Reklam
Temiz Magazin
28 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 28 Mart haftası burç yorumları.

Astroloji
30 Mart 2016

Herkese Merhaba

Bu hafta gökyüzü biraz daha sakin görünüyor... 23 Mart’ta gerçekleşen ay tutulmasının etkileri halen devam ediyor.

Sizler 10 gün daha bu etkileri yaşarken, bir yandan hak ve adalet duygusuna önem vereceksini; bir yandan da ani kararlarınız, ani bitişleriniz yine tutulmanın etkisi olarak hayatınızda yer alacak.

Satürn, Yay Burcu’nda geri hareketine başladı ve 13 Ağustos’a kadar bu hareketine devam edecek. Satürn kısıtlandıklarınız, zorla öğrenmeniz gereken konular, sınavlarınız, hayattaki erteledikleriniz, üstünüze aldığınız yükler, acı tecrübeleriniz, kalıcılığınız, kontrolünüz, yeri geldiğinde fren sisteminizdir. Geri hareket söz konusu olduğunda zorluk daha da artarken, burada en önemli konu tecrübelerinizden ders çıkarmaktır. Yoksa zorluklar ve engeller katlanarak büyür. Yaşadıklarınızı algılayarak, sindirerek önünüze bakmalısınız. Daha çok çalışıp, elinizi taşın altına koymanız gerekirken, yarım kalan işlerinize ve projelerinize yönelmek için ideal bir dönem olacak. Bu dönemde başlayan ilişkiler, projeler, bağlantılar kalıcılık adına daha fazla efor sarf etmeniz gerekiyor.

Yarım kalan eğitim konularınızı, yurtdışı konularınızı, hukuksal konuları sonuçlandırabilirsiniz. İlk hafta olması itibariyle yaşayacağınız bu uzun periyotta hepinizin bir alışma süreci olacak. Geçmiş dönemde hata olarak gördüğünüz, ama hala devam eden yanlışlarınızı tecrübe edeceksiniz. 

Satürn geri harekette iken Güneş ve Merkür ile olumlu açılar yapacakken, Jüpiter ve Neptün'e zorlayıcı açılar yapacak ve sizleri gerçekçi adımlar atmaya zorlayacak. Tüm bu yazdığım, sizler ile paylaştığım etkileri burçlar üzerinde incelersek:

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, bu hafta patronlarınız ile olan iletişiminiz açısından sıkıntılı bir hafta olacak. İş ortamındaki gerginliklerden uzak durmalısınız ve  iş ortamında yaşadığınız sıkıntıları, hayatınızın diğer alanına aksettirmemelisiniz. Sevdiklerinizin de desteğiyle bu sıkıntıları rahatlıkla aşabileceksiniz. Hayatında kimse olmayan bekar Koçlar, yakın çevrenizin desteği bu hafta sizinle olacak. Yani bireysel anlamda değil, sevdiklerinizle beraber süreci daha rahat atlatabileceksiniz. Çarşamba gününden itibaren kendinize vakit ayırmak için olanaklar oluşmaya başlayacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, maddi açıdan fırsat yakalayabilirsiniz. Kalıcı bir yatırım yapmak, paranızı değerlendirmek için önemli gelişmeler olurken risklerden uzak durmanız gerekecek. Ne kadar gerçekçi adım atarsanız o kadar pozitif sonuç alacaksınız. Bu hafta yapacağınız atılımlar Nisan ayının sonuna kadar sizlerin karlı olmanızı sağlayacak. O yüzden bu haftaki girişimleriniz çok önemli. Kalabalık gruplarla beraber daha güzel projelere imza atabilir, özellikle proje bazında hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve aşk açısından iç sesinizi dinleme dönemi olacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler eğer işiniz yoksa, iş arıyorsanız bu hafta aradığınız işi bulmak için önemli bir süreç olacak. Sizler için kariyer açısından atılım yapma, fırsatları değerlendirme ve kendi adınıza karar verme dönemi olacak. İş değişikliği düşünüyorsanız yine olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Özellikle internet üzerinden yapacağınız iş  başvurularında başarılı olma oranınız yüzde 80’i bulacak. Diğer yandan bu hafta hava değişimi için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Önünüzdeki 1 buçuk aylık dönemde kendinize zaman ayırma fırsatı bulamayacağınız için, bu 1 haftayı iyi değerlendirmelisiniz. Aşk açısından geleceğe dair konuşmalar  ve evlilik konusu gündeminizde  olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, evdeki sorumluluklarınız artarken ,evin alışverişi, faturaları, size ait olacak. Yine uzun yolculuklar açısından şanslı bir haftadasınız, iş bile olsa konu, yolculuğunuz var. Sağlık açısından risk altındasınız dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle sinüzit, migren açısından risk altındasınız dikkatli olun. Aşk  konusunda  eğer hayatınızda bir ilişkiniz yoksa, uzun soluklu  ilişki adına da gökyüzü sizin yanınızda. Bu kişiyle iş arkadaşlarınız aracılığıyla tanışacaksınız... Perşembe'den sonra üzerinizdeki yükler biraz olsun azalacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, kredi ve vergi ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Mevcut borçlarınızı düzenlemeden kesinlikle yeni yatırımlara girişmemelisiniz. Bu konuda sevgiliniz, eşiniz size destek olurken, hobilerinize yönelerek de ekstra finans kaynakları elde edebilirsiniz. Para konusu haftanın ana fikri olurken, gelir-gider dengesini zorda olsa oluşturabileceksiniz. Cumadan sonra daha çok evde vakit geçirmek için bir plan ve program yaparken sizin için misafir ağırlama dönemi olacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar! Ev değişimi, taşınma, ev alımı açısından gökyüzü tarafından tetiklenecek, ev ve yuva kavramları sizin ana başlığınız olacak. Aile büyükleri ile ilgilenmek, onların sorunlarına çözüm bulmak için yapıcı atılımlarda bulunacaksınız. Yine  gelecekle ilgili planlarınız adına akılcı  çözümler için yatırım amaçlı fırsatlar yakalarken, kısa yolculuklar açısından da olumlu bir hafta sizin olacak. Bu hafta sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler iletişim açısından oldukça aktif bir haftadasınız. Telefon kulağınızdan düşmeyecek desem yeridir. Sağlık açısından  bu haftanın  riskli burçlarındansınız. Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara dikkat etmelisiniz. İkili ilişkiler açısından ise tutulmanın etkileri hala devam ediyor. Kendinizde değişiklik yapmak, duygusal açıdan kendinize bir yön çizmek, isteklerinizi belirlemek için ideal süreç olacak. Diğer yandan gerçekçi düşünme dönemine giriyorsunuz. O yüzden ciddi olmayan, size güven hissi vermeyen her türlü oluşumdan uzak durmanız gerekirken, harcamalarınızda da dengeyi oturtmanız şart olan bir dönemdesiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, finansal anlamda kalıcı projelere imza atacaksınız ve maddi girişimlerinize partneriniz destek olacak. Yine partneriniz ile beraber güzel bir proje geliştirecek, geleceğe dair yatırımlarınızı netleştireceksiniz. Özetle para anlamında şanslı bir haftadasınız. Perşembe'den itibaren arkadaş çevrenizle görüşmeleriniz hızlanırken, oldukça sosyal olacağınız 4 günlük bir dönem olacak. Bu hafta yine her kararınızda iç sesinize yönelmeniz önemli olacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar! Burcunuz Satürn geri harekete başladı. Daha fazla çalışma ve gayret etme, ödülünü kap dönemi sizin için. Yine Satürn-Neptün kare açısı sizi gerçekçi hayaller kurmanız için destekleyecek. Özellikle  yaptığınız hatalardan ders çıkartarak  başarı elde edebileceksiniz. Çarşambadan sonra aşırı yorgunluktan evden çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ev ortamında kendinizi rahat hissedeceğiniz, mutlu olabileceğiniz bir ruh haline sahipsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar; haftaya odaklanmak, haftaya başlamakda ve işlerinizi organize etmekte zorlanabilirsiniz. Yapacağınız kısa yolculuklar motivasyonunuz için olumlu sonuçlar doğururken, yarım kalan işlerinizi bitirmek için harika bir haftaya gireceksiniz. Bu hafta sorumluluklarınızı bilip, hayatınızı düzene sokmak için minik hayat tecrübeleri yaşayacaksınız. Yurtdışıyla alakalı konularda şanslı olacak, vize ve pasaport başvurusunda bulunacaksınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, para akışınızı hızlandırmak için bağlantılarda bulunabilirsiniz. Bu bağlantılar ile birlikte geleceğe dair planlarınızda uzun soluklu projelere imza atabileceğiniz bir hafta olacak. Erkek figürleri ile tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor. Biraz daha sakin olmanız lazım. Patronunuz ve babanızla iletişiminiz bu anlamda önem kazanacak. Sağlık açısından da geçirdiğiniz rahatsızlıklarda operasyon riskiniz var olacak. Minik bir diş ağrısı bile çekim ile sonuçlanabilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar sizler için gerçekçi adımlar atma vakti geldi. Kariyer açısından ve maddi açıdan oldukça verimli bir hafta olacak. Çalışmalarınız maddi kaynaklarınıza yansıyacak. Bekarsanız, eğer hayatınızda birisi yoksa  gideceğiniz uzun yolculuk sonucunda aşk kapınızı çalacak. İlişkisi olanlar Balıklar, sizde bu hafta ciddi konuları gündeme getirip evlilik yolunda adım atabilirsiniz.  Hem kariyer hem de aşk adına oldukça şanslı olduğunuz bir hafta olacak.

Sağlıklı, huzurlu ,şansın hep sizinle olacağı güzel bir hafta diliyorum.

Facebook Google plus Instagram Twitter