Reklam
Temiz Magazin
18 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 1 Mayıs haftası yorumları ve 1 Mayıs haftasının burç yorumları

Astroloji
30 Nisan 2017
Astrolog Sema Sidar'ın 1 Mayıs haftası yorumları ve 1 Mayıs haftasının burç yorumları

Herkese, tüm okuyucularıma, Temiz Magazin Aileme, takipçilerime, danışanlarıma Merhaba

Hepinize bol bereketli bir ay diliyorum; yeni bir aya başlarken...

 

Gökyüzü artık güzel enerjilerine kavuşmaya başladı, daha sakin ve pozitif enerjilerle artık önümüze bakabileceğimiz bir dönem diyebilirim.

 

GÜNEŞ ve NEPTÜN ARASINDAKİ UYUMLU AÇI İLE HAFTAYA BAŞLAYACAĞIZ. 

Haftalık burç yorumlarım öncesi, haftanın analizine  başlayacak olursam, ilk gezegen hareketimiz Güneş'le Neptün arasındaki uyumlu açı.

Bu bizim gerçekçi düşündüğümüz, hayallerimizi belli bir limitte tuttuğumuz zaman;  kısaca ayaklarımızın yere bastığını bildiğimiz  sürece başarılı olabileceğimiz ve  olumlu sonuçları  hayatımıza aktaracak bir etki.

 

ALIM SATIM İŞLERİNDE BİR KAÇ YERDEN FİYAT ALMAYI UNUTMAYIN!

Özellikle uzun sureli işler, toprakla ve para ile ilgili işlerde fayda sağlarken.... Alım-satım işlerinizde bir kaç yerden fiyat almanızı ve muhakkak pazarlık etmenizi öneririm.

Aynı zamanda para ile ilgili  hayallerde gerçekçi olup sonuç alabilirsiniz.

 

BU HAFTA ZEHİRLENMELERE DİKKAT!

Bu hafta GIDA zehirlenmelerine açık olabiliriz, yiyecek ve içecekler çabuk bozulabilir, kontrol etmeden yemeyin. 

Yeme, içme, alkol gibi tüketim malzemelerini "yeterli ve dengeli" şekilde tüketmenizin önemle altını çiziyorum; bu hafta her şeyin fazlası zarar.

 

HAFTANIN EN GÜZELİ HABERİ: 4 MAYIS'DA MERKÜR GERİ HAREKETİNİ SONLANDIRIYOR!

Geldik haftanın en güzel haberine; 4 Mayıs itibariyle Merkür (iletişim gezegeni( artık geri hareketini sonlandırıyor.

Hepimiz için yeni başlangıçlar adına, önünüze bakma, ilişkilerin adını koyma, elektronik eşya ve yeni alacağınız iletişim aletlerinin  hepsinde artık rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

İlişkilerin başlaması adına da sıkıntılı süreç bitti, "aşk ve sevgi" ilişkilerinde güzel  bir dönem olacak; sadece ani karar almayın, çünkü Merkür Koç Burcu'ndaki seyrine devam ediyor, düşünerek konuşmanız yine dikkat etmeniz gereken nokta. Ama bizim hareketlerimizi, başlangıçlarımızı kısıtlayan etki bitti.

 

HAFTANIN DİĞER ÖNEMLİ ETKİSİ, JÜPİTER ve MARS ARASINDA GERÇEKLEŞECEK OLUMLU AÇI

Haftanın diğer etkisi ise Jüpiter- Mars arasında gerçekleşecek olumlu açı.

5 Mayıs - 21 Mayıs tarihleri arasında hayatımıza etki edecek...

Artık sosyal anlamda girdiğimiz mücadelelerde, hakkımızı  savunma;  geçtiğimiz 7 ay boyunca hayatımızda olan ve mücadelesini sürdürdüğümüz durumların sonuçlarını alabileceksiniz.

Yine  özellikle  mahkeme, dava; hakkınızın yendiği eğitim kurumları ve sektöründe bir problem yaşıyorsanız bu olumlu açıdan rahatlıkla faydalanabilir ve sonuç alabilirsiniz.

Bu arada yaratıcılık isteyen mesleğiniz varsa ayın  21'ine kadar  ilham perileri sizinle diyebilirim.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Sevgili Koç Burçları; bu hafta maddi konularda minik bir sınav dönemimiz var, kendinizi doğru ifade etmenin, doğru iletişim kurabilme; diğer yandan beklentilerinizi gerçeklik düzeyinde tutma, maddi konularda neyin ne kadar edeceğini öğrenebilme adına çok önemli bir hafta sizin için. Bunu gerçekleştirdiğiniz anda hiç ummadığınız  yerlerden gelecek yeni finans kaynakları gelirlerinize artış olarak pozitif yansıyacak.

Yine gökyüzünde gerçekleşecek Jüpiter-Mars arasındaki  olumlu açı size ikili ilişkilerde, evlilikte, ortaklıkta problem yaşadığınız tüm problemleri konuşarak çözmeniz adına fayda sağlayacak.

Eşiniz ve aile  bireyleriniz arasında yaşadığınız problemler varsa arabulucu sizsiniz bilginize.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Sevgili Boğalar, burcunuzdaki Güneş'in Neptün ile  gerçekleştirdiği olumlu açı, sizin  arkadaş gruplarınız sayesinde hayallerinizi gerçekleştirme adına fırsat sağlayacak.

Yine kalabalık grupların bir numarası sizsiniz, sosyalleşmek, arkadaşlarınızla vakit geçirmek kadar iyi gelen bir enerji yok bu hafta size.

Sadece burada para dengesi önemli olabilir, gereksiz harcamalara dikkat etmelisiniz.

Merkür'ün geri hareketi bitmesine rağmen sizi etkilediği alan zor, bu yüzden iş ortamındaki konuşmalarınıza dikkat edin.

Sağlık açısından da bu hafta omurilik bölgesi, duruş bozuklukları, boyunla ilgili sağlık sorunlarında risk altındasınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Çılgın İkizler, bu hafta gerçekleşen Güneş ile Neptün arasındaki açı sizi özellikle kariyer ortamınızda ve  kariyerinizle ilgili konularda aşırı beklentiye girmenize sebebiyet verebilir, bu da  sizin düş kırıklığı yaşamınıza sebebiyet verebilir. Ayaklarınızın yere basması çok önemli.

Burcunuzdaki Mars'ın Jüpiter ile yaptığı açı ise zekanız ile çözümleyemeyeceğiniz hiç bir konu olmadığını gösterecek size.

Bu hafta  projelendirmek istediğiniz  ne varsa lütfen hamle yapın.

Diğer yandan aşk ve ilişkiler açısından harika bir dönem. Merkür'ün de ileri harekete geçtiğini düşünürsek doğru ilişkiye başlamak, aşkı yaşamak ve bunu fırsata çevirmek için gökyüzü yanınızda. Özellikle arkadaş grubunuzdan ya da onların tanıştıracağı biri hayatınıza girebilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Sevgili Yengeç Burçları, uzun yolculuklar açısından çok olumlu bir hafta,  tatil imkanınız varsa değerlendirmelisiniz, size yansıması pozitif olacak.

Dikkat etmeniz gereken konu ise arkadaş gruplarınız, arkadaşlarınız ile ilgili konularda  daha gerçekçi davranmanız, kime güvenip güvenemeyeceğinizi bilmelisiniz.

Kariyerinizde ise güzel bir dönem başladı ve projeleri netleştirebilmek, isteklerinizi ortaya çıkartabilmek adına oldukça güzel ve pozitif enerjilerle karşı karşıyasınız. 

Bu hafta organize olmak ile sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Programlı çalışmalısınız, çünkü üstlendiğiniz  ekstra  sorumluluklar sağlık problemi yaşamınıza sebebiyet verecek. Uyku düzeni, ses telleri ve faranjit risk altında olacağınız hastalıklar.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, kariyerle ilgili harika bir dönem; fırsatlar yakalayabilir maddi problemleri çözebilirsiniz. 

Yeni iş kuracak, iş değişimi yapacak Aslanlar, sizin için olumlu bir dönem iken, sadece parasal durumlarda  gerçekçi olmalısınız. Bu alanda  biraz hayalperest tarafınız ön  plana çıkabilir.

Bu hafta dikkatli olun, gerçekçi olduğunuz zaman kazancınız var.

Diğer yandan uzun yolculuklarla ilgili gayet önemli bir süreç; yurtdışı bağlantılarınız varsa olumlu sonuçlar olabileceksiniz. Özellikle Merkür'ün geri hareket döneminde yani geçtiğimiz ay sıkıntı yaşadığınız konularda, bu hafta itibariyle güzel bir aydınlanma başlayacak. 

Kardeşlerinizle beraber yapacağız girişimler de bu hafta oldukça önemli. Yine bu hafta  misafir gelebilir ya da  siz bir misafirliğe gidebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, yurtdışıyla ilgili konular ve  eğitim konuları ile ilgili  fırsat yakalayabileceksiniz.

Partneriniz ve eşiniz size maddi açıdan destek verirken; onunla da yeni ortaklıklar gelişebilir, yeni bir projede yer alabilirsiniz. Bu açıdan da   gayet olumlu etkiler hayatınızda olabilir.

Diğer yandan Merkür'ün ileri harekete geçmesi ile kredi çekme, borçlarınızı yapılandırma ve yeni bir  yatırım adına  fırsatlar oluşacak. Fakat kısa süreli olması kar elde etmeniz adına önemli.

Ayın 21'ine kadar iş değişikliği, yeni bir işe başlama, kariyerinizde hak ettiğiniz kazançların hayatınıza yansımaı adına olumlu bir dönem. Ama hamle yapmanız gerekli, iş değişikliği için referans yardımı da önemli olacak.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Sevgili Terazi Burçları, yeni finans kaynakları elde etme adına olumlu bir hafta, iş ortamınızdaki çalışma performansınız mali anlamda gelir artışına sebebiyet verebilir. Yine iş ortamınızda daha rahat imkanlar oluşabilir. 

Sağlıklı problemleriniz, aşırı harcama yapmanıza sebebiyet verebilir, araştırma yapmadan gitmeyin doktora.

Diğer yandan Merkür'ün ileri harekete geçmesi ikili ilişkiler evlilikte yaşadığınız problemler çözüm bulabilecek sadece  ani karar vermemelisiniz.

Burcunuzdaki Jüpiter'in Mars ile yaptığı olumlu açı, eğitim hayatı ve uzun yolculuklarda sonuç alabileceğinizi, iletişim yeteneğinizin size fırsatlar getirmesi adına çok pozitif enerjilerle karşı karşıya olacağınızı gösteriyor; gayet olumlu bir süreç.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, ikili ilişkiler adına harika bir dönem başladı. Yalnız flört mü, uzun süreli ilişki mi kavramını 2 kez düşünmeniz gerekiyor. Çünkü  birden fazla insan hayatınıza girmek isteyecek ve  doğru tercihi yapmanız için, nasıl bir ilişki yaşamak istediğiniz önemli.

Diğer yandan özellikle sağlıkla ilgili konularda da migren ve baş ağrısına dikkat etmelisiniz. Özellikle bilgisayar başında aktif olan Akrepler, siz baş ağrıları açısından risk altındasınız.

Bu hafta  gökyüzünde oluşan olumlu açılar, hislerinizi inanılmaz kuvvetli bir duruma getirdi, bunu hayatınıza yansıtabileceksiniz. 

Yaşadığınız her problemi kendiniz çözmelisiniz, en doğru cevaplar sizde.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, iş ortamındaki revizyonunuz  sizin önümüzdeki 6 aylık dönemde rahat etmenizi sağlayacak.

Yine evinizde de yeni bir düzen oluşturabilirsiniz, bu düzen özellikle çalışma odası için olabilir.  Çünkü önümüzdeki 6 ay eve iş getirebileceksiniz.

Diğer yandan evinizin için yaptığınız harcamalara dikkat etmelisiniz, burada aşırılık durumu söz konusu.

21 Mayıs'a kadar ise aşk adına mükemmel bir dönem hayatınızda olacak. Merkür'ün de ileri harekete geçmesiyle birlikte aşk ve ilişkiler için gökyüzünden torpilli olacaksınız. Bu insan ile hobilerinizi gerçekleştirirken, örneğin spor yaparken, dil kursunuz gibi... Ya da arkadaşınızın aracılığıyla tanışabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, aşk ilişkileri, çocuklar, hobileriniz bu hafta hayatınızdaki aktif konu başlıkları. Bu doğrultuda bir planlama yapabilirsiniz.

Spora başlamak, enerjinizi dışarı atmak adına da oldukça güzel bir dönem.

Yine kariyeriniz de fırsatlarla dolu, konuşmalarınız, diyaloglarınız iş ortamınızda size destek veren insanlarla beraber güzel bir çalışma programıyla yükseliş dönemi başladı.

Merkür'ün ileri hareketi ile birlikte evinizdeki elektronik eşyaları yenileyebilirsiniz.

Yine evinizde elektrik problemleri olabilir, profesyonel yardım almanızı tavsiye ederim.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Tatlı Kovalar, maddi kaynaklarınıza, maddi harcamalarınız konusunda özellikle ev ve düzen kurma konusundaki harcamalarınızda  gerçekçi olmanız şart; gerçekçi davrandığınız zaman  rahatlıkla sonuç alabileceksiniz.

Diğer yandan ve özellikle Merkür'ün ileri harekete geçmesiyle birlikte sosyal yanınız iyice ön plana  çıkacak. İletişim anlamında da kazanç sağlayacağınız bir dönem.

Önümüzdeki süreçte uzun yolculuklar, yurtdışıyla ilgili konular size fırsat olarak yansırken. Partnerinizle gideceğiniz yolculuklar ve yurtdışı seyahatlerinde  gökyüzü 21 Mayıs'a kadar sizin yanınızda olacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Sevgili Balık Burçları, hisleriniz bu hafta çok kuvvetli, iç sesinizi dinlemeli hislerinize göre hareket etmelisiniz.

Kardeşleriniz, yakın çevreniz, kuzenleriniz ile  girdiğiniz sosyal ortamlarda, insanlarla aranız oldukça iyi olacak. Kurduğunuz iletişim ağının, gelirlerinize yansıması adına fırsat kovalayın.

Ödemeleriniz, kredileriniz, borçlarınız adına da özellikle yakın çevrenizin, aile bireylerinin desteği oluşacak. 

Yine ev ve yuva kavramları açısından evle ilgili konularda fırsat yakalayacaksınız... Ev değişikliği düşünen Balıklar 21 Mayıs'a kadar gayet uygun bir dönem olurken.  Hayatınıza kalıcı başarıların geldiği bir hafta.

 

Harika başlangıçlarınızın olacağı bir hafta ve bir Mayıs dilerim.

 

ASTROLOG SEMA SİDAR SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter