Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 22 Mart - 29 Mart haftası burç yorumları

Astroloji
21 Mart 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 22 Mart - 29 Mart haftası burç yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR

22 Mart Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle kardeşlerinizden ve yakın çevrenizden istediğiniz desteği bulamayacağınızı, tartışmayla sonuçlanabilecek diyalogların içinde olabileceğinizi gösteriyor. Diğer yandan Venüs, Güneş kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek, bu etkiyle beraber, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Biraz bencil olabileceğinizi de gösteren bir etki ama size fayda sağlayacak. Aşkta ve bireysel anlamda ilerleyeceğiniz her alanda başarılı olabileceksiniz. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda destek sağlarken, kendinizi haksızlığa uğramış hissedebilirsiniz. İlişkilerde bireysel olduğunuz zaman sonuç elde edeceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konulardan dolayı sıkıntıya girebileceğinizi ve çevrenizdeki insanlardan dolayı maddi kayıp yaşayabileceğinize işaret ediyor. Başkalarının fikirleri ile ilerlememelisiniz. Güneş-Venüs kavuşumu ise iş ortamınıza karşıt bir şekilde gerçekleştiği için iş yerinizdeki kadın figürleri ile bazı sıkıntılar çıkabilir. Onların egosal problemleri sizin canınızı sıkabilir. Meditasyon yapmak çok iyi gelir. Bu hafta gerçekleşecek dolunay ise sağlık açısından özellikle bel bölgesi ve böbreklere dikkat etmeniz gerektiği konusunda vurgu yaparken, iş ortamında daha iyi koşullarda çalışma isteğiniz ortaya çıkacak. Buradaki haksızlıklarla mücadele edeceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Mars burcunuzdan bu açıyı gerçekleştirirken, iş ortamı, kariyerle ilgili alanlarda haksızlığa uğrayabilirsiniz. Fikirleriniz insanlar tarafından dinlenmeyebilir. Venüs-Güneş kavuşumu ise kalabalık gruplar ve sosyalleştiğiniz alanlarda daha mutlu olabileceğinizi gösterirken, bu hafta çok çalışmak istemeyeceğiniz etkiler var. Gerçekleşecek dolunay da hobiler alanınızı tetiklediği için hem aşk hem ilişkiler hem de kendinize vakit ayırmak sizi daha çok çekecek. İş ve kariyer odaklı bir hafta değil sizin için, bu arada hayatınızda kimse yoksa sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz. Aşk adına harika etkiler altındasınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda daha fazla efor sarf edeceğinizi gösterirken, harekete geçmek için motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Tek başınıza hareket etmeyi çok istemeyeceksiniz. Venüs-Güneş kavuşumu ise kariyerde etkilerken, başkalarının emri altında kalamayacaksınız. Bu hafta kendi içinizde gerilimlere sahipsiniz, dengeyi kurmak için belki bir yer değişimi yapabilirsiniz ya da ailenizden destek alabilirsiniz. Bu anlamda gerçekleşecek dolunayda size destek verecek. Evde vakit geçirmek, aileyle bir arada olmak, evin içindeki dekorasyonlar ilgilenmek için oldukça destekleyici.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili maddi konularda daha planlı olmanız gerektiğini vurgularken, başkalarına gösteriş yapmak için lüks harcamalardan kaçınmalısınız. Parayla ilgili konularda akılcı davranmak önemli. Venüs-Güneş kavuşumu ise size iyi gelecek, özellikle eğitimle ilgili konular seyahat ve yolculuklarda şans elde edeceksiniz ve harekete geçirecek. Etki gerçekleşecek dolunay ise yakın çevrenizle doğru bağlantılar içinde olabileceğinizi gösterirken, kardeşleriniz arasındaki dengeyi siz sağlayacaksınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerle ilgili konularda etkilerken, ilişkilerdeki problemler kariyere sıkıntı olarak yansıyabilir. Partnerinizdeki anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. Venüs-Güneş kavuşumu para alanında gerçekleşecek, hiç beklemediğiniz kaynaklar oluşabilir. Tek başınıza ilerlediğiniz zaman gelirlerinizi daha da çok artıracaksınız. Gerçekleşecek dolunay yine para alanınızı tetikliyor. Hobilerinizden para kazanabileceğiniz gibi, kullanmadığınız eşyalar, lüks değerli taşlar size para kazandıracak.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle iş ortamınız da daha dikkatli olmanız gerektiğini başkalarının galeyana gelmeden hareket ederek, sonuç olabileceğinizi gösteriyor. Diğer yandan karşıt burcunuzda gerçekleşen Venüs-Güneş kavuşumu ikili ilişkiler ve ortaklar çok önemli olduğunu vurgularken, bir yandan da zaten burcunuz da dolunay gerçekleşecek. Bu yüzden hayattaki dengeleri oturtmak ilişkim mi, ben mi önemliyim sorusuna cevap vermek için önemli bir hafta, ne istediğinizi tam olarak belirleyip ona göre yol almalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda etkileyecek. Onlardan dolayı para toparlama ve harcamalarınızı dengede tutma ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yatırım yapmak için uygun bir hafta değil. Yine Venüs-Güneş kavuşumu sizin çalışma ortamınız da gerçekleşiyor, işe gitmekte odaklanmada problem yaşarken, iş ortamındaki bayan figürlere ekstra dikkat etmelisiniz. Diğer yandan gerçekleşecek dolunay ise sizi biraz içe döndürecek. Haksızlıklar adaletsizliklerin nereden geldiği, neden kaynaklandığını sorgulamaya başlayacaksınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür, Mars karesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, aileyle ilgili konular, ev hayatı burada zorlayıcı etkiler var. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, insanlardan beklentilerinize karşı dikkatli olmalısınız. Venüs-Güneş kavuşumu ise aşk alanınız da gerçekleşiyor, ikili ilişkiler aşk adına harika bir dönem. Hayatınızda kimse yoksa her an sürpriz bir aşk gelebilir fakat kısa vadeli olabileceğini de hatırlatmak isterim. Gerçekleşecek dolunay ise sizi kalabalık gruplarda kim doğru kim yanlış ve arkadaş çevrenizi sorgulamanıza sebebiyet verirken, geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek adına da önemli etkiler altında olacaksınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür, Mars karesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin yakın çevrenizle problemler yaşayabileceğinizi işaret ediyor. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız iletişim anlamında sizi zorlayabilir. Bir yandan hayatla ilgili sorumluluklar sizi bulabilir. Güneş-Venüs kavuşumu ise aileden bu desteği almak istediğinize işaret çekerken, onlar da bu desteği verecekler. Fakat beklediğiniz doğrultuda ve ölçüde olmayabilir. Daha kendilerini düşünerek, sizinle iletişimde olacaklar, gerçekleşecek dolunay kariyerde etkiliyor. Lider vasıflarınız ortaya çıkartmak isterken, kesinlikle terfi ve yükselmeye takık bir döneme başladınız. Daha fazla yükselmek ve öne çıkmak isteyeceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür, Mars zorlayıcı açısı ile başlıyoruz. Bu etki size parada daha dikkatli olmanız konusunda uyarırken, maddi konularda lüks harcamalara dikkat etmelisiniz. Venüs-Güneş kavuşumu ise yakın çevrenizle haşır, neşir olacağınızı gösterirken, çok fazla yolculuk edeceksiniz. Bu ay hazırlıklı olun hatta para durumunuzu buna göre ayarlayın. Gerçekleşecek dolunay ise enerji olarak size çok iyi gelecek, dolunayın etkilediği en şanslı burçlardan birisi de sizsiniz, özellikle seyahatle ilgili konular yolculuklar size çok iyi gelecek. Eğitim almayı düşünüyorsanız bu hafta rahatlıkla alabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Mars’a yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki ev, aile düzeni, evle ilgili konularda problem yaşayabileceğinizi insanlardan dolayı sıkıntılar oluşabileceğini gösterirken, Venüs-Güneş kavuşumu ise para alanınız da gerçekleşiyor, hızlı para gelebileceği gibi hızlı gidebilir de nakit alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Gerçekleşecek dolunay, maddi konularda tetikliyor. Başkalarından bekleyeceğiniz paralar, ödemeler, krediler, borçlar varsa buralarda tam dengeyi sağlamak zor olabilir. Özellikle bu dönemde yapacağız borçlanmayı Ekim ayında kapatabilir ve sonuçlandıra bilirsiniz.

Etiketler: 
burçlar
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
Astroloji

Facebook Google plus Instagram Twitter