Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 30 Ağustos haftası burç yorumları

Astroloji
29 Ağustos 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 30 Ağustos haftası burç yorumları

 

30 Ağustos Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber ikili ilişkiler ve aşkta karşı tarafla doğru iletişim kurabileceksiniz. Derdinizi rahat anlatırken, oldukça güzel bir dönem başlıyor. Mars’ın Neptün ‘e yaptığı karşıt açı, sizi çalışma ortamında zorlayacak. İş ortamında insanlara çok güvenmeden hareket etmelisiniz. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise yine ikili ilişkiler, aşk adına destek verirken, arkadaş gruplarınızla partneriniz arasında çok güzel bir uyum olacak. Hayatınızda kimse yoksa arkadaş ortamlarının sayesinde yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Plüton’un Mars’a yaptığı olumlu açı sizin hafta başında iş ortamında yaşadığınız problemleri çözmenizi ve hatta sağlam adımlar atmanızı sağlarken, Plüton’un Venüs ile yaptığı zorlu açı ise işteki yoğunluğun ilişkinize yansıyabileceğini gösteriyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki çalışma ortamında daha fazla sorumluluk almanıza başka insanların problemlerini çözmeye odaklanmanızı neden olacak. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı sosyal çevreniz ve partneriniz arasında kalmanıza sebebiyet verebilir. Siz her zamankinden daha fazla sosyalleşmek isteyeceksiniz. Bu da ilişkinize negatif yansıyabilir. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı iş ortamını yenilemenize, statü sahibi insanların size desteğini gösterecek. Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı yeni bir eğitim programına dahil olabileceğinizi. Ayrıca sürpriz bir seyahati gündeme getirebilir. Plüton’un Venüs’e yaptığı zorlu açı ise iş ortamındaki bayan figürlerine güvenmemenizi ve kıskançlık enerjisini doğurabilir.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size aşkta çok olumlu etkileyecek. Flört enerjiniz oldukça yüksek olurken, kendinizi bu alanda çok rahat hissedeceksiniz. Merkür’ün Mars’a yaptığı karşıt açı ise aile ve iş ortamı arasında gelgit yaşayacağınızı ve kafanızda bu yönde çok fazla kuruntu olabileceğini işe odaklanmak da zorlanacağınızı gösteriyor. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise burada partnerinizin size destek olacağını yine hayatınızda kimse yoksa yeni bir insanla tanışabileceğiniz yolunda güzel bir etki var. Plüton’un Mars’a yaptı olumlu açı maddi kaynaklarını artabileceğini gösterirken, Plüton’un Venüs’e yaptığı zorlu açı bu kaynakları aileyle paylaşmak zorunda kalabileceğinizi gösteriyor. Ayrıca biraz lüks harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin aileyle ilgili konularda olumlu etkilerken, yine de çok fazla hak ve adalete takabilirsiniz. Bu sizi yorabilir. Mars’ın Neptün ‘e yaptığı karşıt açı yolculuklarda sıkıntılar olabileceğini, eşyaları unutabileceğinizi gösterirken, dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Satürn’e yapacağı olumlu açı, miras ya da aileden gelecek para desteğinde size fayda sağlarken, ev ortamında tadilat ve tamirat işleriyle uğraşabilirsiniz. Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ise partnerinizin desteğini yanınıza alıp mevcut problemlerinizi çözme yolunda fayda sağlayacak. Plüton, Venüs karesi ise aile içindeki hiyerarşi de sıkıntılar olabileceğini, aile büyüklerine karşı biraz daha mesafeli olmanız gerektiğini vurguluyor.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size yolculuklar adına çok güzel etkileyecek. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilir. Yine sürpriz kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı paraya çok dikkat etmeniz gerektiğini, ödemelerinizi, borçlarınızı iyi ayarlamanızı işaret ederken, Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı partnerinizin desteğini bu hafta yanınızda hissedeceğinizi gösterirken, hayatınızda kimse yoksa yeni bir insan gelebilir. Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ise iş ortamınızın uzun zamandır olmadığı kadar iyi olacağını, alacağınız bir eğitimin fayda sağlarken. Bilgi birikiminizi kullanmanız sizi daha da güçlendirecek. Plüton’un Venüs ile yaptığı kare açı ise yine maddi konulara işaret ederken. Lüks harcamalara dikkat etmelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki maddi kaynaklar açısından size fayda sağlayacak fakat para geldiği gibi gidebilir. Bu anlamda para trafiğinizde yoğunsunuz. Para kaynaklarınız adına açıksınız. Burcunuzdaki Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı da özellikle bu parayı partnerinize harcayabileceğinizi ya da partinizden dolayı para kaybedebileceğinizi gösteriyor. Dikkatli olmalısınız kaldırılmalara açık bir hafta. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise yine para kaynaklarınızı artırırken, yeni iş bir fırsatı oluşabilir. Plüton’un Mars’a yaptığı olumlu açı ise size aile bireylerinden gelecek desteğe işaret ediyor. Aileniz size oldukça yardım edecek. Yine Plüton’un Venüs’e yaptığı zorlu açı ise yine maddi kaynakların geldiği gibi gidebileceğini gösterirken, belki yazarak alışveriş yapabilirsiniz, en azından neye para harcadığınızı görürsünüz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün burcunuza geçmesiyle başlıyoruz. Bu etki sizi çok dengeye getirecek. Rahat iletişim kurmanızı sağlayacak ve kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olacak. Bu zamanları değerlendirmelisiniz. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı ise sağlık problemlerine dikkat etmenizi söylerken, gıda zehirlenmelerine çok açık bir haftadasınız. Bilmediğiniz yerde yemek yemeyin. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise yine aşk adına sizi destekliyor. Oldukça güzel bir hafta auranız, enerjiniz çok yüksek girdiğiniz her yerde yıldızınız parlayacak. Burada Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı, size aileden gelecek desteği vurgularken, yine Plüton’un burcunuzdaki Venüs’e yaptığı zorlu açı ise, aile büyüklerinizin sorumluluğunu sizin alacağınızı gösteriyor.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi biraz yoracak. Hayatta ertelediğiniz konularla istem dışı yüzleşeceksiniz ve yeri geldiğinde insanları düşünmek zorunda kalacaksınız. Mars’ın Neptün ‘e yaptığı karşıt ise özellikle, kalabalık gruplardan kandırılabileceğinizi, iş ortamındaki gereksiz sorumlulukların sizi bulacağını gösterirken, Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise aile ilişkileriniz de  daha destekleyici bir etki yaratıyor. Aileniz bu hafta her konuda sizin yanınızda olacak.  Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ise sürpriz yolculuklara işaret ediyor. Size oldukça iyi gelecek. Hafta sonuna doğru bir program yaparsanız, hafta başında yaşadığınız dalgalanmaları çözebileceksiniz. Plüton’un Venüs’e yaptığı kare açı ise ortamındaki ekstra yükün sizin üzerinizde olabileceğini gösteriyor, daha programlı olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki arkadaş ortamınız adına çok iyi gelecek. Çok fazla insanla görüşürken, sosyalleşmek size çok iyi gelecek. Yeni insanlar hayatınıza gelebilir. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı ise iş ortamındaki sorumluluklarınızı ertelemenize sebebiyet verirken, aile tarafından kandırmaya açıksınız. Biraz daha dikkatli olmalısınız, algılarınızı açın. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise kısa yolculukların artacağını gösteriyor. Diğer yandan Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ise maddi kaynaklarınızı artıracak. Mesai saatlerini arttırmanız size ekstra para olarak geri dönecek. Venüs’ün Plüton’a yaptığı kare açı ise arkadaş çevrenizden dolayı gereksiz harcamalara yönelebileceğinizi gösteriyor. Para geldiği gibi gidecek bunun dengesini kurmanız önemli. Lüks harcamalara dikkat etmelisiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki kariyerde sizi sorumlu kalmaya başka insanlarda düşünmenizi sebebiyet verecek düşünceli olmanız şart Mars’ın Neptün ne yaptığı karşıt açı ise sizin özellikle yolculuklarda eşya kaydedebileceğinize işaret ediyor. Eğitimle ilgili konularda da bu hafta hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise iş ortamında, mevki ve makam için size destek veriyor. Fakat sorumluluklarınız bir o kadar da artacak. Maddi anlamda rahat bir hafta Mars’ın burcunuzdaki Plüton’a yaptığı olumlu açı ise yine partnerinizle olan iletişiminizde destek sağlarken, kardeşlerinizle iş birliğine girersiniz size fayda sağlayacak. Venüs’ün Plüton’a yaptığı zorlu açı ise iş ortamındaki bayan figürlere kesinlikle güvenmemenize işaret ediyor. Kendi işlerinizi halletmesiniz , kendi sorumluluklarınız adına  bu hafta daha olumlu.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size seyahatle ve eğitimle ilgili konularda destek verecek ve iyi gelecek. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açıdan dolayı maddi kandırılmalara açıksınız, kesinlikle yatırım yapmamalısınız. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise bir sertifika programı ya da eğitim de çok olumlu etkileyecek. Bu hafta kendinizi geliştireceğiniz bir aktivite de yer alarak bu olumlu etkiyi değerlendirebilirsiniz. Ve hayatınızda bunun pozitif etkisini göreceksiniz. Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ile paranızı ve gelir kaynaklarınız artıracaksınız. Hafta başında yaşadığınız problemleri çözümleyebileceksiniz. Venüs’ün Plüton’a yaptığı kare açı ise yolculuklarda eşya kaybına ve cüzdanınızı kaybetme adına dikkat etmenizi söylüyor.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün burç değiştirmesi ve başlıyoruz. Bu etki size ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken, ödemelerinizi düzenlemelisiniz. Odak noktanız bu konular üzerinde olacak. Mars’ın Neptün’e yaptığı karşıt açı partnerinizden dolayı hayal kırıklığı yaşayacağınızı gösteriyor. Partneriniz ile ilişkileriniz sıkıntılı bu hafta, ikili ilişkilerde kandırılmaya açıksınız. Merkür’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise krediler, ödemeler, borçlar alanında hafta başında yaşadığınız sorunları belki mesaiye kalarak çözmeniz gerektiğini gösteriyor.  Mars’ın Plüton’a yaptığı olumlu açı ise burada özellikle sosyal çevrenizin size destek vereceğine işaret ederken, Plüton’un Venüs arasındaki zorlu açı ise lüks harcamalara dikkat etmeniz gerektiğini, yine beklediğiniz bir miras, ekstra bir para kaynağı varsa bunun istediğiniz gibi sonuçlanamayacağını gösteriyor.

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter