Temiz Magazin
23 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 19 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
18 Eylül 2022
Astrolog Sema Sidar'ın 19 Eylül haftası burç yorumları

 

Astrolog Sema Sidar'la 19 Eylül Haftasının Burç Analizleri

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Jüpiter’in Merkür karşıtlığıyla haftaya başlıyoruz. Bu etkiyle beraber ikili ilişkiler adına önemli kararlar alabilir. İlişkinizde partneriniz tarafından doğru anlaşılmak adına ekstra efor sarf edebilirsiniz. Hafta ortasında özellikle kariyer de nasıl para kazanacağınıza yönelirken, 23 Eylül ‘de Güneş karşıt burcunuza geçecek ve ikili ilişkiler, ortaklıklar yine öne çıkacak. Son olarak iş ortamındaki ilişkilerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmenizi öneririm, yanlış anlaşılmalara açık bir süreçtesiniz. Ayrıca zaman sizin için önemli geç kalmadan programlı bir şekilde ilerlemek başarı oranınızı arttıracak.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki işe odaklanmak da sıkıntı yaratırken, sağlık problemlerini tetikleyebilir. Özellikle boğaz bölgenizin hassas olacağı bir hafta.  Diğer taraftan ilişkilerle ilgili sıkıntılı bir süreç yok. Burcunuzdaki Uranüs’ün, Venüs’e yaptığı olumlu açı ilişkilerde sürpriz birliktelikleri getirebilir. Fakat beklentilerinizi minimumda tutmanız lazım çünkü bir o kadar işe odaklanacağınız için ilişkideki istikrarı sürdürmek ve yine partnerinizin sizin beklentilerinizi karşılaması zor olabilir. Verdiğiniz sözlere dikkat ederek uzun vadeli düşünmeyerek anı yaşayarak devam ederseniz çok daha güzel olur. Son olarak bu hafta iş ortamı adına olumlu etkiler altındasınız, rahatlıkla hamle yapabilirsiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplarda, sosyalleştiğiniz ortamlarda ilişkileriniz ile ilgili konuları çok insanlara anlatmamanız gerektiğini öğreneceğinizi söylüyor. Diğer taraftan hafta içi biraz ailevi problemlere yönelebilirsiniz. Ev ortamınızı ve ödemelerinizi düzenlemek adına bir çaba içinde olabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise ilişkiler, flört ve kendinizi ayıracağınız vakit adına çok iyi gelecek. Biraz lüks harcamalarınız artabilir. Alışverişlerinizi yazarak yapın. Hafta sonuna doğru ise özellikle kariyer ve iş ortamındaki bayan figürlerine dikkat edip sırlarınızı ve özel hayatınızı açmadan daha taktik yaparak ve yine bu insanlardan beklentilerinizi minimumda tutarak ilerlemelisiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki aile ve kariyer arasında gelgit yaşamanıza ailedeki problemlerin kariyerinize yansımasına sebebiyet verirken, salı günü itibariyle bunları biraz olsun çözecekseniz, burada arkadaşlarınız ve sizi seven arkadaş grupları size bu konuda destek olacak. Güneş’in burç değiştirmesi yine sizin ailevi konulara yöneltecek. Evin içinde de değişiklikler yapabilir, dekorasyonla ilgilenilebilirsiniz. Bu arada bir taşınma gündeminiz varsa önümüzdeki bir aylık süreç bunu iyice tetikleyecek. Hafta sonuna doğru ise biraz daha yolculuk enerji hâkim olacak ama yolculuktan yorgun geri dönebileceğiniz için iki kez düşünmenizi tavsiye ederim.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konular ve yolculuklarda sizin beklentilerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmayacağını gösteriyor. Biraz daha fazla gayret göstermek zorunda olabilirsiniz. Hafta içi ise çalışma ortamınızı yenileyip daha çok para kazanmaya odaklanacaksınız. Bu arada işinizde herhangi bir yükselme pozisyon değişimi bekliyorsanız, konusu olabilir ama sonuçlanması biraz daha Ekim ortasını bulacak. Güneş’in burç değiştirmesi ise yakın çevre ve kardeşleriniz olan ilişkinizi daha iyi yaparken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğruysa alışverişlerinize ekstra dikkat etmenizi öneririm, parayla ilgili konularda kandırılmaya ve aldatılmaya yatkın etkiler altındasınız bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmayın.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle parayla ilgili konularda doğru anlaşılma ile ilgili sıkıntı yaratırken, yaptığınız alışverişleri iki kez teyit edin ve yine talep ettiğiniz ücretleri tahsil ederken, dikkatli olmalısınız. Diğer taraftan hafta içi özellikle ilişkiler konuları çok öne çıkacak. Aşkta beklentileriniz ya da neler yapmanız gerektiğini anlayacaksınız. Partnerinizin de sizden talepleri olabilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise para ile ilgili konularda harcamaların artabileceğini biraz dengeyi kurmak da zorlanacağımızı gösterirken. Merkür geri harekette iken burcunuza geçecek ve yine sizin çok fazla düşünmenize takıntılı olmanıza sebebiyet verirken, bu takıntı en çok ilişkilere yaşayacak. Bu hafta kesinlikle ve kesinlikle partnerinizi rahat bırakmalı kafanızdan her geçeni ona söylememelisiniz.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Jüpiter’e yaptığı karşıtlıkla başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler ve evlilikle ilgili konularda sizi sıkıntıya sokarken, doğru anlaşılmakla ilgili problem yaratacak ve yine sizin partinizden istekleriniz artabilir ve o bunları karşılayamayabilir. Parayla ilgili konulara odaklanıp belki ilişkilerden enerjinizi çekerseniz daha rahat olur. Güneş’te burcunuza geçecek zaten gökyüzünde sizin döneminiz başlayacak. Kendi hayatınıza ve iş ortamınıza odaklanmak ilişkilerden daha iyi gelecek, çünkü zaman zaman negatif düşünebilir ve bunu karşı tarafa yansıtabilirsiniz gereksiz huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sağlıkta ise bel bölgeniz ve böbrekleriniz hassas olacak. Su tüketiminize ekstra dikkat etmelisiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamında insanlar tarafından yanlış anlaşılmanıza randevularınızı programlamakta zorlanacağınıza, yine randevularınızı kaçırabileceğinizi gösteriyor. Hafta ortası ise daha çok yolculuk enerjisi aktif olacak uzun zamandır görmediğiniz insanları görüp önemli bağlantılar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde de yeni insanlarla tanışma olasılığınız var. Hayatınıza yeni birileri girebilir. Fakat hafta sonuna doğru gerçekleşecek Venüs, Neptün karşıtlığı bu insanın ailesi ile ya da görgü görenekleri ile uyumlu olmayacağınızı gösteriyor. Diğer taraftan Güneş’in burç değiştirmesi korkularınızla yüzleşmenize, daha ev ortamında vakit geçirmenize sebebiyet verecek, kendinizde sevmediğiniz taraflarınıza takılı olacağınız bir dönemde başlıyor. Güzelliğe ve görselliğe daha takık olabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler ve sosyal ortam arasında gelgit yaşamınızda ilişkileriniz ve sosyal çevreniz arasında sıkıntıya girmenize neden olurken, hafta ortası ise işinize ve projelerinizi odaklanarak ilişkilerden uzak durarak süreci daha rahat yönetebilirsiniz. Çünkü para kaynaklarınız artacak ve bunu rahatlıkla yatırıma çevirebileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise popülerliğinizi artıracak. Çevrenizdeki insanlarla daha güzel ilişkiler kuracaksınız ve son olarak hafta sonu biraz evde vakit geçirebilirsiniz ve bu da sizi iyi gelebilir. Ama dediğim gibi bu hafta biraz iş haftası ilişkilerden geri durarak sosyal çevreniz ile işinizde güzel bir sürece gireceksiniz.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki ailevi konular ve kariyer arasında gelgit yaşayacağınızı yine aile kökünden akrabaların bazı problemler çıkartıp sizi gerebileceğini gösteriyor. Burcunuzdaki Plüton’un Güneş’e yaptığı olumlu açı ise hem eğitimle ilgili konuların hem de gideceğiniz yolculukların iyi geleceğini gösterirken, kendi içinizde dönüşüm zamanı da diyebiliriz. Yine hayatınızda birisi varsa bu hafta size destek olacak. İlişkilerde şanslı burçlardansınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyere odaklanmanız gerektiğini, oradaki insanlara ve çevrenize hak ve adaleti sizin dağıtacağınız gösteriyor. Haftanın kapanışında yakın çevreniz ve kardeşlerinizden beklentileriniz artabilir ama onlar da kendi işlerine odaklanacağı için bunları karşılayamayabilirler. Biraz daha onlardan beklentilerinizi düşürmelisiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle yolculuklar adına sizi gerecek, mecburi yolculuklara çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Yine komşularınızla olan ilişkilerinize dikkat etmenizi öneririm, yanlış anlaşılmalar olabilir. Güneş, Plüton üçgeni açısı ise özellikle parasal konularda rahat edeceğinizi hiç beklemediğiniz ekstra para kaynaklarının oluşacağını gösterirken, ev içinde tadilat ve tamirata işlerine odaklanmanız gerekebilir. Güneş’in burç değiştirmesi size çok iyi gelecek ve seyahat enerjinizi aktive edecek. Hafta başında yolcuklar adına yaşadığınız sıkıntıları çözümlerken, sürpriz bir eğitime dahil olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise parasal kaynaklara dikkat etmelisiniz parada kandırılma enerjiniz var, riske girmeden yatırım yapmalısınız.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür, Jüpiter karşıtlığı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konulara dikkat etmeniz gerektiğini riske girmeden ilerlemenizi söylüyor. Parada, alışverişlerde sıkıntılı ticari sözleşmeler yapabilirsiniz dikkat edin. Hafta ortası ise ikili ilişkilerde destek var ve aşk adına ama aşırı hayalperest ve romantik olmamaya özen göstermelisiniz. Burcunuzdaki Neptün, Venüs’e karşıtı açı yapacak. Bir yandan da Venüs, Uranüs olumlu açısı ilişki hayatınızı aktive edecek. Yani ilişki adına güzel bir hafta fakat partneriniz istediklerinizi tam olarak veremeyebilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise parasal kaynaklara dikkat çekerken, ödemelerinizi atlamamalı önce borçlarınızı ödeyip devamında alışveriş yapmalısınız.

Facebook Google plus Instagram Twitter