Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 2 Kasım haftası burç yorumları

Astroloji
01 Kasım 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 2 Kasım haftası burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzdaki Şiron’un Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkilerde oldukça zorlayacak, kendi dengenizi bulmak ilişkilerdeki düzeni ayarlamak adına daha fazla uğraşırken, buradaki yaralarınız geçmişle yüzleşmeleriniz aktifleşecek. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu iletişim anlamında sizi daha rahat bir pozisyona sokacak ortak girişimlerinizde rahat sonuç elde edeceksiniz. Haftanın devamında Merkür’ün Satürn ile zorlayıcı bir açıda bulunuyor. Bu etkiden dolayı kariyere dikkat etmelisiniz, kendi işinizi lütfen başkasından talep etmeyin ki işleriniz yarım kalmasın. Yine iş yerindeki yaşça büyük otorite figürleri ne karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün Şiron’la yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu sizi iş ortamında sıkıntıya sokabilir, geçmişten bu yana iş düzeninde rahat olmayan koşullar teker teker karşınıza gelecek. İş ortamı ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Diğer yandan sağlığınızda baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandıracak, iş arkadaşlarınızla iletişiminizi daha rahat bir pozisyona getirse de haftanın devamında Merkür’ün Satürn ile zorlayıcı açıda bulunacağı için mecburi işlerin yine sizin üzerinize kalabileceğini, eğitimle ilgili konularda daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini vurgulayacak. Okul kaydı, okulla ilgili yapılacak işler, yolculuklarda son dakikaya iş bırakmamanız önemli.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu ilişkiler ve sosyal çevre arasındaki sıkıntıların tekrar öne çıkmasına, doğru insanların sizi bulması adına zor olabileceğini gösteriyor. Sosyal çevrenizdeki yaralarınızda etkileyecek. 3 Kasım itibari Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Aşkta daha rahat bir döneme başlasanız da sosyal çevrede zorlanacaksınız. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı ise ödemeler, borçlar, krediler alanında sizi tetikliyor. Ödemelerinizi daha kontrollü bir şekilde yapmalısınız, yatırım yapmak için kredi çekmek için 11 Kasım ve sonrası değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs Şiron karşıt açısı ile başlıyoruz. Bu etki aile ve kariyer arasındaki gelgitleri yaraları ortaya çıkartırken, ailenizden istediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Evin içindeki minik kazalara da dikkat etmelisiniz. 3 Kasım itibari Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Bu etki sizin aile içindeki iletişiminizi daha düzgün konuma getirecek. Ayrıca evdeki teknolojik aletleri yenilemek isteyebilirsiniz, bunun içinde uygun koşullar mevcut.  Haftanın devamında ise Merkür, Satürn ile zorlayıcı bir açıda bulunuyor. Bu da ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikte doğru anlaşılma adına sizi gerebilir, partnerinizin istediklerini yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda problem yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan destek alarak daha rahat ilerleyebilirsiniz. Diğer yandan başka insanların eğitimle ilgili problemlerini çözmek için uğraşabilirsiniz. 3 Kasım itibari ile Merkür’ün geri hareketini sonlandırması, size kardeşlerle ilgili konularda destek sağlayacak. Yolculuklarınız artabilir ve bu yolculuklar size para getirebilir. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açıdan kaynaklı, iş ortamındaki yükler ve problemlerle siz uğraşacaksınız. Hatta angarya işler mecburen size kalabilir. Sağlıkta ise dişleriniz risk taşıyor, dikkat etmelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi parayla ilgili konularda, ödemelerde ve borçlarda etkileyecek. Gelirlerinizi arttırmak için daha fazla gayret içinde olabilirsiniz. Destek alıp yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ama bunun için 11 Kasım’a kadar beklemenizi tavsiye ederim. Diğer yandan 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandırıyor ve kuracağınız iletişim ağının para kaynağı olarak dönmesini sağlayacak. Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açıdan kaynaklı, çocuklarla ilgili konulara daha fazla para harcayabilirsiniz. Maddi konularda çocuklarınızın sorumluluklarını almak, onlara verdiğiniz sözleri gerçekleştirmek için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzdaki Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu sizi ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar da yaralarınızla karşı karşıya bırakacak. Geçmiş ile yüzleşeceksiniz, belki uzman bir insandan destek alıp daha rahat bu süreci atlatabilirsiniz. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Burcunuzda olduğu için kurduğunuz iletişim ağı daha rahat ve güzel olacak. Diğer yandan Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı aile içindeki problemleri ortaya çıkartabilir. Yaşça büyük otorite figürleri sizi gerebilir. Evde durmak evde vakit geçirmek, sizi yorabilir. Sevdiğiniz insanlarla olmak size iyi gelecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak dönebilirsiniz, çalışmak istemeyebilirsiniz. Ruhunuz ve vücudunuz halsiz olabilir. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek, haftanın ilk üç gününü size daha iyi gelecek. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Bu etki yine iç dünyanızdaki yüzleşmeye devam etmenizi sağlayacak, iletişim kurmak insanlarla vakit geçirmek iyi gelmeyebilir. Sevdiklerinizle yönelmelisiniz. Diğer yandan Merkür’ün Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı kardeşleriniz ile sıkıntı yaşayabileceğinizi gösteriyor. Gideceğiniz yolculuklar yine sizi yorabilir, bu hafta evde vakit geçirmek en iyisi gibi gözüküyor sizin için.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkiler, aşk ve sosyal çevreyle alakalı yaralarınızla yüzleştirecek. Arkadaşlıklarınızı, dostluklarınızı sorgulayacaksınız. Yine ilişkilerdeki geçmişteki yaralarınız gün yüzüne çıkabilir. 3 Kasım itibari ile ise Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Bu kalabalık gruplardaki iletişiminizi daha iyi bir boyuta getirse de Merkür’ün Satürn ile yapacağı zorlayıcı açı, maddi konulara işaret ediyor. Verdiğiniz sözleri tutmak için maddi ve manevi daha fazla efor içinde olabilirsiniz. Bu da sizin gereksiz para harcamanıza sebebiyet verebilir. Lüks ihtiyaçlarınıza karşı da mantıklı davranmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile ve iş arasında kalıp yorulmanıza, birçok konuda insanlara yardım ederken kendi problemlerinizi çözememenize neden olacak. Aile fertleri ile gerginlikler konusunda dikkatli olmalısınız. 3 Kasım’da Merkür’ün geri hareketini sonlandırması, sizi kariyerde daha rahat bir sürece sokarken. Merkür’ün Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise sizi gerecek, aile bireyleri ve sosyal çevre arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan ben dediğiniz alanlarda başka insanların baskısı sizi yorabilir. Satürn burcunuzda konumuyla sizi kısıtlayacak, zamanı iyi kullanmanız gereken bir hafta.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konularda zorlayacak, destek almak zorunda kalabilirsiniz. Yine kardeşleriniz için yapacağınız fedakarlıklar artsa da onların size faydası olmayabilir. Destek beklediğiniz konularda tek başınıza yol alacaksınız. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu etki size uzun yolcuklar, yurtdışı ve eğitimle ilgili konularda size destek oluştururken. Merkür’ün Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise ruhen içe döndürecek ve özellikle geçmişteki korkularınızla karşı karşıya bırakacak. Bu hafta üzerinizde olabilecek panik haline dikkat etmelisiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs’ün Şiron ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber ödemeler, borçlar, krediler alanındaki yaralarınızla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte parayla ilgili yaşadığınız sorunlar sizi bulabilir. 3 Kasım itibari ile Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu etkiyle beraber yatırım konusunda daha şanslı bir döneme gireceksiniz. Ama Merkür’ün Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı kalabalık gruplardan dolayı para kaybı yaşamanıza, arkadaşlarınızdan beklediğiniz paralar varsa elde etme adına zorlarken. Yeni bir arkadaş çevresi edinmek zorunda kalabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter