Temiz Magazin
13 Ağustos 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 27 Haziran Haftası Burç Yorumları

Astroloji
27 Haziran 2022
Astrolog Sema Sidar'ın 27 Haziran Haftası Burç Yorumları

 

Astrolog Sema Sidar'ın 27 Haziran Haftası Burç Yorumları  

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiyi Mars burcunuzdan gerçekleştiriyor. Ve sizin kalabalık ortamlarda sorumluluk almanızı gerektirecek. Arkadaş gruplarınız da size bir şeyler katan ya da katmayan insanları kategorize edebilirsiniz. Haftanın diğer etkisinde Neptün’ün geri hareketine başlıyor. Bu etki rüyalarınızı, sezgilerinize, spritüal tarafınızı daha fazla öne çıkartacak. Kendi bağımlılıklarınızla yüzleşip çözmeye çalışacaksınız. Son olarak haftaya yeni ay kapatıyoruz. Bu etki aile, yuva, evle ilgili konularda daha duygusal davranacağınızı, aile içinde problemleriniz varsa sizin çözeceğinizi ve evin içindeki minik değişikliklere, taşınmaya, yer değişimine ve en önemlisi içinizdeki şefkat duygusunu tetikleyecek. Bu konu başlıklarında önemli kararlar alacaksınız.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber kariyerde yaşadığınız korkuları çözümleyebileceksiniz. Statü sahibi insanlarla güzel iş bağlantıları yapabileceksiniz. Yine anne kökünden akrabalarla bir iş girişiminiz varsa olumlu sonuçlanır ya da onlarla görüşebilirsiniz. Neptün’ün geri hareketi ise kalabalık gruplarda kimin üzerine ne hayal kurduğunuzu, kimin sizin için doğru insan olduğunu arkadaş gruplarınızda bunları anlayacaksınız. Diğer yandan geleceğe dair projeleriniz için kafanız netleşecek ne yapmak istediğinizi çözümleyeceksiniz. Son olarak hafta yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki de sizi aktif bir yolculuk enerjisine büründürürken, bir taraftan da yakın çevrenizle, kardeşlerinizle daha sıkı fıkı olacaksınız. Tabi bütün kurduğunuz bağlar duygular üzerine olurken, bu hafta bir tık iştahınız açılabilir.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda size destek sağlarken, ertelediğiniz konuları da teker teker çözmek için sorumluluk almanızı isteyecek. Özellikle burada yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. İnsanlar size yardım edebilirler. Haftanın diğer etkisinde Neptün geri hareketine başlayacak. Bu etki kariyerle ilgili konularda ayaklarınızın yere basması konusunda uyarırken, hayalperestlikten uzak durmalısınız. Sizi biraz zorlu etkileyecek. Ne kadar gerçekçi olursanız, süreç lehimize ilerleyecek. Son olarak haftayı yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki parayla ilgili konularda size destek verirken, duygusal tavrınızdan dolayı insanlara yardım edebilirsiniz. Yine çocuklarınızın maddi giderleri, parasal konuları bu dönemde sizin sorumluluğunuzda olacak.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi anlamda sıkıntı yaşadığınız noktaları çözüme kavuştururken, parasal anlamda daha rahat etmenizi sağlayacak maddi konularda rahat bir dönem. Diğer taraftan Neptün’ün geri hareketine başlaması ise ertelediğiniz yolculukları tekrar gözden geçirmenize, önünü göremediğiniz durumları çözmeniz için size yeni tecrübeler kazandırırken, bir yandan da eğitimle ilgili konularda daha ayaklarınız yere basarak ilerlemenizi isteyecek. Son olarak haftayı burcunuzdaki yeni ay ile kapatıyoruz. Bu etki hayatınızın her alanında sorumluluk almanızı duyguları biraz geride tutmanızı ve duygulardan bağımsız ilerlemenizi isteyecek. Diğer taraftan rüyalarınız çok fazla mesaj içerirken, ailevi konular ev içindeki problemlerin çözülmesi için sizin sorumluluğunuzda olacak.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, evlilik ve ortalıkta yaşadığınız problemleri çözmenize ve belki partneriniz ile sürpriz bir yolculuğa çıkabileceğinizi gösterirken, ortaklıklar ilgili beklediğiniz gelişme varsa bu hafta rahatlıkla sonuçlandırabilirsiniz. Sadece ne istediğinizi bilmeniz oldukça önemli olacak. Haftanın diğer etkisinde Neptün geri hareketine başlayacak. Bu etki parayla ilgili konularda daha net ve algınızın yüksek olması gerektiğini vurgularken, kesinlikle uzun vadeli yatırımlardan bu dönemde uzak durmalısınız. Son olarak haftayı yeni ay kapatıyoruz. Bu etki biraz sizi içe döndürecek, duygusal konular öne çıkacak. Daha duygusal davranacaksınız. Bu tavrınızdan dolayı biraz çevrenizden uzak durmak isteyebilirsiniz.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki yaşadığınız sağlık problemleri varsa bunları çözmenizi yine parasal konularda, ailenizden partneriniz den eşinizden destek almanızı sağlayacak. Diğer taraftan özellikle iş ortamındaki yaşça büyük erkek figürlerinden bir tık uzak durmanızı daha politik olmanızı tavsiye edebilirim. Haftanın diğer etkisinde Neptün geri harekete başlıyor. Bu etki sizin için oldukça önemli çünkü karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklıklarla ilgili kurduğunuz hayaller ne kadar doğru ne kadar yanlış bunu deneyimleyeceksiniz. Zaman zaman hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ne kadar gerçekçi olursanız o kadar az canınız yanacak. Son olarak haftaya yeni ayla kapatıyoruz. Bu yeni ay size çok iyi gelecek geleceğe dair adım atabileceksiniz. Sadece minik de olsa duygusal durumlardan dolayı gün içinde ki duygu iniş çıkışlarınızı kontrol altına aldığınız anda size çok iyi gelecek.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikte muazzamdan bir destek sağlarken, size ilişkilerdeki tüm problemleri çözebileceğiniz gibi uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Diğer yandan çocuk düşünüyorsanız, yine gökyüzü yanınızda olacak. Neptün’ün geri hareketi ise sağlıkla ilgili ve iş ortamında sizi etkiliyor. İş ortamında özellikle kendi sorumluluğunuzu almanızı oradaki, beklentilerinizi insanlara karşı daha net keskin olması gerektiğini söylerken, sağlıkta da vücudunuzun su tutması ödem tutması durumuyla uğraşabilirsiniz. Son olarak hafta yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki kariyerde sizi etkilerken emir altında kalamayacaksınız. Başka insanların sizi duygularınıza manipüle ettiğine şahit olabiliriz. Yeni ay bir tık sizi de öfke kontrolü problem yaratabilir. Duygu değil mantıkla ilerlersek de güzel bir ortaklığa imza atabilirsiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki aile, ev, yuva ile ilgili konularda sorunların çözülmesine sebebiyet verecek. Bu arada evinizde yardımcınız, çalıştığınız insanlar varsa iş ortamında güvenilir insanlarla çalışma şansı da yakalayacaksınız. Diğer yandan Neptün, geri hareketi ise ilişkilerde gerçekçi olmanızı isteyecek. Bu arada Aralık ayına kadar biraz sezgilerini geri planda kullanmanızı tavsiye ederim. Sezgileriniz sizi yanıltabilir. Son olarak hafta yeni ay ile kapatıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek sizi harekete geçirecek. Duygu ve mantık arasındaki dengeyi kurduracak hatta çevrenizdeki insanların duygularını çok iyi yönetip, kendiniz için güzel bir döneme başlayabileceksiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki gideceğiniz yolculukları size iyi geleceğini gösterirken, ilişkilerde de daha kalıcı adımlar atacaksınız. Bu arada çocuk düşünüyorsanız yine bu etki size destek verecek. Bu arada aynı zamanda hobilerinizden para kazanma şansı da elde edeceksiniz. Neptün’ün geri hareketine başlaması ise aile içindeki ilişkilerde, hayal kırıklığı yaşayabileceğinizi gösteriyor. Ailenizden beklentinizi minimumda tutmanızı tavsiye ederim. Son olarak haftayı yine ayla kapatıyoruz. Para, ödemeler, krediler, borçlara dikkat etmeniz konusunda uyarırken, duygusal davranıp harcamalarınızı düzenlemelisiniz. Duygu durumunuzdaki karışıklıktan dolayı para harcamamalısınız. Yine ailevi konularda ki parasal sorunları çözme sorumluluğu sizde olacak.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki parasal anlamda size muazzam bir destek getirecek. Hem aileden hem sevdiklerinizden destek alabilirsiniz. Ev değiştirmek, ev almak istiyorsanız yine bu etki sizin yanınızda olacak. Çok olumlu parasal anlamda kar elde edeceksiniz. Neptün geri hareketine başlaması ise kardeşlerle ilgili iletişimde sıkıntılar yaratabilir. Başka insanlar üzerine kurduğunuz hayallerle yüzleşebilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki karşıt burcunuzda gerçekleştiği için ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda duygusal davranışların sizi yoracak. Çok fazla bir duygu ile hareket etmek istemeyeceksiniz. Daha mantıkla gitmenizi tavsiye ederim. Sadece emir altında kalmanız gereken durumlar olursa süreci politik yönetmemeniz gerekecek.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Satürn’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz yolculuklara işaret ederken, kalıcı bir sosyal çevre oluşturmanıza yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla doğru bağlantılar ilişkiler kurmanızı sağlayacak. Diğer yandan Neptün’ün geri hareketine başlaması ise maddi konularda gerçekçi tarafınızı kaybedebileceğinizi daha gerçekçi adım atmanız gerektiğini vurguluyor. Parasal konularda hayalperest tarafınızı bir kenarda bırakırsak güzel bir etki. Son olarak haftayı yeni ayla kapatıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini, özellikle aileden size geçen kronik rahatsızlıklar varsa. Bunların tetikleneceğini gösteriyor. Diğer yandan çalıştığınız insanlar, çalışma ortamınızdaki insanların duygusal durumları sizi yorabilir.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Satürn’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Ne kadar olumlu bir etki olsa da parasal konularda sizi baskı altına sokabilir. Duygusal durumlarınızdan dolayı aşırı para harcama durumunuz olabilir. Diğer yandan Neptün burcunuz da geri hareketine başlıyor. Ne kadar gerçekçi olabilirseniz. Ne kadar minik adımlar atarsanız, o kadar başarılı olursunuz. Minik de olsa bir depresif ruh haline bürüne bilirsiniz. Sonra olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Sizin için aşk enerjisini tetiklerken, ilişkilerde önemli etkiler var. Aşk adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ve yine bir ev değişimi yer değişimi gündeminize gelebilir.