Reklam
Temiz Magazin
08 Mart 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 18 Ocak - 24 Ocak haftası burç yorumları

Astroloji
17 Ocak 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 18 Ocak - 24 Ocak haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Jüpiter-Uranüs kare açısı ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplardan kaynaklı maddi kayıp yaşamanızı tetikliyor, geçen haftadan bu yana zaten bu konuda bazı tecrübeler edinmişsinizdir. Mars’ın Uranüs ile kavuşup tekrar bu açıyı zorlaştırması, yine maddi konularda gelir kaynaklarınızı arttırmak istemenize rağmen daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini vurguluyor. Parasal konularda dikkat etmeli gereksiz yatırımlardan uzak durmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise sosyal çevrenizi yeniden düşündürecek, doğru insanlarla mı birliktesiniz diye düşünüp karar alabilirsiniz. Güneş-Satürn kavuşumuyla beraber özellikle geleceğe dair projeleriniz için önemli, bu yolda sizde yardım edecek insanlar karşınıza gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz önümüzdeki on günlük süreçte

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Uranüs ‘ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda sizi zorlarken, iş ortamı ve iş arkadaşlarınızla yapacağınız girişimlerde sıkıntılar olabilir. Yine burcunuzdaki Mars Uranüs ile kavuşarak bu zorlu açı daha da çok tetikleyecek. Ben diyebilmek adına zorlanacaksınız. Maddi kaynaklarınız sıkıntıya girebilir. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş Satürn kavuşumu sürekli geleceğe dair proje içinde olacağınızı, iş ve kariyerde, hatta hayattaki statünüzle ilgili önemli bir döneme başladığınızı gösteriyor. Bir yandan beklentiler fırsatlar olsa da bunların sonuçlanması adına yılsonuna kadar gayret göstermeniz gerekiyor.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Uranüs’ün Jüpiter kare açısı netleşiyor. Bu etkiyle beraber zaman zaman sağlıkla ilgili problemler olabileceği gibi, kendinizi güçsüz ve yorgun hissedebilirsiniz. Yine Mars’ın Uranüs ile tam kavuşum yaparak, bu açıyı iyice tetiklenmesi eğitimle ilgili konularda da zorluklar olabileceğini gösterirken, mecbur yolculuklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş Satürn kavuşumu ise eğitimle ilgili konular yurtdışı, uluslararası ilişkiler uzun yolculuklarda sizi etkileyecek. Bu konularda gerekli sorumluluğu almak zekanızı kullanmak ve hareket halinde olmak size kazanç sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Uranüs Jüpiter zorlu açısının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki size ödemeler de etkilerken, kendi içinize dönme durumu yaşayabiliriz. Kalabalık çevre arkadaş ortamı sizi gerebilir. Mars’ın Uranüs de tam kavuşum yaparak bu açıyı tetiklemesi, yine biraz böyle evden çıkmama isteği, kendi içinizde dönme durumu yaratabilir. Hem Güneş’in burç değiştirmesi, Güneş Satürn kavuşumu ise ödemeler, borçlar, krediler alanında sorumluluk almanızı, belki partinizden bu konuda beklentiye girebileceğinizi gösterirken, gereksiz harcamalar konusunda dikkat etmelisiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Jüpiter Uranüs zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evliliklerdeki problemlerin geçen haftadan bu yana devam ederek, kariyerinize zor bir şekilde etkileyeceğini gösterirken, yine Mars’ın Uranüs ile yapacağı kavuşum açısının kesinleşmesi borç zorlu açıyı tetiklemesi, sizin kariyerde daha dikkatli adımlar atmamız gerektiğini gösteriyor. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş Satürn kavuşum açısı ise evlilik, ortaklık ve ilişkilerde sorumluluk almanız gerektiğini belki alttan alarak karşınızdaki insana fırsat vermeniz gerektiğini vurguluyor.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Jüpiter, Uranüs zorlu açısının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda sizi zorlarken, kendinizi halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz. Yine eğitimle ilgili konularda daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu anlamda Mars, Uranüs kavuşum açısının kesinleşmesi, Jüpiter’e yapılan zorlu açıyı iyice tetiklerken, bu etkiler kaynaklı olarak da daha fazla çalışmak ve didinmek zorunda kalacaksınız. Yolculuklarda ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş-Satürn kavuşumu ise yine sağlıkla ilgili konularda sizi tetiklerken, unutkanlıklara karşı dikkatli olmasınız. İş ortamınızda ise angarya işler sizi bulabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Jüpiter’in Uranüs ile yaptığı zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler, çocuklarla ilgili konularda ve bunlardan dolayı maddi sıkıntılar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor. Yine Mars’ın Uranüs ile yapacağı kavuşum açısı bu zorlu acıyı daha da tetikleyecek ve maddi konularda gereksiz harcamalara girmemeniz konusunda uyaracak. Herhangi bir yatırım için maalesef uygun zaman aralığı değil. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş Satürn kavuşumu ise aşk ve ilişkiler konusunda size destek sağlayacak, sıkıntılı gidişatı olan bir ilişkiniz varsa, bununla ilgili kesin karar alabilirsiniz. Ayrıca gelir kaynaklarınızı artırmak adına belki ikinci bir iş yapabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Uranüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler ve evlilikler de ailelerin sıkıntı yaratabileceğini. Yine hayatınızdaki insanın ailesi ile olan problemin ilişkinize yansıyabileceğini gösterirken, ailenizden beklentileriniz varsa bu hafta onlardan istediklerinizi alma konusunda zorlu etkiler bekliyor. Mars’ın Uranüs ile kavuşup Jüpiter zorlu açısını iyice tetiklemesi aileyle ilgili problemleri gün yüzüne çıkmasına neden olacak. Diğer yandan Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş-Satürn kavuşumu evinizin içinde olduğunuz koşulları değiştirmek istediğinizi, yeni bir özgürlük alanı sağlamak adına sorumluluk almaya yönlendirirken, ev değişimi yapabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Jüpiter’in Uranüs ile yaptığı zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki şehir içi yolculuklarınızın artmasına sebebiyet verirken, sağlığınıza çok dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Özellikle varis ile ilgili problemler, dolaşım sistemi rahatsızlıkları konusunda risk altındasınız. Mars’ın Uranüs ile kavuşum açısının netleşmesi ve bu zorlayıcı açıyı tetiklemesi, iş ortamında angarya işlerin sizi bulabileceğini ve daha fazla çalışmanız gerektiğini vurgularken, Güneş’in burç değiştirmesi ve  Güneş-Satürn kavuşumu size çok iyi gelecek. Enerjinizi yükselteceksiniz, yeni ve güzel bir arkadaş çevreniz oluşacak. Sürpriz yolculuklara gidip oldukça rahat bir dönem geçireceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Jüpiter’in Uranüs ile yaptığı zorlu açının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki size parayla ilgili konularda beklediğiniz fırsatların istediğiniz gibi gelmemesine, yine çocuklarınızla ve ilişkinizdeki insana maddi sorumluluklarını üstlenebileceğinizi gösterirken, bu sizi zorlayacak. Mars’ın Uranüs ile kavuşum açısının netleşmesi ve bu açıyı iyice tetiklemesi, yine bu konularda daha fazla sorumluluk almaya yönlendirirken, gelir kaynaklarını arttırmak için daha fazla efor sarf edeceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş-Satürn kavuşumu ise maddi konularda internet ve sosyal medyayı kullanarak yapacağınız işlerin size fayda sağlayacağını gösterirken, zekanızı kullanarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Jüpiter’in Uranüs ile yaptığı zorlu açı kesinleşirken, bu etki size aile bireyleri ile olan konuşmalarda zorlayacak. Kendinizi özgür hissetmek isterken, bir yandan da sorumluluklarınızın arttığını göreceksiniz. Yine Mars’ın Uranüs ile kavuşumunu netleşerek burcunuzdaki Jüpiter’i daha da zorlayacak ve evde vakit geçirmek, eve kapanmak durumunda kalabilirsiniz. Güneş’in burcunuza geçmesi ve burcunuzda gerçekleşecek Güneş-Satürn kavuşumu ise sorumluluk almanıza yaşça büyük figürlerle beraber, yeni bir girişimin içinde olabileceğinizi, yine otorite figürleri ile problemleriniz varsa bunları çözmek adına destek oluştururken, gökyüzü burcunuzda şekilleniyor fırsatlar oluşmasına rağmen, sorumluluklarınız ve iş yükünüz de artacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Jüpiter-Uranüs zorlu açısının kesinleşmesi ile başlıyoruz. Bu etki ruhsal anlamda işe gitme anlamında sizi yorarken, harekete geçmek iç dünyanızdaki sorunları çözmek adına sıkıntıya gireceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Uranüs ile kavuşum açısı kesinleşip bu acıyı daha da zorlayacak. Bu etkiden de kaynaklı olarak yolculuklar artabilir, gideceğiniz yolculuklarda gereksiz gerilimler yaşayabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ve Güneş-Satürn kavuşumu ise özellikle sosyal medya ve elektronik eşyalarla problem yaşayabilirsiniz. Diğer yandan kafanızdaki karışıklıklar sizi zorlayacak, korkularınızla yüzleşmek  aksiyon almak ve harekete geçmek zorundasınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter