Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 14 Mart haftası burç yorumları!

Astroloji
16 Mart 2016

Haftanın görünümü;

Haftanın en önemli olaylarından birisi Venüs'ün; aşk, sevgi ve sanat gezegenin Balık Burcu’na geçmesi. 6 Nisan'a kadar Balık Burcu’ndaki seyahatine devam edecek.  Venüs öncelikle Balık Burcu’na aşkı  getirirken, Akrep ve Yengeçler de ilişkilerde güzel bir döneme başladı. Bu dönemde aşkta beklentimiz  şefkat ve duygusallıktır.  Romantik tarafımız dikkat çekerken, platonik ilişkilere dikkat etmenizi öneriyorum!

Romantik komedi filmleri ruhumuza daha iyi gelecek, fakat özellikle biz bayanların “bir prens gelip bizi bu hayattan kurtaracak” kafasında olduğumuz süreç olacak, tadını çıkartın nasıl olsa yok. :))

Hayatımızda ise daha fazla uyuma isteği, hareketlerimizde yavaşlık, güne başlamakta zorlanmalar olacak...

Güzelleşmek için kullandığımız ilaçlara, vitaminlere dikkat edeceğiz. Sanatta, müzikte nostalji tercihimiz olurken; Türk Sanat Müziği, geçmişte bize eskiyi hatırlatan şarkılar, kulaklarımızın pasını silecek.

HAFTAYA KARE AÇILAR VURGU YAPIYOR

Haftaya kare açılar vurgu yapıyor;  “kare açı” zorlayıcı yaptırım demek!

Merkür- Mars karesi, konuşmalarımızı tartışmaya dönüştürecek etki yaratırken, düşüncelerimizi karşı tarafa istediğimiz gibi aktaramama, sözel mücadeleleri kaybetme anlamına geliyor! Bu hafta mülakatları olanlar dikkat edin lütfen!!! 

Baş ağrılarına, göz ile ilgili rahatsızlıklara dikkat etmemiz gerekiyor.

Merkür-Satürn kare açısı da tamamen kendimizi kısıtlama, düşündüklerimizi  icraat etmede zorlanma ve gerçekçi olmadığımız taktirde sıkıntı yaşamımıza sebep olacak… Yaşça büyük erkek figürleriyle münakaşa yaşayabiliriz!

Haftanın sonuna doğru ise Güneş-Mars  üçgen açısı oluşmaya başlayacak, kendimiz için başlattığımız mücadelelerle olumlu sonuç almak için desteklerken özellikle… Ateş elementinin burçları Koç, Aslan, Yaylar'a ekstra fayda sağlayacak. Bireysel anlamda artık mücadele etme zamanınız geldi. Hedeflerinize yönelmelisiniz.

Sema Sidar'ın resmi internet sitesi: www.semasidar.com/

İnstagram adresi: https://www.instagram.com/semasidar/

Twitter adresi: https://twitter.com/Sema_Sidar

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar yurtdışıyla alakalı konular bu hafta hayatınızda aktif olacak. Pasaport,  vize işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat sizin tüm resmi dairelerdeki evrak işlemleriniz zor etkilere sahip, bu konuda dalgınlıklar ve eksik bilgiden kaynaklı problem yaşayabilirsiniz. Dikkat! 

İş ortamınızdaki düzeninizi sağlamak için gayret göstereceksiniz; zaman zaman dalgınlıklardan kaynaklanan sıkıntılar olsa da yaşça büyük erkek figürlerinin de desteğiyle işteki standardınızı oturtabileceksiniz. Uyku problemi yaşayabilirsiniz, kafein alımlarınıza özen göstermelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Arkadaşlarınızla ve sosyal çevreniz ile sınavınız devam ediyor. Kandırılma riskiniz hala devam ederken hiçbir konuda hiç kimseye kefil olmamanız gerekiyor. Sizi rahatlatacak, haftanın stresini atmanıza fayda sağlayacak alan, hobileriniz... Onlara yönelip kendinizi daha verimli bir ortam hazırlarken, çocuklarınız ile ilişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizin yönlendirmeleriniz ve onların istekleri arasında farklar oluşurken, ay sonuna kadar bu konuda problemler devam edecek. Bekar Boğa Burçları, eski aşklar gündeminizde olacak bu hafta.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler hem aşk hem de iş anlamında gökyüzünün size olan desteği bu hafta da devam ediyor. Zihin olarak işe zaman zaman odaklanma sorunu yaşasanız da yazarak çalışarak bu sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Diğer yandan hayatınızda birisi yoksa iş odaklı ortamlarda iş vasıtasıyla aşk anlamında da olumlu destekler var.

Ev alımı, ev kiralama durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kısaca bu hafta yaşam alanınızda değişiminiz söz konusu… Hafta sonu da çalışmak durumunuz oluşacak. İş yükünüzde ve sorumluluklarınızda artış söz konusu.

 

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler kardeşleriniz ile ortak iş girişiminde bulunabilirsiniz. Kariyer açısından da parlama haftanız, 2 işi birden yürütebileceğiniz gibi… Hem kendi işiniz, hem de farklı bir sektörden kazanç elde edebileceksiniz. Çift taraflı gelir kaynaklarını artırabileceksiniz. Uzun yoldan beklenmedik misafiriniz bu hafta kapınızı çalarken… Hep birlikte sürpriz bir kısa yolculuğa çıkabilirsiniz. Araç alımı, satımı, kendi gelirlerinizden yatırım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz… Döviz yatırımlarınız hız kazanabilir. Görsel olarak değişim yapmak istiyorsanız, 6 Nisan'a kadar olan süreyi değerlendirebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar ekstra finans kaynakları açısından destek görüyorsunuz ve vergilerinizi ödemeleriniz ile ilgili yapacağınız yatırımlar açısından fayda sağlayabilecekken; dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var! İlk olarak patronlarınız ve yaşça büyük erkeklerle yaşayacağınız problemler olabilir. İletişim anlamında yanlış anlaşılmalar söz konusuyken, agresif tarafınızdan dolayı sıkıntı yaşama durumunuz olabilir... Arabanızdan kaynaklı giderleriniz artabilir. Servis, bakım onarım işlemleri başlıca gideriniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar evinizdeki minik tadilat işleriyle ilgilenmeniz gerekirken; yeni bir düzen oluşturabilirsiniz.

Bu hafta ortaklı girişimlere dikkat etmelisiniz birden fazla teklif gelebilir; fakat hiçbir ortaklı projeye gökyüzü destek vermiyor. Kazanç sağlayabilecek durumda değilsiniz. Hatta özellikle evrak işleriniz için tutulmayan sözler ve  kandırılma olasılığınız çok yüksek. Cuma gününden itibaren kendinizi daha zinde ve rahat hissedeceğiniz süreç başlayacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler iş seyahatleriniz gündeminizde olurken, gittiğiniz yolculuktan oldukça kazançlı şekilde geri dönebilirsiniz. Yakın çevreniz de artan iş sorumluluklarınıza manevi destek verecek… Sıkıştığınız noktada kardeşleriniz de yardımcı  olurken, onlarla ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi yeniden canlandırmak için fırsatlar oluşabilir… Ailevi konulara vakit ayırırken, kendi çekirdek ailenizde çocuklarınızla ilgili iletişim sıkıntılarına dikkat etmelisiniz. Zihinsel olarak aynı yönde düşünmemenizden kaynaklı olarak, birbirinizi kısıtlama durumunuz oluşacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler hobilerinizden para kazanma zamanı diyebilirim, bu anlamda yatırım yapmak istiyorsanız, süreç sizin lehinize. Hem hisleriniz hem de duygularınızın çok fazla ön planda olduğu bir süreç. Sorularınıza en doğru cevapları siz verebileceksiniz. Gökyüzü ilişkiler açısından halen yanınızda, mevcut ilişkinizdeki problemleri çözmek, yeni bir ilişkiye başlamak için oldukça olumlu bir hafta. Dikkat etmeniz gereken ailevi konular! Burada özellikle babanızla iletişim problemleri yaşar iken kendinizi onlara ifade etme ile ilgili ciddi problemler mevcut.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Kalabalık gruplarla yapacağınız işbirlikleri ve yatırımlar ve olumlu olarak geri dönerken; Mars'ın burcunuzda olduğu süre zarfı içinde hedeflerinize yönelmelisiniz. Cuma’dan sonra  sizin için olumlu anlamda yeni bir dönemde başlayacak ve önümüzdeki 1 ay boyunca da devam edecek. Buna göre planlamanızı yapabilirsiniz. Maddi olarak ise giderleriniz artabilir bunun dengesini sağlamak için ekstra kazanç kaynaklarına yönelebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, dalgınlıklara dikkat etmeniz gereken bir hafta; hem aşk hem de diğer sosyal ilişkilerinizde odaklanma sorunu yaşayıp kendi içinize çekilebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu başlığı ise aslında komşularınız; onlarla problemler yaşayabilir yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz. İş bağlantılarınızı, çalışma düzeninizi yazarak daha rahat çözümleyebilirsiniz. Ödemelerinizi de ihmal etmemeniz gereken bir hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilir, toplumsal konulara vakit ayırabilirsiniz. Kendinizi bu konuda görevli ilan edebilirsiniz. Özgürlüklerin kısıtlanması, insan hakları, insanın sınırları ile ilgili konular dikkatinizi çekerken…

Yurtdışıyla alakalı konular,  uzun yolculuklar gündeminizde olacak ve sizi yeniden yapılandıracak olumlu bir etki yaratacak.

Eğitim alanında organizasyonlar, seminer ve etkinliklere katılabilirsiniz. Gelir / gider dengesi oluşturmak için destek alabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar sizin için aşk vakti başladı, bekarsanız hayatınızda birisi yoksa aşk için gerçekten güzel bir dönem. Venüs; aşk gezegeni burcunuzda, önümüzdeki 1 aylık süreçte evlilik kararı alabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde her şey yolunda… İş ilişkilerinizde yanlış anlaşılmaya açık bir haftadasınız. Yeni projelerde kendinizi ifade etme sıkıntı olabilir… Düşüncelerinizi kendinize saklamanız daha olumlu olur... Fiziksel olarak değişim süreciniz de başladı, spora ve diyete başlayıp. Sağlıklı yaşamı hayatınıza oturtabilirsiniz.

Facebook Google plus Instagram Twitter