Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 7 Aralık - 14 Aralık haftası burç yorumları

Astroloji
06 Aralık 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 7 Aralık - 14 Aralık haftası burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak burcunuzdaki Mars’a olumlu bir etki de bulunurken. Diğer yandan Neptün’e zorlu açıda bulunacak. Bu haftanın sizin için şanslı konusu eğitim, yurtdışı, uluslararası ilişkiler olurken, gün içinde hızlı değişen duygu durumunuz sizi zorlayabilir. Bilinçli adım atmak ve kısa vadeli düşünmek size kar sağlayacak. Diğer yandan Venüs’ün güzel açıları ise size kariyerde fırsat getirecek. Özellikle beklediğiniz prim ve zam artışı varsa bu hafta gelebilir. Ayrıca yatırım yapmak istiyorsanız yine gökyüzü sizin yanınızda olacak.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı yapacak. Parayla ilgili konularda şanslısınız, özelikle yatırım yapacaksanız, hiç ummadığınız fırsatlar gelebilir. Diğer yandan arkadaş grupları sosyal çevre açısından dikkatli olmanız gereken etkiler var. Herkesin söylediğine değil yaptığına bakarak daha başarılı adımlar atabilirsiniz. Venüs’ün açıları ise sizi ilişkilerde etkileyecek. Partneriniz ile sürpriz bir yolculuğa çıkabilir. Yine onunla güzel bir eğitim programına katılabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz yakınlarınızı görmek ve onlarla vakit geçirmek içinde güzel bir hafta.

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında Neptün’e açıda bulunacak. Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerinizde oldukça şanslı iken, kariyerdeki bağlantılarınız ve konuşmalar açısından sıkıntılı bir hafta. Muhakkak önünüzü görerek ilerlemelisiniz, kariyerde kurduğunuz gereksiz hayaller sizi zorlayabilir. Diğer yandan ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar da güzel bir dönem. Venüs’ün açıları ise size sağlık da olumlu etkileyecek. Doktor kontrollerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan mirasla ilgili beklediğiniz haberler varsa, 16 Aralık’a kadar gelebilir.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı atacak. Kariyerle ilgili konularda oldukça şanslısınız. İş ortamınız, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz gayet güzelken eğitimle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Kesinlikle son dakikaya iş bırakmamalısınız. Venüs’ün yaptığı güzel açılar ise hayatınızın her alanına aşkı, mantığınızı da kullanarak oturtmanızı sağlarken. Partnerinizle mevcut olan sorunları çözebilecek, güzel bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı yapacak. Özellikle ilişkiler, aşk, çocuklarla ilgili konularda ummadığınız fırsatlar gelebilir. Hayatınızda birisi yoksa güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Ödemeler, borçlar ve kredilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yaptığınız alışverişleri yazarak yapmanız, ödemeleri gözden kaçırmamanız önemli. Venüs’ün açıları ise sizi ev, aile, yuva kavramların da destek sağlayacak. Evinizin içindeki minik tadilat ve tamirat işleriyle uğraşmak, evinizin dekorasyonuyla ilgilenmek için oldukça güzel bir dönem.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında ise Neptün’e açı yapacak. Ödemeler, borçlar, krediler, aileyle olan ilişkilerinizde beklemediğiniz fırsatlar oluşabilirken. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar da zor bir hafta partnerinize göre hareket ederseniz umduğunuzu bulamayabilirsiniz, hayal kırıklığına karşı dikkatli olmalısınız. Venüs’ün yaptığı güzel açılar ise size çocuklarla ilgili konularda destek sağlarken. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz  size destek olacak. Bu anlamda onları ziyaret etmek için sürpriz bir yolculuğa da çıkabilirsiniz.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı atacak. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar da güzel bir hafta. Partnerinizi yakın çevrenizde tanıştırabilirsiniz, ilişkinizde gelecek konuşmak için de olumlu etkiler altındasınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise sağlık. Bağışıklık sisteminiz oldukça zayıf destek gıda alarak kendinizi koruyabilirsiniz. Venüs’ün yaptığı güzel açılar ise size para kaynağı olarak geri dönecek. Özellikle ailenizin, sevdiklerinizin maddi anlamda size destek olurken, yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bunu şubat ayına kadar ertelemenizi tavsiye ederim.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı yapacak. İş ortamı, sağlık ve gelirler açısından oldukça güzel bir hafta. Gelirlerinizi daha fazla mesaiye kalarak arttırabileceksiniz.  Yine iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizden güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Ayrıca sağlıkta kendinizi oldukça dinç hissedeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise ilişkiler partnerinizden ne kadar yüksek beklentiye girerseniz o kadar umduğunuzu bulamayabilirsiniz, bireysel ilerlemelisiniz. Burcunuzdaki Venüs, Pluto, Jüpiter ve Satürn’e çok güzel açı atacak. Bu etkiyle beraber yakın çevreniz, kardeşleriniz, sosyalleştiğiniz alanlarda güzel ilişkiler kuracaksınız. Bu hafta gökyüzü size çalışıyor.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. Burcunuzdaki Güneş, Mars’a olumlu, Neptün’e oldukça zorlu bir açı yapacak. Aşk, ilişkiler, sosyalleştiğiniz alanlarda oldukça şanslısınız. Fakat aile, yuva, evle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle evinizdeki su tesisatı ile ilgili problemlere karşı önleminizi almalısınız. Diğer yandan hayatınızda kimse yoksa sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Venüs’ün yaptığı açılar ise ne kadar güzel olsa da sizi para konusunda gereksiz beklentiye sokabilir. Zaman zaman duygusal karmaşalarınız fazla para harcamanıza sebebiyet verebilir. Lütfen harcamalarınızı yazarak ilerleyin ki Ocak Ayı’nın sonunda sıkıntı yaşamayın.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı atacak. Aile, yuva, evle ilgili konularda oldukça güzel bir hafta. Misafir ağırlayabilir, misafirliğe gidebilirsiniz. Fakat kardeşler, yakın çevre ile olan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Onlardan bir beklentiye girdiyseniz karşılayamayabilirler. Buda sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Diğer yandan burcunuzda bulunan Pluto, Jüpiter ve Satürn, Venüs’e oldukça güzel açı yapacak. Bu etkiyle beraber girdiğiniz sosyal çevrede yıldızın parlarken, nakit parada ise oldukça şanslı olacaksınız. Alım-satım işlerini bu hafta hızlıca sonuçlandırabilirsiniz.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in açılarıyla başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında da Neptün’e açı yapacak. Kardeşler, yakın çevre ve sosyalleştiğiniz alanlarda çok güzel etkiler var. Onların desteği ile yeni fırsatları elde edebilecekken, parada beklediğinizin elde edemeyebilirsiniz. Maddiyatla ilgili konularda gerçekçi olmanız ve riske girmemeniz gerekli. Venüs’ün yaptığı açılar ise sizi kariyer de yükseltirken, iş arkadaşlarınıza dikkat ederek ilerlemelisiniz. Bu hafta kendinize güvenerek yol almalı kimseden beklentiye girmemelisiniz.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in açıları ile başlıyoruz. İlk olarak Mars’a devamında burcunuzdaki Neptün’e oldukça zorlu bir açı yapacak. Hayatla ilgili beklentilerinizi netleştirmeli parayla ilgili konularda da daha sistemli ilerlemelisiniz. İş anlamında ve kariyer anlamında güzel bir hafta. Uzun vadeli iş bağlantıları yapabilirsiniz ama bunları paraya dönüştürmekte zorlanabilirsiniz. Venüs’ün yaptığı güzel açılar ise size sürpriz bir seyahat programına yönlendirirken, kendinizi geliştirecek güzel bir eğitime de başlayabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter