Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 8 Şubat & 14 Şubat haftası burç yorumları

Astroloji
07 Şubat 2021
Astrolog Sema Sidar'dan 8 Şubat & 14 Şubat haftası burç yorumları

 

8 Şubat Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftanın ana teması sizin için sosyalleştiğiniz ortamlar, kalabalık arkadaş ortamı, geleceğe dair projeleriniz, insanlarla olan iletişiminiz, hayattan beklentileriniz olacak. Bu haftanın tüm açıları artı yeni ay sizi bu konularda tetikleyecek. Kendinize yeni bir dönüşüm süreci de başlatabilirsiniz. Bu etkilerle beraber yapmak istediklerinize, geleceğe dair projelerinize destek güzel kaliteli bir arkadaş çevresi oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise aşırı özgür ruh haliniz pire için yorgan yakmanıza sebep olabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftanın ana teması sizin için kariyer olacak. Kariyer ortamınız, statünüz yapmak istediğiniz işler öne çıkarken. Anne tarafından akrabalarla daha fazla vakit geçirebileceğiniz olanaklar doğacak. Gökyüzündeki tüm açılar ve yeni ay sizi bu konularda tetiklerken. Uzun zamandır istediğiniz bir iş ve bir projenin de haberinde alabileceksiniz. Yine kendi ruhsal gelişiminiz için oldukça verimli bir hafta hayatta nerede durmak istediğinizi, anladığınız bir tecrübe de yine bu hafta sizi bekliyor.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftanın ana teması sizin için eğitim, yolculuklar, yurtdışı ile ilgili konular kendinizi geliştireceğiniz eğitim programları olacak. Özellikle hukuksal konularda yapmak istedikleriniz varsa bunlar için destekleyici. Gökyüzünde baskın Kova burcu temaları, gerçekleşecek yeni ay sizi zaten uzun zamandır bu konu başlıklarında etkilerken. Bu hafta artık bu konularla ilgili hamle yapma dönemi, kendinizi geliştireceğiz ve devamında kazanç sağlayabileceğiniz bir eğitim programın içinde yer alabilirsiniz, yine gideceğiniz bir yolculuk size gerçekten çok fazla artı katacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftanın ana teması sizin için para, ödemeler, borçlar, krediler ve sağlıkla ilgili kendi değişiminizi başlatmak istediğiniz süreç olacak. Maddi konularda karar almak bu kararları radikal biçimde uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Gökyüzündeki baskın temalar, açılar ve gerçekleşecek yeni ay, sizi aynı konularda etkilerken, başka insanların krizleri, başka insanların problemleri de sizi bulabilir. Onların yaralarına merhem süreceğiniz etkiler varken, kendinizin sıkıntı yaşadığı konularda ise bir profesyonelden destek almanızı tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, bu haftanın ana teması sizin için evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar olacak. Gökyüzü karşıt burcunuzda şekillendiği için sizi bu konu başlıklarının vurgusunu oldukça baskın hissedeceksiniz. İlişkileriniz ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Zihin ve fikir olarak yeni tanıştığınız insanlar size manipülasyon uygulayabilir. Kendi fikirlerinizi ve çizginizi bozmadan bu haftaya geçirmelisiniz. İlişkilerde biraz partnerinize alan tanımak sizi rahat ettirecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftanın ana teması sizin için iş ortamı ve sağlık olacak. Sağlıkla ilgili konulara her zamankinden daha fazla vakit ayırmak ve ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yine iş ortamınız da kendi özgürlüğünüzü ilan etmek, kendi alanınızı yaratmak için ekstra bir gayretiniz olacak. Gökyüzünde gerçekleşen açılar ve yeni ay hep aynı noktaya işaret ederken, bu saydığım konu başlıkları eninde sonunda bu hafta sizin hayatınızdaki yerini alacak. Sağlıkta dolaşım yolu rahatsızlıklarına dikkat etmenizi ve eğer ihtiyacınız varsa destek gıda takviyesi almanızı öneririm.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftanın ana konuları aşk, ilişkiler ve çocuklar olacak. Çocuklarınıza vakit ayırmak onların sorumluluklarını üstlenmek sizin göreviniz olurken. Gökyüzünün şanslı burçlarından birisiniz, gerçekleşecek yeni ay ve açılar olumlu etkiliyor. Bu anlamda ruhsal değişim ve dönüşüm dönemi diyebilirim sizin için yeni bir yol, yeni bir iş, belki hobilerinizden elde edeceğiniz, kazanç kapısıyla çok rahat edebileceksiniz. Yine ilişkiler ve aşk adına ise oldukça şanslısınız birden fazla insan hayatınızda olmak isteyebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftanın ana teması sizin için aile ilişkileriniz, ev yaşamı olurken, ailenizle vakit geçirebilir onlara göre program yapabilirsiniz. Evin içindeki tadilat ve tamiratlarla ilgilenebilirsiniz. Gökyüzünün baskın temaları sizi bu konu başlıklarında etkilerken, misafir ağırlamak, misafirliğe gitmek yine ev ortamında rahat bir düzen oluşturmak için gökyüzü destekleyici. Sadece zaman zaman kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Çünkü gökyüzünde hava elementinin hükümdarlığı var ve sizin yapınıza ters. Bu yüzden bunaldığınız zaman aralığında kendinize bir mola vermek çok iyi gelecektir. Belki bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftanın ana teması sizin için yolculuklar, yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerle olan ilişkileriniz olacak. Onlara daha fazla vakit ayıracaksınız. Gökyüzünün baskın temaları ve gerçekleşecek yeni ay sizi bu konu başlıklarında etkilerken, özellikle hava değişimi size çok iyi gelecek. Enerjiniz bu hafta oldukça yüksek iken maddi konulara takılabilirsiniz. Harcamalarınızı ve giderlerinizi dengede tutarsanız oldukça verimli bir hafta olduğunu belirtmeliyim. Bu arada yine internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde beklentiniz karşılanmayabilir. Güvenmediğiniz yerlerden alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftanın ana teması sizin için gelir kaynaklarınız olacak. Kazançlarınızı arttırmaya çalışırken, gökyüzündeki baskın temalar ve gerçekleşecek yeni ayında desteğiyle gelirlerinizi arttıra bileceksiniz. Maddi açıdan oldukça verimli sadece yazarak ilerlerseniz her şey daha güzel gelişir. Çünkü unutkanlık enerjisi baskın sizin için yapacağınız harcamalar ya da alacağınız tahsilatlar da problemler olmasın. Diğer yandan ürettiğiniz tasarladığınız bir işimiz varsa, burada da oldukça verimli yaratıcılığınızı kullanacağınız güzel bir hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftanın burcu sizsiniz gökyüzü burcunuzda şekilleniyor ve gezegenlerin üstüne bir de burcunuzda yeni ay gerçekleşecek. Hayatınızı yapılandırırken, kendinizde değişiklik yapmak istediğiniz konulara rahatlıkla yönelebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise insanların egoları, zaman zaman kendi sınırınızı çizmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan hava değişimi ve mekan değişikliği size çok iyi gelecek seyahat planı yapabilirseniz oldukça iyi olur. Sağlık açısından ise nefes problemlerine dikkat etmelisiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftanın ana teması biraz içe dönüş olacak sizin için, gökyüzündeki baskın kova burcu enerjileri ve gerçekleşecek yeni ay size ruhsal anlamda içe döndürecek. Hayattan beklentileriniz, korkularınız, yanlışlarınız ve iş ortamınız da yapmanız gerekenlerle ilgili karar alacaksınız. İş ortamındaki arkadaşlarınızın arasını bulmaya yönelik durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Yeni tanıştığınız  insanlar doğru insanlar olmayabilir. Bu yüzden yeni tanıştığınız insanlara karşı bir tık önyargılı davranırsanız devam eden süreçte zarar görme olasılığınız da düşer.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter