Reklam
Temiz Magazin
25 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 7 Eylül haftası burç yorumları

Astroloji
06 Eylül 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 7 Eylül haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık ve kariyerde çok destekliyor, hatta iş ortamınızda uzun zamandan beri kovaladığınız bir pozisyonla ilgili haber bile gelebilir. Diğer yandan statü elde etmekte her zamankinden daha kolay olacak. Önemli bir hafta sizin için Güneş Neptün karşıtlığı ise korkularınızla yüzleştirecek zaman zaman motivasyonumuz düşebilir. Kimden neyi beklediğinize dikkat ederseniz hiç sıkıntı olmaz. Mars ise burcunuzda geri harekete başlıyor sizin için oldukça önemli bir dönem işlerinizde minik aksamalar sıkıntılar olabilir, halsizliğe çok dikkat etmelisiniz. Öfkenizi kontrol altında tutmanız, sakin tavırlar size sonuç getirecek. son olarak Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise kariyerde yeni bir dönem başlatıyor diyebilirim. 19 Aralık’a kadar işlerinizde çok güzel bir sürece başladınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size ilişkilerde çok güzel bir yere taşıyacak, yine hobileriniz de kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılabilirsiniz ve devamında da bunu iş olarak yapabilirsiniz. Eğitim yurtdışı uluslararası ilişkilerde kazançlı bir hafta. Güneş-Neptün karşıtlığı ise sizin kalabalık gruplardaki arkadaşlıklarınızdan dolayı bazı sıkıntılar yaşamanıza, ilişkiniz ve arkadaşlarınız arasında gelgit yaşamınıza neden olacak, arkadaş çevrenizdeki beklentinizi minimumda tutmalısınız. Mars’ın geri hareketi ise sizi kapana sıkışmış hissi ile karşı karşıya bırakabilir. Korkularınızla yüzleşip yapacaklarınızı hedefleriniz doğrultusunda gitmekte zorlanabilirsiniz. Son olarak Jüpiter’in ileri harekete geçme size eğitim, yurtdışı, uluslararası işlerde kazanç sağlayacak fırsat getirecek ve daha kolay hareket etmeni sağlayacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve ev konularında desteklerken, yine aileden beklediğiniz miras, başkalarının finans kaynakları, eşinizin gelirleri hep bu konularda fırsatlar hayatınıza çok kolay bir şekilde gelecek, ev değişikliği düşünüyorsanız yatırım yapabilirsiniz. Güneş-Neptün karşıtlığı işte sizi kariyerde zorlayacak çalışmak istemeyebilir, evden işe gitmekte zorlanabilirsiniz. Motivasyonunuz da oldukça zayıf olacak bu yüzden büyük iş bağlantıları ve projeler için uygun bir hafta değil, Mars’ın geri hareketi ise kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlarda   sizi etkileyecek, çok fazla hayalperest olmadan daha sakin emin adımlarla gitmelisiniz. Ani verdiğiniz kararlar devamlı sıkıntı yaratır. Son olarak Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise sizin özellikle parasal konularda rahat etmenizi finansal kaynaklarınızı iyi yönetmenizi sağlarken, ödemelerinizi daha kolay halledebileceksiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki kardeşler, yakın çevre ve akrabalarınızla güzel iletişim kurmanıza ve partnerinizle ilişkiler konusunda daha rahat bir sürece sokarken. Hem yakın çevreniz hem de ortaklıklarda, ikili ilişkilerde oldukça güzel bir hafta. Mantıkla gitmeniz tabii ki de burada önemli. Güneş’in Neptün ile  yaptığı karşıt açı ise  yolcuklar da sizi birazcık yoracak umduğunuzu bulamayabilir, beklentilerinizi tam olarak karşılanmayabilir. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Diğer yandan Mars’ın geri hareketi ise kariyerde sizi etkileyecek iş ortamında daha sakin olmalı, sorumluluklarınızı bilmezsiniz. Çalışmak 14 Kasım’a kadar biraz daha zor olacak. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise yine evlilik ve ortaklıklarda size destek sağlarken. Buradaki fırsatları çok kolay elde edeceksiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş Jüpiter olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki size gelirler alanında olumlu etkilerken, iş ortamımızda da istediğiniz şartlar ve koşullar oluşacak. Ekstra gelir kaynakları çıkabilir, bu anlamda oldukça şanslı bir döneme başlıyorsunuz. Güneş-Neptün karşıtlığı ise sizin gelirleriniz kadar giderlerinizin de artabileceğini gösteriyor, giderleriniz de sıkıntılar olabilir. Bu yüzden gereksiz harcama yapmamalısınız. Mars’ın geri hareketi ise yolculuklar ve eğitimle ilgili konularda sizi zorluyor buralarda daha sakin adımlar atmalı ve riskten uzak durmalısınız. Son olarak Jüpiter’in ileri hareketi ise iş ortamında size destek sağlarken, sağlıkla ilgili de sağlıklı beslenmek spor ve diyet yapmaya odaklanabilirsiniz. Bir de yatırım kaynaklarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz, paranın önemli olduğu bir döneme başlıyoruz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya burcunuzdaki Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkilerde inanılmaz güzel bir döneme sokuyor, çocuklarınızla olan ilişkiler aşk ilişkileri, hobilerinize vakit ayırmak, tamamen kendiniz olarak her alanda rahat edeceğiniz bir periyot. Yine burcunuzdaki Güneş’in Neptün ile yaptığı karşıt açı ise ikili ilişkiler, ortaklıklar, eski ilişkiler buralarda hayal kırıklığı yaşamanıza sebebiyet verebilir, aşkta şanslıyız ama uzun soluklu ilişkilerde bir tık beklentileriniz karşılanmayabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Mars’ın geri hareketi ise ödemeler, borçlar, krediler alanında sizi etkileyecek. Kesinlikle düşünmeden yatırım yapmamalı başkalarından finans kaynağı elde ediyorsanız, daha fazla uğraşmalı özellikle mirasla ilgili konularda gereksiz bir çabanın içine girmemelisiniz. Son olarak Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ikili ilişkilerde yeni bir döneme ışık tutarken hiç beklemediğiniz sürpriz aşk hayatınıza gelebilir ve uzun soluklu bir ilişkiye dönüşebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ev, aile, yuva kavramlarında uzun süredir sıkıntı yaşadığınız konuları çözmenizi sağlarken, kendi içinize dönmenize de sebebiyet verebilir. Meditasyon, yoga, spiritüel konularda danışmanlık size oldukça iyi gelir. Güneş-Neptün karşıtlığı iş ortamı ile ilgili sıkıntıların oluşabileceğini, iş ortamındaki insanlardan çok fazla beklentiye girmeden hareket etmeniz gerektiğini vurgularken. Mars’ın geri hareketi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikte sizi etkileyecek, sürüncemede giden bir evliliğiniz varsa bu dönemde sıkıntılı bir şekil alabilir. Yine aynı şekilde ilişkilerde çok fazla atar gider yapmadan ilişkiyi yürütmeniz önem kazanacak. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise sizi ev, aile konularında olumlu etkilerken. Kendi ev düzeninizi oluşturmak yeni ev alıp yatırım yapmak için oldukça destekleyici bir dönemi de başlatacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık gruplarda daha rahat hareket etmenizi bireysel olarak girdiğiniz topluluklarda, geleceğe dair projelerinizde kendinizi rahat ifade etmenizi sağlarken. Kardeşleriniz ile olan iletişiminiz de oldukça aktif olacak. Güneş’in Neptün ile yaptığı karşıtlık ise partnerinizden beklediğiniz ilgi ve alakayı görememenize, kalabalık gruplardaki ilişkilerinizde partnerinizin çok öne çıkmasına belki de bu yüzden ilişkinizde sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir, partnerinizden minimum beklenti de bulunursanız hiç sıkıntı olmaz. Mars’ın geri hareketi ise iş ortamında sizi etkileyecek ve  sağlığınıza çok dikkat etmeli spor yapmalı, sağlıklı beslenmelisiniz ve gün içindeki uyku düzeninizi 14 Kasım’a kadar çok önemli olacak. Son olarak Jüpiter’in harekete geçmesi ise yakın çevre ve kardeşler konusunda, her an fırsat gelebileceğini aralık ayına kadar da kısa yolculuklarınızın artabileceğini gösteriyor.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in Jüpiter’e yaptığı üçgen açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde güzel bir sürece sokarken, gelir kaynaklarınızı artırabileceksiniz. Gelirler açısından oldukça güzel bir hafta yaptığınız işlerin hepsi paraya dönüşebilecek. Güneş’in Neptün ile yaptığı karşıtlık ise aile ve yuva kavramların da beklediğiniz ilgi ve alakayı görememenize, ailenizden beklentileriniz varsa bunların tam olarak karşılanmasına neden olurken. Evle ilgili konularda biraz daha gerçekçi davranırsanız daha rahat sonuç alırsınız. Mars’ın geri hareketi ise ilişkiler alanında olacak, aşk adına eski aşklarınızla ilgili haberler gelebileceği gibi ilişkilerde kendinize zaman ayırmak en çok mücadele ettiğiniz konu olacak. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise geri kaynakları adına destek sağlarken, aralık ayına kadar maddi kaynaklarınızı arttırabilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Jüpiter bu etkiyi burcunuzdan gerçekleştiriyor. Eğitimle ilgili konularda, bireysel davrandığınız alanlarda size fırsat getirecek. Eğitim yurtdışı, uluslararası ilişkilerde şanslı döneme başladınız. Kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına katılabilir, devamında bunu rahatlıkla işe çevirebilirsiniz. Güneş’in Neptün’e yaptığı karşıt açı, kardeşler, yakın çevre kardeşleriniz buralarda beklediğiniz tatmini elde edemeyebilirsiniz. Beklentilerinizi minimumda tutmamız tavsiye ederim. Mars’ın geri hareketi ise sizi aile yuva ve ev kavramların de etkilerken. Evinizin içindeki minik aksiliklere karşı dikkatli olmalısınız. Yine kendinizi çok fazla eve kapatmadan hayatınızı yürütmeyi denemelisiniz. Jüpiter’in burcunuzda ileri harekete başlıyor ve bu etkiyle beraber fırsatları hayatınıza daha kolay gelecek, şansı çok kolay ve güzel kalıcı bir şekilde elde edeceğiniz için her olaya her türlü girişimin içinde yer almalı geri planda kalmamalısınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi para kaynakları, krediler, borçlar, ödemeler alanında desteklerken, ruhsal anlamda da kendinizi tedavi amaçlı danışmanlıklara yönelebilirsiniz. Kendinizi keşfedeceğiniz bir dönem. Güneş’in Neptün’e oluşturduğu karşıt açı  gelirler, ödemeler, kaynakları da sizi tetiklerken. Gelirlerinizi artacağı gibi giderlerinizi artabilir, yine başkasından elde ettiğiniz paralarla ile ilgili hallederiz, yaparız gibi sözler aldığınızda emin olmadan adım atmamalısınız. Ticaretle uğraşıyorsanız kapora almadan kesinlikle hiçbir bağlantı yapmayın. Mars’ın geri hareketi ise kardeşler, yakın çevre ile ilgili alanda etkileyecek. Onlarla ilgili problemler olabilir, daha agresif bir ruh hali ile iletişiminizi yürütebilirsiniz. Sakin olmanız önemli, Jüpiter’in ileri harekete geçmesi ise sizin içsel yolculuğunuzu tamamlamanıza destek olacak. Kendinizi bulduğunuz tamamladığınız rahat bir dönem.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size kalabalık gruplar, sosyalleştiğiniz alanlarda destek sağlayacak. Hatta partnerinizle beraber daha güzel bir döneme başlayacaksınız ilişkiler adına hayatınızda kimse yoksa kalabalık arkadaş gruplarına yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz fırsat dolu bir dönem. Burcunuzdaki Neptün’ün Güneş karşıtlığı ise ikili ilişkiler, evlilik ortaklık bu konularda hayallerinizi daha minimumda tutmanızı, diğer yandan mevcut ilişkinizle ilgili bazı sıkıntıların gün yüze çıkabileceğini gösterirken. Mars’ın geri hareketi ise gelirler alanında gerçekleşecek risksiz para harcamalısınız, parada riske girmemelisiniz. Yine para kaynaklarını elde etmek için daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Jüpiter’in ileri harekete geçmesi kalabalık gruplarda popülerliğinizi arttırırken daha rahat ve güzel bir dönemin de başlayacağınızı söyleyebilirim, arkadaşlarınız açısından.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji

Facebook Google plus Instagram Twitter