Reklam
Temiz Magazin
08 Mart 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 25 Ocak - 31 Ocak haftası burç yorumları

Astroloji
24 Ocak 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 25 Ocak - 31 Ocak haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in Uranüs-Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda sınarken, zaten yıl boyu sıkıntı yaşayacağınız ana konuların başında maddiyat geliyor. Gelirlerinizi elde etmeyle ilgili bazı problemler olabilir, kazançlarınızı tahsil etmek için daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumuyla beraber sosyal çevrenizin de desteğiyle gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Yeni bir çevre yeni bir düzen dönemi diyebiliriz. Bir yandan da gerçekleşecek dolunay ise aşk adına çok olumlu etkilere sahip, ilişkinizdeki problemleri çözebilirsiniz. Fakat burada çok fazla “ben” dememeye karşı tarafı da dinlemeye özen göstermelisiniz yoksa dolunayın zorlu tarafı ile sıkıntı yaşarsınız. Haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz, bu etki ile sosyalleştiğiniz alanlarda, randevularınızla ilgili sıkıntılar olabilir, görüşmeleriniz aksayabilir, kontrollü gitmenizde fayda var.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Uranüs-Mars kavuşumunun Güneş ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Kariyerle ilgili beklentilerinizi netleştirmeniz gereken bir hafta ne istiyorsunuz ne yöne gitmelisiniz hangi alanda ilerlemelisiniz ya da mevcut iş yerinde memnun musunuz bu soruların cevabını araştırıp bulmak zorunda olduğunuz bir hafta. Zorunda diyorum, çünkü Güneş-Jüpiter kavuşumu da bu alanda yani fırsatları değerlendirmeli misiniz, yeni bir iş mi bakmalısınız ya da hayattan beklentilerinizi sorguladığınız hafta olacak. Aslan dolunayın da bu konuda size ailenizin desteğinin alabileceğinizi söylüyor. Ev ortamını düzenlemek, evle ilgili değişiklikler yapmak için de yine destekleyici etkiler var. Son olarak gerçekleşecek Merkür retro ise sizin iş ortamında etkilerken, gönderdiğiniz e-postalara anlaşmalara, sözleşmeleri daha dikkat etmenizi tavsiye ederim. Anne tarafından akrabalarla doğru iletişim kurma adına zorlanabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in, Uranüs Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda daha fazla efor sarf etmek zorunda kalacaksınız. İş ortamınızla alakalı ise zorlu bir hafta yine sağlık açısından gerçekten dikkat etmeniz gereken dönem. Nefesle ilgili problemler çok artabilir, lütfen kontrollerinizi ihmal etmeyin. Güneş-Jüpiter kavuşumu ise yine eğitim ve seyahatle etkilerken, bu anlamda fırsatlar gelebilir fakat gerçekleşecek dolunaydan dolayı son dakikaya iş bırakmamalısınız, kardeşleriniz yakın çevrenizin problemleri sizi yorabilir, onlarla ilgilenmekten dolayı kendi içinizde odaklanmaya bilirsiniz. Son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz. Burcunuzun yönetici gezegeni olduğu için sizi oldukça yoğun etkileyecek ve yakın çevrenizde olan iletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz, gideceğiniz yolculuklarda aksamalara dikkat etmelisiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars-Uranüs kavuşumu Güneş’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Geçen haftadan bu yana sizi zorlayan konulardan birisi olurken, ödemelerinizi gerçekten düzenli şekilde yapmalısınız. Sosyal çevrenizden kaynaklı olarak ödemelerde problem olabilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu da buradaki zor etkileri artırabilir. Gerçekleşecek dolunay ise aileden, yakın çevreden gelebilecek maddi gelirleri size destek veriyor. Bu anlamda dolunayın olumlu zor etkisini olumluya çevirebilirsiniz. Son olarak haftayı Merkür retroyla kapatıyoruz ve bu retro sizi özellikle bankamatikle ilgili problemlerde sıkıştırabilir, bunlara dikkat etmeniz gerekli. Diğer yandan doğru iletişim kurmak adına daha fazla efor sarf edeceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in Uranüs-Mars kavuşumunu yaptığı zorlu ile başlıyoruz. Bu ikili ilişkiler ve evlilik adına önemli bir hafta, sürüncemeli bir ilişkinin içinde ayrılabilirsiniz. Bununla ilgili karar almak zorunda kalabilirsiniz. Yine evlilikteki problemlerle ilgili tetiktesiniz, çok fazla gün yüzüne çıkabilir. Güneş-Jüpiter kavuşumu da bu alanda gerçekleştiği için olumlu yanları büyütebileceği gibi olumsuz tarafları da büyütebilir. Ayrıca burcunuzda önemli bir dolunay gerçekleşiyor, hayatınızda kim ne kadar hangi insanlar gerçek, siz ne kadar neyi istiyorsunuz. Bunların hepsini sorgulayacaksınız bir yandan da parlamak isteyeceksiniz. Bu yüzden ruhsal anlamda sıkıntılı fakat değişim ve dönüşümü büyük bir dolunay sizi bekliyor. Haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz, bu etki size özellikle ikili ilişkiler ve evlilik de etkileyecek eski ilişkilerden dolayı kafanız karışabilir, eski ilişkileriniz gündeme çok fazla gelebilir, onun gerginliğini yaşayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Güneş’in, Uranüs Mars kavuşumu ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sağlık açısından sizi zorlarken, bir yandan da iş ortamındaki sorumluluklarınız artacak ve kendinizi biraz sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Çok fazla seyahat etmek isteğiniz olsa da mevcut koşullar hem de iş ortamınızın yoğunluğu buna izin vermeyecek. Güneş-Jüpiter kavuşumunu yine iş ve sağlık alanında etkilerken, dolaşım sistemi rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Gerçekleşecek Aslan dolunayı ise sizi ruhsal alanda etkiliyor. Korkularınızı, isteklerinizi, hayatla ilgili beklentilerinizi masaya yatıracaksınız ve burada özellikle iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde egosal problemlere karşı dikkat etmelisiniz. Son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz. Yine sizi iş ortamında etkilerken, maillerine ve yolladığınız mesajların doğru adrese ulaştığından emin olmalısınız, teyit ederek ilerlemelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in Uranüs-Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkilerden dolayı maddi kayıplar yaşayabileceğinizi, yine hobilerinize ait lüks harcamaların artabileceğini gösteriyor. Para ve lüks ihtiyaçlar konusunda dikkatli olmalısınız. Güneş-Jüpiter kavuşumu ise size çok iyi gelecek hayatınızda kimse yoksa güzel bir ilişkiye başlayabileceğiniz gibi hava değişiminde de bulunabilirsiniz. Bu anlamda yeni bir yolculuk planı gerçekleşebilir. Gerçekleşecek dolunay ise kalabalık gruplarda popülerliğinizi artıracak, bu hafta enerji olarak size çok uygun sadece para ve finans adına dikkatli olmalısınız. Son olarak haftanın kapanışı Merkür retro ile yapıyoruz, özellikle eski ilişkilerinizin tekrar hayatınıza gelmesine sebebiyet verebilir, yine yarım bıraktığınız eğitime yeniden başlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in Mars-Uranüs kavuşumu ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ortamında zorlarken, ailevi ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca partnerinizin ailesiyle ilgili sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta ortaklık düşünüyorsanız maalesef uygun bir zaman değil, Güneş -Jüpiter kavuşumu ev ortamı ile ilgili konularda tetiklerken, evinizle ilgili değişim kararı alabilirsiniz. Ev almayı düşünüyorsunuz beklediğiniz fırsatlar için bir tık daha fazla efor sarf edeceksiniz. Gerçekleşecek dolunay ise kariyerde sizi harekete geçiriyor, üstlerinizle ilişkilerinize daha çok dikkat etmeniz gerekirken, onların egosal problemleri sizin zor ilerlemenizi sebebiyet verecek. Son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz, evin içindeki elektronik eşyalarınız bozulabilir. İnternet ve elektronik eşya ile ilgili sıkıntılar 22 Şubat’a kadar sizi zorlayacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in, Uranüs-Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak, yolculuklarınız da bazı sıkıntılar olabilir. Angarya işler sizi bulabilir, daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Gittiğiniz yolculuklarda başka insanların yapmadıkları işlere karşı sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Güneş-Jüpiter kavuşumu ise sürpriz bir yolculuğa çıkarabilir, güzel yeni bir ortamı hayatınıza getirebilir. Aslan dolunayı ise eğitim alanınızı tetikliyor uzun zamandan beri istediğiniz bir eğitimle ilgili haber gelebilir fakat burada illa isim yapan insanlara gideceğim derken bilgiyi kaçırabilirsiniz, kimi seçeceğinizi dikkat etmelisiniz. Son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz, cep telefonunuzla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in, Uranüs-Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak da parayla ilgili konularda dikkat etmelisiniz. Beklediğiniz paraların gelmesi ile ilgili zorlu etkiler var, iş yapmadan önce muhakkak kapora almanızı ya da güvendiğiniz insanlarla iş yapmanızı tavsiye ederim. Güneş-Jüpiter kavuşumunu çok sürpriz iş bağlantılarını ve parayı getirse de yine de belirttiğim gibi temin etme ile alakalı sıkıntılar olabilir. Gerçekleşecek Aslan dolunayı da sizin finansal alanınızı tetikleyecek, kredi ya da bir para miras beklentiniz varsa bu dönemde haberi gelebilir. Fakat sonuçlanması ağustos ayını bulabilir. Son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz. Bu etki sizin finansal alanınızda gerçekleşecek, parayla ilgili konuşmalarınıza ekstra dikkat ederek yapmalısınız, yanlış anlaşılma olmasın.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Güneş’in Uranüs-Mars kavuşumu ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki hayatınızın her alanında düzenlemeye gitmenize neden olacak. Bunlardan birincisi de ev ortamı, aile ve aile yaşantısı olurken, evinizle ilgili yenilik yapmak isteyebilirsiniz, kendinize alan yaratmak isteyebilirsiniz. Ama bunun için tabii ki de daha fazla çalışacaksınız. Burcunuzdaki Güneş-Jüpiter kavuşumu ise fırsatlar adına sizi olumlu etkileyecek. Fakat tam karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunay gerçekleşiyor. Partneriniz ya da ortağınız tarafından kandırılmamaya dikkat etmelisiniz, onlardan beklentinizi minimumda tutmalısınız, ortaklaşa girişimler de sıkıntılar olabilir. Yine mevcut ilişkinizdeki problemler bu hafta daha fazla gün yüzüne çıkacak, karşı taraf kendini çok fazla düşünebilir. Merkür retro da burcunuzda gerçekleşiyor, insanların sizi yanlış anlamasına açık bir dönemdesiniz, konuştuklarımızın doğru anlaşıldığından emin olarak ilerlemelisiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in Uranüs-Mars kavuşumuna yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki kardeşlerle olan projelerinizin ya da yolculuk üzerine kurduğunuz projelerde sıkıntı yaşamanıza aksamasına sebebiyet verecek. Yine iş ortamındaki aksiliklerden dolayı istediğiniz iş planını yapmakta zorlanacaksınız. Güneş-Jüpiter kavuşumu ise sizi ruhsal anlamda çok güzel bir döneme başlatacak, isteklerinizi belirleyip ilerlemek adına kendi korkularınızla yüzleşeceksiniz. Aslan dolunayı ise sağlık alanınızı tetiklediği için kalp ve damarla ilgili rahatsızlıklar ekstra önemli sizin için dikkat etmelisiniz. Ve son olarak haftayı Merkür retro ile kapatıyoruz. İçinize dönüp az insan ile iletişimde olabilirsiniz. Eski bağımlılıklarınız, korkularınız tetiklenebilir. Belki profesyonel bir insandan destek alabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter