Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 13 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
12 Eylül 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 13 Eylül haftası burç yorumları

 

13 Eylül Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle iş ortamınızdaki insanlara çok güvenmeden, kendi işlerinizin sorumluluğunu alarak devam etmenizi söylüyor. Sağlıkla ilgili ise gıda zehirlenmelerine ve ishale karşı dikkatli olmanız gerek, bilmediğiniz yerde yemek yememelisiniz. Mars’ın karşıt burcunuzda geçmesi ikili ilişkilerde sakin olmanız gereken bir dönemi başlatıyor. Fevri karar vermemelisiniz. Güneş-Plüton üçgen açısı ise hafta başında yaşadığınız problemleri çözüme kavuştururken, iş ortamı için süreci daha rahat geçirmenizi sağlayacak. Son olarak Venüs, Satürn karesi ise kalabalık gruplardan dolayı para kaybına sebebiyet verebilir. Başkalarının parayla ilgili sorunluluklarını lütfen üstlenmeyin. Bu arada yatırımla ilgili bir hamle düşünüyorsanız, 23 Eylül ve sonrasını değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş, Neptün karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kabalık gruplardan dolayı sıkıntı yaşamınıza, girdiğiniz sosyal ortamlarda istediğinizi alamamanıza ve yine kendinize vakit ayırmak da zorlanacağınızı gösterirken, Mars’ın burç değiştirmesiyle beraber çalışma ortamınızdaki mücadeleniz artacak. İnsanlar arasındaki dengeyi kurmaya çalışacaksınız. Güneş, Plüton üçgen açı sizin hafta başında yaşında ikili ilişkilerle ilgili sıkıntıları çözmenizi, eğitimle ilgili konularda inanılmaz verimli bir dönem olacağını gösteriyor. Son olarak Venüs, Satürn karesi ise iki ilişkiler ve ortaklık da ki sıkıntıların sizi vuracağını belki statü kaybına sebebiyet verebileceği gösteriyor. Bu hafta kimseye gereksiz referans olmayın.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş, Neptün karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ailevi konulardan dolayı sıkıntı yaşamanıza, iş ve kariyere odaklanmada problem yaşayabileceğinizi gösterirken, Mars’ın burç değiştirmesi size çok iyi gelecek düşüncelerinizi, daha kibar bir yoldan hayata aktaracaksınız. Yine hayatınızda kimse yoksa ilişkiler adına güzel, aşk dolu bir dönem başlıyor. Güneş, Plüton üçgen açısı ise hafta başında aile içinde yaşadığınız problemlerin, maddiyatla rahatlayacağını, belki aileden gelebilecek ekstra geliri gösterirken. Son olarak haftayı Venüs, Satürn zorlu açısıyla bitiriyoruz. Eğitimle ilgili konularda lütfen son dakika iş bırakmayın. Yine sağlığınıza gideceğiniz seyahatlerde dikkat edin.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş, Neptün karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda minimum beklenti de olmanız konusunda uyarırken, son dakikaya iş bırakmayarak ilerlemelisiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi ailevi konularda etkileyecek. Ev, aile ilişkileri, hane hayatı, buralardaki konularda daha çok efor sarf edeceksiniz. Buradaki dengeyi kurmak için gayretiniz olacak. Güneş, Plüton üçgen açısı ise hafta başına yaşadığınız problemleri eşinizle beraber çözebileceğinizi gösterirken, ikili ilişkiler adına güzel bir hafta. Venüs, Satürn zorlu kare açısı ise çocuğunuz varsa, çocuktan kaynaklı maddi problemlerin artacağını gösteriyor. Yine gereksiz harcamalardan uzak durmanız konusunda uyarıyor.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda sıkıntı yaşayabileceğinizi gösterirken, lüks harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Güvenmediğiniz insanlardan alışveriş yapmamalısınız. Mars’ın burç değiştirmesi ise kardeşlerle ilgili konularda mücadele edeceğinizi gösteriyor. Fakat biraz söylemek istediklerinizi içinizde tutabilirsiniz. Güneş, Plüton üçgen açısı ise aşk çok güzel bir etki olarak size yansırken, yine parada da rahat edeceksiniz. Çalışma saatleriniz artırabilir ve gelir kaynaklarınızı çoğaltabilirsiniz. Kendi işiniz varsa personel de bir revize durumu söz konusu. Haftayı Venüs, Satürn zorlu açısı ise partneriniz olan ilişkinizi gözden geçireceğinizi gösterirken, mecburi bir ev değişimi, taşınma durumu söz konusu.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya burcunuzdaki Güneş’in, Neptün ‘e yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki uzun süredir sizi etkileyen, ikili ilişkilerle ilgili yine tetik duruma getirecek. Partnerinizden, eşinizden, ortağınızdan beklentilerinizi minimumda tutmanız lazım, insanları konuştuklarına değil yaptıklarına bakmanız gerekli. Mars’ın burç değiştirmesi ise kredilerle, gelirlerle ilgili konularda sizi etkilerken, hak ve adalet kısmına çok takılabilirsiniz. Ödemelerinizi almak için daha hırslı olmanızı tavsiye ederim. Güneş, Plüton üçgen açısı ise size çok iyi gelecek. Partnerinizle hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözüme kavuştururken, hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Venüs, Satürn zorlu açısı ise sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda uyarıyor, gideceğiniz yolculuklarda dolayı yorgun düşebilirsiniz. Hava değişimi size bu hafta iyi gelmeyecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda sizi zorlu etkilerken, bu hafta biraz tutuk ve içinize dönük olabilirsiniz. Çok çalışmak istemeyeceksiniz, tabii ki bunda Mars’ın burcunuza geçmesinin de etkisi büyük. Ruhunuzu, vücudunuzu biraz yorgun hissedebilirsiniz. Mücadele etmek istemeyeceksiniz. Güneş, Plüton üçgen açısı ise ev ortamınızı daha rahat yapacağınızı gösterirken, ev içinde değişim ve tadilat yapabilirsiniz. Haftanın kapanışını ise Venüs, Satürn zorlu açısıyla yapıyoruz. Bu etki de ilişkinizden kaynaklı para harcamanıza, yine çocuğunuz varsa onun maddi sorumluluklarınızı üstünüze yükleyecek. Buda sizi yoracak biraz maddi konular hafta sonu doğru ana konu başlığınız olabilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplardaki arkadaşlıklarınızı, ilişkilerinizi gözden geçirmenize sebebiyet verecek. Partnerinizle, sosyalleştiğiniz alanlarda biraz sıkıntılar olabilir. Mars’ın burç değiştirmesi ise korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verirken, harekete geçmek sizi zorlayacak. Biraz rehavet içinde olabilirsiniz. Güneş, Plüton üçgen açısı hafta başında yaşadığınız problemlere, ailenizin kardeşlerinizin desteğinin olacağını gösterirken, sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Haftanın kapanışını Venüs, Satürn karesi ile yapıyoruz. Venüs burcunuzdan bu açıyı yaparken, ilişkilerinizde güç savaşları olabilir. Stratejik olmak zorundasınız. Sezgilerinize güvenmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısıyla başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda beklentilerinizi minimumda tutmanız gerektiğini gösterirken, iş ve aile arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde ise Mars burç değiştirecek ve sizi kalabalık, sosyalleştiğiniz ortamlarda daha kibar ve zarafet içinde bir mücadeleye sokacak. Bu arada arkadaş ortamınızı değiştirebilirsiniz. Güneş, Plüton üçgen açısı ise para ile ilgili konularda size destek sağlayacak. Daha çok çalışıp, daha çok para kazanacaksınız. Maddi konulardaki sıkıntılarınıza çok iyi gelecek. Haftanın kapanışını ise Venüs, Satürn zorlu açısıyla yapıyoruz. Bu yolculukları sizi yoracağını, sağlığınıza yolculuklarda dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken, yorgun bir hafta sonu sizi bekliyor.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda sizi zorlarken, yolculuk düşünüyorsanız 19 Eylül’e kadar ertelemenizi tavsiye ederim. Daha fazla yorulup efor sarf edebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda daha lider vasıflarınızı üstlenmeniz gerektiğini ve kibar olursanız daha başarılı olacağınızı gösteriyor. Burcunuzdaki Plüton’un Güneş’e yaptığı olumlu açı ise hafta başında yaşadığınız eğitimle ilgili konuları çözmenize yardımcı olacak. Ayrıca sürpriz bir misafire işaret ediyor. Son olarak haftanın kapanışını, Venüs-Satürn zorlu açısı ile yapıyoruz. Bu etki kalabalık gruplardan dolayı sosyalleştiğiniz alanlarda arkadaşlarınızdan kaynaklı para kaybedebileceğinizi, para ile ilgili yatırımdan uzak durmalısınız, risksiz ilerlemelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş, Neptün karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda minimum beklenti de olmanız gerektiğini gösterirken, gelirlerinizi arttırmak çabanızı biraz daha 19 Eylül ve sonrasına bırakmalısınız. Mars’ın burç değiştirmesi ise yolculuklar adına size desteklerken, eğitimle ilgili konularda yaratıcılığınız öne çıkacak ve bunu paraya çevirebileceksiniz. Güneş, Plüton üçgen açısı ise yatırım açısından destekleyici bir hafta olduğunu gösterirken, aile bireylerinize maddi açıdan destek olabilirsiniz. Son olarak haftayı burcunuzdaki Satürn’ün Venüs’e yaptığı zorlu açı ile kapatıyoruz. İş ortamınızdaki bayan figürlerine dikkat etmelisiniz. Kariyerde onlara güvenmeden ilerlemelisiniz. Aşkta ise partnerinizin kıskançlığı sizi çok bunaltabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün Güneş’e yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte minimum beklenti, maksimum verim haftası. İnsanlara güvenmeden çok hayal kurmadan ayaklarınız yere basarak ilerlemelisiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise ödemeler, krediler alanında sizi zorlayacak. Yatırım ve gelirlerinizi tahsil edebilme açısından daha fazla mücadele edeceğinizi gösteriyor. Güneş-Plüton açısı evlilik, ortaklık adına hafta başında yaşadığınız sıkıntıları çözümleyebileceğinizi gösterirken, ikili ilişkilerde oldukça olumlu bir hafta sonu olacak. Rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. Haftanın kapanışını ise Venüs, Satürn karesi ile yapıyoruz. Eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda son dakikaya iş bırakmamalısınız, bu alanlarda yaşça büyük insanların sizi manipüle etmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Facebook Google plus Instagram Twitter