Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 16 Kasım haftası burç yorumları

Astroloji
15 Kasım 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 16 Kasım haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler, ortaklıklar ve kariyerde sıkıntıya sokabilir. Özellikle partnerinizle aynı işi yapıyorsanız problemler olabilir. Partnerinizin işindeki sıkıntılar ilişkinize yansıyabilir. Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt ise maddi konularda sizi etkiliyor. Kimseye parasal anlamda tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Maddi gelirlerinizi de çok fazla kimseye anlatmadan ilerlemelisiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi yine maddi konularda destek sağlayacak. Başkalarının finans kaynaklarından gelir elde edebilirsiniz. Miras beklentiniz varsa 15 Aralık’a kadar bu yönde bir haber gelebilir. Maddi konularda stratejik olmanız şart. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi size gerçekten enerji olarak çok iyi gelecek. Mars’ta ileri harekete geçti, bu dönemlerde spor yapmak, yeni bir eğitime katılmak, projelere başlamak için oldukça güzel bir süreç.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin iş ortamında gereksiz yorulmanızı sağlayacak, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Gideceğiniz yolculuklar ve yolla ilgili aksamalar olabilir. İşlerinizi iyi programlamanız lazım. Burcunuzdaki Uranüs’ün Merkür ile yaptığı karşıt açı ise sizi ikili ilişkilerde sıkıştıracak. Partnerinizden beklediğiniz cevapları alamayabilirsiniz. Yine ortaklıklar da bu hafta maalesef destekleyen etkiler yok. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkiler ve evlilik alanında sizi etkileyecek. Aşkta şanslı dönem gibi gözükse de daha yüzeysel ilişkiler var. Birden fazla insan sizden hoşlansa da kalıcı bir ilişki adına destek yok. Güneş’in burç değiştirmesi ise size ödemeler, borçlar, krediler alanında destek sağlayacak. Yatırım yapmak özellikle başka şehirde bir iş planı oluşturmak için güzel bir etki.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi krediler, ödemeler, borçlar alanında sıkıştıracak. Çocuklardan ve ilişkinizden kaynaklı olarak harcamalarınız artabilir, dikkat etmeniz gerekiyor. Diğer yandan Merkür-Uranüs karşıt açısı ise iş ortamındaki insanların çok saçma fikirlerle karşımıza gelmesine sebebiyet verebilir. Yine günlük rutin işlerinizde, aksamalar, engeller olabilir. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi sizi iş ortamında etkileyecek. Burada arkanızdan dönen entrikalara karşı dikkatli olmalısınız, özellikle bayan figürlerine güvenmemenizi tavsiye ederim. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler evlilikte, ortaklıkta destek sağlayacak. Hayatınızda bir insan yoksa yeni birisiyle tanışabilirsiniz güzel bir dönem.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber aile hayatınızda bazı sıkıntılar olabilir, kendinizi sevgisiz hissedebilirsiniz. Maddi konular her zamankinden fazla konuşulabilir. Diğer yandan Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı sizi sosyal çevre açısından karar almaya yönlendirecek, sıkıntı yaşadığınız insanları hayatınızdan çıkartacaksınız. Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkiler adına size çok iyi gelecek, aşkta harika bir dönem. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir insan gelebilir. Yine çocuk düşünüyorsanız bu süreci değerlendirebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ile iş ortamında yeni bir dönem başlayacak. Çok fazla hareket halinde olmak zorunda kalabilirsiniz. Yine kendinizi geliştireceğiniz iş bağlantılı bir eğitim için uygun bir dönem.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin sağlık konusunda dikkat etmeniz konusunda uyarırken. Kendinize bakmanızı istiyor. Özellikle dişleriniz ve kemikleriniz hassas olacak. Diğer yandan Merkür’ün Uranüs ile gerçekleştirdiği karşıt açıdan dolayı evinizin içindeki elektronik eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızı, telefonunuzu unutup iş ortamında problem çıkabilir. Unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise size aile ilgili konularda ihtarda bulunuyor. Kız kardeşleriniz varsa beklediğiniz desteği bu dönemde göremeyebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Özellikle aşk, ilişkiler, çocuklar, sosyal çevrede harika bir dönem. Enerjinizi çok yükseğe çıkartabilirsiniz, yeni bir hobi edinebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi para konusunda sıkıştıracak, uzun zamandır parayla ilgili zaten problemler hayatınızda vardı. Her konuyu çözmek zorunda kalabilirsiniz, maddi manevi dikkat etmeniz gerekebilir. Diğer yandan Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı, eğitim anlamında sizi biraz köşeye sıkıştırabilir. Eğitimle ilgili konularda yapmanız gereken hamleler varsa programlı olmanız lazım son dakikaya bırakmayın. Diğer yandan gideceğiniz yolculuklarda bazı aksilikler olabilir. Rötarlar, gecikmeler, tam vaktinde ulaşamama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizin yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi de etkileyecek, daha stratejik olup, kendinizi düşünerek ilerlemelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise aile, yuva ve ev açısından destekte bulunacak. Evinizi daha rahat bir konuma getirmek için, tadilat ve tamiratla uğraşabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Venüs burcunuzdan bu etkiyi gerçekleştireceği için bireysel anlamda zorlanacağınız bir hafta. Motivasyonunuz yüksek olsa da ailedeki problemlerden dolayı zorlanabilirsiniz. Diğer yandan Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı ise maddi konularda tutamayacağınız sözler vermemeniz konusunda uyarırken, yatırım yapmak için uygun zamanlar değil. Venüs’ün burç değiştirmesiyle beraber daha çok para kazanmaya yönelmelisiniz, önce gelirlerinizi arttırmalı devamında yatırım yapmalısınız. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise kardeşler yakın çevre ile olan ilişkilerinizde sizi etkileyecek. Uzun zamandan beri görmediğiniz yakınlarınızla görüşebilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün Satürn ve Jüpiter ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz içe döndürecek, dışarı çıkmak istemeyen bir ruh halinde bürünebilirsiniz, meditasyon iyi gelir. Burcunuzdaki Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı ise ikili ilişkilerde zorlayacak. Aşk ve ilişkilerde 21 Kasım’a kadar problemler olabilir, ortaklı girişimleriniz varsa bu hafta tek başınıza ilerlemenizi tavsiye ederim. Diğer yandan Venüs’ün burcunuza geçmesiyle bu etkiler rafa kalkacak, aşk adına güzel bir döneme başlayacaksınız. Çok fazla tutku, cinsellik öne çıkabilir, sadece bunları yönetmek sizi zorlayabilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise para alanında etkileyecek gelirlerinizi arttırmak için daha fazla yolculuk yapabilir, yer değiştirebilirsiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Kalabalık arkadaş ortamınızdan kaynaklı para kaybı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Yine gelirlerinizi arttırmak için daha fazla gayret göstermelisiniz. Merkür-Uranüs karşıt açısından dolayı iş ortamında iletişim anlamında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Randevularınız projeleriniz başka insanlardan dolayı aksayabilir. Doğru anlaşıldığınızdan emin olmalısınız. Venüs’ün burç değiştirmesi sizi iç dünyanıza yöneltecek. Ayrıca ilişkilerinizde beklentileriniz karşılanmayabilir. Aşkta zorlu bir dönem başladı sizin için fakat Güneş’in burcunuzda geçmesi zaten sizin bireysel olarak ilerlemeniz gerektiğini gösteriyor, ruhen enerji olarak sizin zamanınız başladı daha tek başınıza ilerlemek size kazanç sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Jüpiter ve Satürn’ün Venüs ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda dikkat etmeniz konusunda uyarıyor, buradaki bayan figürlerinden beklentileriniz varsa bu hafta tek başınıza ilerlemelisiniz. Yine iş ortamından istediğiniz maddi desteği bulamayacaksınız. Merkür-Uranüs karşıt açısı ise aşkta sizi zorlayacak. Sosyal çevrenizden kaynaklı ilişkinizde problemler yaşayabilirsiniz. Yine çocuklarınızın yeni bir adaptasyon süreci varsa burada da sizin daha fazla efor göstermeniz gerekecek. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi kalabalık gruplarda hayatınıza yeni birisinin gelebileceği konusunda güzel bir enerjiye işaret ediyor. Güneş’in burç değiştirmesi ise iş ortamındaki sıkıntılara parmak basıyor. Buradaki korkularınızla yüzleşip kendinizi geliştirecek bir eğitime başlamanız gerekli. İş ortamındaki eksiklerinize yönelmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar alanında etkilerken, yolculuk esnasında sağlığınızın bozulma riski var. Bu yüzden dikkat ederek destek gıda almalısınız. Yine eğitim alanında aksamalar ve sıkıntı yaşama durumunuz oluşabilir. Merkür’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı ise aile bireyleri tarafından yanlış anlaşılabileceğinizi gösterirken. İletişimde aileye karşı dikkat etmelisiniz. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi kariyer alanını etkiliyor. Stratejik olmak ticari düşünmek size kazanç sağlayacak iş ortamındaki bayan figürlerine karşı dikkatli olmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek enerjiniz yükseltecek spor yapmak harekete geçmek hareket halinde olmak size güzel bir çevre getirecek.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün Jüpiter ve Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda dikkat etmeniz konusunda uyarırken, sosyal çevreniz yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. İnsanların yönlendirmesiyle kesinlikle yatırım yapmamalısınız. Merkür-Uranüs karşıt açısı ise eğitimle ilgili konularda sıkıntı yaşayabileceğinizi gösterirken. Ayrıca komşularınız sizi yanlış anlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi güzel bir eğitim programına yönlendirirken, sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Aynı zamanda yurtdışı ile ilgili bir projeniz bir işiniz varsa güzel bir dönem. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyerde sizi harekete geçirecek ama hedefleriniz doğrultusunda kendinizden ödün vererek  ilerlemeniniz şartıyla.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter