz ile sorun yaşayabilirsiniz. Aşırı sosyal ve özgür yapınız, partneriniz ile aranızın açılmasına sebebiyet verecek dikkat edin.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, burcunuzda gerçekleşen "yeni ay" size her anlamda fırsat getirecek. Fakat fırsatları gerçekleştirmek adına  10 Ocak'tan sonrayı seçmeniz önemli.  

Bu hafta özellikle mantık  ve  duygular arasında  ikilemde  kalabilirsiniz... Seçiminiz hep mantığınızdan yana olsun. Ev ve kariyer konusu da diğer bir ikilem konusu olurken. Aşırı iş yoğunluğunuz ailenizi ihmal etmenize sebebiyet verebilir. Randevularınızı bu açıdan yeniden düzenlemeniz, haftayı bir plan çerçevesinde geçirmelisiniz. Maddi konularda aşırı tutumlu davranmanız çevreniz ile iletişiminiz de sizi negatif etkileyecek. Bu konu da her fikrinizi ortalığa beyan etmeyin.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar sizi ruhsal anlamda zorlayacak "yeni ay" karşı karşıyayız, özellikle  hayatınızdaki birçok konu mantığınızın dışında ilerleyebilir. Ayrıca bugüne kadar size verilen sözlerle ilgili iş ortamında  "yeni ay"ın daetkisinden kaynaklı, bir yüzleşme yaşabilirsiniz. Bu hafta yakın çevreniz ve  komşularınız da iletişim açısından sizi zorlayabilir... Yolculuklar yine ön planda;  özellikle kısa yolculuğunuz son anda uzun yolculuğa  dönüşebilir. Eşyalarınızı yolculuklarda kaybetme riskiniz var, unutkanlıklarınız yine aksamalara sebebiyet verebilir lütfen dikkat!

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, "yeni ay" kalabalık ortamlar, sosyal çevreniz ve planlarınız alanınızı tetikleyecek. Bu konu başlıklarının özellikle  maddiyat ile ilgili kısmı sizi etkileycek.... Yeni fırsat ve kaynaklar elde edebileceksiniz, böylece ödemelerinizi halledebileceksiniz. Fakat verdiğiniz sözlere çok dikkat edin, tutamamaktan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz... Bu dönemde maddi konulardan kaynaklı da çevrenizdeki insanları hayatınızdan çıkarmak  zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta ve önümüzdeki hafta maddi konuda kendinizden başka kimseye güvenmeyin.

Güzel haberler alacağınız bir hafta olması dileğiyle...

SEMA SİDAR

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
Astrologi
Sema Sidar
Astrolog Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
burçlar
gezegenler
Yeni Ay
merkür
retro
Merkür Retrosu

Facebook Google plus Instagram Twitter