Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 5 Temmuz - 11 Temmuz haftası burç yorumları

Astroloji
04 Temmuz 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 5 Temmuz - 11 Temmuz haftası burç yorumları

 

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin aileden gelebilecek maddi kaynaklarınızın artacağına, beklemediğiniz bir gelir kaynağı oluşturacağını gösteriyor. Mars’ın Venüs ile kavuşup devamın da Satürn ve Uranüs’e yapacağı zorlu açılar sizin kalabalık ortamlara dikkat etmeniz gerektiğini, arkadaşlıklarda problemler olabileceğini ve burada temel konunun hayatınızdaki insan olabileceğini vurgularken, kalabalık gruplarda paranıza dikkat etmelisiniz. Yeni ayı ise aile, yuva ve evle ilgili konularda gerçekten istediğiniz desteği sağlayacak. Ev değişimi ile ilgili radikal bir karar alabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise uzun zamandan beri görmediğiniz aile bireyleri ile görüşmenize aile içindeki tüm iletişim sorumluluğunun üzerinizde olduğunu gösteriyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Uranüs’ün Güneş ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber seyahate çıkabilir, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle daha haşır neşir olabilirsiniz. Yolculuklar size iyi gelecek. Mars-Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açı ise kariyerinize odaklanma problemi yaşatacak. Ailevi konulardan dolayı kariyerinizi es geçebilirsiniz. Onların problemlerini çözmek adına programlı olmanız şart. Gerçekleşecek yeni ay ise sizi yine seyahat anlamında destekliyor. Aynı şekilde Merkür’ün burç değiştirmesi seyahat enerjisini çok baskın bir şekilde aktif ederken, yakın çevreniz ve dostlarınızla daha sık görüşeceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki zaman zaman içinize kapanmanıza, maddi koşulları yükseltmek adına daha temkinli hareket etmenize sebebiyet verecek. Mars Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise eğitimle ilgili konularda sorumluluk almaya yine zaman yönetimini iyi yapmanız gerektiğini vurgularken, bu hafta korkularınızla ve ertelediğiniz konularda yüzleşeceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi ise parayla ilgili konuları hayatınızda aktive ederken, yakın çevreniz sayesinde yeni gelir kaynakları oluşturabileceksiniz. Biraz harcamalarınızı, gelirlerinizi ailenize destek için kullanabilirsiniz. Para yönetimi açısından hem olumlu etkiler altındasınız hem de dikkat etmeniz gerekli.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Haftaya burcunuzdaki Güneş’in Uranüs ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu sosyalleşme anlamında size çok iyi gelecek ve yeni güzel bir çevre oluşturabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız insanlarla devamında çok başarılı işlere imza atabilirsiniz. Mars’ın Venüs ile kavuşup Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise gelir gider dengesinin yine önemli olduğunu vurgularken, düşüncesizce para harcamamanız konusunda uyarıyor. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burcunuza geçmesi ise resmen sizin döneminizi başlatacak. Tüm duygularınızı, sezgilerinizi isteklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz sizin için harekete geçme ve sonuç alma zamanı.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş-Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki zaman zaman dengeyi bulmakta sizi zorlaştıracak. İş ortamındaki insanlar, sağlığınız, günlük rutin işleriniz arasında sıkışmışlık yaratacak. Mars’ın Venüs ile kavuşup Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise ikili ilişkiler ve ortaklıklarda problemlerin çıkabileceğini, özellikle partnerinizle iş yapıyorsanız buna daha dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi sizin iş ortamınız da sıkıntılar yaşayabileceğinizi, sağlıkta göğüs ve göğüs kafesi ile ilgili problemlerin artabileceğini gösterirken, iş ortamındaki insanlara çok fazla anaç tavırla yaklaşmamalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısıyla başlıyoruz. Bu etki hem eğitimle ilgili konularda hem de geleceğe dair yapmak istedikleriniz için sizi çok olumlu etkileyecek. Fırsatları çok kolay elde edeceksiniz. Mars’ın Venüs ile kavuşup Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açıları ise hem sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini hem de planlarınız konusunda biraz ketum davranıp büyüsünün bozulmaması gerektiğini söylüyor. Bu hafta biraz daha stratejik davranmalısınız. Gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi ise sizi eğitimle ilgili konularda, kalabalıklaştığınız ortamlarda etkilerken, çok fazla gelecek odaklı olup, yeni projelerin içinde yer alabilirsiniz. Bu hafta gereksiz fedakârlık dan uzak durmanızı tavsiye ederim.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sürpriz para kaynaklarının oluşabileceğini, yine iş ortamında kariyerde beklediğiniz bir haber varsa olumlu şekilde sonuçlanacağı gösterirken, Mars Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise partnerinizden kaynaklı sosyal çevreniz ile sıkıntılar yaşayabileceğinizi, yeni bir insanla tanışırsanız onun maddi koşullarından dolayı bu ilişkinin olamayacağını gösteriyor. Gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi ise kariyer anlamında size yeni bir dönem açıyor. Fırsatlar gelebileceği gibi sizde çok başarılı işlere imza atabilirsiniz. Kariyer adına çok güzel bir dönem kesinlikle hamle yapmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar da çok güzel bir dönem başlatırken, partnerinizle sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. İlişkiler anlamda da güzel bir hafta Mars-Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise aile hayatındaki sıkıntıların biraz ruhunuzu daraltacağını hatta belki ilişkinize negatif yansıyabileceğini gösteriyor. Kariyer, iş, aile ve partner dengesi çok önemli olacak. Gerçekleşecek yeni ay, Merkür’ün burç değiştirmesi ise hem uzun seyahatler, yolculuklar anlamında sizi destekleyecek. Hem de yurtdışı kaynaklı bir iş yapıyorsanız istediğiniz sonuçlara ulaşmak adına destek verecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ödemelerinizi daha güzel bir duruma getirmenizi sağlarken, sağlıkla ilgili hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Kendinize bakmaya başlayacağız bir dönem. Mars Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs ile yaptığı zorlu açı ise yolculuklarda zaman yönetiminin önemli olduğunu yine eğitimle ilgili konularda daha dikkatli ve programlı olmanız gerektiğini vurgularken, gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi parasal kaynaklarınızı daha iyi bir konuma getirmeye ödemelerinizi düzeltmeye hatta burada aileden gelecek güzel bir desteği harekete geçirecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar da çok güzel bir etki yaratırken, hayatınızda kimse yoksa bu hafta güzel sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz. Mars Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs zorlu açılar ise ilişkilerden kaynaklı para kaybına dikkat etmeniz gerektiğini parayı daha düzenli bir şekilde harcamanızı söylüyor. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ve yine Merkür’ün karşıt burcunuzda geçmesi ile ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konuların çok önemli olduğunu buradaki bütün problemleri çözmek adına biraz daha duygusal davranmanız adına yönlendirmeleri olacak.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sağlıkla ilgili konulara yönelmenizi biz ev ortamınızı yenilemenizi sağlayacak. Hayatınıza düzen getirecek güzel bir etki. Mars-Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı zorlu açılar ise ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yol ayrımına girebileceğinizi, bir ev değişimi alan değişimi yapmak istediğinizi gösterirken, gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi iş ortamı ile ilgili konulara sizi yönlendirecek. Çok sevdiğiniz bir yakınınızdan iş anlamında destek göreceksiniz ve yeni bir iş ortamı kurabilirsiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aşk ilişkilerinde çok güzel bir sürece sokarken, partnerinizle yolculuğa çıkabilir ve yeni planlar yapabilirsiniz. Mars, Venüs kavuşumunun Satürn ve Uranüs’e yaptığı olumlu açılar ise seyahat anlamında da size iyi gelecek. Aynı zamanda sağlıkla ilgili sıkıntıları da çözmek için harekete geçeceksiniz fakat önce bir sağlık problemi yaşayıp bu farkındalığa ulaşabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay ve Merkür’ün burç değiştirmesi ise yakın çevre ve komşularla beraber güzel bir yolculuğa çıkabileceğinizi, ayrıca hayatınızda kimse yoksa ilişkiler anlamında sürpriz bir aşkı gösterirken, çocuk düşünüyorsanız yine bu dönemler oldukça destekleyeceği.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter