Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 15 Mart haftası burç yorumları

Astroloji
14 Mart 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 15 Mart haftası burç yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN 

15 Mart Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin iletişim anlamında biraz içe dönmenize sebebiyet verirken, iş ortamınızdaki arkadaşlarınızla konuşmalarınızda unutkan bir ruh haline bürünmenize sebep verebilir. İş ortamında düzenli olmaya dikkat etmelisiniz. Diğer yandan Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açı kariyerde size çok iyi gelecek ve kariyerinizde istediğiniz dönüşümleri ve değişimleri gerçekleştirebileceksiniz. Haftanın sizin için en güzel etkisi Güneş ve Venüs burcunuza geçiyor ve gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor. Daha rahat ilerleyeceksiniz, kendinizi daha doğru ifade edeceksiniz. Venüs’ün burcunuza geçmesiyle ikili ilişkiler aşkta şanslı olurken, bireysel anlamda yaptığınız her işte başarılı olabileceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu yeni ortamlarda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Diğer yandan sezgilerinizi kullanarak, iletişim yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Birden fazla işle aynı anda uğraşabilirsiniz. Güneş Venüs’ün kavuşumunun Plüton’a yaptığı açıyla beraber kalabalık çevrelerle, güzel bir seyahat programı oluşabilirsiniz. Yine eğitimle ilgili konularda çok güzel bir dönem sizin için. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise çevrenizdeki insanları gözlemlemenizi sağlayacak, bakacaksınız hayatınızda kimler doğru kimler değil bunu değerlendirmeye başlayacaksınız. Diğer yandan meditasyon, yoga tarzı aktivitelerle ilgilenerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki kariyer alanında odaklanma problemi yaşamanızı sebebiyet verebilir, direkt iş değişikliği değil yapmanız adına değil ama işle ilgili bu değişikliğin oluşmasına, kararsızlıklar yaşamanızı sebebiyet verecek. Yine hayatınızdaki insanların duygu durumundaki iniş çıkışlar sizi zor etkileyebilir. Güneş, Venüs kavuşumunun Plüton’a  yaptığı olumlu açı ise maddi kaynaklar açısından sizi destekleyecek. Beklediğiniz prim, kredi ve maddi destek varsa bu süreçte gelebilir. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise sosyalleştiğiniz ortamlarda çok olumlu etkilerken, enerjinizi yükseltecek. Hem zihninize hem bedeninize iyi gelecek bir etki olurken, bireysel anlamda ilerlemek size her zaman kazanç sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Size çok iyi gelecek bu etkiyle beraber eğitim alanında yaptığınız aktivitelerde girişimlerde yüksek başarı elde edebileceksiniz. Yine gideceğiniz seyahatlerde süreç sizin lehinize, Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton ile gerçekleştirdiği açı ise evlilik ve ikili işlerinizde size iyi gelirken, arkadaş çevrelerinizi partneriniz ile tanıştırabilirsiniz. Yine evlilikte yaşadığınız problemleri bu hafta çözüme kavuşturabilirsiniz. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi kariyerde etkiliyor. Kısa vadeli işlerde kazanç elde ederken, yeni gelir  kaynakları elde etmek adına yeni bir iş girişimine başlayabilirsiniz. Aynı zamanda liderlik vasıflarınızı iş yerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki geçen haftadan bu yana devam eden ödemeler, borçlarla ile ilgili alanını iletişim adına tetikliyor. Para ile ilgili konuşmalar hayatınızda çok aktif bir şekilde yer alabilir. Maddi konularda yazarak ilerlemeniz size daha fazla destek sağlar. Unutkanlıklar para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Güneş, Venüs kavuşumunun Plüton ile yaptığı olumlu açı ise iş ortamındaki süreçlerin lehinize olduğunu gösterirken, sağlıkla ilgili sıkıntı yaşadığınız konuları da çözümleye bileceksiniz. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise enerjinize çok iyi gelecek. Hem eğitimle ilgili konularda hem de seyahatte destek verirken, kendinizi geliştirebilme adına güzel bir dönem.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür’ün karşıt burcunuzda geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte çok olumlu etkileyecek. Sadece burcunuzun da yönetici gezegeni olduğu için ve zarar yerleşimde olduğundan duygu iniş çıkışlarınıza dikkat etmelisiniz. Duygularınızdaki kararsızlıklar ilişkinizde zorlanma yaşamanızı sebebiyet verebilir. Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton ile yaptığı olumlu açıyla beraber, bunu tolere edebileceksiniz. Çünkü içinizdeki sevecenlik ve aşk enerjisi aktifleşecek. Diğer taraftan Güneş ve Venüs’ün burç değiştirmesi size maddi konularda destek verecek. Beklediğiniz hızlı nakit akışı gerçekleşirken, kısa vadeli işlerden hızlı paralar kazanabilirsiniz. Borçlanmayı düşünüyoruz düşünüyorsanız kısa vadeli olursa fayda sağlarsınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında ve sağlıkla ilgili alanlarda etkilenirken, yolladığınız e-postalara, görüşmelere randevulara ekstra dikkat etmeniz gerek. Dalgınlıktan kaynaklı sıkıntılar olabilir. Güneş, Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açı ise evinizin içindeki ortamın istediğiniz gibi olacağını gösterirken, kendinize ait bir konfor alanı oluşturmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Venüs karşıt burcunuza geçiyor ve bu da ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evliliğin çok önemli bir noktaya geldiğini gösterirken, hayatınıza birden fazla insan girmek isteyebilir. Yine sizin kafanız flört anlamında birden fazla insana yoğunlaşabilir. Aynı zamanda sanatsal konulardan hızlı bir nakit para akışı sağlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler aşk ve çocuk alanında iletişiminizin daha fazla olacağını gösterirken, gerçekten sizin için sezgisel ilerlemek adına çok güzel bir dönem. Resmen evrene bağlı olan antenleriniz açılacak, ne söyleseniz gerçekleşebilir. Sözcüklerinize dikkat edin. Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açı ise yakın çevrenizle kardeşlerinize daha fazla vakit geçirebileceğinizi, onlarla yaşadığınız problemleri çözeceğinizi gösteriyor. Güneş’in ve Venüs ‘ün burç değiştirmesi ise iş ortamında bazı öfke kontrol problemler yaşayabileceğinizi, hayatınıza iş ortamında yaşanan dengesizlikler ve haksızlıklara karşı mücadele edeceğiz bir döneme başlatırken. Sağlık açısından migrene ve cilt ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ev, aile ve ev ortamınızı yenileme ve evinizin içinizdeki elektronik cihazların değişimi adına olumlu etkiliyor. Fakat duygu iniş çıkışlarınız çok olacak bir söylediğiniz bir söylediğinizi tutmayabilir. Bu dönemde büyük sözler vermemelisiniz. Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açısı parasal anlamda destek sağlarken, gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise size aşk adına mükemmel bir dönemi hayatınıza getiriyor. Uzun zamandır beklediğiniz ilişki ortamı oluşurken, sadece kısa süreli olabilir ve birden fazla insan aklını çelebilir. Doğru karar vermek için Nisan ayini beklemenizi tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu ikili ilişkiler adına size olumlu desteklerken, kardeşleriniz ve yakın çevre çevrenizle olan iletişiminiz daha aktif olacak. Daha sosyal olduğunuz bir dönem başladı diyebilirim. Burcunuzdaki Plüton’un Güneş-Venüs kavuşumu ile yaptığı olumlu açı ise gideceğiniz kısa yolculukların size kar sağlarken, yolculuk enerjisi size çok iyi gelecek. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise ev ortamında minik değişiklikler yapacağınıza işaret ederken, üç gün evde duruyorsanız dört gün dışarda duracağınız hem de sosyalleşeceğiniz bir dönem başladı. Sadece lider vasıflarınız çok aktif bu da zaman zaman öfke kontrol problemi yaşamınıza sebebiyet verir, buna dikkat etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken, para adına dengenizi bulmak zor olabilir. Unutkanlıklarınız parasal kayba sebebiyet verebilir. Yazarak ilerleyin, alışverişlerinizde para  sıkıntısı olabilir.

Diğer yandan Güneş Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açı ise rüyalarınızın size mesaj verdiğini gösteriyor, spritüal konulara ilginiz ve alakanız artabilir. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan iletişiminiz arttırırken, seyahat adına çok güzel bir dönem başladı. Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

Bu arada ani kararlardan uzak durmalısınız. Hareket enerjisi hayatınızda aktif olacak, ani karar vermenizi kontrol etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki size iletişim yönünüzü öne çıkartırken, dalgınlıklarınız artabilir. Biraz buna dikkat etmelisiniz. Burcunuzdaki Güneş-Venüs kavuşumunun Plüton’a yaptığı olumlu açı ise çok güzel etkileyecek. Kalabalık arkadaş grupları ve kalabalık ortamlar size iyi gelecek. Geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güneş’in ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise nakit para akışınızı hızlandıracak ummadığınız paralar gelebilir. Yine yakın çevrenizin size gelirler açısından destek verdiği bir dönem başladı. Para hızlı geldiği gibi gidebilir bunu kontrol etmelisiniz.

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
Burç Yorumları
koç burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter