Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 23 Kasım haftası burç yorumları

Astroloji
22 Kasım 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 23 Kasım haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Neptün ‘e gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar ve krediler alanında yeni bir döneme sokarken, borçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Ayrıca sezgilerinizde oldukça kuvvetli olacak. Diğer yandan hafta ortası Merkür, Pluto ve Jüpiter ile yine olumlu temaslarda olacak. Bu etki de sizin kariyerde pozitif etkileyecek, çalışmalarınızı paraya çevirebileceğiniz gibi terfi, yükselme bekliyorsanız bu dönemde beklediğiniz haberler gelebilir. Venüs-Uranüs karşıtlığı ise gelirlerinizi arttırırsanız bile giderlerinizin de bu doğrultuda artabileceği noktasına da uyarıda bulunurken. Sürpriz giderler çıkabilir. Harcamalarınızı yazarak yapmanızı tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi evlilik, ikili ilişkiler ortaklıklar da çok olumlu etkileyecek. Hatta partnerinizle beraber güzel bir seyahat programının içinde de yer alabileceksiniz, iletişim anlamında ortaklıklarda güzel bir dönem. Diğer yandan Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise eğitimle ilgili konularda fırsat sağlayabileceğinizi gösterirken. Elinizde olan projeyi de olumlu sonuçlandırabileceksiniz. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı arkadaş ilişkilerinizde sizi ani kararlar almaya yönlendirebilir, beklemediğimiz tepkiler alabilirsiniz onlardan. Ortamınız değişikliği yapmak zorunda kalabilirsiniz, farklı insanlarla bir arada olmak gerginlik yaşamınıza neden olabilir. Parada risk almadan harcama yapmalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Neptün ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerde daha rahat ilerlemenizi sağlayacak, iş ortamında doğru iletişim kurmanıza destek verirken, iş arkadaşlarınızdan da beklediğiniz desteği alabileceksiniz. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı pozitif anlamda artmasına ve bunu da paraya dönüştürmeniz için fırsatları hayatınıza getirecek. Diğer yandan borçlanmadan yatırım yapmak adına radikal kararlar alabilirsiniz. Yatırımın temellerini atmak için güzel bir dönem ama icraat için 3 Aralıktan sonra hamle yapmanızı tavsiye ederim. Venüs-Uranüs karşıt açısı sizi sağlık alanında sıkıştıracak, bağışıklık sisteminiz oldukça hassas destek gıda alabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Neptün ile gerçekleştirdiği olumlu açı ile başlıyoruz. Eğitimle ilgili konularda size destek sağlarken, çocuklarla olan iletişiminizde yine bu hafta çok güzel ilerleyecek. Aynı zamanda sürpriz misafir ağırlama durumunuz oluşabilir. Ev ortamınız kalabalıklaşacak. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise evlilikteki sıkıntılarınızı çözmenizi sağlayacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar da mantıklı davranıp geçmişteki problemlerin bile çözümünü sağlayabileceksiniz. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı ise arkadaş gruplarından kaynaklı sıkıntılar yaşayabileceğinizi gösteriyor, kalabalık gruplarda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ev ortamınız en güvenilir yer olabilir.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin aile bireyleri ile olan iletişiminizde etkileyecek ve onlardan beklediğiniz maddi manevi desteği rahatça alabileceksiniz. Yine ailenizin temel ihtiyaçları ve sağlık problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise sizi iş ortamında daha planlı olmaya sevk ediyor. Ayrıca stratejik davranmanız gerekecek, iş ortamın da bu hafta duygularınızı kenara bırakmanız lazım. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açı ise ev ve iş arasında gelgit yaşamanıza evden çalışarak işlerinizi toparlamanız gerektiği konusunda sizi yeni bir sürece sokuyor.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki hem yakın çevrenizle daha güzel bir iletişim kurmanızı sağlarken, hem de kardeşleriniz ile ortak bir girişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca özel hayatınızdaki sıkıntılarda onların desteğini alacaksınız. Merkür’ün Jüpiter ve Pluto ile yaptığı olumlu açı ise, eğer hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşkın gelebileceğini fakat bu aşkta mantık doğrultusunda hareket etmeniz gerektiğini söylüyor. Yine çocuklarla ilgili konularda zamanı iyi kullanmak, planlı ilerlemeniz şart. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açıdan dolayı yolculuklarda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğitimle ilgili konularda işleriniz planlarınız varsa ani kararlar vermemelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki hem sağlıkla ilgili konularda sizi olumlu etkileyecek hem de para kaynaklarınızı arttıracak kendinizi iyi hissedip bu enerjiyi iş hayatınıza yansıtabileceksiniz. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise ev ortamında yaşadığınız uzun süreden beri devam eden sıkıntıları çözmeniz konusunda destek sağlarken. Venüs-Satürn karşıtlığından dolayı gelirleriniz ve giderleriniz arasındaki denge kurmanız şart olacak. Yine estetik ve güzellikle ilgili operasyonlar için destekleyici bir dönem değil, 3 Aralık ve sonrasını değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi bireysel anlamda yukarı çekecek, çok olumlu bir açı. Aynı zamanda aşk, ilişkiler, çocuklarla ilgili konular, hobileriniz hepsinde çok rahat hareket edeceksiniz. Kendinizi bulacağınız bir hafta diyebilirim. Yine Merkür, Pluto ve Jüpiter ile de çok olumlu açılarda bulunacak. Bu etkiyle beraber kardeşlerinizle beraber yol alabilir, onlarla ortak bir girişimde bulunabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise burcunuzdaki Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıtlık, bu etki sizi aşkta köşeye sıkıştıracak, uzun süreli bir ilişki mi yoksa yüzeysel bir ilişki mi orada karar vermelisiniz. Belki de doğru insanı kaçırmanıza neden olabilir, dikkat etmelisiniz ilişkilerde.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açıyla başlıyoruz. Bu etki tamamen sizi içe döndürecek, ev ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Evde vakit geçirebilir, kendi içinizdeki çıkmazları çözümlemek isteyebilirsiniz. Yine Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise para kaynakları açısından sizi destekliyor. Yeni projeler geliştirmek için bir istirahat dönemi yaşarken, bu içe dönüş size para kazandıracak. Venüs’ün Uranüs ile yaptığı karşıt açıdan dolayı gereksiz iş sorumluluğu üstlenmenize neden olacak, başka insanların problemlerini siz çözeceksiniz. Bu hem iş hem iş ilişkilerini gözden geçirmenizi sağlayacak. Sağlıkta da bu hafta risk altındasınız özellikle boyun, boğaz bölgeniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz bir yolculuğa sizi sevk ederken, kalabalık ortamların desteği ile daha güzel iş bağlantıları yapabileceksiniz. Birebir ilişkilerden ziyade, kalabalıklar size destek verecek. Diğer yandan Merkür’ün burcunuzdaki Pluto ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise bireysel anlamda her yerden fırsat kazanabileceğinizi, fırsatlarınız doğrultusunda ilerleyeceğinizi gösteriyor. Venüs-Uranüs karşıtlığı ise ikili ilişkiler mi arkadaş ortamınız burada ikilem yaşamanıza neden olacak. Burada tabii ki de sosyal çevreyi tercih etmek size kazanç sağlayacak. Bu hafta biraz daha kendinizi düşünmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sezgileriniz doğrultusunda yüksek para kazanmanızı sağlayacak. Doğru bağlantıları ve insanları   zekanızla birleşip size yeni bir proje getirecek. Kariyerde yükselme dönemi Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise haftanın üç günü çalışıp üç günü çalışmamanıza sebebiyet verebilir. İş ortamını daha kontrollü bir şekilde programlayacaksınız. Ayrıca uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşmak için çok olumlu bir hafta. Venüs- Uranüs karşıt açısı ev, aile iş arasında git-gel yaşamanıza neden olurken. Mutfakta fırın ve küçük ev aletlerinde bozulma yaşayabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Neptün’ün Merkür ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sizi sürpriz bir eğitim programına yönlendirirken, yine uzun yolculuklar, seyahat anlamında da destek var. Yolculuklar size çok büyük bir getiri sağlayacak. Merkür’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise sizi geleceğe dair projelerinizi gerçekleştirmek adına sezgilerinizi kullanmanız gerektiğini söylüyor. Ayrıca projeleriniz için eğitimde alabilirsiniz. Venüs-Uranüs karşıt açısı ise kardeşler konusuna parmak basıyor, kardeşleriniz istediğiniz iletişimi kuramayabilirsiniz. Bu hafta ailenizin desteği yok, daha çok bireysel olarak yol almalısınız.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter