Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 1 Şubat haftası burç yorumları

Astroloji
01 Şubat 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 1 Şubat haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz ve haftanın diğer açıları da yine Venüs’ün açıları olurken, genel olarak sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar, ikili ilişkilerinizde takındığınız tavırla alakalı etkileyecek. Özgürlüğünüze çok düşkün olacağınız bir dönem başlarken, sırf bunun için para harcayabilirsiniz ve ekstra kazanç kapısı elde etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız girdiğiniz farklı çevreden dolayı artabilir. Bu dönemde ani karar vermemeye özellikle özen gösterirseniz sizin için oldukça yapıcı bir etki. Hayatınızda kimse yoksa arkadaşlarınız aracılığıyla yeni bir insanla tanışabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz ve haftanın geri kalanı da Venüs’ün açılarına göre şekillenecek, sizin için temel konu yine kariyer olacak. Kariyerle ilgili önemli hamleler, girişimler yapabilirsiniz. Nakit para akışını arttırmak adına daha farklı girişimlerin içinde yer alabilirsiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız şu an bunun planını yapmak uygun fakat icraata geçmek için mart ayı beklemenizi tavsiye ederim. Diğer yandan bireysel anlamda kendi alanınızı yaratmak zor olabilir, başkalarının sözlerine uyum sağlamak size kazanç sağlayacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Haftanın geri kalanı da yine Venüs’ün açılı şekillendirecek. Bu yüzden temel konu sizin için neyse haftayı o etki sürdürecek. Uzun yolculuklar, seyahatler, yurtdışı ile alakalı konular, eğitim, kendinizi geliştireceğiniz alanlar, bütün haftanın ana konusu olacak. Eğitimle ilgili hamleler yapabilirsiniz, yine uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla ya da okul arkadaşlarınızla karşılaşabilir, görüşebilirsiniz. Okul dönemine ait hatıraların canlandığı bir hafta olurken, kendinizi gereksiz vesveselere karşı doldurmamanızı, olaylara biraz da pozitif bakmanız size fayda sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bütün haftayı da Venüs’ün açıları şekillendirirken, sizin için temel konu ödemeler, krediler, borçlar olacak. Finans konularına, paraya kafanızı takabilirsiniz. Hızlı para kaynakları bulmak isteyebilirsiniz, yine ailenizin imkanlarını değerlendirmek adına yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise sosyalleştiğiniz alanlar, bu hafta güvenmediğiniz insanlarla iş yapmamalı ve riske girmemelisiniz. Diğer yandan operasyon düşündüğünüz bir sağlık probleminiz varsa, 22 Şubat’tan sonra yaptırmanızı tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bütün haftayı da bu etkiler şekillendirecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler çok önemli olacak. Zaten yılın temel konuları bunlar olurken, hayatınızda kimse aşk adına yeni bir insan gelebilir. Yine eski ilişkiler çok fazla gündeme gelebilir. Merkür’ün de retro olduğunu düşünürsek, yeni bir ilişkiye başlamak için Şubat’ın 22’sinden sonrasını değerlendirmelisiniz. Diğer yandan kararlarınızı duygularınıza göre değil mantık doğrultusunda verirseniz çok kazançlı bir dönem olduğunu da belirtmek isterim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bütün haftayı da bu etki şekillendirirken, sağlıkla ilgili konular, iş ortamı, iş ortamındaki konfor alanınızı düzenleme adına daha fazla gayretiniz olacak. Sağlık açısından dolaşım yolu rahatsızlıklarına ve kan ile ilgili problemlere dikkat etmelisiniz. Diğer yandan Merkür’ün retro olduğunu hatırlatarak, göndereceğiniz e-postalara ekstra dikkat etmelisiniz ve zaman yönetimini iyi yapmalısınız. Diğer yandan eğitimle ilgili bir iş yapacaksanız, bitirmeniz gereken bir projeniz varsa oldukça kontrollü gitmelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz ve haftanın geri kalanını da Venüs’ün açıları şekillendirecek, sizin için de temel konu ilişkiler olacak. Aşk adına gerçekten çok güzel bir dönem. Ayrıca kendinize değer vermek, kendinize dönmek, zekanızı kullanmak adına resmen gökyüzü sizin için çalışıyor. Burada sorumluluklarınızı bilerek ilerlerseniz, çok rahat edeceksiniz. Zaman yönetimi, zamanla ilgili sıkıntınızı çözerseniz gerçekten çok güzel bir dönem. Sizin için lale devri diyebilirim ama dediğim gibi zekâ ve zihinle ilerlemek şart.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, ev ve yuva kavramların da etkilerken, haftayı genel olarak Venüs’ün açıları şekillendirecek. Aynı konu başlığı birçok alanda karşımıza gelecek. Evinizdeki teknolojik aletlerin sıkıntıları olabilir, bunlarla ilgilenebilirsiniz. Yine ev düzenini oluşturmak adına daha fazla para harcayabilirsiniz. Burada biraz eşiniz ya da partnerinizin desteğini istemek sizi daha da rahatlatacak, onların desteğini alarak da kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size eğitim yolculuk, iletişim alanında etkilerken, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Bu arada hafta genelini zaten Venüs’ün açılarıyla yapacağız, bu doğrultuda sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Çok güzel bir arkadaş ortamınız oluşabilir. Uzun zamandır görmediğiniz insanları görmek için de gayet uygun etkiler var. Kendinize zaman ayırmak adına güzel bir dönem.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz ve genel olarak haftayı Venüs’ün açıları şekillendirecek. Bu doğrultuda sizin için temel konu gelir kaynaklarını olurken, maddi kaynaklarınızı arttıracaksınız ama vergiler, ödemeler, borçlar kısmında da akılcı davranmalısınız. Paranızı nasıl işletebileceğinizi, nasıl doğru kullanmanız gerektiğine kafa yormanız gerekecek. Gelir kaynakları açısından hiçbir sıkıntı yok. Fakat parayı temin etme adına uzun zamandır alamadığınız paralara yönelmek ve bunların tahsilatını yapmak için daha uygun koşullar var.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Zaten gökyüzü bu yıl sizin burcunuzda şekillenecek, tüm gezegenler neredeyse burcunuzda buna ilaveten Venüs’ün yapacağı açılar da eklenince aile bireylerinin sıkıntıları önem kazanabilir. Siz kendi hayatınızı organize ederken, biryanda da ailedeki bütün sorumluluklar sizin üzerinizde olabilir, onlarla aynı kafa yapısında olmamak sizi gerebilir, yorabilir. Bu konuda daha yapıcı olursanız, hiçbir sorununuz olmaz. Kendi gücünüzü, enerjinizi toplayacağınız, biraz evde vakit geçireceğiniz bir hafta da diyebilirim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bütün haftayı zaten Venüs’ün açıları şekillendirirken, kendinizi sağlık açısından biraz yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmek, uyumak, kendinize vakit ayırmak, kendinize dönmek size iyi gelirken, doğru insanlarla yol almanızı tavsiye ederim. Arkadaş gruplarınızı ayırmak, kimin doğru, kimin yanlış olduğunu bilmek için de yine uygun koşullar olurken, kardeşlerinizden destek almanız gereken konularda biraz yalnız kalabilirsiniz. Diğer yandan komşularınız olan iletişiminizde bu hafta size iyi gelecek.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter