Reklam
Temiz Magazin
22 Ekim 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 28 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
27 Eylül 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 28 Eylül haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kariyerde daha rahat, daha kalıcı hamle yapmanızı sağlarken, bir o kadar da sorumluluk almanızı ve çalışmanızı istiyor. Böylece 2 buçuk yıldan bu yana uğraştığınız işleri rahat sonuçlandırabileceksiniz.

Diğer bir etkimiz ise burcunuzda bulunan Şiron’un  Güneş ile yaptığı karşıt açı. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte bazı sorunların gün yüzüne çıkmasına belki de danışmanlık desteği alarak bu sorunları çözmek istemenizi sağlayacak bir etki bu... İlişkilere dair yaraları sarma zamanı diyebilirim.

Venüs’ün burç değiştirmesi kariyerle ilgili konularda rahatlatırken iş ortamınızı düzenleyebilirsiniz. İş ortamınızdaki bayan figürleri ile güzel uzun vadeli dostluklar kurabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunay ise sizi geçmişe dair birçok konuyla yüzleştiriyor, ani hamle yapmamak risk almamak ise oldukça önemli.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, eğitim yurtdışı ile alakalı konularda oldukça olumlu etkileyecek. Eğitimle ilgili uzun zamandır planladığınız projeler varsa gerekli sorumluluğu alarak üstesinden gelebileceksiniz.

Şiron’un Güneş ile yaptığı karşıt açı ise içe dönmeniz, iş ortamınızdaki problemleri görmeniz ve sağlığınıza önem vermeniz konusunda ihtarda bulunuyor. Sağlık oldukça önemli, önümüzdeki 4 günlük sürede daha çok dikkat etmelisiniz.

Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi aşkta çok güzel etkileyecek, hayatınızın her alanına aşk enerjisini getirirken, bunu daha saf ve hizmet odaklı yapacaksınız. Partnerinizin iyi günde kötü günde yanınızda olması önemli olacak. Gerçekleşecek dolunay ise sizi ruhsal alanda etkiliyor, korkularınızla yüzleşmek, harekete geçmek; bunun için kendi iç dengelerinizi oluşturmak adına destekleyici.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki size ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken; geride bıraktığımız 2 buçuk yıldaki hataları yapmadan sorumluluk alarak para trafiğinizi düzenlemelisiniz ki güzel sonuçlar gelsin. Şiron’un Güneş ile yaptığı karşıt açı ise sizi aşkta ki sıkıntılarla karşı karşıya bırakıyor, aşk ilişkilerindeki dengeleri bulmak zor olabilir. Diğer yandan kalabalık arkadaş gruplarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz, partneriniz yerine onları seçebilirsiniz. Onlar size daha iyi gelecek.

Venüs’ün burç değiştirmesi ise size aile, yuva ve ev kavramlarında etkileyecek. Aile ortamınızı düzenlemek, evinize vakit ayırmak, kullanmadığınız eşyaları elden çıkarmak adına güzel bir dönem. Gerçekleşecek dolunay ise arkadaş gruplarınızı etkiliyor, yeni bir çevre oluşturmak isteyebilirsiniz, kötü arkadaşlıklarınızı sonlandırma, yeni arkadaşlıklara alanınızı açma zamanı.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz.  Sizin için oldukça önemli bir etki çünkü Satürn karşıt burcunuzda konumlanıyor ve doğal olarak 2 buçuk yıldır evliliğinizde yaşadığınız sıkıntıları çözümleme gerektiğinde sorumluluk alma ve ilişkilerinizi karara bağlama dönemi. Şiron’un Güneş ile yaptığı karşıt açı ise ev, aile, yuva kavramlarında size etkilerken, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmakta zorlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yakın çevre, kardeşler ve onlarla olan iletişiminizi öne çıkartırken, kız kardeşleriniz varsa birbirinizi destekleyici bir döneme girdiğinizi belirtmek isterim. Gerçekleşecek dolunay ise kariyer alanınızda gerçekleşiyor. İş için yeni başlangıçlar adına riske girmeniz gerekebilir.  İşle ilgili tüm yaralarınızı saracaksınız belki bu yolda profesyonel destek alabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Satürn’ün ileri harekete geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki sağlık ve iş ortamında size etkilerken, burada gerekli sorumluluğu alıp hem kendinize iyi bakmalı hem de iş ortamındaki zamanlamayı iyi yönetmelisiniz, böylece geride bıraktığımız 2 buçuk yılın meyvesini de almış olacaksınız. Güneş’in Şiron ile gerçekleştireceği karşıt açı ise yolculuklarla alakalı sıkıntıları çözmek adına destek oluşturacak. Yolculuklarınızı, eğitim hayatınızı düzenleme ve istikrarı oturtturmak adına önemli bir dönem buradaki yaralarını sarabileceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise para alanınızı etkiliyor, gelirlerinizi ek kaynaklarla arttırabilirsiniz, hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Yine parada tutumlu olup, yatırım yapabilirsiniz. Gerçekleşecek dolunay ise eğitimle ilgili konulara tekrar ışık tutuyor, eğitimle alakalı bir programa başlama adına risk almak buradaki yaralarımızı sarma zamanı. Girişkenliğinizin pirim yapacağı bir dönem.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi hobiler alanında etkilerken aynı zamanda aşkta da ve çocuklarla ilgili konularda da sorumluluk alma zamanı geride bıraktığınız 2,5 yıldır uğraştığınız konuları çözümleme ve meyvesini toplama vakti, zamanı iyi kullanmak, mantıklı davranmak takıntıları bir kenara bırakmak hızlı sonuç almanızı sağlayacak. Güneş’in Şiron’a yaptığı karşıt açı sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkileyecek. Gelirlerinizi arttırmaya çalışırken bunun amacı ödemelerinizi düzenlemek olacak, para söz konusu olunca yazarak sistemli ilerlerseniz harika olur. Venüs’ün burcunuza geçmesi sizin için aşk zamanını başlatırken, aynı zamanda fiziksel görüntünüzü radikal bir şekilde değiştirmek isteyebilirsiniz, yenili zamanı. Son olarak gerçekleşen dolunay ise yine ödemeler, borçlar, krediler alanında sizi etkiliyor. Para trafiğinizde önce ödemelerinizi halledip sonra yatırımı düşünmelisiniz ve kimseye borç para vermemelisiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva ve ev kavramlarında etkileyecek... Evinizin içindeki ailevi sorunların sorumluluğu halen sizin üzerinizde, bu problemleri çözmek adına daha çok vakit harcayabilirsiniz ki, zamanı iyi kullanmak gerektiği zaman hayır demek ise çok önemli ki devam eden üç aylık süreçte, bu olayın artık meyvelerini toplayabilin...

Burcunuzdaki Güneş Şiron’a karşıt açı oluşturacak. Bu ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili yaşadığınız problemlerin gün yüzüne çıkmasına sebep olurken. Danışmanlık hizmeti alarak bunu çözebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi spiritüel konulara yönlendirecek, içinizdeki korkularınızı, sıkıntılarınızı sevgi ile çözmek için destek olabilir. Son olarak karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay yine ikili ilişkiler adına önemli, mevcut ilişkinizde ya tamam ya devam kararı alabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kardeşler, yakın çevre ve yolcuklar alanında etkilerken, yeni bir çevre oluşturmanıza destek olacak. Kardeşinizin işlerinde sorumluluk alabilirsiniz. Yine bu konu başlıklarında 2,5 yıldır yaşadığınız problemleri çözmenizi sağlayacak, sorumluluklarınızı kesinlikle ertelemeyin ki sonuçta lehinize olsun. Güneş’in Şiron ile yaptığı karşıt açı ise iş ortamınızdaki konulara yönlendirirken, kendinize vakit ayırmanız çok önemli olacak. Sağlıkda yaşadığınız sıkıntıları da çözümlemenize adına fırsat sağlayacak. Venüs’ün burç değiştirmesi, kalabalık gruplarda daha fazla öne çıkarken, gerçekten yanınızda olmayan, arkadaşlarınızı hayatınızdan elemeniz gerektiğini vurguluyor. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise sağlık alanınızı tetikleyecek, kendinize vakit ayırmanız çok önemli. Ani karar vermemeli ve kaza riskine karşı dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınıza ilişkileriniz de güven duygusu çok önemli olacak. Sağlığınızla migrene karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Satürn’ün ileri harekete geçmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde parada etkilerken, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Gerekli sorumluluğu alırsınız bunu yatırma dönüştürebilirsiniz. Böylece geride bıraktığımız 2,5 yıldır bu konuda yaşadığınız zorlukları artık çözümleme kavuşturmuş olursunuz. Son olarak Güneş’in Şiron ile yaptığı karşıt açı ise sizi aşk, ilişkiler konusunda sınayacak, ilişkilerinizde seçim yapma kararı almak zorunda kalabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve aşk ilişkiniz arasındaki yaşadığınız gelgitler sizi yorabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi sizi kariyerde etkilerken iş ortamınızı daha rahat ve sade bir boyuta getirebilirsiniz. Bir aylık süreç hayatınızı sadeleştirme dönemi diyebilirim. Gerçekleşecek dolunay ise sizi aşk adına hareketlendirecek ilişkiler adına çok güzel bir döneme başlıyorsunuz aşk zamanı diyebilirim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizin için önemli bir süreci de tetiklemiş olacak; geride bıraktığımız 2,5 yılınızı da temizlemenizi sağlayacak, zorlandığınız konularda ne zaman sorumluluk alıp, zamanı iyi yönettiğiniz zaman harika mükafatlar hayatınızda olacak. Güneş’in Şiron ile yaptığı karşıt açı ise aile ve ev konularında  sıkıntıya sokarken. Kariyerle ilgili de  karar alma dönemi, iş mi ev mi kısmında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise eğitim, yurtdışı, uluslararası ilişkilerde nakit para akışınızı hızlandırırken. Aşk adına da hayatınızı bu ortamlardan yeni bir insan gelebilir. Gerçekleşecek dolunay ise yine aile, yuva kavramları tetiklerken evin içindeki elektronik cihazlarla ilgili minik sıkıntılar gündeme gelebilir. Aynı zamanda evle ilgili yatırım adına güzel ve yeni başlangıçlar dolunayla beraber hayatınızda olacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki sizin içsel olarak dönüşüm yaşamınıza korkularınızla yüzleşip, iş ortamındaki sorumluluklarınız alıp hayatınızı mükafatlandırabilirsiniz. Güneş’in Şiron ile gerçekleştireceği karşıt açı yolculuklar açısından sizi sıkıştıracak. Ummadığınız yolculuklar sizi yorabilir, ayrıca yeni bir arkadaş çevreniz de oluşabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ödemeler, borçlar, krediler alanında tetiklerken. Maddi krizlere dikkat etmelisiniz istem dışı kıtlık bilinci ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise kardeşlerle ilgili konuları tetiklerken, kardeşleriniz adına ani kararlardan uzak durmalısınız. Bu arada işinizde interneti ve sosyal medyayı ilgili bir iş yapıyorsanız hızlı ve güzel sonuçlar elde edebileceksiniz. İletişim adına oldukça güzel bir dönem.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Satürn’ün ileri hareketi ile başlıyoruz. Bu etki size, kalabalık gruplarda desteklerken sosyalleştiğiniz alanlar artacak. Aynı zamanda yeni bir arkadaş çevreniz oluşacak. Bu konuda 2,5 yıldır yaşadığınız sorunları da çözümleyebileceksiniz. Güneş’in Şiron’a yaptığı karşıt açı ise ödemeler, borçlar, krediler alanında tetiklerken birden fazla kaynaktan gelir elde edebilirsiniz ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte destek olacak. Hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, aşk adına oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Son olarak gerçekleşecek dolunay ise gelirlerinizi ve harcamalarınızı hareketlendirecek. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için riske girebilirsiniz, parada yeni bir dönem başlıyor.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Astrolog
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter