Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 1 Mart - 8 Mart haftası burç yorumları

Astroloji
28 Şubat 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 1 Mart - 8 Mart haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

1 Mart Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizin geleceğe dair projelerinizi yapmak istedikleriniz adına güzel haberlerin gelmesi için destek oluşturacak. Beklediğiniz haberler gelebilir ve birçok projeyi hayata geçirebilirsiniz. Diğer yandan Venüs-Uranüs olumlu açı sizin para kaynaklarınızda açacak ve maddi sıkıntı yaşadığınız konuların çözümlerini bulabileceksiniz. Hiç ummadığınız fırsatlar gelebilir. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi kardeşleriniz, yakın çevreniz ile fikirsel mücadelelere sokabilir. Onlarla iletişim anlamında problem yaşayabilirsiniz, dikkat etmelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Jüpiter kavuşum ile başlıyoruz. Bu güzel etki kariyerde istediğiniz fırsatların gelmesi adına destek oluştururken, bir yandan da iş değişikliği terfi bekliyorsanız, bunlarında adımlarını atabileceğinizi gösteriyor. Diğer yandan burcunuzdaki Uranüs, Venüs ile çok güzel bir etkileşim içinde olacak. Hayatınızda kimse yoksa güzel bir aşk gelebilir ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi maddi konularda etkileyecek parasal konularda bazı sıkıntılar olabilir ve maddi anlamda başkalarının lafıyla ilerlememeniz gerekli.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda etkileyecek burada beklediğiniz haberler gelebilir. Yine gideceğiniz sürpriz bir seyahat size çok iyi gelebilir. Diğer yandan Venüs-Uranüs olumlu açısı ise kariyerde, beklediğiniz fırsatların gelmesini fakat biraz daha uzun vadede sonuç alabileceğinizi gösteriyor. Sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz, fakat dediğim gibi şartlar belki sizi tatmin etmeyebilir. Diğer yandan Mars burcunuza geçiyor, olumlu tarafı siz mücadelelerinizden rahat sonuç alacaksınız ama bir yandan da başkalarının sözlerinin etkisinde kalabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda sizi rahatlatırken, geçireceğiniz bir operasyon da size gerçekten iyi gelecek. Sağlık problemlerinizde operasyon geçirmeyi düşünüyorsanız bu hafta olumlu etkiler var. Uranüs-Venüs olumlu etkileşimi ise sosyal çevrenizden destek alabileceğinizi ve arkadaş ortamınızla beraber rahat ilerleyeceğinizi gösterirken, uzun yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konular size çok iyi gelecek kendinizi geliştireceğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise iş ortamında insanların dedikodularına karşı dikkat etmeniz gerektiğini zaman zaman içe doğru dönerseniz çok daha rahat edebileceğinizi gösteriyor.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki karşıt burcunuzda gerçekleşiyor, oldukça da olumlu bir etki ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar önemli olurken, diğer yandan ilişkinizde ciddi bir karar alabilirsiniz. Yine ortaklık girişimlerinde fırsat sağlayacaksınız.  Venüs-Uranüs olumlu açısı ise maddi konularda size destek verecek, eğer beklediğiniz prim, miras başkasının finans kaynaklarından destek bekliyorsanız olumlu sonuçlanacak. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık sosyalleştiğiniz alanda etkileyecek. Bu yüzden özellikle kariyerde istediklerinizi yapma sonuçlandırabilme, adına biraz daha efor sarf edebilirsiniz. İş ortamınız da fikirlerinizi beyan etmekte zorlanabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu sizin iş ortamınız, sağlıkla ilgili konular ve günlük rutin işlerinizde olumlu etkileyecek. Kendinizi daha rahat hissedeceksiniz, sadece çok fazla düşünüp kuruntu yapmamaya özen göstermelisiniz. Venüs-Uranüs olumlu etkileşimi ise ilişkilerde size güzel bir aşka yelken açmak adına ilişkin destek verirken, mevcut ilişkinizdeki sorunları çözmek adına olumlu yansırken, son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ise özellikle kariyerde zorlanabileceğinizi gösteriyor. İş ortamındaki üstleriniz de iletişiminizi dikkat etmeli. Yine ailede, anne tarafından gelen akrabalarla girdiğiniz diyaloglara dikkat etmelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Sizi çok güzel bir alanda etkiliyor. İkili ilişkiler, aşk çocuklar, hobilerinizde beklediğiniz güzel haberleri alabileceksiniz. Diğer yandan Venüs-Uranüs olumlu etkileşimi ise aşk adına sizi desteklerken, uzun zamandır beklediğiniz istediğiniz aşk ilişkisini her an gelebilir. Diğer yandan iş ortamınız da daha rahat edeceğiniz bir dönem başladı. Mars’ın burç değiştirmesi ise seyahat adına destek verecek. Gideceğiniz yolculuklardan fırsat elde edeceksiniz. Eğitim sektöründe bir iş yapıyorsanız, çevrenizdeki insanların düşüncelerini kapılmadan ilerlemelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars-Jüpiter kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramlarını etkilerken, ev değişikliği düşünüyorsanız tam sırası, aileden beklediğiniz güzel havadisler her an gelebilir. Yine ailenizle vakit geçirmek için çok güzel bir hafta. Venüs-Uranüs etkileşimi ise aşkta size destek verecek, hiç ummadığınız bir ortaklık bir aşk ilişkisi hayatınıza gelebilir. Yine hobilerinizden kazanç kapısı elde edebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında kandırılma enerjiniz yüksek lütfen parayla ilgili konulara dikkat edin. Borç para almamanızı ve gereksiz borçlanmaya girmemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars-Jüpiter kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahat ve yakın çevrenizle olan iletişiminizde etkileyecek. Beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Yine sözleşmeler, anlaşmalar için uygun. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise sağlık açısından sizi güzel etkileyecek. Kilo vermek için diyete başlayabilirsiniz. Ev ortamınızda  değişiklikler, tadilat ve tamirat işleri bunların hepsinde fırsatlar hayatınızda olurken, Mars’ın burç değiştirip karşıt burcunuzda geçecek. İkili ilişkiler, ortaklıklarda tutku dolu bir dönem başlarken, bir yandan da insanların fikirleri ile çok fazla mücadele edebilirsiniz buna dikkat edin. Fikirlerinizi kendi içinizde tutmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin para alanınızda gerçekleşiyor. Bu yüzden maddiyat anlamında beklediğiniz güzel haberlerin hepsini alabileceksiniz. Diğer yandan gideceğiniz yolculuklar size iyi gelecek ihmal etmeyin. Mars-Uranüs olumlu etkileşimi yolculuklarda etkilerken, partnerinizle sürpriz bir seyahate gidebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi sağlık alanında etkiliyor. Dolaşım yolu rahatsızlıkları, nefes, akciğerle ilgili problemler konusunda dikkatli olmalısınız. Virüs açısından 23 Nisan’a kadar tedbirlerinizi daha fazla almanızı tavsiye ederim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Çok güzel bir etki, size de çok iyi gelecek, oldukça rahat bir şekilde haftaya geçirmenizi sağlayacak. Beklediğiniz haberler gelecek hem de fikirleriniz ve yaratıcılığınız ile birçok istediklerinizi elde edebileceksiniz. Venüs Uranüs olumlu açısı ise para konularında size destek sağlarken, ailenizden maddi anlamda istediğiniz desteği bulabileceksiniz. Diğer yandan Mars’ın burç değiştirmesi ise aşk adına size olumlu destekliyor. Hayatınıza birden fazla insan gelebileceği gibi bir yandan da ilişkilerinizi çözümlemek adına bir profesyonelden destek alabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe dönmenizi sağlayabilir. Özellikle sağlık açısından zorlanabilirsiniz. Güzel bir etki olmasına rağmen zaman zaman gün içinde modunuzun düşmesine sebebiyet verebilir. Burada size desteği burcunuzdaki Venüs’ün Uranüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı verecek. Yakın çevreniz ile iletişiminiz iyi olurken, kardeşleriniz ile gideceğiniz yolculuklar size iyi gelecek. Mars’ın burç değiştirmesi ise ailevi konularda sizi etkilerken, aile ilişkilerinize daha fazla dikkat edeceksiniz. Ailenizle bir arada olmak istemeyebilirsiniz. Aileyle ilgili konular sizi iyi gerebilir.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar
Burç Yorumları

Facebook Google plus Instagram Twitter