Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 3 Mayıs - 9 Mayıs haftası burç yorumları

Astroloji
02 Mayıs 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 3 Mayıs - 9 Mayıs haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN 

3 Mayıs Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini ve gereksiz riskten uzak durmanız konusunda uyarıda bulunurken, kalabalık arkadaş grupları geleceğe dair yapmak istedikleriniz daha fazla para harcamanıza sebebiyet verebilir. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise baskıdan kaynaklı para harcamaya sevk edebilir. Babanızla ya da ailedeki büyüklerle yaşayacağınız iletişimsel sıkıntılar para kaybına neden olurken, Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesi yakın çevrenizde daha sıkı fıkı yaparken, kuracağız iletişim kaynakları hep doğru olacak ve her zaman size kar sağlayacak. Hafta sonuyla birlikte alım-satım işleri için ideal zamanlar da başlayacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Venüs’ün, Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki daha bireysel alanda etkilerken, iş ve kariyer kafanıza taktığınız temel konu olacak. Buradaki süreçleri yönetmek sizin için zor olurken, adalet arayışınız olabilir. Güneş’in Satürn ile yaptığı zorlayıcı açı da yine bu alanda etkileyecek. Kariyerde iş değişimi, farklı bir dala geçiş, yükselme ve adına önemli bir hafta. Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi açıdan sizi çok rahat ettirecek, gelirlerinizi arttırmak için doğru kaynaklardan doğru insanlarla iletişimde olacaksınız. Yine hayatınızdaki insanın size maddi desteği olabilir, ilişkilerinizde para hafta sonuna doğru çok öne çıkacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber biraz içe dönebilirsiniz, katıldığınız bir eğitim kendinizi geliştirmek istediğiniz bir konu üzerinize külfet olabilir. Kendinize adaletsiz çok yargılayacağınız bir hafta olacak. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı ise bireysel anlamda kendi kişisel gelişiminize zaman ayıracağınızı ve başka insanların sorumluluklarını almayacağınızı gösterirken, Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesi size çok iyi gelecek, çünkü burcunuza geçiyor. Hafta sonuna doğru içinizdeki dengeyi bulabileceksiniz. İsteklerinizi rahat bir şekilde karşı tarafa aktarabileceksiniz. Hem aşkta hem de kariyer de güzel bir etki, meydana çıkma vakti sizin için.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda  dikkat etmeniz konusunda uyarırken, geleceğe dair fazla şey yapmak isteyebilirsiniz. Çok baskı altında hissedebilirsiniz. Sıkıntılarına karşı meditasyon yaparak dengenizi sağlayabilirsiniz. Güneş’in Satürn’e yaptığı zor açı ise ailenizdeki baba figürlerine karşı daha yapıcı davranmanız gerektiğini ve onların kuralları ile karşı karşıya olabileceğinizi gösteriyor. Aile içindeki maddi konular çok öne çıkacak. Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise size iş ortamı ile alakalı radikal karar almaya yönlendirirken, iş ortamını düzenlemek, oradaki arkadaşlıklarınızı, iletişiminizi netleştirmek ise önemli olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün ve Venüs’ün Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerle ilgili etkilerken, evliliğinizdeki konular, ikili ilişkinizdeki problemler kariyerinize yansıyabilir. İlişkinizdeki problemleri, kariyere yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Yine Güneş’in Satürn’e yapacağı zorlayıcı açı ise eşinizin ailesinden kaynaklı problemlerin sizi baskılayabileceğini ve kontrol etmekte zorlanacağınızı gösteriyor. Aynı şekilde partnerinizin ailesi de olabilir. İlişkilerinizde aile kavramı öne çıkacak. Merkür’ün Venüs’ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek hem doğru insanlarla sosyalleşirken hem de aşktaki problemleri hafta sonuna doğru çözmüş olacaksınız. Işığınızın parlayacağı bir dönem.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yeni bir eğitim programına yönlendirebilir ama bunu mecburi bir şekilde yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine işinizi geliştirmek için yeni bir dönem başlıyor. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açıda hem hayatınızda hem de kariyer de yaşça büyük insanlardan alacağınız tepkilerle kendinizi geliştireceğinizi gösterirken, sağlığınıza bu hafta dikkat etmelisiniz. Gıda zehirlenmesi riskiniz var. Merkür’ün ve Venüs’ ün burç değiştirmesi ise size çok iyi gelecek. Kendinize yeni bir statü isteyeceksiniz. Bu yüzden iletişim yeteneklerinizi kullanarak yükselişe geçeceksiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı ikili ilişkiler, çocuklar ve kendinize ayırdığınız vakit de zorlanacaksınız. Maddi konular çok öne çıkacağı için kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı da yine aynı konularda etkilerken, kendinize vakit ayırmak da zorlanacaksınız. Çok fazla sorumluluğu üstünüze almak durumunda kalabilirsiniz. Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi yurtdışı, eğitim ve uzun yolculuklarda olumlu etkileyecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla görüşme imkânınız doğarken, kendinizi geliştireceğiniz eğitim yine yabancı dille ilgili konular öne çıkabilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu konu evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda sizi baskı altına alabilir. Unutkanlıklarınız ev yaşamınızı zorlaştırabilir. Ev ortamına odaklanmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı da buna destek vereceği için unutkanlıklarınız maddi zarara sebebiyet vermesin. Merkür’ün Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi parasal konularda hafta sonuna doğru olumlu etkiliyor. Uzun süredir beklediğiniz bir yatırım fırsatı oluşabilir. Paranızı yatırıma dönüştürmek için hamle yapabilirsiniz. Miras beklentiniz varsa önümüzdeki 30 günlük süreç bunun adına size destek verecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamınızda, sağlık konusunda ve günlük rutin işlerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerektiğini vurgularken, aslında yolculuk etmeniz gerektiği bir dönemdesiniz. Seyahatler size para kazandıracak ama malum evdeyiz ve evden yürüttüğünüz süreçte sizi zorlayabilir. Güneş’in Satürn’e yaptığı sıkıntılı açıda yine bu konularda etkilerken, kardeşleriniz yakın çevreniz ve dostlarınız tarafından yalnızlık hissi ile karşı karşıyasınız. Merkür’ün Venüs’ün burç değiştirmesi ise size bir nebze olsun iyi gelecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve partneriniz ile ilerlemeniz size iyi gelecek. Ortaklıklar açısından ideal bir zaman.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs ve Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size maddi konularda beklenmedik ödemeler yaşamanıza sebebiyet verebilir. Yine kendinize vakit ayırmak isterken, lüks harcamalar da bulunabilirsiniz dikkat etmelisiniz. Güneş’in Satürn ‘e yaptığı zorlayıcı açı ise yine aynı konularda tetiklerken, çocuk sahibi iseniz, bu hafta çocukların sorumlulukları sizi biraz bunaltabilir. Zamanı programlamak ise iyi gelecek. Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş ortamında olumlu etkilerken, doğru iletişim kurabileceksiniz ve iş arkadaşlarınız da çok güzel bir koordineli çalışma ortamı yaratacaksınız. Yine hayatınızda kimse yoksa iş ortamından birileriyle flörtünüz başlayabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya burcunuzdaki Jüpiter’in ve Satürn’e yapılacak, zorlu açılarla başlıyoruz. Jüpiter’e Venüs ve Merkür’e zorlayıcı açı yapacak. Bu ev halkı, aile evle ilgilenirken, daha fazla efor sarf etmeniz gerektiğini gösterirken, maddi ve manevi olarak sorumluluklar sizin üzerinizde olacak. Yine Güneş burcunuzdaki Satürn’e zorlayıcı bir açı yapıyor. Bu da belki taşınma, ev değiştirme aile içindeki yaşça büyük erkek figürleri ile iletişimde konuların öne çıktığını gösterirken, fikirleriniz çok önemli olacak. Diğer insanlar için Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi çok dengeleyecek. Işığınızı parlatacak, kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Yine ilişkiler, aşk çocuklarla ilgili konular size hep fayda sağlayacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür ve Venüs’ün Jüpiter ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi mecburi yolculuklara yönlendirebilir. Yine iş ortamındaki dengeleri çözmek için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Güneş’in Satürn’e yaptığı zorlayıcı açı da bu konuda sizi baskılarken, sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm. Muhakkak takviye gıda almalısınız. Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesi ise ev ve aile ilgili konuların öne çıkacağını gösterirken, iletişim yeteneklerinizi de aktif bir şekilde kullanacaksınız. Fakat dalgınlıktan kaynaklı para kayıplarını da dikkat etmelisiniz. Yine hayatınızda kimse yoksa eskiden tanıdığınız bir insanla ilişkiniz başlayabilir.

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar
Astrolog

Facebook Google plus Instagram Twitter