Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 22 Kasım haftası burç yorumları

Astroloji
22 Kasım 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 22 Kasım haftası burç yorumları

22 Kasım Haftasının Burç Analizleri

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesi şekillendirecek. Sizin için ana konular yolculuklar, seyahat, eğitimle ilgili alanlar, yurt dışı dini olacak. Vize işlerine başvurabilirsiniz. Sürpriz bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Güney ve Kuzey Ay düğümlerine yapacağı açılarla beraber bu konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yine kadersel bitişler söz konusu olabilir. Özellikle gideceğiniz yolculuklarda eşyalarınızı kaybetmemeye ve yarım işlerinizi sonlandırma adına rahatlıkla hamle yapabilirsiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki sizi maddi konularda tetiklerken, parayla ilgili konuşmalar artacak. Ayrıca yatırım amaçlı bir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Krediler, ödemeler, borçlar ile ilgili konular bu hafta aktif olacak. Bir borcunuzu bitirip yeni bir borçlanmaya girebilirsiniz. Beklediğiniz mirasla ilgili gelişmeler varsa, bu hafta haberi gelirken kesinlikle borç para vermemelisini. Hem Güneş hem de Merkür Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarıyla açılar yapacak. Parayla ilgili kadersek bitişleri ve yeni başlangıçları hayatınıza getirirken, dalgınlıktan kaynaklı cüzdanınızı kayıp etmemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendiriyor. Sizin için ana konular ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik olacak. Hayatınızda bu dönemde uzun soluklu güzel bir ilişki başlayabilir. Yine ortaklıktaki problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Kuzey, Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı açıdan dolayı sürüncemeli ilişkiniz varsa bitebilir. Fakat aynı zamanda hayatınıza yeni bir insan da gelebilir. Bu hafta tanıştığınız insanlarla uzun soluklu dostluklar kurabilirsiniz.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki sizin sağlığınıza, iş ortamınızı ve günlük yoğunluğunuzu belirlerken, çok fazla hareket halinde olup bir çok konuyu halletmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlınızla ilgili gribal enfeksiyonlar, nefesle ilgili bir hastalıklar ve coronaya karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle 23,24 Kasım bu anlamda dikkat etmeniz gereken önemli tarihler. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı açılar, iş ortamındaki sorumlulukların daha fazla üzerinizde olacağını gösterirken, iş değişimi düşünüyorsanız hamle yapabilirsiniz.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki sizin aşkla ilgili alanınızı tetiklerken, çocuk düşünüyorsanız tam zamanı. Ayrıca yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız, kendinize vakit ayırmak istiyorsanız çok güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz harika bir etki. Enerjiniz çok yüksek olurken, kendi potansiyelinizi sonuna kadar kullanabileceksiniz. Buna hem Güneş’in hem de Merkür’ün Kuzey, Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı açılarda destek verecek. Özellikle sosyal çevreniz yine destek oluşturacak. Yeni bir kazanç kapısı da açılacak ve parasal anlamda rahat olacağınız bir hafta.

Başaklar ve Yükselen Başaklar:
Başaklar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramlarında etkilerken, evinizin içinde bir değişiklik, taşınma, düzen değişimi, tadilat ve tamirat işleri oluşabilir. Nerede yaşamak istediğinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. Hem Güneş’in hem Merkür’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarıyla yaptığı açılar, işten kaynaklı bu değişimin olacağını söylüyor. Elinizde kalan küçük işleri sonlandırıp, yeni büyük işler alabilirsiniz. İş ortamındaki dalgınlığanıza ekstra dikkat etmelisiniz. Para kaybına sebebiyet verebilir. Bu hafta zamanı yönetmek ve programlı gitmek çok önemli olacak.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:
Teraziler, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki sizi kardeşlerinizle ilgili konularda, yapacağınız yolculuklarda, oluşturmak istediğiniz iletişim ağınızda etkileyecek. Yakın çevrenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca kısa vadeli de olsa eğitim programına başlayabilirsiniz. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarıyla yaptığı kadersel açılar, sizin para kaynaklarınızı yeniden gözden geçireceğinizi ve bu doğrultuda belki de yurtdışıyla bağlantılı bir alana yöneleceğinizi gösteriyor. Yarım bıraktığınız işler, eğitimle ilgili alanlarda gökyüzü sizi harekete geçirebilir.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:
Akrepler, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Bu etki para kaynaklarınızı tetikleyecek ve gelirlerinizi artırabileceksiniz. Özellikle seyahat yaparak kazançlarınızı iki katlayabilirsiniz. Gideceğiniz her yolculuk sizin para kaynaklarınızı açacak. Güneş’in ve Merkür’ün Kuzey, Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı açılar uzun zamandır beklediğiniz paraları tahsil etmenizi sağlarken, ummadığınız bir yerden yatırım fırsatı oluşabilir. Döviz ve toprakta kazançlı olduğunuz bir dönem olurken, 23-24 Kasım tarihleri arasında cüzdanınızı kaybetmemeye, unutkanlıktan dolayı para kaybına karşı dikkatli olmalısınız. Son olarak gerçekleştirmeniz gereken bir operasyon varsa gökyüzü sizin yanınızda olacak. Rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:
Yaylar, haftayı hem Güneş’in hem Merkür’ün burcunuza geçmesi şekillendirecek. Sizin için o kadar önemli bir dönem başladı ki, geride bıraktığımız 1,5 yılın meyvesini toplayacaksınız. Ayrıca her alanda harekete geçip sonuç elde edebileceksiniz. Hayatınızdan giden insanlara güle güle demek yeni gelen insanlara ise sıkı sıkı sarılmak çok iyi gelecek. Hem Güneş hem de Merkür Kuzey, Güney ay düğümüz dediğimiz karma noktalarıyla açı yapacak. Önümüzdeki bir haftalık süreçte kadersel yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Spora başlamak, hareketli olmak önemli. Hareket bereket dönemi, enerjiniz yükselirken gökyüzü adeta size çalışacak
.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:
Oğlaklar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Olumlu bir etki olmasına rağmen, zaman zaman depresif bir ruh haline sürükleyebilir. içinizde kalmak ve sevmediğiniz insanlardan uzak durmak çok önemli olacak. Hem Güneş’in hem de Merkür’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarına yaptığı açılarla beraber iş ortamını revize etmeniz, sağlığınıza önem vermeniz, kendinize vakit ayırmanız gerekecek. Zaman yönetimi yine bu hafta önemli olurken, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Meditasyona yönelirseniz de çok iyi gelir. Nefes terapisini tercih edebilirsiniz. Yine sigara içiyorsanız bu hafta azaltmanızı tavsiye ederim.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek ve size çok iyi gelecek. Kalabalık gruplardaki popülaritenizi arttıracak. Yeni bir çevre oluşturacaksınız. Hatta bu çevreyi gideceğiniz yolculuklar sonucu daha da köklü ve güzel bir şekilde oluşturabilirsiniz. Güneş’in ve Merkür’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü ile yapacağı açılar aşk hayatınızı hareketlendirecek. Çok uzun zamandır tanıdığınız bir insanla tesadüfi bir karşılaşma yaşayabilirsiniz aşka yelken açabilirsiniz. Yüne sürüncemede bir ilişkiniz varsa, bu hafta bitme noktasına gelebilir. Ayrıca eski ilişkiler bir şekilde gündeminizde ki yerini alacak. 23-24 Kasım’da hayatınıza gelecek insanlar varsa, muhakkak şans vermelisiniz.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, haftayı Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi şekillendirecek. Kariyerle ilgili konularda size destek sağlarken, iş değişikliği yapabilirsiniz. Fakat burada kararlı olmanız ve ne istediğiniz bilmeniz şart kendi kafanızdaki gelgitler işte sıkıntılar yaratabilir. Kuzey, Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarının hem Güneş’e hem de Merkür’e açı yapması ailevi konuları çok göze batacağını ,ailevi konular da ki sorunları çözmeniz gerekebilir. Hatta buradaki konular kariyerinizde sıkıntılı bir yaratabilir. Sakin olmalısınız. Evin içinde tadilat gerektiren durumlar varsa rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter