Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 8 Mart & 14 Mart haftası burç yorumları

Astroloji
07 Mart 2021
Astrolog Sema Sidar'ın 8 Mart & 14 Mart haftası burç yorumları

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN

8 Mart Haftası Burç Analizleri

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs’ün, Kuzey ve Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle eğitimle ilgili konularda, yolculuklarda sizi sıkıştıracak. Gideceğiniz yolculuklarda bazı dönüşümler ve önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ve gerçekleşecek yeni ay ise sizin biraz içe dönmenize sebebiyet verirken, iş ortamı ile ilgili karar almak ve programlı olmak çok önemli olacak. İş arkadaşlarınızla iletişim anlamında da bazı sıkıntılar oluşabilir. İş ortamında sezgilerinize güvenmelisiniz. Dua etmek, meditasyon yapmak bu hafta size çok iyi gelir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs’ün Kuzey ve Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size özellikle maddi konularda daha radikal karar almaya para ve maddi konularınızı ayarlama adına desteklerken, kadersel bazı dönüşümler olabilir. Bu hafta kesinlikle kimseye borç para vermemelisiniz. Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ve gerçekleşecek yeni ay sizi yeni bir sosyal çevre adına destekleyecek, sosyal çevrenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Diğer yandan özellikle geleceğe dair projeleriniz için çok farklı insanlar ve ortamların içinde yer alabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün Kuzey ve Güney ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda etkilerken, bu hafta özellikle hayatınızda sürüncemede olan ilişkileri bitirme noktasına gelebilirsiniz ya da kadersel birlikteliğe başlayabilirsiniz. İlişkiler anlamında karar alma zamanı. Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ve aynı zamanda gerçekleşecek yeni ay sizi kariyer alanında etkiliyor. Kariyerde yeni bir dönem başlıyor. Daha çok duygularınıza göre bir iş yapmak ve yine işle ilgili yeni oluşumlar için fırsat varken, bu hafta sezgileriniz size yeni bir kapı açacak. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs’ün Kuzey, Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki özellikle sağlıkla ilgili konularda karar almanız gerektiğini vurgularken, sağlığınız ve kendi gücünüzü toplama adına önemli bir hafta, belki bunun için bir seyahate gidebilirsiniz. Yine eğitimle ilgili konularda daha fazla sorumluluk almak ve işlerinizi son dakikaya bırakmamak zorundasınız. Güneş, Neptün ve Venüs kavuşumu, gerçekleşecek yeni ay size eğitim, yurtdışı, yolculuklar alanında etkilerken, bu konu başlıklarında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yine sezgileriniz çok kuvvetli olduğu için spritüal bir eğitimin içine yer alabilirsiniz. Diğer yandan bu hafta vücudunuz için su içmek çok önemli olacak, lütfen su tüketiminize dikkat edin ödem tutmaya yatkısınız.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ilişkileriniz  ve sosyal çevrenizle alakalı radikal kararlar alacağınızı gösterirken, arkadaş gruplarınız değişebilir ve bunun da temel konusu para olabilir. Güneş, Neptün ve Venüs kavuşumu ve gerçekleşecek yeni ayın ana konusu da maddiyat olacak, gelirlerinizi dengelemeye çalışırken, belki bir yatırım fırsatı oluşabilir. Fakat başkalarına güvenerek ilerlememeli kesinlikle kendi başınıza ilerlemelisiniz. Diğer yandan beklediğiniz bir miras varsa bununla ilgili bir gelişme olabilir. Fakat sonucunu Eylül ayında görebilirsiniz. Diğer yandan yine ameliyat, operasyonlar için olumlu etkiler altındasınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ev, aile, evlilik, kariyer bu alanda zorlarken, özellikle işle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İşinizi değiştirmek, büyütmek için gerektiği zaman risk almak zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu aynı zamanda gerçekleşecek yeni ay sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte önemli bir noktaya getirecek. Haftanın ana teması sizin için ilişkiler olurken, partnerinizden minimum beklentide olmanız size mutluluğu getirecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı zorlu açıyla başlıyoruz. Bu etki yolculuklar, seyahat, eğitim ile ilgili konularda önemli kararlar almanız gerektiğini vurgularken, yakın çevreniz ve kardeşleriniz olan ilişkilerinizi de gözden geçireceksiniz. Güneş Venüs, Neptün ile yaptığı kavuşum açısı ve gerçekleşecek yeni ay sağlık alanında etkilerken, bir yandan sağlığınızın daha iyi olması için uğraşırken, bir yandan da iş ortamınızı düzenlemeye çalışacaksınız. İş ortamındaki işlere odaklanmak zorluk yaşayabilirsiniz. Bu hafta vücudunuz sıvalar karşı çok duyarlı su tüketiminizi ihmal etmemelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs’ün Kuzey ve Güney ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki size parayla ilgili konularda etkileyecek ve kimseye borç para vermemelisiniz. Özellikle ilişkilerinizdeki para konusuna dikkat etmelisiniz. Diğer yandan çocuklarınızla ilgili konular, bu hafta sizin sorumluluğunuzda olacak. Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ve gerçekleşecek yeni ay ,yine  ilişkiler çocuk ve hobileriniz de etkilerken, sezgilerinizi kesinlikle dinlemeli ve biraz daha stratejik gitmelisiniz. Bu arada birden fazla insan bu hafta sizden hoşlanabilir, aşk hayatınız hareketli.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu hafta ikili ilişkiler için çok önemli bir hafta olduğunu simgeliyor. Ayrıca evinizin içinde bir düzen değişimine gidebilirsiniz. Bu da ilişkinizden kaynaklı olabilir sürüncemede olan ilişkileri bitirecek etkiler varken hayatınıza yeni bir insan da gelebilir. Diğer yandan Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ise aile, yuva ve evle ilgili konularda etkileyecek. Aynı şekilde yeni ayda bu konularda tetiklerken, ev değiştirebilir, düzeninizi yeniden kurabilirsiniz. Ev ortamınızda dekorasyonla ilgili değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney ay düğümü dediğimiz karma noktaları ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. İş ortamınızla alakalı bir karar almaya yönlendirirken, kendinizi zaman zaman yorgun hissedebilirsiniz. Yine yakın çevrenizle olan iletişiminizi gözden geçireceksiniz. Buna Güneş, Neptün ve Venüs ile yaptığı kavuşum, gerçekleşecek yeni ayda destek verecek. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla olan ilişkilerinde yeni bir dönem başlıyor. Onlarla güzel bir projenin içinde yer olabilir. Hafta içinde işte yaşadığınız sorunları ailenizle beraber çözebilirsiniz. Yine gideceğiniz yolculuklar size her zaman fırsat getirecek, diğer yandan kendinizi geliştirmek istediğiniz bir konuda da yeni girişimlerin içinde bulabilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs’ün Kuzey Güney Ay düğümü dediğimiz karma noktalarıyla yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu sosyal çevrenizi yenilemek için destek verirken, maddi konulardan dolayı bazı arkadaşlıklarınızı hatta ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Para çok önemli bir yer arz edecek. Diğer yandan geleceğe dair projeleriniz için hamle yapmak isteseniz de yine paraya takılabilirsiniz. Güneş, Neptün, Venüs ile yaptığı kavuşum gerçekleşecek. Yeni ayla beraber burada yeni girişimler yapabilirsiniz. Parayla ilgili beklediğiniz haberler gelebilir. Para da sezgilerinize güvenmelisiniz.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Venüs’ün Kuzey Güney Ay düğümü ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu kariyer ve ev ortamı ile ilgili önemli kararlar alacağınızı gösterirken, bu hafta sizin için çok önemli bir hafta çok fazla kadersel olayla karşı karşıya kalacaksınız. Doğru bildiğiniz insanlar yanlış çıkabilir. Yine işle ilgili beklentileriniz tam olarak sonuçlanamayabilir. Burcunuzda gerçekleşen Güneş, Neptün, Venüs kavuşumu ve gerçekleşecek yeni ay, tüm bunlar gökyüzünü sizin burcunuzda şekillendirirken güzel etkilerle karşı karşıya kalacaksınız. Bir yandan da kendinizle ilgili karar almanız gerekecek kesinlikle hayatı eritememelisiniz, bağımlılıklarınızla ilgili profesyonel destek almalı ve yeniden başlamak istediğin her konuya odaklanmalısınız.

 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter