Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 26 Temmuz haftası burç yorumları

Astroloji
25 Temmuz 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 26 Temmuz haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR

26 Temmuz Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık arkadaş ortamlarda ve sosyalleştiğiniz alanlarda tecrübe kazanmaya, buradaki fırsatları değerlendirmeye yönlendirecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ilişkilerde sizi çok iyi bir yere getirecek. Sosyalleşeceksiniz ve hobilerinize yöneleceksiniz. Ayrıca çocuklarla olan iletişiminizde daha rahat bir dönem başladı. Mars’ın burç değiştirmesi ise sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda ihtarda bulunuyor. Sağlıklı beslenme, doktor kontrollerinizi yaptırma bu anlamda gayet güzel bir dönem. Merkür-Güneş kavuşumu ise yine ilişkiler, çocuklarla ilgili konuları ve aşk hayatınızı hareketlendirecek. Hayatınızda kimse yoksa özel bir insanla tanışabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde hamle yapmaya, deneyimlerinizi iş hayatına yansıtmanız için fayda sağlayacak. Her olaya daha çok tecrübe ve deneyim gözüyle bakarsanız oldukça başarılı olursunuz. Merkür’ün burç değiştirmesi aileyle ilgili konulara yönelmenize, onların sıkıntılarını çözmek adına harekete geçirecek. Mars’ın burç değiştirmesi ise ilişkiler, aşk ve hobilerinize yöneltecek. Fakat hayatınızı düzenlemeye karşı aşırı derecede takık olduğunuz bir süreçte başladı. Belki bu konuda sevdiklerinizden destek bile alabilirsiniz. Hayatınıza düzen geliyor. Merkür-Güneş kavuşumu ise yine ailevi konuları hayatınıza getirirken. Evinizin elektronik eşyaları değiştirme kararı da alabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konular, yurtdışı ve seyahat açısından destekleyecek. Hatta geçen seneden bu yana yapamadığınız birçok şeyi yapmak adına harekete geçeceksiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise yakın çevrenizle daha fazla haşır neşir olmanıza ve çok sosyalleştiğiniz bir döneme işaret ediyor. Mars’ın burç değiştirmesi ise aile ilişkilerine, ev düzenine, evinizin içindeki konfor alanını sağlamak için çok fazla gayret göstermenize sebebiyet verirken. Ev almayı düşünüyorsanız aslında süreç destekleyici fakat nerede alacağınızı kesinleştiremediğiniz için hata yapma olasılığınız yüksek. Merkür Güneş kavuşumu ise yine yakın çevrenizle iletişiminizi aktif ederken, bireysel olarak aldığınız kararları çok rahatlıkla uygulayabileceksiniz

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi mirasla ilgili konular, krediler, ödemeler bu konularda destekleyecek ve fırsat yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün burç değiştirmesi ise parayla ilgili konularda gelirlerinizi arttırmak adına destek verirken, aileden beklediğiniz paralar varsa biraz rötarlı gelebilir. Mars’ın burç değiştirmesi ise kardeşler ve yakın çevrenizle uyum sorununu gündeme getiriyor. Çok fazla detay düşünmekten onlarla iletişiminizde zorluk yaşayabilirsiniz. Merkür Güneş kavuşumu ise yine para alanında gelirlerinizi arttırmak için destek verirken, maddi konuları düzene koymak için ekstra bir gayretiniz olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki karşıt burcunuzda yer aldığı için de ikili ilişkiler, evlilikler ve ortaklıklarda sıkıntılı konuları çözmenize ve tecrübe kazanmanızı sağlayacak. Merkür’ün burç değiştirerek burcunuza geçiyor. Bu etki iletişimde parlamanıza sebebiyet verirken, gökyüzü zaten burcunuzda şekilleniyor. Bu da öne çıkma, planlı olma ve kendini rahat ifade etme adına yanınızda olacak.  Mars’ın burç değiştirmesi ise parayla ilgili konularda ekstra bir mücadeleye sokacak. Gelirlerinizi ve harcamalarınızı bir programa oturtmak önemli olacak. Merkür-Güneş kavuşumu ise yine burcunuz da gerçekleşen çok güzel bir etki. Bu hafta ne istediğinizi ne yapmanız gerektiğine karar vermek bu yönde hamle yapmak adına mükemmel bir zaman.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size sağlıkla ilgili konulara yöneltirken, iş ortamınızda iş arkadaşlarınız olan ilişkilerinizde yeni hayat tecrübeleri edinebilirsiniz. Özgürlük alanınızı korumak için ekstra gayretiniz olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ruhsal konulara sizi yönlendirecek. Korkularınızı çözmeye, kendi içinizdeki tıkanıklıklara çare bulma adına güzel bir dönem. Mars ise burcunuza geçiyor. Bu da hayatınızı düzene koymak için sizi harekete geçirirken, her detay sizin için çok önemli olacak. Güneş-Merkür kavuşumu ise yine kendi içinizdeki sıkıntılara çözüm bulmak için size profesyonel bir destek almaya yönlendirebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkilerle ilgili konularda desteklerken, hayatınızda kimse yoksa daha önceden tanıdığınız bir insanla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise kalabalık gruplarda sizi popüler bir statü getirirken, geleceğe dair projeleriniz için harika bir dönem. Mars’ın burç değiştirmesi ise iş ortamındaki konulara aşırı derece de kafanızı takabileceğinizi, yine stresten dolayı hastalıklara karşı dikkatli olmanız gerektiğini vurgularken, Merkür Güneş kavuşumu ise yine sizi popüler bir noktaya taşırken çok fazla hayatınıza yeni insan gelebilir. Yeni bir sosyal ortam oluşturacağınızı söylemem gerekir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve ev konularında problemleri çözmek adına yönlendirirken, mirasla ilgili konular ortaya çıkabilir. Bunları çözmeye odaklanabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda parlamanıza imkân verirken, kariyerinizle alakalı hamle yapma ve harekete geçme zamanı. Mars’ın burç değiştirmesi ise yeni bir arkadaş ortamına sizi sürükleyecek. Sıkıntılı arkadaşlık ilişkilerinizi düzene koymanızı ve bu konuda radikal kararlar almanızı sağlayacak. Merkür-Güneş kavuşumu yine kariyer alanında etkilerken, otorite figürlerinin egolarına karşı daha stratejik davranmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin şehir içi yollarınızı aktif bir hale getirirken, kısa vadeli eğitim programlarına dahil olabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise uzun yolculuklarda size çok destek sağlayacak. Yine yeni bir eğitim programı, yurtdışı ile alakalı konular buralarda olumlu bir etki olarak, hayatınıza yansırken. Mars’ın burç değiştirmesi ise kariyerde hayatınızı düzene koymak ne istediğinizi oluşturmak adına sizi yeni bir mücadeleye sokacak. Yalnız gerçekten ne istediğinizi bilmelisiniz, kararsızlık sizi sıkıntıya sokabilir. Merkür Güneş kavuşumu ise yine eğitimle ilgili konularda sizin yıldızını parlatırken, kendinizi çok rahat ifade edebileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki para kaynaklarınızı yeniden gözden geçirmenizi ve daha net, güzel nasıl para kazanacağınızı size gösterecek. Merkür’ün burç değiştirmesi ise krediler, ödemeler, finansal konularda lükse kaçmadan paranızı ayarlamanız konusunda hayat tecrübesi kazandırabilir. Yine yatırımcı arıyorsanız işiniz için bu süreç bunun için uygun. Mars’ın burç değiştirmesi ise sizi özellikle seyahat ile ilgili konularda harekete geçirecek ve bir eğitim düşünüyorsanız, önce bunun maddi koşullarını sağlamanız için mücadele vereceksiniz. Merkür Güneş kavuşumu ise sizi yine maddi konularda düzene sokmaya yönlendirirken, aileden maddi destek beklentiniz varsa, ailenizin egosuyla mücadele etmek zorunda kalabiliriz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Jüpiter geri hareketi ile burcunuza geçiyor. Bu etki sizin için aslında fırsat da dolu ikinci bir dönemi başlatıyor, yıl sonuna kadar başlattığınız işler oldukça bereketli sonuçlanacak. Özellikle 18 Ekim’den sonra daha da güzel bir dönem olacağını söylemem gerekir. Merkür’ün karşıt burcunuzda geçmesi ise ikili ilişkiler ve ortaklıklarda egosal problemlerin yaşanabileceğini işaret ediyor. Bu dönemde tek başınıza hareket etmek istemeyeceksiniz. Mars’ın burç değiştirmesi ise başkasından elde edeceğiniz finansal kaynakları, kredileri, ödemeleri, borçları bir düzene sokma para trafiğinizi ayarlama ve parayla ilgili gelecek planı yapmaya yönlendirecek. Merkür-Güneş kavuşumu ise hayatınızda kimse yoksa yeni bir insanla tanışabileceğinize işaret ediyor.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Jüpiter’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu içsel yolculuğunuzda sizi çok güzel bir yola sokarken, korkularınızla yüzleşeceksiniz. Hatta bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi çalışma ortamınız da işaret ederken, iş ortamında çok fazla egolu davranmamalı, egolu davranan insanlara karşı da stratejik bir politika izlemelisiniz. Mars ise karşıt burcunuzda geçiyor ve ikili ilişkilerinizi, ortaklıklarınıza da bir düzene koymanıza. Mevcut ilişkinizde daha ciddi bir hamle yapma adına size destek verecek. Merkür-Güneş kavuşumu ise sağlıkla ilgili konularda dikkat etmenizi tavsiye ederim. Kalp ve kalp damar rahatsızlıklarına bu hafta dikkat etmelisiniz.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter