Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 6 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
05 Eylül 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 6 Eylül haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

6 Eylül Haftasının Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs-Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkilerden kaynaklı iş hayatınızda problem yaşamanızı sebebiyet verebilir. Aynı şekilde iş dünyasındaki otorite figürlerinin baskısı ikili ilişkinize negatif yansıyabilir. İş ve ilişki dengesi adına zorlu bir hafta. Venüs, Jüpiter olumlu etkileşimi ise sosyal çevrenizin size destek vereceğini, yeni insanlar tanıyarak arkadaş çevrenizde olumlu anlamda genişleteceğinizi gösterirken, gerçekleşecek yeni ay sağlıkla ilgili konularda karar almanıza hayatınızda iş ortamınızı düzenlemek için ekstra bir çabaya yönlendirecek ki; bu çabanın sonucunu çok güzel bir şekilde alabileceksiniz. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki maddi konulara dikkat etmeniz gerektiğini, maddi konuda kimseye güvenmeden, borç para vermeden ilerlemeniz konusunda uyarıda bulunuyor.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki size yolculuklar, eğitim, yurtdışıyla bağlantılı konularda mecburi kararlar almaya daha fazla çalışmaya yönlendirecek. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise sağlıkla ilgili konularda destek sağlayacak. Ayrıca hem daha çok çalışıp hem de bunu paraya yansıtacağınızı gösterirken, terfi gibi olumlu bir haber bekliyorsanız gayet uygun bir hafta. Gerçekleşecek yeni ay ise aşk alanınızı hareketlendirecek, burayı düzenlemeye çalışacaksınız. Yine çocuklarınızın sağlıklarıyla, sağlıklı beslenmesi ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Haftayı son olarak Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi ile bitiriyoruz. İkili ilişkiler ortaklıklarla alakalı konularda destek sağlarken, hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki size, ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken, maddi konulara dikkat etmeli lüks harcamalardan uzak durmalısınız. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise ikinci bir iş yapabilmeyi destekleyecek. Hobilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise aileyle, evle ilgili konularda bir düzen arayışında olduğunuzu gösterirken, ruh halinizdeki iniş çıkışlar para kaybetmenize sebebiyet olabilir. Dikkat edin! Riskten uzak durun. Son olarak Venüs burç değiştirmesi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki genital bölge, rahatsızlıkları ve hormonal rahatsızlıklara dikkat etmeniz konusunda uyarırken, iş ortamındaki bayan figürlerine güvenmemenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki partnerinizin ailesinden dolayı ilişkinizde sıkıntılar yaşayabileceğinizi ya da sizin ailenizin ilişkinize negatif yansıyabileceğini gösteriyor. Aile ile ortak bir işiniz varsa yine bu hafta dikkat etmelisiniz. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise mirasla ilgili konularda, parasal kaynaklar da size fayda sağlarken, tatil ile ilgili bir süreç başlayabilir. Gerçekleşecek yeni ay ise kardeşlerle ilgili konuda fayda sağlayacağınızı, kardeşinizden göreceğiniz desteğe işaret ederken. Sürpriz bir seyahat yeni ayın etkisi ile gerçekleşebilir. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etki aşkta size iyi gelirken, çocuk düşünüyorsanız bu dönem gayet olumlu etkiler altındasınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs Plüton zorlayıcı açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili zorlu etkileyecek. Gideceğiniz bir seyahatten dolayı hastalanma durumunuz olabilir. Kendinize dikkat edin lütfen. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikten gelecek güzel fırsatlara işaret ediyor ki partnerinizle bir seyahat programı oluşturabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ise para alanınız da bir düzenlemeye gitmenizi, lüksten uzak durmanızı söylüyor. Gelirlerinizi arttırmak için güzel bir dönem. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Evin içinde değişiklikler, evde tadilat tamirat durumları ile haşır neşir yaparken, akrabaların içindeki bayan figürlerine karşıda dikkatli olup sırlarınızı kendinizde tutmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkilerden dolayı para kaybetmenize, hayatınızdaki insandan kaynaklı parasal konulara işaret ederken, Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise özellikle daha çok çalışmaya, mesaiye ve iş ortamında güzel bir dönemi başlatacak. Ayrıca sağlık açısında bir değişim sürecine sizi yönlendirecek. Buda gayet olumlu etkileyecek. Aynı zamanda burcunuz da güzel bir yeni ay gerçekleşiyor, uzun zamandan sonra rahat nefes almanızı, kendi potansiyelinizi fark ederken, bunu geliştirmek üzerine yol almanızı destekleyecek. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Kardeşler, akrabalar arasında bazı sıkıntılara sebebiyet verebilir. Özellikle güvenerek verdiğiniz sırlarınız konusunda dikkatli olmalısınız, ortaya çıkabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzdaki Venüs’ün Plüton ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ailevi konularda sıkıntıya sokarken, onlar yüzünden kendinize vakit ayırmak sıkıntı olabilir. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise aşk için çok destekleyecek. İlişkinizi rayına sokacaksınız. Partnerinizden gelen şanslar açısından çok olumlu, kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise ertelediğiniz korkuları çözmek. Problemlerle yüzleşmek zorunda bırakabilir. Ama çözüm açısından çok güzel bir dönem. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz. Bu etkiyle beraber gelirleriniz konusunda ketum olup, para akışınızı kesinlikle anlatmamanız gerek. Bu şekilde çok rahat ilerleyeceksiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs Plüton zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki kardeşlerden gelecek bazı sıkıntılara işaret ederken, mecburi yolculuklara çıkabilirsiniz. Ama kısa yolculuklar size gelebilir. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise hafta başında kardeşlerle ilgili olan konuları, ailenizden destek alıp çözüme kavuştururken, aileden gelecek destekler adına harika bir hafta. Ayrıca evde vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Gerçekleşecek yeni ay ise arkadaş gruplarınızı düzenlemenize, bazı insanları hayatınızdan çıkarmanıza neden olabilir. Sosyal çevre detoksu başladı diyebilirim. Son olarak haftayı Venüs’ün burç değiştirmesi ile kapatıyoruz ve burcunuza geçiyor ve size ilişkiler  adına güzel bir döneme haberci oluyor. Kendinizi daha güzel hissederken, birden fazla insan sizden hoşlanabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs Plüton zorlayıcı açısı ile başlıyoruz. Bu etki kalabalık arkadaş gruplarınızdan dolayı para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Yine gelecek planlarınızı yapmak için maddi harcamalarınızı artabilirsiniz. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise yolculuklardan gelecek, para kaynaklarını gösterirken. Arkadaş ortamınız da popülerliğiniz artacak ve gerçekleşecek yeni ay ise kariyer ortamınız da olup, bu alanı düzenlemenizi istiyor. Düzenli olmak son dakikaya iş bırakmamak önemli. Venüs’ün burç değiştirmesi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki kendi korkularınızla yüzleşip, biraz içe dönmenize sebebiyet verecek, ertelediğiniz konuları çözme ve ilişkilerde nadas dönemi olacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya burcunuzdaki Plüton’un Venüs’e yaptığı zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak iş dünyasında bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Otorite figürlerine karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca nakit para akışını hızlandırmak için daha fazla bir gayretiniz olacak. Venüs, Jüpiter olumlu açısı yakın çevrenizin desteğini gösterirken, gelirlerinizi arttırmak için harika bir hafta çalışmalarınızı sonuçlarını maddi olarak da alabileceksiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise eğitimle ilgili konulara, yolculuklara sizi yönlendirecek. Hatta kendinizi geliştirecek bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise arkadaşlık ilişkilerinde dikkat etmeniz konusunda ihtarda bulunurken, çok kalabalık gruplara sırlarınızı anlatmamanız çok önemli.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün Plüton ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konularda sizi zorlu bir döneme sokarken, yine yolculuklardan beklediğiniz haberler varsa rötarlı gelebilir. Venüs, Jüpiter olumlu açısı ise misafirler adına çok hareketli bir dönemde olduğunuzu gösterirken, uzun zamandır görmediğiniz insanları görebilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay ise gelir gider dengesini düzenlemenizi isterken, yatırımla ilgili bir karar alabilirsiniz. Kendinizi güvence altına almak için bir hamleniz olabilir. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ise kariyerdeki bayan figürlerine dikkat etmeniz adına uyarıyor, sırlarınızı iş ortamında paylaşmamalısınız. Yine hayatınızda kimse yoksa belki iş ortamından bir flört enerjisi gelebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs Plüton zorlayıcı açısı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle kalabalık gruplarda sizi etkilerken, popülerliğiniz maddi konulara bağlı olabilir. Arkadaş ortamında para konularına dikkat etmelisiniz. Venüs, Jüpiter olumlu açısı maddi konularda düzenlemeye gitmek için size destek sağlarken, beklediğiniz miras ve para haberleri olumlu sonuçlanabilir. Gerçekleşecek yeni ay ise karşıt burcunuzda oluyor ve ikili ilişkilerde, ortaklıklarda yeni kararlar alabilirsiniz. Ödemelerinizi düzenleme ve aşk adına güzel bir dönem. Mevcut ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Son olarak Venüs’ün burç değiştirmesi ise yine aşkta size destek sağlarken, eğitim ve yurtdışı ile ilgili işlerden , yolculuklardan gelecek para kaynakları adına çok olumlu etkiliyor.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar
Burç Yorumları

Facebook Google plus Instagram Twitter