Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 22 Haziran haftası burç yorumları

Astroloji
20 Haziran 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 22 Haziran haftası burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi spiritüel konulara yönlendirirken, korkularınızla yüzleşmek adına destek sağlayacak. Hayallerinize değil aslında hayal kırıklıklarınıza yönlenirseniz daha başarılı olursunuz. İş ortamında ise kendi başınıza hareket etmelisiniz başkalarından beklentiye girmemenizi tavsiye ederim. Haftanın güzel haberinde ise Venüs geri hareketini sonlandıracak, bu etkiyle beraber yakın çevrenizle, kardeşlerinizle, komşularınız ile olan ilişkileriniz daha sevgi dolu olacak ve ilişkilerinizde rahat ilerleyeceksiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars ise Burcunuza giriş yapıyor. Sizin için çok çok önemli bir etki hareket halinde olmak hayatın her alanında mücadele etmek isterken, bir o kadarda ruhsal yorgunluğa sebebiyet verebilir. Gereğinden fazla sorumluluk alabilirsiniz.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlar, geleceğe dair projelerinizde daha hayalperest bir ruh haline sokabilir. Gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz, her şeyi çözümlemek isteyebilirsiniz. Özellikle kalabalık gruplardaki ilişkilerinizde arkadaşlarınıza karşı beklentileriniz artabilir. Bu enerji de sizi yorabilir daha sakin ve kimseden yapamayacağı şeyleri beklemeden ilerlemelisiniz. Venüs’ün geri hareketini sonlandırması size çok güzel bir etki yansımaları da güzel, para adına  harika bir dönem, maddi kaynaklarınızı açacak ve maddi anlamda bol bereket içinde olabileceksiniz. Hızlı para kazanma adına 8 Ağustos’a kadar destek var. Son olarak Mars’ın Koç burcuna geçmesi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki sizin iş ortamında mücadele etmenize neden olurken, hedef belirleyip rahatlıkla yol alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise negatif düşünmemek negatif düşünmeye yatkınsınız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde, sosyal statünüzde etkileyecek.  Bu konu başlıklarında çok büyük hayallere kapılmadan, küçük adımlarla ilerlemelisiniz. Eğer kendi işinizi kurma durumunuz varsa beklentilerinizi minik tutarak giderseniz uzun soluklu başarılar elde ederseniz. Burcunuzdaki Venüs geri hareketini sonlandırıyor. İlişkiler adına çok güzel bir dönem, aşk, ilişki popülarite adına fırsatlar oluşurken. Hayatın her alanına aşkı yansıtabileceksiniz. Son olarak Mars burç değiştirecek, bu da size çok iyi gelecek bir etki olacak. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Sadece hırslarınızı ve düşüncelerinizi doğru şekilde yönlendirmeye konsantre olmalısınız.  Yeni bir sosyal çevrenin içine girebilir ve kalabalık gruplarda kendi fikrinizi kabul ettirmek için daha fazla mücadele edebilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Sizi yolculuklar seyahatler, yurtdışı ile bağlantılı işler, eğitimle ilgili konularda daha hayalperest ruh haline sokacak, beklentileriniz çok yüksek olabilir. Bu konu başlıklarında daha sakin ve emin adımlarla ilerlemelisiniz. Aynı zamanda bu etki sizin sezgilerinizi de çok kuvvetli yapacak. Haftanın güzel etkisinde Venüs geri hareketini sonlandırıyor. Sizin korkularınızla daha rahat yüzleşmenize, iş yerindeki problemlerinizde daha cesur olmanızı sağlarken. İş ortamında da yükselebileceksiniz. Son olarak Mars burç değiştirmesi ise yine sizi kariyer konularında mücadeleye sevk edecek daha farklı bir alana geçmek yükselmek, adını güzel etkiler söz konusuyken. Baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Neptün’ün geri hareketiyle başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler ve başkalarından elde ettiğiniz gelir kaynaklarında daha hayalperest bir ruh yapısına sokarken, gereğinden fazla kesinlikle borçlanmamalı, ödemelerinize dikkat etmeli ve hep parayı dengeli harcamalısınız. Borçlarla ile ilgili iki kez düşünüp bir kez hareket etmelisiniz. Haftanın güzel etkisinde Venüs geri hareketini bitirecek. Size kalabalık ortamlarda fırsat sunarken, bu ortamlardan güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kalabalık gruplarda popülerliğiniz artarken, yeni bir arkadaş grubunuz olabilir. Mars’ın burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek enerjinizi pozitif bir şekilde kullanabileceksiniz. Sürpriz bir yolculuğa çıkabilir ya da yeni başlayan bir eğitim programına yönlenebilirsiniz. Mücadeleniz daha çok kendi kişisel gelişiminizin üzerine olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Neptün’ün karşıt burcunuzdaki geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi evlilik, ortaklıklar da hayalperest bir ruh haline sokabilir. Gereğinden fazla beklenti içine girebilir ve sonra hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu arada sizin gibi düzenli bir burcun bağımlılıkları ile mücadele edeceği bir dönem olduğunu söylemeliyim. Venüs’ün geri hareketini sonlandırması ise kariyerde çok iyi gelecek uzun zamandır beklediğiniz haberler gelebilir. Hayatınızda kimse yoksa iş odaklı ortamlardan yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise ödemeler, borçlar alanında sizi gereksiz bir mücadeleye sokabilir. Canla başla bir borcunuzu kapatmak için uğraşa bilirsiniz. Para için ekstra çaba zamanı.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamı, çalıştığınız alanlar ve sağlıkta etkileyecek. Tuz intoleransanız çok yüksek olurken vücudunuz önem tutmaya yatkın olacak. İş ortamında ise kimseden gereksiz bir beklentiye girmemeli tırnağınız varsa başınızı kaşımalısınız. Haftanın güzel etkisinde Venüs geri hareketini sonlandıracak. Yurtdışı bağlantılı işlerde, uzun yolculuklarda fırsatlarla karşı karşıya bırakırken.  Güzel bir eğitime katılabilir ve bu eğitim hızlıca paraya dönüşebilir. Yine uzun yolculuklardan para elde edebilirsiniz. Son olarak Mars’ın burç değiştirmesi ile haftayı kapatıyoruz. Karşıt burcunuzda geçecek ve ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar mücadele konunuz olacak. Sizin gibi kibar, zarif yapıdaki burcun sürekli ben diyerek mücadele etmesi yapımıza ters bir etki olsa da yeri geldiğinde kesinlikle bencil olmalısınız.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi çocuklar, ilişkiler, aşk, hobilerde etkilerken. Çocuklarınızdan beklentiniz çok yüksek olabilir. Sezgileriniz kuvvetli iken her hissettiğinizi onlara karşı uygulamak isteyebilir ve baskıcı olabilirsiniz. Diğer yandan aşkta çok flörtöz bir yapıda olacaksınız. Hayalperest yapı karşınızdaki insan sadece mesaj atınca beni seviyor diye hissetmenize sebebiyet verebilir daha gerçekçi olmalısınız. Venüs’ün geri hareketini sonlandırması sizin para kaynaklarınızı arttıracak uzun zamandır beklediğiniz mirasla ilgili gelişmeler, nakit parayla ilgili alacaklarınız rahat sonuçlanır. Hafta Mars’ın burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında mücadeleye sağlıkla ilgili bir operasyona yönlendirebilir. Kendini fiziksel görüntünüze dikkat edeceğiniz, sağlığınızı da önem vereceğiniz bir dönem başladı.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile yuva ve ev düzenin de etkileyecek. Aile bireylerine karşı beklentiniz artabilir, onlar beklentilerinizi karşılayamayabilir. Ev değişikliği taşınma düşünüyorsanız tam olarak beklentilerinizi karşılayabilir. Diğer yandan değişken ruh halinizden kaynaklı sıkıntılar oluşabilir. Sakin kalmak önemli.  Haftanın güzel etkisinde Venüs geri hareketini sonlandıracak. Karşıt burcunuzdaki bir etki olduğu için özellikle ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıkları daha iyi bir boyuta getirirken, ortaklaşa bir girişim içinde bulunabilir. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise yine aşk adına harika etkiler getirse de çocuklar ve hobileriniz mücadele konunuz olacak. Enerjiniz oldukça yükselecek bu etki ile spora başlayabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevrenizle olan ilişkiler, akrabalarınız, kardeşleriniz ilişkilerinizde etkileyecek, onlardan beklentiniz artabilir. Bu da devamında sizin hayal kırıklığına uğramanıza sebebiyet verebilir, onlar adım attıkça adım atmanız ortak payda da ilerlemeniz önemli. Haftanın güzel hareketinde Venüs retro bitiyor.  Sizi çalışma ortamınız, sağlık, günlük rutin işlerinizde etkilerken, bu konu başlıkların da güzel ilişkiler kurabileceksiniz.  Diğer yandan Mars burç değiştiriyor. Ev ve ev içindeki durumlar, ev halkıyla mücadele edebilirsiniz. Ev taşınma durumunuz gerçekleşebilir, ev değişikliği gündeminizi meşgul edecek. Baba kökünden akrabalarla problemler olabilir, onlarla gereksiz bir mücadelenin içine girebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Neptün’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi para alanında etkileyecek. Gelirlerinizi arttıracağınız olumlu etkiler olsa da bir yandan da harcamalarınıza dikkat etmeniz lazım. Kazançlar ve harcamalar konusunda aşırı hayalperest ruh hali devamında üzülmenize sebebiyet verebilir, gerçekçi ilerlemelisiniz. Venüs geri hareketini sonlandırıyor, çok güzel bir etki size şans getirecek, kendinize vakit ayıracaksınız, çok iyi gelecek. Haftanın son etkisinde Mars burç değiştirecek, bu etki sizi ikili ilişkiler, kardeşlerle olan konuşmalar, iletişim ağınızda mücadeleye sevk edecek. Hareketli günler başlıyor uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşebilir çok fazla yola gidebilirsiniz. Şehir içi trafiğinizin de oldukça yoğun olacak.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün geri harekete geçmesi ile başlıyoruz. Çok önemli bir zaman hayalleriniz, hayal kırıklıklarınız, gerçeklik hep sınavınız olacak. Çok emin adımlarla ilerlemek, kontrollü gitmek size iyi gelir. Bu dönemde bağımlılıklarınız ile yüzleşmeli ve bağımlı olmamalısınız. Haftanın güzel etkisinde Venüs geri hareketini sonlandırıyor. Bu da ev düzeni, evle ilgili değişiklikler ev değişimi, bu konu başlıklarında karar alma adına fırsat tanırken. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi para alanında mücadeleye sokacak, daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Parada hırslanacaksınız, hedefleriniz olacak bu doğrultuda gideceksiniz. Daha fazla hareket etmenizi sağlayacak olumlu bir etki ama Neptün’ün geri harekette olduğunu unutmadan hayalleriniz ve gerçekler arasındaki dengeyi kurarak ilerlemelisiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter