Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 29 Mart haftası burç yorumları

Astroloji
28 Mart 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 29 Mart haftası burç yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR 

28 Mart Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün Neptün ile yaptığı kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kendinizi sorgulamanıza sebebiyet verebilir. Çok düşünceli ve odaklanma sorunu yaşayan bir ruh halinde olabilirsiniz ve dalgınlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Haftanın diğer etkisinde burcunuzdaki Güneş Venüs kavuşumu Satürn’e çok olumlu bir açı yapacak. Böylece uzun vadeli projelerinize zaman ayırabileceksiniz. Arkadaş ortamınızla yapacağınız gelecek odaklı işler adına size destek verecek.4 Nisan’dan sonra odaklanma probleminiz de çözülecek. Çünkü Merkür; iletişim gezegeni burcunuza geçecek ve iletişim anlamında daha aktif bir döneme başlayacaksınız. Hem işlerinizi uzun vadeye taşıyabileceksiniz hem de kurduğunuz diyaloglarla başarılı işler alacaksınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplarda daha popüler yaparken, bu hafta daha çok arkadaşlarınızın problemlerini yöneleceksiniz. Onların dertlerine çare bulacaksınız. Diğer yandan Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı güzel açı kariyerde ne beklediğinizi ne istediğinizi, nasıl bir iş ortamınızın olmasını gerektiğini gösterecek. Yapacağınız işlerde çok tez canlı olacağınız için gereksiz acele kararlar verebilirsiniz. Hızlı hareket etmek isteyeceksiniz, buna iletişim gezegeni Merkür’ün burç değiştirmesi de destek verecek. Hastalık açısından ise migrene ve baş ağrısına karşı risk altındasınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkileyecek, kafa dağınıklığınızdan dolayı işlere odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Burada yapılacak en iyi şey programlı olmak ve yazarak ilerlemek. Böyle yaparsanız minimum zararla atlatırsınız. Haftanın diğer etkisinde Güneş Venüs kavuşumu Satürn’e çok güzel bir açı yapıyor. Bu da eğitimle ilgili konularda başarı sağlayacağını gösterirken, kendinizi geliştireceğiniz bir projenin içinde yer alabilirsiniz. Haftanın son etkisinde Merkür burç değiştirecek. Daha farklı yeni arkadaş ortamlarınız oluşabilir. Geleceğe yönelik projeleriniz için doğru insanlarla iletişimde olabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sezgilerinizi çok kuvvetli yaparken, uzun yolculukların öne çıkmasını sağlayacak. Dalgınlıktan dolayı eşyalarınızı kaybetmemeye özen gösterin. Eğitimle ilgili konular, seyahat buralarda oldukça şanslısınız. Beklediğiniz haberler gelebilir. Haftanın diğer etkisinde Güneş Venüs kavuşumu Satürn’e çok güzel bir açı yapacak. Bu da parasal anlamda size destek sağlarken, kariyerden beklediğiniz prim, bonus ve maaş artışı varsa, bu hafta gerçekleşebilir. Kapanışı Merkür’ün burç değiştirmesi ile yapıyoruz. Bu etki ile kariyer daha fazla öne çıkacak. Önümüzdeki 20 günlük sürecin ana konusunu kariyer ve iş ortamınız oluşturacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle maddi konularda daha dikkatli olmanız konusunda bir uyarı olarak düşünün dalgınlıktan kaynaklı parasal kayıplar, sıkıntılar olabilir. Diğer yandan hayallerinizi gerçekleştireceğiz bir yatırım içinde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Güneş- Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkilerde, güzel bir dönemi başlatırken. Uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi eğitimle ilgili konularda destek verecek, güzel kısa vadeli bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı karar alıp bunları uygulamaya geçirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte hayallerinizi gerçekleştirme adına fırsat sağlasa da beklentileriniz konusunda net olmalısınız. Hayalleriniz kadar hayal kırıklığı etkisi de var, kendinizi de düşünerek hareket etmelisiniz.  Güneş-Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise iş ortamındaki sorunları çözmenize destek verecek. Bu arada sağlıkla ilgili kontrolünüz varsa bu hafta bunun için uygun. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki ödemeler adına size destek sağlayacak. Hızlı ve nakit para akışını sağlayacaksınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamından etkileyecek. İş ortamında çok fazla angarya iş sizi bulabilir ve siz hiç uğraşmak istemeyeceksiniz. İzin alma imkânınız varsa aslında bu hafta sizin için çok iyi olur. Sağlıkta ise ödeme yatkın bir hafta vücudunuz ödem tutabilir muhakkak su tüketiminize dikkat edin. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı güzel açı ilişkilerde çok güzel bir yere taşıyacak. Hayatınızda kimse yoksa her an uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi ilişkilerde etkileyecek daha sosyalleşebileceğiniz, insanlar arasında bağ kuracağınız bir dönem, sadece insanlar daha iyi tanımadan haklarında karar vermeyin doğru ya da yanlış diye.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki size aşkta hayalleriniz adına destek sağlayacak, yaratıcılığınızı kullanıp hobilerinize her zaman ayırabilirsiniz. Hatta bu anlamda karlı bir süreç bile olabilir. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise aile bireylerinden gelecek desteği vurguluyor. Özellikle işinizle ilgili sıkıntı yaşadığınız bir süreç varsa aileniz size destek olacak. Son olarak haftayı Merkür’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında ve sağlıkta etkileyecek. Sağlık da baş ağrısına karşı dikkatli olmalısınız. İş ortamında da daha sakin ani karar vermeden ilerlerseniz oldukça başarılı olursunuz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve ev ortamında etkileyecek. Evinizi değiştirme, hayalinizdeki eve kavuşma, evle ilgili yapacağınız yaratıcılık gerektiren işlerde rahat sonuç alacaksınız. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise gideceğiniz kısa yolculukların size iyi geleceğini vurgularken, yine partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Aynı zamanda kardeşleriniz olan iletişiminizde de bu hafta verimli etkiler var. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ilişkiler ve sosyalleştiğiniz alanlarda etkileyecek, uzun zamandır görmediğiniz insanlarla görüşebilirsiniz. Gün içindeki zaman yönetmeniz de önemli programlı giderseniz daha başarılı olursunuz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür Neptün kavuşum açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahat ve kardeşlerle olan konularda etkileyecek. Yolculuklara çıkarken unutkanlığa karşı dikkat etmelisiniz. Yine kardeşlerinizin problemlerini çözmek için de ara buluculuk yapacaksınız. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e ne yaptığı olumlu açı ise size özellikle parasal kaynaklarda güzel etkileyecek. Aileden gelecek maddi desteğe vurgu yaparken, yine evinizle ilgili yapacağınız harcamaları da bu hafta kolay elde edeceksiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizin aile ile daha çok vakit geçireceğinize işaret ediyor.  Gökyüzü hareket et dese de enerji olarak evde vakit geçirmek size daha iyi gelecek.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün Neptün kavuşum ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi kaynaklar da etkilerken, beklemediğiniz ummadığınız gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Parasal anlamda güzel bir hafta yine. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise sizin daha bireysel davranmanıza sebep olurken, nasıl yol almanız gerektiği konusunda size destek sağlayacak. Hayatınızda kimlerin kalıcı kimlerin kalıcı olmadığını anlayacaksınız. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise kardeşlerle ilgili konularda etkilerken, şehir içi trafiğiniz çok aktif olacak. Kardeşlerimizle beraber bir seyahat planı yapabilirsiniz. Gün içindeki zaman yönetimi de bu hafta sizin için önemli.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Merkür Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu etki sizin hayallerinizi kavuşmak için destek sağlarken, sezgilerinizi inanılmaz güçlü yapacak. Kesinlikle yol almak istediğiniz konulara odaklanın ve ilerleyin. Güneş Venüs kavuşumunun Satürn’e yaptığı olumlu açı ise  parasal konularda olumlu açı maddi konularda dikkat etmeniz  konusunda uyarırken gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Son olarak Merkür’ün burç değiştirmesi ise yine parasal alanda etkiliyor. Hızlı para girişi olabileceği gibi hızlı bir şekilde para kaybı da olabilir. Yazarak alışveriş yapmak bilinçli bir şekilde parayı kullanmak çok önemli ve parada kimse tutamayacağınız, ani kararla alınmış sözler vermeyin.

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter