Reklam
Temiz Magazin
25 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 11 Ocak - 17 Ocak haftası burç yorumları

Astroloji
10 Ocak 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 11 Ocak - 17 Ocak haftası burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars’ın Jüpiter ve Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda tedbir almaya zorlayacak, kesinlikle borç para vermemelisiniz. Ayrıca sosyalleşme adına harcadığınız paralara dikkat etmelisiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise kariyer alanınızı tetiklerken, üst düzey patronlarınız ile konuşmak, terfi için hamle yapmak adına fırsat yaratmak için uygun koşullar oluşacak. Haftanın kapanışını ise Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı ile yapacağız. Bu etki sürpriz bir para kaynağı oluşmasına destek sağlarken, bu kaynak ödemelerinize gidebilir. İş ile ilgili beklentiniz varsa hafta sonu itibari de gelebilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açılarla başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde zorlu bir döneme sokarken, harekete geçmek ve hamle yapmak zor olabilir. İşlerinizi bitirmek için ekstra bir motivasyona ihtiyacımız var. Diğer yandan gerçekleşecek yeni ay size çok iyi gelecek, yarım bıraktığınız bir eğitimi tamamlayabilirsiniz. Yolculuklar adına da güzel bir süreç varken, eğitimle ilgili konularda destek var.  Venüs-Uranüs üçgen açısı ise sizi aşk adına güzel bir döneme sokarken, hayatınızda kimse yoksa gireceğiniz eğitim odaklı ortamlardan yeni bir aşk gelebilir. Yine daha önceden tanıdığınız ama ilişkinizin adını koyamadığınız kişiyle ilişkiniz başlayabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın, Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki hayata negatif bakmanıza sebebiyet verebilir, sosyalleştiğiniz ortamlarda, insanlardan istediğiniz tepkileri göremeyebilirsiniz. Bu hafta biraz içe dönme zamanı, eğitimle ilgili konularda da sıkıntılar gündeme gelebilir. Daha kontrollü gitmenizde fayda var. Gerçekleşecek yeni ay ise ödemeler, borçlar alanında size destek verirken, özellikle vergi ödemelerinizi gözden kaçırmayın. Son olarak haftayı Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı ile kapatıyoruz. Bu etki iş ortamı ile alakalı sürpriz bir gelişmeye destek verecek iş ortamınızda daha güzel koşulların oluşmasını sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars’ın Jüpiter ve Satürn’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ödemeler anlamında size sorumluluk almaya yönlendirirken, yatırım için harekete geçebilirsiniz. Fakat burada şartları zorlamanız gerekecek, insanlarla daha sık görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlık açısından görüştüğünüz ortamlarda virüse dikkat etmenizi tavsiye ederim. Karşıt burcunuzda ise yeni ay gerçekleşiyor, bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik adına size destek verecek. Burada mevcut sorunları mantık yoluyla çözeceksiniz. Bu hafta her şeyi mantıkla idare etmek ve yönlendirmek önemli. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise hayatınızda kimse yoksa, yeni bir insanın gelebileceği gibi mantıkla beraber ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceksiniz. Hafta sonu ise parayla ilgili sıkıntılarınız olumluya dönüş sağlayacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle evlilik ve ilişkilerde radikal karar almaya hatta işinizi, düzeninizi ilişkinize göre yönlendirmenize sebebiyet verecek. Bu kararın doğruluğunu şubat ayında göreceksiniz. Bu yüzden güvenmediğiniz ya da inanmadığınız şeyleri yapmayın. Gerçekleşecek yeni ay ise iş ortamınızı tetiklerken, zamanı iyi yönetmek çok önemli olacak. Sağlık açısından ise dişlerin ve kemiklerinizin oldukça hassas olduğu bir hafta. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise sizi özellikle iş ortamı ile alakalı sonuç almaya nakit para akışınızı hızlandırmaya ve statünüz açısından olumlu etkileyecek.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Eğitimle ilgili konularda daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Sürekli harekete geçmek için motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalışma performansınızı artırmak için gıda takviyesi alabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay özellikle ilişkiler ve çocukla ilgili konularda sorumluluk almak, disiplinli olmak ve zamanı iyi yönetmek konusunda destek sağlarken, Venüs-Uranüs üçgen açısı ise katılacağınız bir eğitim programıyla beraber gelirlerinizi arttırabilme yönünde destek sağlayacak. Yine yolculuklar bu hafta size kar sağlarken, eski aşk ilişkilerinizi gözden geçirecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size lüks harcamalar konusunda uyarırken, özellikle ailenin maddi durumu ile ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Eğer beklediğiniz ekstra bir kaynak varsa, bu hafta bunu elde etmek için ekstra gayretiniz olmalı. Gerçekleşecek yeni ay ise evle ilgili konularda size etkilerken, aile içindeki sıkıntıları çözmek için de sorumluluk alacaksınız. Diğer yandan zamanı iyi yönetmek, zamanı kullanmak çok önemli. Venüs-Uranüs üçgen açısı ise maddi kaynakların aile sayesinde artabileceğini gösterirken, kredi ve ödemeler için olumlu bir hafta.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar da etkilerken, partnerinizin ailesinden kaynaklı bazı sıkıntılar yaşanabilir. Partnerinizin aile problemlerini üstlenmeniz gerek ve gerçekleşecek yeni ay ise kardeşlerle ilgili konuda size destek sağlarken, onlarla yapacağınız işler maddi anlamda size iyi gelecek. Güzel bir girişimin içinde bulunabilirsiniz. Venüs-Uranüs üçgen açısı ise ikili ilişkiler adına destek sağlayacak. Hayatınızda kimse yoksa sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz ama mantık doğrultusunda kuracağınız aşk ilişkileri için destek var. Diğer yandan ortaklaşa girişimlerde kazanç sağlamak için hafta sonu itibari ile olumlu etkiler altında olacaksınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu ile başlıyoruz. Bu etki özellikle sağlıkla ilgili konularda dikkat etmeniz açısından uyarırken, gideceğiniz yolculuklarda risk altındasınız. Diğer yandan bu hafta angarya işler sizi bulacak, iş ortamındaki sorumluluklarımız artacak. Gerçekleşecek yeni ay ise para kaynaklarınızın artması adına destek sağlarken, tutumlu olmak parayı yazarak harcamak devamında yatırım için imkanınızın oluşmasını sağlayacak. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise çalışmalarınızın meyvesini alacağınızı ve para kaynaklarınızı arttırmak adına destek sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkilerden kaynaklı para kaybını yaşamanıza sebebiyet verebilir, partnerinize vereceğiniz borç para ya da onun maddi sorumluluklarını üstlenmek sizi gerebilir. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ise bu konu hakkında karar almanız gerektiğini gösteriyor ve hayatın her alanında sorumluluklarınız artacak. Güç odaklı ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Venüs-Uranüs olumlu açısı ise partnerinizin aşkından emin olmanıza hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişkiye başlamak adına destek verirken, eğer çocuk düşünüyorsanız önümüzdeki 20 günlük süreçte size destek sağlıyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Satürn Jüpiter kavuşumunun Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ev halkı ile ilgili sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösterirken, diğer yandan aile bireyleri ile fikirsel anlamda ayrılıklar oluşabilir. Evinizi değiştirmek ev ortamınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Bunun içinde ekstra bir eforunuz olacak. Gerçekleşecek yeni ay ise içe dönmenizi ve işle ilgili neler yapabileceğinizi keşfetmeniz adına destek sağlayacak. Zamanı iyi yönetmek çok önemli bu hafta sizin için, Venüs- Uranüs olumlu açısı ise hafta sonuna doğru aileyle yaşadığınız problemlere bir nebze olsun çözüm getirecek. Hafta sonu misafir ağırlayabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Satürn ve Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verecek, harekete geçmek, risk almak önemli. Eğer hayata negatif bakarsınız olaylar kartopu gibi büyüyüp sizi yorabilir. Gerçekleşecek yeni ay ise güzel bir arkadaş çevresine yönlendirirken, mantık ilişkileri kurmalısınız size fayda sağlamayan insanları Venüs-Uranüs olumlu açısının da desteğini alarak hayatınızdan çıkartmalısınız. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle gideceğiniz yolculuklar size çok iyi gelecek, yolculuklar adına da önemli bir hafta. Daha çok insana ulaşıp işlerinizi büyütebilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter