Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 5 Nisan haftası burç yorumları

Astroloji
04 Nisan 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 5 Nisan haftası burç yorumları

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

5 Nisan Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,haftaya Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki sizin yakın çevreniz üzerine hayal kurmanızdan dolayı hayal kırıklığı yaşamanıza sebebiyet verebilir.Gezegenlerin sizin burcunuzdan çok güzel açılar yaptığını düşünürsek, daha bireysel olmak size her zaman kazanç sağlayacak. Burcunuzdaki Venüs Güneş kavuşumunun ilk olarak Mars’a devamında da Jüpiter’e çok güzel temaslarda bulunacak.Bu etkiler gideceğiniz yolculukların size iyi geleceğini gösterirken, bir yandan da sosyal çevrenizin değişmesine ve size gelecekle ilgili fırsat sağlayacak etkileri var.Kalabalık gruplar, konuştuğumuz yeni insanlar size iyi gelecek.Bu arada eğitimle ilgili bir başlangıç düşünüyorsunuz bu hafta bunun için gerçekten çok uygun.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar,haftayaMars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki size parayla ilgili konularda daha sağlam adımlar atmanız konusunda uyarırken, kesinlikle güvenmediğiniz insanlarla iş yapmamalısınız.Venüs-Güneş kavuşumununMars’a ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açılar ise ummadığınız para kaynaklarının gelebileceğini fakat bunu ancak iş ortamı ve kariyerde yükselme ile olabileceğini gösteriyor.Başka insanlardan beklediğiniz parasal durumlar varsa.Bu hafta bu gerçekleşmeyecek daha kendi imkanlarınız da gelirlerinizi artıracaksınız.Diğer yandan özellikle iş ortamında düzenlemek istediğiniz noktalar varsa bunları da bu hafta gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler,haftaya burcunuzdaki Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz.Bu etkiden dolayı iş ortamında beklentileriniz tam olarak gerçekleşmeyebilir.Bir terfi, atama ve yükselme bekliyorsanız bu hafta istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.Daha gerçekçi olmanız lazım.Burcunuzdaki Mars,Venüs-Güneş kavuşumuna çok güzel bir açı yapacak. Buda geleceğe dair isteklerinizi gerçekleştirebilmek adına size destek verirken, diğer yandan tek başınıza ilerlemek size fayda sağlayacak.Venüs-Güneş kavuşumunun Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise size beklenmedik.Bir eğitim fırsatı doğururken yine gideceğiniz uzun yolculuklardan karlı sonuçlar elde edeceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler,haftaya Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz.Bu etki uzun yolculuklar, seyahatle ilgili konularda sizi zorlayacak.Sağlığınız açısından da gideceğiniz seyahatlerde daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.Uykusuzluk bu hafta sizi yorabilir.Venüs-Güneş kavuşumunun Mars’a ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açılar ise sizi ilk olarak sağlığınızla ilgili sürecin belki iş yerinden izin alma ve dinlenme olarak yansımasına, devamında da parasal kaynakların özellikle hafta sonuna doğru artması için olumlu etkileyecek.Para açısından şanslısınız ama sağlık açısından bu hafta dikkat etmelisiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,haftayaMars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki parasal kaynaklar da sizi zorlarken, ödemelerinizin gözden kaçmamasına dikkat etmelisiniz.Gözünüzden kaçan ödemeler devamında faizli bir şekilde sizeyansıyıp sıkıntı yaratabilir. Venüs-Güneş kavuşumununMars’a yaptığı olumlu açı ise özellikle eğitim programlarından fayda sağlayacağınıza, yine daha fazla insanla görüşüp gelir kaynaklarınızı artırma adına destek sağlarken, Venüs-Güneş kavuşumunun Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise aşkta size destek verecek.İlişkinizde mevcut sorunlar varsa bunu çözebileceğiniz gibi güzel bir ilişkiye de başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar,haftayaMars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda sizi hayal kırıklığıyla başbaşa bırakabilir.İş için çok fazla destek bekleseniz de bu gerçekleşmeyebilir.Venüs-Güneş kavuşumununMars’aveJüpiter’e yapacağı güzel açılar ise kariyerde yeni bir plan doğrultusunda ilerleyeceğinizi.İşle ilgili daha hedefleriniz doğrultusunda gideceğinizi ve bunu da sonuçlandırabileceğinizi gösterirken, iş ortamı adına güzel bir hafta yine sağlıkta yaşadığınız problemler varsa hem çözebileceksiniz hem de sağlık açısından daha düzenli bir hayat için gereken tüm hamleleri yapacaksınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki sizi iş ortamında yoracak, insanlardan beklentilerinizi minimumda tutmanızı tavsiye ederim.Diğer yandan yolculuklar için bu hafta oldukça destekleyici etkiler var.Venüs-Güneş kavuşumununMars’a ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açılar eğitim, aşk, çocuklar, seyahat ve ilişkilerde çok destek verecek.
Partnerinizle sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz ve haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz.Yine hobilerinizden maddi kazanç elde etmek için çok destekleyici etkiler var.Kendinizi geliştirmek istediğiniz bir eğitim programı varsa bu dönemde karar verip biraz daha eylül ayı gibi başlamanızı tavsiye ederim

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler,haftayaMars’ın Neptün’e yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz.Bu etki biraz aşkta hayal kırıklıkları yaşamanıza sebebiyet verebilir.Her şeyi partnerinizden bekleyebilirsiniz, oda beklentilerinizi gerçekleştiremeyebilir.Beklentilerinizi düşürürseniz daha ideal olur. Sezgilerinize ekstra güvenmenizi tavsiye ederim.Venüs-Güneş kavuşumununMars’a ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açılar ise iş ortamının daha rahat olacağını yine ev ortamında minik değişiklikler isteyip bunların üzerine düşeceğinizi gösterirken, kendinizi enerji olarak yukarı çekmek için takviye gıda alabilirsiniz. Enerjiniz hafta içinde düşebilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,haftaya Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki sizi ikili ilişkiler ve aile hayatında biraz zorlayacak.Partnerinizin ailesinden dolayı bazı sıkıntılar gündeme gelebilir ve gerilebilirsiniz.Venüs-Güneş kavuşumunun Mars’a ve Jüpiter’e yaptığı güzel açılar, sizi harika bir seyahate yönlendirirken, mevcut ilişkinizdeki sorunları hafta sonuna doğru çözebileceksiniz.Yine hayatınızda kimse yoksa bu hafta güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve gideceğiniz eğitimler,yolculuklar size hep karlı bir şekilde dönecek.Gökyüzünün enerjisi size oldukça uyumlu bu haftanın her saatini dakikasını güzel bir şekilde geçirmenizi ve değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar,haftayaMars’ın Neptün’eyaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki iş ortamında bazı sıkıntıların gündeme gelebileceğini ve daha fazla sorumluluk alabileceğinizi gösteriyor.Yine aile içindeki konuların çözümü bu hafta sizin sorumluluğunuzda olacak. Kendi kurallarınıza göre olayları çözümlerseniz sizin için daha iyi olur.Venüs-Güneş kavuşumunun hem Mars’a hem de Jüpiter’e yaptığı olumlu açılardan dolayı para kaynaklarını artırabileceğiniz gibi sağlıkta da oldukça destek sağlayacak.Diğer yandan ev değiştirme, ev alma, evin içinde tadilat ve tamirat yapmak istiyorsanız bunların hepsi için gökyüzü yanınızda olacak.  19 Nisan’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar,haftaya Mars’ın Neptün’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle parasal konularda daha az beklenti içinde olmanıza neden olurken parayla ilgili konulara daha akılcı davranmalısınız. Venüs-Güneş kavuşumunun Mars’a ve Jüpiter’e yaptığı olumlu açı size kardeşler konusunda destek veriyor. Jüpiter bu arada bu açıyı burcunuzdan gerçekleştirecek. Bu yüzden bireysel olmak bireysel anlamda şans elde etmek için güzel yine ikili ilişkiler arkadaşlıklar aşk hepsinde oldukça verimli bir hafta sizi çok güzel etkiler bekliyor. Mutlu olmanız için gökyüzü yanınızda olacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar,haftayaburcunuzdaki Neptün’ünMars’a yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz.Bu etki sizi ailevi konularda sıkıştırırken, aile içindeki anlaşmazlıklar sizi gerebilir.Ailenize vakit ayırmak onlarla zaman geçirmek önemli olacak.Yine Venüs-Güneş kavuşumunun Mars’a ve Jüpiter’ yaptığı olumlu açılar ise para kaynaklarınızı artırma adına destek sağlarken, ev satışı, ev kiralama, gayrimenkulle ilgili konularda oldukça etkilerken.Sadece zaman zaman gün içinde modunuz hızlı düşebilir.Kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.Bunun içinde takviye gıda almanızı tavsiye ederim.

Etiketler: 
Sema Sidar
Astroloji
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter