Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 4 Ekim haftası burç yorumları

Astroloji
03 Ekim 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 4 Ekim haftası burç yorumları

 

4 Ekim Haftasının Burç Analizleri

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda sizin karşı tarafı da düşünmeniz gerektiği konusunda minik hayat tecrübeleri kazandırabilir. Dengeyi bulmak yeri geldiğinde kendinizi, yeri geldiğin de karşınızdakini düşünmek kolay olmayacak. Biraz kendi içinizde kalmanızı tavsiye edebilirim. Plüton’un ileri hareketi ise kariyerde dönüşüm zamanını sizin için harekete geçirirken, ertelediğiniz işleri de yavaş yavaş yapmaya başlayabilirsiniz. Son olarak Venüs burç değiştirecek. Bu etki eğitim, yurtdışı ile alakalı konular da size fayda sağlayacak. Yeni bir ilişkiniz başlarsa okul arkadaşlarınız sayesinde hayatınıza girebilir. Hafta sonunda eşyalarınızı kaybetmemeye, yolculuğa çıkacaksınız bu konu da  dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya yeni ayla başlıyoruz. Bu etki sağlık ve iş ortamınızı etkileyecek Sağlıkta özellikle iştahınıza dikkat etmelisiniz. Ve dış görünüşünüze fazlaca kafayı takabilirsiniz. Diğer yandan iş ortamınız da hak ve adaletin yavaş yavaş yerine oturacağını göreceksiniz. Diğer yandan Plüton ileri harekete geçecek ve bu etki ile yarım bıraktığınız bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı bir konuda fayda sağlayacaksınız ve sürpriz bir seyahat gündeme gelebilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise maddi kaynaklar da size yatırma yönlendirebilir farklı bir lokasyon da düzen oluşturmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru özellikle riski yatırımlardan ve borç para vermekten uzak durmalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya yeni ayla başlıyoruz. Bu etki aşk, ilişkiler adına sizi çok olumlu destekliyor. Kendi içinizdeki dengeleri bulmak, kendinize vakit ayırmak için harika fırsatlar oluşabilir. Diğer yandan Plüton geri hareketini sonlandıracak. Miras ve yatırımlarla ilgili alanlarda sizi destekleyecek. Beklediğiniz paralar varsa gelmesi için adım atabilirsiniz. Son olarak Venüs burç değiştirecek ve sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte etkileyecek. Yani hayatınıza her an sürpriz bir ilişki girebilir. Yine mevcut ilişkinizdeki sorunları küçük seyahate çıkarak çözümleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kimseye kefil olmamanızı tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki aile ve yuva alanlarında sizi etkilerken, ileriye yönelik bir ilişkiye başlama isteğiniz artabilir. Diğer yandan evinizin içinde minik tadilat ve tamiratlar yapabilirsiniz. Plüton’un ileri hareketi ilişkilerde yaşadığınız problemleri çözümlemek için harekete geçirecek. Yeni bir ortaklık durumu da gündeme gelebilir. Daha ayaklarınız yere basarak hareket edeceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sağlıkla ilgili alanlarda özellikle dolaşım yolu rahatsızlıklarına dikkat çekerken, ayaklarınız ve ayak bilekleriniz bu hafta biraz hassas. Hafta sonunda iş ortamındaki arkadaşlarınıza çok güvenmeden daha sağlam adımlarla ve kendi başınıza ilerlemenizi tavsiye ederim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek sadece marka takıntınız ve lüks istekleriniz artabilir. Hayatınızı daha yüksek standartlarda yaşamak istediğinizden panik havasında olabilirsiniz. Onun dışında yeni başlangıçlar için gayet güzel. Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise sağlıkla ilgili konulardan diş ve kemiklerle ilgili süreçte destek sağlarken, gerçekleştirdiğiniz diş tedavisi varsa sonlanma zamanı. Aynı zamanda iş ortamındaki maddi koşullarda sıkıntı yaşıyorsanız burada da yavaş yavaş adalet kendini bulacak. Venüs’ün burç değiştirmesi aşk adına olumlu yansırken, yaşama karşı aynı zamanda ilişkilerde de aşk zamanının geldiğini gösteriyor. Sadece hafta sonuna doğru maddi konulara dikkat ederek ilerlemenizi tavsiye ederim.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya yeni ayla başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken, parasal anlamda yeni başlangıçlar zamanı ve beklediğiniz paraları almak adına gayet güzel zamanlar. Diğer yandan Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise çocuklarınızla ilgili konularda radikal hamleler yapabileceğinizi gösterirken. Aşk adına da sıkıntılı ilişkileri bitirme zamanı. Venüs’ün burç değiştirmesi ise özellikle evinizle ilgili konularda tadilat ve tamirat yapabileceğinizi söylüyor. Diğer yandan kişisel gelişiminiz için eğitim programına dahil olabilirsiniz. Aileyle olan problemler de yavaş yavaş çözüme kavuşacak. Hafta sonuna doğru evinizdeki elektronik eşyalar bozulabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizin artık harekete geçme zamanınızın geldiğini göstermek adına bazı özel deneyimler yaşamınıza sebebiyet verebilir. Hayatın her alanında ben buradayım deme zamanı ve bunu burcunuzun özellikleriyle zarafetle, aşkla, güzellikle yapmaktan korkmamalısınız. Plüton ileri harekete geçecek. Bu etki ise uzun zamandır evle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunu alanda yardımcı olacak. Eskileri yenilemeye başlayacaksınız. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sürpriz bir seyahate yönlendirirken, uzun zamandır görmediğiniz okul arkadaşlarınızla buluşabilir, görüşebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise eşyalarınızı kaybetme riski çok yüksek daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki sizi özellikle iş ortamındaki sorunları çözme adına belki hukuki süreçlere yönlendirebilir. Sorunlarınızı yasal yollarla çözmek isteyeceksiniz.  Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise kardeşlerle yaşadığınız problemler varsa bunları daha rahat bir sürece sokarken, hayatınızın da iletişim ağında, arkadaş ilişkilerinde yeniden dönüşüm dönemi başlıyor. Venüs’ün burç değiştirmesi ise yolculuklardan ve yurtdışından gelecek paraya işaret ediyor. Uzun yolculuklar size hep gelir kaynağı sağlarken, işinizle ilgili yeni bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru özellikle riskli yatırımlardan ve kumar tarzı girişimlerden uzak durmalısınız.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplarda, sosyalleştiğiniz alanlarda destek sağlarken, arkadaş gruplarında popülerliğiniz artacak. Yeni bir çevreniz oluşacak. Diğer yandan Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise parada güzel bir döneme işaret ediyor. Burada hem kazancınızda hem de harcamalarınızda dönüşüm zamanı olacak. Venüs burcunuza geçecek ve hayatın her alanında aşkı size getirirken, oldukça aktif ve sosyal olduğunuz bir dönem başlıyor. Hafta sonuna doğru ise ortalıklar para kaybettirebilir dikkatli olmalısınız.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda destek sağlarken, iş ortamında dönüşüm ve değişim zamanı olacak. Haksızlıkları de çözüme kavuşturacaksınız. Zaman zaman diplomatik olmanız gerekecek buna dikkat ederseniz oldukça büyük başarılar elde edebilirsiniz. Burcunuzdaki Plüton geri hareketin sonlandırıyor ve bireysel olarak harekete geçtiğiniz her alanda daha sağlam adımlar atmanızı ve yeri geldiğinde rahatça dönüşüm sağlayacağınızı gösteriyor. Venüs’ün burç değiştirmesi işlerinizden dolayı daha fazla seyahat edebilirsiniz, sorumluluk almanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru ise hastalanmamaya ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki seyahat açısından size çok iyi gelirken, hava değişimi kesinlikle şart. Yolculuklar size mükafatı ile geri dönecek. Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise iş ortamında daha kuralcı olmanıza sebebiyet verecek. Kurallar doğrultusunda ilerleyip başarı elde edebilirsiniz. Mecburi zorunluluklar gelebilir. Venüs’ün burç değiştirmesi arkadaş gruplarında daha popüler olmanızı sağlarken, kalabalık gruplarda yıldızınız parlayacak. Hafta sonuna doğru ise arkadaşlarınıza borç para vermeden ilerlemeniz gerekli insanlar sizden çok fazla beklentiye girebilir. Uzun vadeli sözlerden uzak durmalısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya yeni ay ile başlıyoruz. Bu etki başkasının finans kaynakları, ödemeler, borçlar alanında etkilerken, beklediğiniz paraya dönüşecek bir dava sonucu varsa olumlu sonuçlanabilir.  Diğer yandan para dengesini oturtmak önemli. Plüton’un geri hareketini sonlandırması ise arkadaş gruplarınız da radikal hamleler ve kararlar almanızı sağlarken, kendi kurallarınızı karşı tarafı uygulatmalısınız. Venüs’ün burç değiştirmesi ise kariyerde çok güzel bir döneme işaret ederken, bayan iş arkadaşlarınız size destek sağlayacak. Bu arada uzun yolculuklardan ekstra para kazanırken sadece hafta sonuna doğru iş arkadaşlarınıza borç para vermemelisiniz. İş yerinde kaybolan eşyalarınıza dikkat etmelisiniz.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter