Reklam
Temiz Magazin
25 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 14 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
13 Eylül 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 14 Eylül haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in Pluto ve Satürn ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde, iş ortamınız da etkileyecek, performansındaki artış daha rahat bir pozisyon almanıza destek sağlayabilir. Eğer disiplinli çalışırsanız ve kurallara uyarsanız oldukça harika sonuçlar elde ederseniz. Diğer yandan sağlıkla ilgili ise rutin sağlık kontrolleriniz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde Merkür Jüpiter ile zorlu bir açıda bulunuyor, kariyer de iyi olmanıza rağmen partneriniz ile ilişkilerinizde sıkıntılar yaşamanıza neden olurken. Evlilik ortaklık ikili ilişkilerde sıkıntılı bir hafta olduğunu belirtmem lazım. Son olarak haftayı yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki iş ortamınız da gerçekleşirken daha güzel bir iş ortamı daha rahat koşullar sağlarken, bir yandan da sağlık açısından dikkat etmeye başlayacaksınız. Bağırsaklarınızın oldukça hassas olduğu bir dönem olduğunu belirtmeliyim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in Pluto ve Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Aşk ilişkiler de oldukça destekleyici olacak, zaten bu hafta esas konunuz aşk diyebilirim. Aynı zamanda partnerinizle güzel bir eğitim programına katılabilir, sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Diğer yandan uzun zamandır beklediğiniz eğitim sektöründen bir haber varsa bu hafta bunu almak için oldukça uygun koşullar var. Haftanın diğer etkisinde Merkür Jüpiter’e zorlu bir açıda bulunuyor. Bu etki sizi iş ortamında sıkıntıya sokarken çok fazla sorumluk üzerinize gelebilir, iş ortamındaki ayak işlerini yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca yolculuklarda sağlık açısında sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz, hafta başında da belirttiğim gibi aşk adına size oldukça olumlu tetikleyecek. Aynı zamanda çocuklarla ilgili konular kendinize ayırdığınız vakitte oldukça şanslı dönem enerjinize çok uygun bir hafta, bu konulardaki yeni başlangıçları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva kavramların da olumlu etkilerken, bir yandan da aileden gelecek para kaynakları adına fayda sağlayacak. Miras beklentiniz, eşinizden, ortağınızdan temin etmeniz gereken maddi gelirler varsa oldukça verimli bir hafta olduğunu belirtmek isterim, yatırım yapmak yatırım için kredi kullanmak için gökyüzü sizin yanınızda olacak. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ise aşkta sizi zorlayacak. İlişkilere ve takılı kalırsanız para kaybı yaşayabilirsiniz. Kesinlikle partnerinize para konusunda güvenmeden ilerlemelisiniz, yine lüks ihtiyaçlarınız ve daha önce verdiğiniz sözler para kaybına sebebiyet verebilir. Son olarak hafta yeni ay ile kapatıyoruz, bu etki size aile yuva ve ev konularında olumlu tetiklerken, uzun zamandır görmediğimiz akrabalarınızı görebilirsiniz. Evinizin içinde tadilat ve tamirat durumları için yeni başlangıçlar oluşabilir.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte size destek sağlarken. Kısa yolculuklar açısından fırsat dolu bir hafta, partnerinizle daha aktif iletişimde olurken, kardeşleriniz ile de güzel bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Yakın çevrenizde uzun zamandır görmediğiniz insanları görebileceksiniz. Haftanın diğer etkisinde Merkür Jüpiter ile zorlu bir açıda bulunuyor. Bu etki sizi biraz gerecek, aile içindeki konuşmalarda yanlış anlaşılma olasılığınız artacağı gibi, eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Bu etki sizi kardeşler, yakın çevre ve konusunda etkileyecek. Onların sağlık konuları ve sıkıntıları ile biraz uğraşabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamı, sağlık ve iş arkadaşlarınıza ilişkilerde olumlu geri dönüşlere destek verecek. Aynı zamanda iş arkadaşlarınızla, güzel vakit geçirebileceksiniz. Maddi anlamda da iş ortamındaki bağlantılar ve paralarsa destek sağlayacak, hobilerinizden yeni kazanç kapıları yaratabilirsiniz. Merkür’ün Jüpiter’e gerçekleştirdiği zorlu açı ise kısa yolculuklardan kaynaklı sağlık problemlerinin olabileceğini anlatırken. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli.  Son olarak haftayı yeni ayla kapatıyoruz, sizi oldukça güzel etkileyecek gelir kaynaklarınızı arttıracağınız yeni başlangıçlar yaparken, sağlıkla ilgili konulara daha fazla para harcayabilirsiniz. Harcamalarınızda diyetisyen ve spor salonu başı çekebilir.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya burcunuzdaki Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu hayatın her alanında yeni başlangıçlar için çok destekleyici olacak. İlişkiler, aşk, çocuklarla ilgili konular kendinize ayırdığınız vakit, zamanı iyi kullanma, kurallara uyma, kendi takıntılarınız bir kenara bırakma adına destekleyici olacak. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açıdan dolayı, para ile ilgili gereksiz sözler verebilirsiniz. Çocuklardan kaynaklı problemlerin para kaybına sebebiyet verebileceğini, yine hobileriniz ve lüks harcamalarınızın artabileceğini gösteriyor. Son olarak haftayı burcunuzda gerçekleşecek yeni ay size ile kapatıyoruz. Bu etki size her alanda destek sağlayacak, hayatın hemen hemen her alanında fayda sağlarken, hayatınızı düzenlemek, bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınızı bırakmak, gitmesi gerekenlerin yollamanız adına sizi olumlu etkileyecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Olumlu bir etki olmasına rağmen, sizi içe döndürecek bir etki, kendi yaşamınızda ne yapmak istediğinizi anlamanıza uzun zamandan beri ertelediğiniz sorunlara ışık tutacak, korkularınızla yüzleştirecek. Sizde farkındalık yaratacak devamında olumlu yansıması olacak. Yine burcunuzdaki Merkür’ün Jüpiter’e yaptığı zorlu açıdan kaynaklı aile bireyleri ile gerilebilirsiniz, ev ortamında çok durmak istemeyeceksiniz, evde vakit geçirmek ruhen biraz yoracak. Son olarak gerçekleşecek yeni ay yine korkularınızla yüzleşmek, bağımlılıklarınızı bırakmak, sağlıkla ilgili konulara ışık tutacak. Sağlık anlamında risk altındasınız, mideniz ve bağırsaklarınız oldukça hassas olurken kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplarda popüler yaparken, yakın çevreniz tarafından da uzun zamandır sıkıntı yaşadığınız konulara ışık tutacak. Kardeşlerinizle beraber kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Kısa yolculuklar yine bu hafta size çok iyi gelecek. Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açıdan dolayı, başka insanların problemlerine vakit ayırmak, kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Önce kendi problemlerinize odaklanmanızı tavsiye ederim. Diğer yandan sağlık anlamında zor bir hafta olabilir, kronik yorgunluklara dikkat etmelisiniz. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ise sizin popülerliğinizi arttıracak, daha fazla kalabalık ortamlara girebilir, arkadaşlarınızla beraber bir etkinliğe katılabilirsiniz bu arada sevmediğiniz insanları da hayatımızdan çıkarttığınız yeni ay olacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in Pluto ve Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelir kaynakları adına çok güzel bir sürece sokuyor, hem kariyerde titiz detaycı tarzınız ile daha rahat bir sürece gireceksiniz, hem de bunu paraya çevirebileceksiniz oldukça verimli. Merkür’ün Jüpiter’e gerçekleştirdiği zorlu açı ise kazançlarınızı artsa da verdiğiniz sözlerden dolayı para kaybı yaşamanıza sebebiyet verebilir, gereksiz harcamalara dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizden dolayı giderleriniz artabilir. Son olarak gerçekleşecek yeni ay kariyer alanınızda gerçekleşiyor. İş ortamı ve iş bağlantılarınız adına yeni başlangıçlar için güzel bir etki varken, birden fazla kaynaktan para kazanabilirsiniz. Bu arada gelir kaynaklarınızı, harcamalarınızı, ödemelerinizi düzenlemek için yeni ayın enerjisinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Satürn ve Pluto’nun Güneş ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizi hem ruhen rahatlatacak hem de eğitim yurtdışı uzun yolcuklar adına destek sağlayacak. Sürpriz bir yolculuğa katılabilirsiniz ve uzun zamandır eğitimle ilgili konularda sonuç bekliyorsanız, bu hafta rahat hareket edebilirsiniz. Fakat burcunuzdaki Jüpiter’in Merkür’e yaptığı zorlu açı hem iş hem eğitim dengesini kurmakta zorlanabileceğinizi, iş dünyasındaki otorite figürlerinden dolayı sıkıntı yaşamanızı sebebiyet verecek. Son olarak gerçekleşecek yeni ay eğitim, yurtdışı ve uzun yolculuklarda detaycı tavrınızı ile başarı sağlayacağınızı gösterirken. Bu konu başlıklarında yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan uyku düzeninize ilgili sıkıntılı bir hafta az uyumamaya ve uyarıcı maddeleri minimumda kullanmaya dikkat etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in Satürn ve Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında desteklerken. Maddi kaynaklar da sıkıntı yaşadığınız konularda destek oluşturacak sadece birazcık ruhsal olarak içe dönebilirsiniz. Bunu da sevdiğiniz insanlarla vakit geçirerek aşabilirsiniz. Diğer yandan kurallara uymanız gereken bir hafta olduğunu da belirtmek isterim. Merkür’ün Jüpiter’ yaptığı zorlayıcı açı ise eğitimle ilgili konularda sizi sıkıntıya sokarken, son dakika iş bırakmamalısınız, belirttiğim gibi bu hafta programlı olmanız başarılı olmanızın anahtarı. Son olarak gerçekleşecek yeni ay size maddi kaynaklar adına desteklerken, uzun zamandır kapatamadığınız bir borç varsa kapatmanızı sağlayacak, yine kayıp paralarınız varsa gelmesi için destek oluşturacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in Satürn Pluto’ya yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte çok güzel bir sürece sokarken. Kalabalık arkadaş gruplarında da popülariteniz artacak, sevdiğiniz insanlarla bir arada vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda kimse yoksa uzun süreli bir ilişkiye, arkadaş ortamınızın desteğiyle başlayabilirsiniz. Merkür’ün Jüpiter ile yapacağı zorlayıcı açı ise arkadaş ortamınızda sosyalleşmek adına destek verirken maddi kaynaklar açısından giderlerinizin artabileceğini işaret ediyor, gereksiz borçlanmamaya özen göstermeli kimseye borç para vermemelisiniz.  Karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ise ikili ilişkiler ortaklıklar adına destek oluşturuyor, yeni bir ilişkiye başlayabilir mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirebilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar
Burç Yorumları
Astrolog

Facebook Google plus Instagram Twitter