Reklam
Temiz Magazin
07 Mart 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 15 Şubat - 21 Şubat haftası burç yorumları

Astroloji
14 Şubat 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 15 Şubat - 21 Şubat haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle sosyalleştiğiniz alanlardan, arkadaş çevrenizden güzel haberlerin gelmesi için destekleyecek. Doğru bağlantılarla, kazançlı iş ağını oluşturabileceksiniz. Haftanın zorlu etkisi Satürn-Uranüs karesi ve Venüs-Mars kareleri para konusunda sizi zorlayacak. Gelecek adına yapmanız gereken yatırımlar, maddi anlamda sıkışmanıza sebebiyet verebilir. Para konusundaki sorumluluklarınız artacak ve Güneş’in burç değiştirmesi ise korkularınızla yüzleşmenize, içinize dönmenize hatta bağımlılıklarınızla alakalı karar almanız adına destek verirken, bağımlılıklarınızdan kurtulmak için profesyonel destek almak için gayet uygun.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizin kariyerde beklediğiniz haberleri almanıza, yapmak istediklerinizi daha rahat yapmanızı sağlarken, burcunuzdaki Uranüs’ün Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ve yine burcunuzdaki Mars’ın Venüs’e yaptığı zorlu açı bir yandan kendinize vakit ayırmakta zorlanacağınızı gösteriyor. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde partnerinizin dediklerini daha fazla uygulamak, ona göre yaşam planı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Programınızı hep başkalarına göre ayarlama durumu maalesef bu hafta sizi birazcık bunaltacak. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ise size iyi gelecek kalabalık gruplarda daha rahat hareket ederken, geleceğe dair iş projenizi de rahatlıkla sonuçlandırabileceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki size eğitimle ilgili konular, yurtdışı ile bağlantılar ve seyahat alanlarında beklediğiniz haberleri almanızı sağlayacak. Diğer yandan özellikle kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılmak istiyorsanız 22 Şubat’tan sonra bu etkiden de faydalanarak rahatlıkla hamle yapabilirsiniz. Haftanın zor etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi sizin zaman zaman içe dönmenizi sebebiyet verecek. Çalıştığınız insanlar, çalıştığınız ortamlar sizi manipüle edecek. İnsanların söylediklerine göre hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyerde etkileyecek. İş değişikliğini çok fazla düşünebilirsiniz ama önümüzdeki bir ay hamle yapmak için uygun değil. Mayıs ayını beklemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi krediler, borçlar, ödemeler alanında destekleyecek. Ailenizin imkanlarından faydalanabileceğiniz gibi hayatınızda bir insan varsa, oda size maddi imkanlarını açacak ve destek sağlayacak. Yine beklediğiniz para kaynakları açısından güzel haberler gelebilecek. Haftanın zorlu etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi ise sizi kalabalık gruplarda zorlayacak arkadaş çevrenizle ilgili sıkıntılar oluşabileceği gibi, dışarı çıkamamanın verdiği ruhsal bunalımı bu hafta çok fazla hissedebilirsiniz. Sıkışmışlık hissi sizi zorlayacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise iyi gelecek sezgilerinize rahatlıkla güvenebileceğiniz gibi uzun yolculuklar için destek sağlarken, bir yandan da eğitim alanında bir iş yapıyorsanız yine fırsatlar sizin yanınızda olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikte güzel haberler almaya, mevcut problemleri daha rahat çözmenizi sağlarken, kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yine hayatınızda kimse yoksa güzel bir partner adayı her an gelebilir. Haftanın zor etkilerinden Uranüs-Satürn ve Venüs-Mars karesi sizi kariyerde zorlayacak. İş ortamında statü sahibi insanların manipülasyonu sizi yorabilir. Yine yaşça büyük erkek figürleri ile problemler olabilir. Kendi alanınızı çizmek adına zorluklar var. Güneş’in burç değiştirmesi ise para adına size destek sağlayacak. Krediler, ödemeler borçların aktif olacağı bir aylık bir dönem başlarken, para kaynaklarınızı doğru değerlendirmek adına da destek alabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi iş ortamında etkilerken. Yine sağlıkta uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı dönemi de çözüme kavuşturacak. Sağlık açısından güzel haberler alacağınız, sağlığınızı düzenleyebileceğiniz olumlu hafta. Dikkat etmeniz gereken etkilerden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi ise sizi seyahat alanında zorluyor. Mecburi bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Yine aynı şekilde eğitimle ilgili konularda son dakikaya iş bırakmadan programlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda etkileyecek. Buradaki bağımlılıklarınız, bağımlı olduğunuz partneriniz ile alakalı destek alabilirsiniz. Yine ikili ilişkiler sizin için önümüzdeki bir aylık dönemde çok önemli olacak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi aşk, ilişkiler, çocuklarla ilgili konularda desteklerken. Yılın şanslı burçlarından biri sizsiniz, bu anlamda da bu güzel kavuşum size beklediğiniz haberleri getirecek. Haftanın zorlu etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi ise para konusunda sizi zorlayacak ödemelerinize, lüks harcamalarınıza, giderlerinize çok dikkat etmelisiniz ve diğer yandan gereksiz bir borçlanmaya girmemelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlık alanında etkilemeye başlayacak. Kilo almaya meyilli bir dönemdesiniz dikkat etmenizi tavsiye ederim. Yine yorgunluklar için belki takviye gıda alabilirsiniz. Diğer yandan iş ortamını düzenleme adına önümüzdeki bir aylık süreç oldukça destekleyici.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramların da olumlu etkilerken, aileyle yaşadığınız problemleri de çok rahatlıkla çözebileceksiniz. Aile hayatı adına güzel haberleri almanızı sağlayacak olumlu bir etki. Haftanın sıkıntılı etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi ise ailevi ilişkiniz düzgün olsa da partnerinizin ya da eşinizin ailevi ilişkilerindeki sıkıntılar size yansıyabilir. Yine ikili ilişkiler, ortaklıklar adına zorlu bir hafta partnerinizle ile ilgili maddi konulara dikkat etmelisiniz. Para kaynaklarınızı kendinizde tutmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise size oldukça iyi gelecek, çocuklarla ilgili konularda destek sağlarken, çocuk düşünüyorsanız önümüzdeki bir aylık süreci değerlendirebilirsiniz. Yine kendinizi geliştireceğiniz hobi deneyimlemek için güzel zamanlar.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda destek sağlarken, güzel ve yeni bir arkadaş ortamı da oluşturabilirsiniz. Sosyal ağınızı geliştireceğiniz güzel bir hafta. Haftanın zorlu etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi ise sağlık, iş ortamında etkileyecek. Sağlığınıza dikkat etmeli ve muhakkak gıda takviyelerinizi almalısınız. Diğer yandan iş ortamınızdaki düzeni sağlamak için daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Mesaiye kalma durumu bu hafta sizi zorlayabilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise ev, yuva, kavramlarını da etkileyecek. Evde vakit geçirmek ve evde olmak size iyi gelirken, aile ile olan ilişkileriniz de önem kazanacak. Biraz daha onlara vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki sizi maddi kaynaklar da etkilerken, para kaynaklarınızı artırabileceğiniz gibi para adına beklediğiniz tüm olumlu gelişmeleri de bu hafta hayatınızda görebileceksiniz. Diğer yandan bir ürün üretiminiz varsa bunu da karlı sonuçlandırabileceksiniz. Haftanın zorlu etkilerinden Satürn-Uranüs ve Venüs-Mars karesi sizi aşk ilişkilerinde zorlarken, yine çocuklarla ilgili konularda daha fazla vakit harcayacaksınız. Onların problemleri sizi bulabilir, gerilebilirsiniz. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ise iyi gelecek, kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz oldukça olumlu olurken, onlara vakit ayırmak onlarla olmak size iyi gelecek. Yine sürpriz bir seyahat gündeme gelebilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu olumlu etki ile beklediğiniz, istediğiniz haberleri alabilecek iken, kendinize de vakit ayırabileceksiniz. Zekanızı, yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanacaksınız ve bu şekilde daha da çok imkân ve olanak hayatınızda olacak. Yine burcunuzdaki Satürn’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ve burcunuzdaki Venüs’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ise aile, yuva kavramların da sizi zorlarken, ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi baskılanmış hissedeceksiniz. Buradaki zorluklar arka arkaya gelebilir. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ise para kaynaklarınızı aktive edecek fakat burada biraz kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Gelir kadar, giderlerinizde artacak önümüzdeki bir ayda, harcamalarınızı yazarak ilerlemenizi tavsiye ederim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi içe döndürecek, olumlu olmasına rağmen kendi korkularınızla alakalı zorlanabilir ve sıkıntıya düşebilirsiniz. Diğer yandan Satürn-Uranüs  ve Venüs-Mars karesi yine içe dönme yaşamanızı sebebiyet verecek. Özellikle yakın çevreniz, kardeşleriniz sizi yalnız bırakabilir. Dost bildiğiniz insanlarla problemler olabilir. Kimin hayatında ne kadar değeriniz var biraz bunları ölçeceksiniz. Güneş’in burcunuza geçmesi sizi bir tık rahatlatacak fakat yine de bu dönemde problem yaşadığınız alanda bir uzmandan destek almanızı, kendinizi yenilemeye yönelmenizi tavsiye ederim. Problemleri çözme adına oldukça önemli bir dönem kaçmadan cesurca savaşmalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter