Reklam
Temiz Magazin
04 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 14 Ekim haftası burç yorumları ve yeni haftanın yorumu...

Astroloji
12 Ekim 2019
Astrolog Sema Sidar'ın 14 Ekim haftası burç yorumları ve yeni haftanın yorumu...

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım

Gezegen hareketleri adına yoğun bir haftaya başlıyoruz.

Genel olarak haftanın enerjisi isteklerimizi belirlemek ve kurduğumuz iletişim ile kalıcı başarılar elde etmek üzerine olacak.

Bu anlamda ilk etkimiz Merkür, iletişim gezegeni Satürn, (sınav gezegeni) ile yaptığı güzel açı olacak.

Böylece doğru zamanda, doğru şekilde konuşup güzel iş bağlantıları yapabileceğiz, isteklerimizi taleplerimizi karşı tarafa aktarabileceğiz ve proje bazında ki işlerimizde sonuç elde edebiliriz.

Ama tabii ki de stratejik davranmamız şart, yapmak istediklerimizi çok başka insanlarla paylaşmamak önemli.

Merkür'ün Akrep burcunda olduğundan dolayı daha işlerimiz olmadan söylemek, işin tılsımını kaçırır.

Diğer yandan doğru adımlar atmayı deneyimleyeceğiz.

Çok konuşmaktan ziyade derin konuşmalar önemli olacak.

Son olarak bireysel olarak değil de kalabalık gruplar ile hareket etmek daha rahat sonuç getirir.

Çünkü bir yandan da dolunayın etkileri devam ediyor bireysellik sıkıntı yaratabilir.  

Bu etki ile yatırım yapmak adına da farklı fırsatlar gelirse 18 Ekim’den sonra değerlendirmenizi tavsiye ederim. 

Merkür, Satürn etkileşimi 20 Ekim'e kadar devam edecek.

Hafta başındaki diğer bir etki ise Güneş; kimliğimizi, kişiliğimizi temsil eden gezegen Pluto; değişim dönüşüm gezegeni ile yaptığı zorlu açı olacak.

Dolunayın da tetiklediği bu etkiden kaynaklı olarak biraz kısıtlanmış hissedebiliriz.

İçimizdeki dengeleri bulmak bu hafta zor olacak, yani ne istediğimizi ne yapmak istediğimizi, hayatımızda ne kalıcı olsun bunları sorgulayacağız.

Bireysel olarak yol almak zor olurken, ikili ilişkilerimiz, partner ilişkilerimizde bir dönüşümün içinde bulabiliriz, sıkıntılı bir etkileşim.

Haftanın devamında ise Merkür; iletişim gezegeni Venüs, aşk, ilişki, sevgi gezegeni ile kavuşumu halinde olacak.

Bu çok güzel bir etki...

Doğru, iletişim kurma adına yine bizi desteklerken sezgilerimizi çok kuvvetli yapacak.

İç sesimizi kullanarak yol alabiliriz.

Çok pozitif bir etki olsa da aşk ve ilişkiler de tabii ki yalanlara sebebiyet verebilir.

Bu etkiden karşınızdaki insan doğruyu söylemeyebilir ve bu açının Neptün; hayal ve hayal kırıklıklarıyla gezegeni ile yaptığı açı yine böyle bizi çok romantik yapıp eğer sanatsal işlerle uğraşıyorsanız, ilham perilerini hayatınıza getirecek.

Ayrıca melankolik ruh halinde  olacağız, böyle geçmişe takılabiliriz.

Eski ilişkiler gündemimize gelebilir, bir şekilde karşımıza çıkmasını isteyebiliriz.

Yine bu ikilinin Satürn'e yaptığı olumlu açı ise haftanın kapanışında bize çok iyi gelecek, iç sesimize daha çok önem vereceğiz.

Kalıcı başarılar elde edeceğiz akılcı ve stratejik olduğumuz zaman başaramayacağız hiçbir iş olmayacak.

Planlı gitmek zamanı iyi kullanmak bu etki ile çok kolay olacak.

Satış yapmak istediğiniz bir gayrimenkulünüz varsa 21 Ekim’e kadar devam edecek olan bu olumlu etkiyi değerlendirebilirsiniz.

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün açıları ile başlıyoruz. Merkür Venüs kavuşum yaparken bir yandan da Satürn ve Neptün’e açılar yapacak. İlk olarak Satürn, ders gezegeni ile yaptığı açı parayla ilgili konularda radikal karar almanıza, çalışmalarınızın karşılığını tam olarak alabilme adına destekleyecek ve ödemelerinizi bir yandan düzenlerken, gereksiz borçlanmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Diğer yanda gerçekten beklediğiniz bir miras varsa sonuçlanabilir. Ayrıca, sağlıkla ilgili geçirmek zorunda bir operasyon varsa, destekleyici süreç. Hafta ortası ise hayallerinizi ve hayal kırıklıklarınızı masaya yatıracaksınız. Hayalleriniz adına neler yapabilirsiniz, bunlarla yüzleşeceğiniz bir hafta olacak. Yine bu etki den dolayı fiziksel görüntünüzde radikal değişiklik yapabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken konu yaşça büyük insanlar, otorite figürleri problem yaşayabileceğiniz etkiler var.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür'ün, Satürn ve Venüs ile yaptığı açılar ile başlıyoruz. Merkür, Satürn ile yaptığı açı ile ikili ilişkiler, evlilik ile konular öne çıkacak. Özellikle partneriniz ile yola çıkabilir bir eğitim programına katılabilirsiniz, bir yandan da ortak bir iş girişiminde bulunabilirsiniz, bu konularda oldukça iyi gelecek etkiler var. Merkür, Venüs kavuşumundan dolayı eğer ilişkinizde sürüncemeler varsa, kendinizi bu konuda dürüst olacaksınız. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizde bugüne kadar sonuç elde edemediğiniz birçok konuda gökyüzü sonuç almanızı sağlayacak. Hayatınızda kimse yoksa kalabalık gruplar ile katıldığınız doğum günü, organizasyon size aşkı getirecek. Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açıyla geleceğe dair projelerinizi hedeflerinizi sonuçlandıracaksınız. Son olarak bu hafta gökyüzü size ciddi ilişki yaşamaya yönlendirecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Satürn ile yaptığı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin çalışma ortamınızı tetiklerken, eğer terfi, atama beklediğiniz bir durum varsa bunu hayatınıza getirebilir. Stratejik olmak ve belli bir program ile ilerlemek sonuç almanızı sağlayacak. Ortaklıklar adına problemler yaşayabilirsiniz tek başınıza ilerlemeniz gereken bir hafta. Yine hafta başında Merkür Venüs kavuşum halinde olacak iş ortamında arkadaşlarınızın sırlarına şahit olabilirsiniz. Sağlık açısından da genital bölge rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isterim. Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açıyla beraber kariyerle ilgili hedeflerinizi belirleyeceksiniz ve bu yönde plan,  program yapacaksınız bu da size iyi gelecek. Kalıcı başarılar elde etme adına önemli bir hafta bağlantılarınız konuşmalarınız önemli mantık çerçevesine yol olarak da birçok noktayı çözümleyeceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür ile Satürn arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aşkın hayatınıza harika bir şekilde yansımasına sebebiyet verecek, uzun zamandır görüştüğünüz kişi ile bir türlü adı konmayan ilişkiniz varsa bu hafta şekillenebilir, netleşebilir. Yine ortaklı girişimlerden sonuç alabileceksiniz. Aynı zamanda çocuk istiyorsanız bu hafta tam zamanı gökyüzündeki tüm etkiler size çocukla ilgili destek verecek. Merkür, Venüs kavuşumu da çok güzel bir alanda gerçekleşiyor çocuklar, hobiler, aşk alanınız tetiklenecek ve bu alanlarda zeki ve stratejik olmak size kazandıracak. Sadece etrafa ilişkiniz başlayana kadar çok dillendirmemenizi tavsiye ederim. Son olarak hayallerinizi gerçekleştirmek adına önemli bir hafta gideceğiniz yolculuklar size proje ve iş bazında çok olumlu dönecek yurtdışı ile alakalı bir planınız varsa da vize ve pasaport başvuruları için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür, Satürn arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamınızdaki birçok sıkıntıyı çözmeniz için destek oluştururken. Bu hafta evden çalışabilirsiniz, rehavet altınsanız biraz bu yüzden dışarı çıkmak, zor olacak. Burada ailenizin desteği, ailenizle ilgili konular öne çıkabilir. Diğer yandan taşınma, ev değiştirme gibi bir planınız varsa bu haftaki açılar size bunu sağlayacak. Merkür- Venüs kavuşumu aile yuva ve ev kavramlarını da gerçekleşiyor ve evle ilgili tadilat tamirat ya da minik elektronik eşyalarla evinizi yenilemek dekorasyonunuza da değiştirmek için fırsat yaratabilirsiniz. Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açı ile bu konuda da maddi destekte sağlayacaksınız. Ev alma, ev değiştirmek kredi çekme kalıcı yatırım yapmak bunlar adına önemli güzel göstergeler var. Dikkat etmeniz gereken konu ise bireysel davranmak, tek başınızda değil de daha kalabalık gruplarla, aile hareket etmeniz gerekebilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür, Satürn arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Sizin iletişim yönünüzü aktif ederken bir yandan da iş değiştirmede adına düşüncelerle karşı karşıya bırakabilir. İş değiştirmek isteyebilir ve bu yönde kalıcı adımlar atabilirsiniz. İşle ilgili güzel bir hafta ve önemli adımlar atabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilişkileriniz ise kritik olabilir, onlarla çok eski konuları masaya yaptırıp gerilebilirsiniz ama burada partnerinizin ya da eşinizin destesi tam olacak. Bu arada kısa yolculuklar ve eğitimler haftası sizin için kendinizi geliştireceğiniz bir eğitimde iyi gelirken hayatınızda kimse yoksa tekrar belirtmek isterim ki güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz bir yandan da kendi istekleriniz ile ilgili karar alma ve bunları yoluna koyma haftası.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür, Satürn arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Bu açı ile paranızı çok akıllı bir yatırıma dönüştürebilir bir ev alabilir, yeni bir ev düzeni kurabilirsiniz. Aile ve yuva ile ilgili konularda kararlı olma ve sorumluluk alma haftası. Merkür, Venüs kavuşumu yine gelirler alanınızda gerçekleştiği için para enerjinizi aktifleştirebileceksiniz. Bu olumlu etkiden dolayı gelirlerinizi artırabileceksiniz ve hiç beklemediğiniz kayıp paraları temin edebileceksiniz harcamalarınız da düzenleyerek gerçekten finans ile ilgili soruların birçoğunu çözümleyeceksiniz. Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açı ile iş ortamındaki hayallerinizi gerçekleştirirken. Sağlık açısından ise gıda zehirlenmelerine yatkın bir haftada olacaksınız dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzda bulunan Merkür'ün Satürn ile yaptığı açı ile başlıyoruz. Bu etki kısa yolculukları hayatınıza getirirken kendinizle ilgili tüm beklentilerinizi masaya yatıracaksınız hayattan ne bekliyorsunuz bu süre zarfı içinde neler yapabilirsiniz bunları deneyimleyeceksiniz. Size gayet iyi gelecek bir yandan da kardeşlerinizle olan ilişkilerde yapılacaklara dair sorumluluk size ait olacak. Burcunuzda ki Merkür, Venüs kavuşumu halinde güç birliğinde olacaklar. Size fiziksel görünüşünüz de radikal değişiklikler yapma aşk ilişkilerinde ideale kavuşma adına fırsat sağlayacak. Son olarak Merkür, Venüs kavuşumu Neptün hayal ve hayal kırıklıkları gezegeni ile yaptığı açı ile hayatınızda kimse yoksa güzel bir ilişkiye başlayabilir kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bu anlamda güzel bir etki, bu hafta sezgileriniz inanılmaz güçlü olacak iş sesini dinleyerek yol olabilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür, Satürn arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Gökyüzünde sizin adınıza içe çekilme dönemi diyebilirim, maddi olarak birçok konuda yaranızı sarabileceksiniz. Ama bu daha çok çalışma ve sorumluluk altına girmenize sebep olacak. Bu da kendi içinize dönmenizi ruhsal anlamda büyümenize sebebiyet verebilir ve gelirlerinizi arttırmak için de aşırı bir gayret içinde olabilirsiniz. Gelirinizi arttırma adına önemli bir hafta Merkür, Venüs kavuşumu da yine zor bir alandan etkiliyor sizi iş ortamınızda dedikodulara, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından da yine dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Diğer yandan Merkür Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açıdan kaynakları aile ile ilgili problemleri çözme hatta onlarla ilgili hayallerinizi gerçekleştirme adına fayda sağlarken evinizde radikal bir değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür, Satürn arasındaki olumlu etki ile başlıyoruz. Burcundaki Satürn'ün ile güzel bir temasta olacak ve sizi daha kalabalık gruplarda sorumluluk almaya bu alanda güzel işler ve projeler gerçekleştirmeye. Hatta sizi sözünüzü geçirecek bir konuma gelmenizi destek olurken. Merkür, Venüs kavuşumu yine kalabalık gruplar sosyal ortamlar burada size destek oluşturacak. Aynı zamanda geleceğe dair projelerinizde destek sağlayabileceksiniz. Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile gerçekleştirdiği olumlu açı ise seyahati hayatınıza getirirken. Yakın çevrenizde size destek sağlayacak bu hafta katıldığınız bir doğum günü konser organizasyonu sayesinde de hayatınıza yeni bir insan gelebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, bu hafta kariyer haftası sizin için güzel iletişim kurma işlerinizi sonuçlandırma projelerinize destek bulma, yaratma patronlarınız ile de başarılı iş bağlantıları yapma adına harika bir hafta, burada gereksiz sorumluluk yüklenmenize daha fazla iş yükü alıp kendinizi gösterme çabasına yöneltecek. Merkür, Venüs kavuşumu yine kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu yüzden işle ilgili güzel bağlantılar olabilir. İş ve projelerinizi hayatınıza olumlu bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bir yandan Merkür, Venüs kavuşumunun Neptün ile yaptığı açı ile gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Hayalinizdeki hedeflere ulaşabileceksiniz para ile ilgili önemli ve güzel bir hafta. Yalnız bu ketum olmak herkese her şeyi söylememek önemli, bu anlamda sizde işlerinizi ve projelerinizi sonuçlanana kadar söylemezseniz mükemmel bir sonuç elde edersiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür, Satürn etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki ile uzun bir yolculuğa çıkabilir ve yolculuklardan size iyi etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Fırsatların yolculuklarla geldiği   önemli bir hafta bir yandan da kalabalık gruplarda bir organizasyona katılabilirsiniz. Sizin enerjinize çok iyi gelecek, bir yandan da gerçekleşen Merkür, Venüs kavuşumu sizi yine güzel bir eğitim programına yurtdışı ile alakalı proje ve işlerinizi daha farklı platforma taşıma daha fazla insana yayma adına destek verirken. Neptün hayal ve hayal kırıklıklarını gösteren gezegen burcunuzda ve burcunuzun gezegeni ve bu ikili ile olumlu temasta olacak bu yüzden hayallerinizi gerçekleştirmek adına daha farklı kitlelere ve büyük insanlara ulaşmak için gökyüzü sizin yanınızda olacak. Yalnız bireysel  hareket etmek yerine sevdiklerinizle ya da bir ortakla yol almanızı tavsiye ederim.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter