Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 21 - 28 Aralık haftası burç yorumları

Astroloji
20 Aralık 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 21 - 28 Aralık haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Her iki gezegen de aynı alanda size etki ederken, kariyerle ilgili konularla yeni bir dönem başladı. Hem daha iyi bir pozisyona geçip ideallerinizi gerçekleştirmek hem de yeni hedefler koymak için uygun zamanlar. Burcunuzdaki Mars bu anlamda size biraz zorluk çıkartabilir. Çünkü Pluto’ya zorlu açılarda bulunacak. Ani karar vermeden sakin adımlarla hamle yapmalısınız. Uzun vadeli düşünmelisiniz. Uranüs ‘ün Merkür’e ve Güneş’e yaptığı olumlu açılar ise size para kaynakları açısından destek verecek. Beklediğiniz zam, terfi ya da pozisyon varsa bu dönemde gelebilir. Önümüzdeki 20 günlük süreçte ana tema kariyer ve maddi kaynaklarınız olacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki yolculuklar, seyahat, yurtdışı ile ilgili alanlar eğitim ve eğitimin içinde olduğu her türlü konu başlığında size etki edecek. Hayatınızda bu alanlarda kendinizi güvende tutmak ve disipline etmek isteyeceksiniz. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise zaman zaman bunu gerçekleştirirken içe dönmenize belki korkularınızla yüzleşmenize neden olacak. Burcunuzdaki Uranüs ‘ün Güneş’e ve Merkür’e yaptığı güzel açılır ise size burada zaten yükselmeyi gelecekle ilgili planlarda öne çıkmayı ve kendinizi geliştirmek için yeni bir yola girdiğinizi gösterirken, oldukça önemli dönemler. Hayatınızı güvence altına almak beklentilerinizi netleştirmek için de gökyüzü yanınızda olacak.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size ödemeler, borçlar, krediler ve destek beklediğiniz finansal alanlarda etkilerken, sağlıkla ilgili konularda da minik operasyonlar geçirebilirsiniz. Bunu özellikle dişler ve kemiklerle ilgili gerçekleştirme olasılığınız oldukça yüksek. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı ise başkalarından kaynaklı olarak finansal anlamda gereksiz bir borçlanmaya girebileceğinizi, bu konuda çevrenizdeki ilişkilerinizde paraya dikkat etmeniz adına uyarırken. Uranüs’ün Merkür ve Güneş’e yaptığı olumlu açılar sezgilerinizin kuvvetli olduğunu bu yönde onları dinleyerek para kaynaklarınızı arttırabileceğinizi gösterirken, negatif konuşmamak ve hayata olumlu bakmak bu hafta sizin için çok önemli.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün karşıt burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evliliklerde çok fazla öne çıkacak. Burada daha çok mantıklı ilerleyeceksiniz. Yine ilişkilerinizde duygu ağırlıklı bir insan olsanız da sonuç odaklı gidip mantıklı davranabileceksiniz. Para algınızda oldukça yüksek olacak karlı bir dönem. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ikili ilişkilere eğilmekten işlerinizi aksatmanıza neden olabilir. Zamanı iyi yönetip, işlerinizi ihmal etmemeniz önemli. Uranüs ‘ün Merkür ve Güneş’e yaptığı olumlu açılar, partnerinizle daha sosyal olabileceğinizi, yine arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güzel yürüteceğinizi gösterirken, ortak bir girişim için uygun zamanlar.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konularda, günlük rutin işlerinizde, biraz da üzerinize aldığınız gereksiz sorumluluklar da etkileyecek. İş ortamında daha disipline çalışmak zamanı iyi kullanmak için ekstra eforunuz olacak. İş arkadaşlarınızla iletişiminizde ve ilişkinizde daha kuralcı olabilirsiniz. Fayda sağlamayacak insanları bu dönemde hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Burada Mars’ın Pluto’ya yapacağı zorlu açı da bunu sizin hayatınıza getirecek. Eğitimle ilgili konularda bu hafta biraz zorlu etkiler var. Önemli bir sunumunuz, etkinliğiniz, projeniz varsa kesinlikle programlı olmalısınız. Uranüs ‘ün Güneş ve Merkür ile yaptığı olumlu açılar ise iş arıyorsanız, işle ilgili bir gelişme bekliyorsanız, bu haberlerin hayatınıza gelmesini sağlarken, hafta sonuna doğru hafta başında sergilediğiniz performansın meyvesini alabileceksiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler, çocuklar ve hobilerinizde etkileyecek. Buraya daha fazla ağırlık vereceksiniz. Hayata karşı daha kuralcı olup, bu kuralları her alana uygulayabileceksiniz. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise başkasından beklediğiniz parasal kaynaklar varsa bunların oluşması adına sizi zorlayabilir. Özellikle beklediğiniz bir ödeme, kredi başvurusu varsa, beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Uranüs ‘ün Merkür’e ve Güneş’e yaptığı olumlu açılar ise burada ailenizin destek verebileceğini, beklediğiniz para ve kaynaklar için aileden gelecek faydaları öne çıkartırken, aşk ve ilişkilerde de yine şanslı bir dönem. Özellikle üniversiteden ya da eskiden hayatınızda olan bir insanla güzel bir ilişkiniz başlayabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramlarında etkileyecek. Ailenize daha çok ağırlık verebilir ve onlarla vakit geçirebilirsiniz. Sadece burada dikkat etmeniz gereken konu evlilik olacak. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı kendi aileniz açısından destek sağlasa da eşinizin aile bireyleri ile bazı sıkıntılar olabileceğini onlarla egosal problemler yaşanabileceğini gösterirken, ılımlı olup, eşinizle aranızı güzel tutup süreci daha sakin geçirmenizi tavsiye ederim. Uranüs’ün Merkür ve Güneş ile yaptığı olumlu açılar ise kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin yaşadığınız problemlere destek olabileceğinizi, ailenizden maddi destek alabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kısa yolculuklarda, iletişim ağınız ve yakın çevrenizi etkileyecek. Onlarla olan ilişkilerinizde daha kuralcı, disiplinli ve mantıklı ilerleyeceksiniz. Beklentilerinizi karşı tarafa net bir şekilde söyleyebileceksiniz. Çok çalışkan ve verimli olduğunuz bir döneme başladınız. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı ne kadar disiplinli olsanız da iş ortamında bazı sıkıntılar olabileceğini gösterirken, bu dönemde çevrenizdeki insanlarla gereksiz bir münakaşanın içine girebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Uranüs ‘ün Merkür’e ve Güneş’e yaptığı olumlu açı ise aile bireyleri ile olan güzel ilişkilere işaret, tutarken, eşinizle güzel bir birlikte yolculuğa çıkma durumunuz gerçekleşebilir. Ortaklıklar ve ikili ilişkiler adına destekleyici bir dönem.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Sizi maddi kaynaklarda etkileyecek, para anlamında oldukça verimli bir dönem. Parasal kaynaklarınızı hayatınıza güzel bir şekilde aktarabileceksiniz. Para kazanmak, kullanmak ve yatırım yapmak için destekleyici etkiler var. Ayrıca harcamalarınızı yazarak yaparsanız daha karlı süreç olur. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlayıcı açı parada destek sağlasa da ikili ilişkiler ve aşkta bazı sıkıntılar olabileceğini gösteriyor. Partnerinizle maddi kaynaklar yüzünden sıkıntı yaşayabilir beklentinizi karşı taraf karşılayamayabilir. Uranüs’ün Merkür ile Güneş’e yaptığı olumlu açı ise iş ortamınızdaki düzeninin çok daha güzel olacağını, karlı bir iş döngüsüne başladığınızı gösteriyor. Burada istediklerinizi yapmak adına oldukça verimli bir dönem olduğunu da belirtmeliyim. Yine sağlık açısından da dişleriniz ve kemikleriniz hassas.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, bu hafta gökyüzü burcunuzda şekilleniyor. Hem Merkür hem Güneş burcunuza geçerken, gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor. Hayatın her alanında kendi isteklerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilecek iken, kendi doğanıza çok uygun koşullar size destek verecek. Mars’ın burcunuzdaki Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise aileden beklediğiniz desteği görememeden dolayı problem yaşamanıza sebebiyet verirken, ailevi konularda, evle ilgili alanlarda isteklerinizi gerçekleştirmek de zorlanabilirsiniz. Uranüs’ün burcunuzdaki Merkür ve Güneş’e yaptığı olumlu açılar ise ummadığınız bir aşk ilişkisini getirirken, yine çocuk düşünüyorsanız bu dönemde size sürpriz bir bebek hediye edebilir. İlişkiler, aşk, çocuklarla ilgili konularda güzel gelişmeler sizi buluyor olacak.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, Güneş ve Merkür burç değiştirecek. Bu ikili sizi zorlu etkileyecek, burcunuzun döneminin başlamasına son bir ay varken enerji olarak, kendinizi nadasa çekebilir. İstek ve hayattaki korkularınızla yüzleşerek yol alabilirsiniz. Zaman zaman olaylara negatif bakış açısı sizi gerebilir. Mars’ın Plüto ile yaptığı zorlu açı ise kardeşlerle ilgili konularda gene sizi sıkıntıya sokarken, dedikodulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Dedikodu enerjisi bu haftalık sizi gerebilir ve sizi zorlayabilir. Diğer yandan Uranüs ‘ün Merkür ve Güneş’e yaptığı güzel açılar ise size sosyalleşme adına destek sağlarken, evinizin içinde minik değişimler yapabilir. Evle ilgili kararlar alabilirsiniz, ev ortamı, ev düzeninizi değiştirebilirsiniz. Önümüzdeki bir ayda taşınma adına uygun etkiler altındasınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar ve geleceğe dair projelerinizde etkilerken, artık ayaklarınız yere basacak ve sonuç odaklı olabileceksiniz. Geride bıraktığımız iki ayın da mükafatını toplayacaksınız diyebilirim. Sadece parayla ilgili konulara dikkat etmekte fayda var. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı maddi konularda gereksiz harcamalardan dolayı zorlanabileceğinizi gösterirken, ödemeler anlamında da disiplinli olmanız şart. Uranüs’ün Merkür ve Güneş’e yaptığı güzel açılar ise kardeşler, yakın çevre ve kurduğunuz iletişim ağına destek sağlayacağını gösterirken, uzun vadede istediğiniz bir şeyi gerçekleştirebilir. Bu doğrultuda sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
Burç Yorumları
Astrolog
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter