Reklam
Temiz Magazin
28 Ekim 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 12 Ekim haftası burç yorumları

Astroloji
12 Ekim 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 12 Ekim haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Venüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi parayla ilgili konularda olumlu desteklerken, iş ortamındaki yüksek performansınız ile gelebilecek ekstra projeler size bunu sağlayacak. Sağlıkta da burcunuz için güzel bir hafta, enerjiniz oldukça yüksek. Merkür retro ise burcunuzu ödemeler, borçlar alanında etkileceği  için önümüzdeki beş günü iyi değerlendirip retroyla beraber ödemelerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Yine kredi çekmek için 4 Kasım’dan sonrası uygun olacak. Güneş’in Pluto ile yaptığı zorlu açının etkisinden dolayı, maddi konularda başkalarına söz vermemelisiniz, yeni iş girişimleri olsa da buna para yatırmamalısınız; daha sonuç odaklı ilerlemelisiniz.

Son olarak gerçekleşecek yeni ay, karşıt burcunuzdan size etki edecek. İlişkiler adına karar almanızı isteyecek, sürüncemeli ilişkinizi bitirebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.  Ortaklıklarda ise maddi kayıplar konusunda dikkatli olmalısınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Venüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etkinin size ikili ilişkilerde harika yansıması olurken, nakit para akışınızı da hızlandıracak etkileri barındıracak... Mevcut ilişkinizde de iyi bir konumda olacaksınız, fakat devamında ise Merkür retronun ilişkiniz konusunda size zor yaptırımları olabilir. Bu yüzden önümüzdeki 5 günde ilişkinizdeki problemleri çözüp kararlılıkla ilerlemelisiniz. Devam eden süreçte ise eski ilişkilerden dolayı kafanızın karışmasına izin vermemelisiniz. Yine ortaklık düşünüyorsanız 4 Kasım’dan sonrasında bunu yapmalısınız. Güneş’in Pluto ile yaptığı zorlayıcı açı; seyahat, eğitim, yurtdışı ile ilgili konularda beklediğiniz işleri yapmak adına engel oluştururken, daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek yeni ay burcunuzu sağlık açısından etkilerken; böbreklerinizin oldukça hassas olacağını, dolayısıyla su tüketimine dikkat etmeniz gerektiğini öngörüyorum... Günlük rutin işlerinizi de çok iyi programlamalısınız ki; devamında para kaybı yaşamamak için.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Uranüs-Merkür karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konularda sıkıştırırken ses telleri, boğazınız ile ilgili problemler oluşabilir. Düşünceleriniz çok hızlı değiştiği için karar vermekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Diğer yandan Mars’ın Pluto ile yaptığı açı maddi konularda risk almamanız gerektiği konusunda uyarıyor. Özellikle kalabalık gruplardaki arkadaşlıklarınız için yeni bir dönem. Geleceğe dair istekleriniz için ise ödemeleriniz artabilir, riske girmemelisiniz.

Venüs-Uranüs olumlu açısı ise aile konularında size destek verecek, evinizin içinde minik değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek ise oldukça iyi gelecek. Ayrıca evinizin içinde güvenlik sistemleri ile ilgili konularda şanslı bir dönemdesiniz. Son olarak haftayı Güneş-Jüpiter zorlu açısı ile kapatıyoruz. Bu etki sizi aşkta olumsuz etkileyecek, partneriniz yüzünden para kaybedebilirsiniz. Maddi konuların ilişkinize negatif yansıması olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür-Venüs arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aile, yuva kavramlarında sizi etkilerken, sağlık alanınızda da olumlu gelişmeleri destekliyor. Hafta başında kendinizi oldukça dinamik hissedeceksiniz. Evle ilgili konularda ise başlattığınız işleri rahat sonuçlandıracaksınız. Merkür retro ise  sağlık alanınınızı ve iş ortamınızı da tetikliyor. İş ortamındaki e-postalara, mesajlara ekstra dikkat etmelisiniz ve güvenmediğiniz kimseye sırlarınızı vermemelisiniz. Güneş’in Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizi ilişkilerde etkilerken aşktan dolayı maddi kayıplar yaşayabilirsiniz, giderleriniz artabilir. Diğer yandan gerçekleşecek yeni ay aşk alanında etkilerken, ilişkilerinizde kime ne kadar özveride bulunmanız gerektiğini gözden geçirmelisiniz. Çocuklarla ilgili konular da sizin sorumluluğunuzda olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür-Venüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki para alanında olumlu yansırken, ailenizden gelecek maddi manevi destek de önem kazanacak, onlardan iş fırsatları gelebilir. Merkür retro ise burcunuzu ev ve yuva kavramlarında etkilerken, evinizin içindeki elektronik eşyalarda bozulmalar yaşayabilirsiniz. Evinizin içindeki elektrik kaçakları konusunda da dikkatli davranmalısınız.

Güneş’in Pluto ile yaptığı zorlu açı ise sizi kardeşlerinizle olan ilişkilerde sıkıntıya sokarken, onların sağlıkla ilgili problemleri artabilir ve sorumluluğu siz almak zorunda kalabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay da yine kardeşler konusunda tetiklerken maddi anlamda onlara tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Aile içindeki dengeleri korumak için ise en fazla gayreti siz göstereceksiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür-Venüs gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Venüs burcunuzdan bu açıyı gerçekleştirirken, bireysel anlamda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, hatta sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Merkür retro ise kardeşlerle olan ilişkilerinizde sizi zorlarken, onlar tarafından yanlış anlaşılmalar olabilir. Sırlarınız konusunda hassasiyet göstermeyebilirler. Güneş’in Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizi para konularında sıkıştırırken, maddi konularda beklediğinizden fazla harcamalar yapabilirsiniz.  Hobilerinize ve lüks harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, sizi sıkıntıya sokabilir. Düşüncesizce para harcamamalı ve maddi konularda yazarak ilerlemelisiniz. Son olarak ise, gerçekleşecek yeni ay yine para konusunda sizi tetiklerken, aile bireylerinin maddi sorumlulukları sizin üzerinizde olabilir, onlarla da başında konuşmalı ve para konusunda onlara tutamayacağınız sözler vermemelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür-Venüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi para alanında oldukça güzel bir sürece sokarken, kesinlikle pozitif düşünmeli ve zihninizi temiz tutmalısınız. Enerjiniz gün içinde çok fazla değişkenlik gösterebilir, bununda ilk etkileneceği konu maddiyat olacak. Gerçekleşen Merkür retro yine para konularında sizi tetiklerken, kaporasız kesinlikle iş yapmamalı parayı her zaman önden ve peşin peşin konuşmalısınız. Parayla ilgili konularda netlik çok önem kazanacak. Burcunuzdaki Güneş’in Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizi aile ortamında baskılayacak. Eşinizin ailesi ve kendi ailenizdeki problemler sizi bulabilir. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay da yine aynı konularda tetiklerken, kendi dengenizi bulmak kendi başınıza ilerlemek çok kolay olmayacak, sıkıntı yaşadığınız konularda profesyonel destek alabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Venüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyal çevre açısından olumlu desteklerken ki hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşk gündeme gelebilir. Merkür’ün retrosu ise burcunuzda gerçekleşiyor, doğru iletişim kurmanız zor olabilir, sırlarınız ortaya çıkabilir dikkatli olmalısınız. Projelerinizi, yapmak istediklerinizi başka insanlara anlatmadan ilerlemenizi tavsiye ederim. Güneş’in Pluto ile yaptığı zorlu açı ise biraz içinize yönlendirecek, kimse ile görüşmek istemeyebilirsiniz, belki bir seyahat programı ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Diğer yandan gerçekleşecek yeni ay aynı konuları tetikleyecek. Ayrıca iş ortamından uzaklaşma istediğinden dolayı izin kullanabilirsiniz. İşteki sıkıntılar, yaşanan haksızlıklar sizi gerebilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür- Venüs arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde çok olumlu etkilerken, iş ortamında ise yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir düzenleme yapıp iş ortamındaki anlaşmazlıklara son verebileceksiniz. Ayrıca daha sistemli ilerlemelisiniz Merkür retro da bu alanda gerçekleşeceği için 14 Ekim itibari ile işte planlı ve programlı olmak çok önemli olacak. Diğer yandan Güneş’in Pluto ile yaptığı zorlu açı, sizi yeni sosyal çevreye yönlendirecek. Maddi konulardan dolayı arkadaşlarınızla ilişkileriniz sıkıntıya girebilir, parasal konularda başka insanlar yüzünden para kaybına açıksınız. Gerçekleşecek yeni ay da bu konularda sizi tetikliyor. Sözel manipülasyona karşı dikkatli olmalısınız başkalarının sözleriyle ilerlememelisiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür-Venüs arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar ve eğitim alanında desteklerken, yine çok güzel ortamlarda başarılı işler ve projeler yapabileceksiniz. İş anlamında oldukça verimli bir hafta, geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek için de ummadığınız fırsatlar oluşabilir. Diğer yandan Merkür retrodan dolayı başka insanların düşüncelerinden etkilenebilirsiniz. İşlerinize ve planlarınıza odaklanmalısınız. Burcunuzdaki Pluto Güneş’e zorlu bir açı gerçekleştiriyor, bu açı kariyer anlamında isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstermenize neden olurken, gerçekleşecek yeni aydan dolayı iş anlamında oldukça zor bir döneme giriyorsunuz. Dengeyi bulmak adaleti sağlamak her zamankinden daha zor olabilir. Mevcut koşullara ve kurallara uyarak mantıklı ilerlemek ise hızlı sonuç almanızı sağlayacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya haftaya Merkür’ün Venüs ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve kredilerde olumlu etkilerken, işiniz için yeni finans kaynakları oluşturabilirsiniz. Miras beklentiniz varsa önümüzdeki dört gün hamle yapmak için iyi koşullar oluşacak. Gerçekleşecek Merkür retro iş ortamındaki kurduğunuz iletişim ağını tetikliyor, kimlerle konuştuğunuza dikkat etmeniz gerekli. Başka insanların sırları konusunda hassas olmalısınız, çok stratejik davranmalısınız. Güneş’in Pluto’ya yaptığı zorlu açı sizi meditasyona yönlendirecek. Diğer yandan eğitimle ilgili konularda istediklerinizi elde etmek için daha fazla gayret sarf edeceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay sizi uzun yolculuklar adına tetiklerken, mecburi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Seyahat etme durumunuz iş dengenizi olumsuz etkileyebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün Venüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilikler ortaklıklarda olumlu etkilerken, yolculuk enerjiniz oldukça aktif ve bu size çok iyi gelecek. Merkür retro yine seyahat alanınızda gerçekleşeceği için yolculuklarda rötarlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargoyla ilgili problemler 4 Kasım’a kadar hayatınızda olabilir. Güneş’in Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizi ödemelerinizde etkilerken, başka insanlar için gereksiz borçlanmaya girebilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay da krediler, borçlar alanınızı tetiklediği için ödemeler konusunda hassas da bir dönem. Muhakkak riskten uzak durmalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter