Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 26 Ekim haftası burç yorumları

Astroloji
25 Ekim 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 26 Ekim haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler de iletişim anlamında daha zorlu bir sürece sokabilir. Ama sevgi anlamında sıkıntı yaratmayacak çünkü Venüs; aşk, ilişki, sevgi gezegeni de aynı burca geçecek ve size ikili ilişkiler, ortaklıklar da daha rahat sevginizi gösterme fırsatı yaratacak. Konuşmalarınız yanlış anlaşılsa bile rahatça bunu telafi edebileceksiniz. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise maddi konularda karar almaya yönlendirecek, kendi gelir kaynaklarınız mı yoksa başkasından finanse edeceğiniz yeni gelir kaynakları mı burada radikal kararlar verebilirsiniz. Para anlamında dikkatli olmanız gereken bir hafta. Son olarak haftayı dolunayla kapatıyoruz, dolunay sizi yine gelir kaynaklarında etkilerken gelirlerinizi arttırmak için güvenli ortam arayışında olacaksınız. Bu arada farklı gelir kaynaklarına yönelik yatırım yapmak için uzun vadeli bir girişimde bulunabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık alanında etkileyecek. Sağlıkta dikkatli olmanız gereken bir döneme başladınız. İş ortamında ise gerçekleştirileceğiniz işlemlerde muhakkak karşı taraftan teyit almalısınız, böylece aksaklıkların önüne geçerseniz. Venüs’te burç değiştirecek, sizi iş ortamında etkilerken, bu ortamdan birisinden hoşlanıyorsanız bu dönemde güzel yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri ile ilgili daha rahat koşullar oluşacak. Güneş Uranüs karşıtlığı ise ikili ilişkiler de sizi zorlayacak yanlış anlaşılmalar olabileceği gibi mevcut sıkıntılı ilişkinizde restleşmeyi çok kaldırmayacak. Son olarak burcunuzda önemli bir dolunay gerçekleşiyor, bireysel anlamda ilerlemek kendinizi dengede tutmak ve yaratıcılığınızı kullanıp standartlarınızı yükseltmek için güzel bir dolunay. Bakış açınızdaki pozitiflik çok önemli.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün geri hareketi devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk, ilişkiler, hobiler çocuklarla ilgili konularda etkilerken, Venüs’ün burç değiştirmesi de aynı alanlarda etkileyecek. Çocuklarla doğru iletişim kurmakta sıkıntı yaşasanız da sevginizle onlardan gördüğünüz değerle ilgili hiç problem yaşamayacaksınız. Ayrıca hobilerinizden nakit para akışınızı hızlandırabileceğiniz gibi kendinize vakit ayırmak için çok güzel bir zamana başladınız. Aşk, sevgi ilişkiler burada çok güzel etkiler var. Kendinizi rahat hissedeceksiniz enerjinize uygun bir dönem. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise sizi rehavete sürükleyecek, çalışmak istemeyeceksiniz. İş ortamındaki angarya işler sizi bulabilir. Sağlıkta ise akciğerle ilgili rahatsızlıklara bu hafta ekstra dikkat edin lütfen. Gerçekleşecek dolunay ise sizi içinize kapatacak, insanlardan beklentileriniz değişebilir. Onlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Meditasyon yapmanızı tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva, ev ile ilgili konularda etkilerken. Evinizdeki elektronik cihazlara dikkat etmeniz gerekiyor. Yine evle ilgili lüks harcamalar konusunda gökyüzü ihtarda bulunuyor. Diğer yandan Venüs’te burç değiştirerek yine aynı konularda sizi etkileyecek. Evinizim dekorasyonu değiştirmek isteyebilirsiniz.  Tadilat ve tamirat işleri daha fazla öne çıkabilir. Yine aileniz zaman geçirdiğiniz size çok iyi gelecek. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise ilişkilerde karar almaya yönlendirirken. Çocuk düşünüyorsanız çocukla ilgili kararlar alacaksınız. 5 Kasım ve sonrasına bırakmanızdan yanayım. Son olarak haftayı dolunayla kapatıyoruz, sizin arkadaş gruplarınızdaki popülerliğinizi arttırırken geleceğe dair isteklerinizi projeleriniz, yapmak istedikleriniz adına önemli bir dönem.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün geri hareketi devam ederken, burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber kardeşleriniz ve yakın çevrenizde iletişimde bazı sıkıntılar olabilir, onlara vakit ayırmak istemeyebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi yine aynı konuları tetikleyecek, burada yeni bir çevre oluşturmak isteyebilirsiniz ama bunun için biraz daha 14 Kasım ve sonrasında değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yine artan kısa yolculuklarda aksamalar, rötarlar olabilir. Sevdiklerinizle beraber güzel bir döneme başlıyorsunuz ama iletişim anlamında aksiliklere dikkat etmeniz gerekli. Güneş-Uranüs karşıtlığı  işlere odaklanma sorunu yaşamanıza neden olurken. Ev ortamından çıkmak istemeyeceksiniz. Gerçekleşecek dolunayda kariyerde etkilerken. Sabit bir iş ve maaş talebiniz oluşabilir, olduğunuz yeri ve konumu sağlamlaştırma isteğiniz artabilir ve bunun için gerekli şartlarda oluşacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür’ün geri hareketi devam ederken, burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken. Daha dikkatli olmanızda gelirlerinizi de elde ederken doğru tutarlar söylemenize karşı taraftan teyit almanız önemli. Paradaki her konuşmayı teyit alarak yapmalısınız. Yine Venüs’ün burç değiştirmesi de gelirlerde kazanç sağlayacak, nakit akışınız artabilir. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise yolcuklar açısından sizi zorlayacak, eğitimle ilgili konularda kesinlikle son dakika iş bırakmayın. Son olarak haftayı dolunay ile kapatıyoruz. Bu etki size eğitim, yurtdışı, uluslararası işlerde fırsat sağlarken. Uzun vadeli bir seyahat programı gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki iletişimde hem fayda hem de zorluk getirebilir. Çok fazla insanla iletişimde olurken, doğru anlaşılma adına daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Haftanın en güzel haberi ise Venüs burcunuza geçiyor, bu etkiyle aşkı için harika bir dönem başlarken. Doğru iletişim kurmak paranızı arttırmak, kendinizi ortaya çıkartmak için döneminiz başladı diyebilirim. Güneş-Uranüs yaptığı karşıtlık ise ilişkilerde sizi karar almaya yönlendirebilir. Maddi konular da aşkta öne çıkacak, sizde kendi çıkarlarınızı korumanızı tavsiye ederim. Son olarak gerçekleşecek dolunay krediler, ödemeler, borçlar alanında size yeni fırsatları getirecek, partnerinizden destek almak için güzel bir dönem.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün geri hareketi devam ederken, burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu sizi biraz içe döndürecek bir etki, çok fazla doğru yanlış anlaşılmaktan kaynaklı insanlardan uzaklaşabilirsiniz. Daha çok hayatı izleyeceğiniz bir döneme başladık. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi içsel bir yolculuğa sürüklerken uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşmek haberleşmek için doğru bir zaman. Burcunuzdaki Güneş’in Uranüs’e yaptığı karşıt açı ise ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklarda problemlere sebebiyet verebilir, partnerinizden beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz ve bu özellikle maddi konularda olabilir. Gerçekleşecek dolunay da aynı konuda sizi tetiklerken yeni bir ortaklık girişimi için uygun koşullar sağlansa da 5 Kasım itibari ile bunu gerçekleştirmenizi tavsiye edebilirim. Yine sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz ama ilişkinin adını koymak için Merkür Retro’nun sonlanmasını beklemelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün geri hareketi devam ederken, burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyal çevre, kalabalık gruplar ve geleceğinize dair projelerinizde minik aksamalar yaşamanıza sebebiyet verecek, insanlar sizi yanlış anlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yine size aynı konularda etkilerken. Popülariteniz artacak güzel bir çevre oluşturabilirsiniz. Ayrıca parayla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise iş ortamında sizi tedirgin edecek, mesai saatleriniz artabilir, zamanı iyi programlamanız çok önemli ve ortaklaşa işlerden uzak durmalısınız. Son olarak gerçekleşecek dolunay sizi sağlıkla ilgili konularda da tetiklerken işte iştahınız artabilir. Sağlıklı beslenmeye odaklanmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün geri hareketi iken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer ortamında yanlış anlaşılmaya açık yaparken, problem yaşamanıza sebebiyet verebilir. Elektronik eşyalara da ekstra dikkat etmelisiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi yine kariyerde etkilerken. Kariyerdeki çalışmalarınızın sonuçlarını paraya dönüştürebileceksiniz. Anne kökenli akrabalarınızla bu hafta daha çok vakit geçirebilirsiniz. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise sizin aşk ve sosyal çevre arasında gelgit yaşamanıza sebebiyet verirken kesinlikle partnerinizi seçmelisiniz, arkadaş gruplarınıza çok güvenebileceğiniz bir dönemde değilsiniz. Gerçekleşecek dolunayda ilişkiler konusunda destek oluştururken, aşk adına oldukça hoş bir döneme başladınız. Her an yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size eğitim, uzun yolcuklar ve yurtdışı ile alakalı konularda doğru iletişim kurma, hızlı sonuç alma adına sıkıntıya sokabilir. Eğitimle ilgili konularda lütfen son dakika iş bırakmayın. Diğer yandan Venüs’ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek, sürpriz bir yolculuğa gidebilir, uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Eğitim alanında iş yapıyorsunuz kazançlı bir döneme başladınız. Güneş-Uranüs karşıtlığı ise iş, aile arasında gelgit yaşamanıza sebebiyet verirken, evin içindeki elektronik cihazlarda bozulmalara karşı dikkat etmelisiniz. Gerçekleşecek dolunayda aynı konuda sizi tetiklemesinden dolayı eviniz için lüks harcamalarınız artabilir. Aynı zamanda bu hafta güven duygusu sizin çok önem kazanacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün geri hareketine devam ederken burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ödemeler, borçlar, krediler alanında zorlarken para hesabını yapmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Umduğunuzdan fazla ödemeniz çıkabilir. Yine Venüs’ün burç değiştirmesi sizi aynı konuda etkilerken, miras ya da parayla ilgili başka bir beklentiniz varsa eşinizden, partnerinizden destek görmeniz gereken bu anlamda da güzel bir dönem. Diğer yandan Güneş-Uranüs karşıtlığı ise size yakın çevreyle alakalı uyarıda bulunurken, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı görebilirsiniz ama yine de güvenle ilgili sıkıntılı bir dönem. Aynı zamanda seyahat enerjiniz çok aktif gerçekleşecek dolunayla sizi yolcuklarda tetikleyecek şehirlerarası yolculuklarda artış olabilir ve seyahatten para kazancı sağlayabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter