Reklam
Temiz Magazin
15 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 8 Şubat haftası burç yorumları!

Astroloji
11 Şubat 2016

Temiz Magazin'in çok okunan "Astroloji" sayfalarının yazarı Astrolog ve Bilinçaltı Terapisti Sema Sidar, 8 Şubat'ta Kova Burcu'nda gerçekleşecek "Yeni Ay" için, Yayın Yönetmenimiz Seyhan Erdağ'la çok özel bir röportaj gerçekleştirmiş ve tüm burçları bekleyenleri anlatmıştı.

Röportajı izlemek için:

www.temizmagazin.com/astroloji/8-subatta-kova-burcunda-yeni-ay-var-tum-burclari-bekleyenler-bu-roportajda/2528

İşte ''Yeni Ay'' ve bu hafta tüm burçları bekleyenler!

Haftanın genel görünümünde en önemli olay 8 Şubatta 19 derecede, Kova burcunda gerçekleşen ''Yeni Ay''ın 10 gün boyunca etkisini hayatımızda hissedeceğiz!

Yeni ay Kova Burcu temasında hayatımıza yeni başlangıçları getirirken, teknolojik ve sıra dışı konular, zihin yapımızın kuvvetli olması açısından bize destek verecek. Bu dönemde kalabalık topluluklarla hareket etmek, arkadaşlarımızla sosyalleşmek isteyebileceğiz.

Genel olarak yapıcı açı kalıplar oluşurken tek dikkat etmemiz gereken nokta ''Mars'ın Yeniay ile yaptığı kare açı'' 

Duygusal olarak özellikle kısıtlandığımız ve baskı altında hissettiğimiz zaman, hoşlanmayacağımız bir ruhsal yapıda olurken, özgürlük alanlarımızın kısıtlandığında farklı bir öfke-kontrol sistemi oluşabiliriz. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

Venüs, Merkür kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı olumlu açıda bize kalıcı güzellikler peşinde koşmak ve bunları elde etmek için destek verecek! 

Ne istediğimizi bilip ona göre yol alabileceğimiz, yaşadığımız olaylarda her tecrübeden kendimize güzel dersler çıkartabileceğimiz bilince sahip olduğumuz bir hafta. Maddiyat açısından da ayaklarımızı yere basma kısmını ön planda olacak.

Yeni haftaya bakalım;

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Yeni ay sizin arkadaş gruplarınız, kalabalık gruplar, gireceğiniz yeni sosyal çevreler, geleceğe dair planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz alanı tetikleyecek. Önümüzdeki hafta geleceğe dair planlarınız oturtturmak için arkadaşlarınız ile fikir alışverişinde bulunabilir ne istediğinizi netleştirebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için sizi destekleyen süper bir süreç var. Kendi işinizi yapıyorsanız personel alımı yapabilir, iş yerindeki düzeni yeniden oluşturabilirsiniz. İş değişikliği yapmak isteyen Koç burçları bu süreçte internet üzerinden yapacağınız bağlantılar, size getiri sağlayacak. Web sitesi açmak, blog açmak işlerinizi internet üzerinden yürütmek için olumlu sonuç almak için harika bir hafta.

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Yeni ay sizin kariyer alanınızı tetikleyecek, önümüzdeki hafta iş kafası hayatınızda olacak. Yeni ayın verdiği yapıcılık ve yaratıcılıkla hem de toprak grubunda gerçekleşen Jüpiter'in Venüs ve Merkür'le yaptığı olumlu açının etkisiyle beraber gerçekten ne istediğinizi bilerek, gelecek odaklı yatırımlarda bulunacaksınız. Kariyer anlamında özellikle yurtdışı firmalarının size kazanç getirdiği bir dönem olacak. Bekar Boğalar, iş odaklı ortamların sayesinde hayatınıza girecek partner adayı olabilir. Bu kişiyle iş arkadaşlarınız aracılığıylada tanışabilirsiniz. İş ve aşkı aynı anda yürütebileceğiniz güzel bir hafta var. Dikkat etmeniz gereken konu ise özgürlük alanınızın kısıtlanabileceği ortamlarda bulunmak zorunda kalabilir, kendinizi duygusal olarak baskı altında hissedebilirsiniz, yapıcı bir tavır takınmanız önemli.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

Yeni ayın etkisiyle beraber yurtdışı ile ilgili konular, uzun yolculuklar, eğitim seminer ve eğitim alanındaki konular tetikleniyor. Kendiniz için güzel bir kursa başlayabilir eğitim alanınızı aktifleştirebilirsiniz. Her türlü teknolojiyi içinde barındıran eğitim alanları ve kurslar için uygun bir dönem. Ailenizde bu konuda size destek verecek. Eğitim adına bir burs beklentiniz varsa bunu sonuçlandırmak içinde hamlelerinizi yapabilirsiniz. Eğitim konusundan başkasının finans kaynaklarından alabileceksiniz. Destekler açısından da gökyüzü sizin yanınızda. Yine ev değişimi ve evinizle ilgili yapmanız gereken tadilat durumlarını sonuçlandırabilirsiniz.

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Başkasının finans kaynakları, ekstra gelirler, krediler, borçlar, miras konuları ''Yeni Ay''la beraber hayatınızda olacak. Özellikle geleceğe dair planlarınız, yapmak istekleriniz için kredi kullanabilir, yatırım yapabilirsiniz. Miras ile ilgili konularda ise yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden gelen baskılarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bekar Yengeçler için ise yakın çevreniz tarafından ya da kısa yolculuklar sonucunda hayatınıza girebilecek partner adayları için olumlu etki var. Yine bu dönemde eşiniz ve partneriniz ile ortak girişimde bulunup, iş yapabileceksiniz. Kalabalıktan ziyade ikili bağlantılardan kazanç sağlayabileceksiniz.

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Yeni ay karşıt burcunuzda gerçekleşiyor! Bu etki ile beraber ikili ilişkiler, ikili ortaklıklar, evlilik konuları hayatınızda olurken, bekarsanız sürpriz bir aşk ilişkisi özellikle arkadaş ortamınızdan hayatınıza girebilecek partner adayı için destek verecek. Diğer olumlu bir etki ise ortaklıklar anlamında, ortaklık yaparak yeni bir oluşum içinde bulanabilirsiniz. Özellikle teknoloji konusunda bir yatırım yapacaksanız kar anlamında umduğunuzun üstünde kazanç sağlayabileceksiniz. Para alanınızda aktif bu hafta, çalışma ortamında terfi, atama gibi olumlu sonuçlar olabilecek ve bunun maddi olarak da getirisini görebileceğiniz bir hafta. Sürpriz bir gelir artışı sizi destekliyor.

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Yeni ay sizin sağlık alanınızı günlük yaptığınız rutin işleri çalışma ortamınızı tetikleyecek. Bu dönemde çalışma ortamınız da güzel gelişmeler olurken, özellikle çalışma ortamınızdaki teknolojik ürünlerde yenilenme, yapılanma olabilecek. İş arkadaşlarınızla da iletişiminiz gayet güzel olacak, sadece iş hayatınızda aşırı iş yükünden kaynaklı, kendinizi baskı altında hissedebilir ve gergin bir ruh haline bürünebilirsiniz. Diğer bir nokta ise gökyüzünden! Hobilerinizden para kazanmak açısından gerçekten çok olumlu destek var. Partnerinizde size bu konuda yardımcı ve destek olabilir. Bekarsanız eskiden tanıdığınız bir kişiyle ilişkiye dökülmemiş bir aşkta, isimlendirilip ilişkiye dökülebilir.

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

''Yeni Ay'' sizin aşk ilişkileri, çocuklar, hobiler alanınızı tetikleyecek. Şans oyunlarından küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Önümüzdeki on gün bu anlamda şansınızı denemenizi tavsiye ederim. Eğer bekarsanız hayatınızda biri yoksa, her an kapınızı sürpriz bir aşk çalabilir ve özellikle hobilerinizi gerçekleştirirken bu insan hayatınıza girebilir. Örneğin; yürüyüş yaparken. Diğer bir nokta ise hafta boyunca ne kadar dışarıda sosyalleşmek isteseniz de daha çok ev ortamında arkadaş toplantılarında bulunacaksınız. Spiritüel konular ve astrolojiye ilginiz artıp bu konuda araştırmalar yapabilirsiniz. Sadece iş ortamındaki ilişkileriniz de gerginlikler, fikirsel çatışmalar olabilir. Bu anlamda sınandığınız bir süreçtesiniz.

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Aile, yuva kavramları, ev ile ilgili konular ''Yeni Ay''ın sizin hayatınızda bu hafta getirileri! Ev değişikliği düşünüyorsanız ve evinizle ilgili halletmeniz gereken tadilat durumlarınız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle evinizin teknolojik ürünlerini yenileme, güvenlik sistemleri için uygulamalar, teknolojiyi eve yansıtma adına olumlu etkiler var. Home- ofis çalışabileceğiniz bir hafta. İnternet üzerinden yürütülen işleriniz varsa bu haftayı biraz evden idare ederek geçirebilirsiniz. Diğer önemli nokta ise taşınma durumunuz söz konusu olurken yakın arkadaşlarınızla beraber aynı çevreyi paylaşabilir onlara yakın bir eve taşınma durumunuz gündemde olabilir. Haftanın dikkat etmeniz gereken konu başlığı, aile ilişkileriniz. Gergin konuşmalar olabilir, özellikle kendi fikirlerinizi onlara anlatmak için gereksiz bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz kendinizi.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

''Yeni Ay'' sizin kısa yolculuklar, iletişim alanınız, yakın çevreniz ve kardeş konularını hayatınızda ön plana çıkartacak. Dikkat etmeniz gereken konu; çevresel baskı. Sözel olarak söylemek istedikleriniz biraz daha içinize atıp kendi kendinizi yeme durumunuz oluşturacak. Bu durumdan gideceğiniz kısa yolculuklar sayesinde kurtulabilirsiniz. Yine yurtdışı ile alakalı konular ve özellikle kariyer anlamında yapacağınız hamlelerin para getirisini görebileceksiniz ve bugüne kadar olan emeklerinizin paraya dönüştüğünü bir hafta olacak. Bu anlamda yeni stratejiler oluştururken, internet üzerinden yapacağınız iş yatırımları artış gösterecek.

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

''Yeni Ay'' sizin para ve gelirler alanınızı tetikleyecek. Ekstra sürpriz gelirler oluşacak. Özellikle aldığınız tahvil, bono tarzı yatırımlar varsa bunlardan pozitif anlamda gelir elde edebileceksiniz. Yine borsayla ilgili yatırımlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz bir hafta. Dikkat etmeniz gereken konu ise; kendi düşünceniz dışında yapacağınız yatırımlar yani çevrenizin size fikirsel olarak verdiği yatırımlardan olumlu sonuçlar elde edemeyeceğiniz bir süreç. O yüzden kendi sesinizi, kendi isteklerinize göre yöneltmelisiniz. Burcunuzda ki Venüs-Merkür kavuşumunun Jüpiter ile yaptığı olumlu açık sizi pozitif iş bağlantılarına yönlendirecek. Kariyer olarak olumlu sonuçlar alırken, öngörülerinizin size getirilerini görebileceksiniz.

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Burcunuzda gerçekleşen ''Yeni Ay'' size bireysel olarak hamle yapmaya ve sonuç almanız için destek vermekte. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız, işinize yatırım yapmak istiyorsanız, özellikle web sitesi, blog ve bu tarz sosyal medya girişiminiz varsa ve şirketinizi profesyonel bir alana taşımak istiyorsanız süreç sizin yanınızda! Diğer önemli nokta ise ''Yeni Ay''ın Mars ile yaptığı zorlu açıdan kaynaklı. Sizin özgürlük alanınızı kısıtlayacak durumlar yaratabilecek ve hafif de olsa isyan bayrağını çekeceksiniz. Bu konu dışında da tamamen olumlu bir süreç yaşarken kalıcı başarıları isteyip, kalıcı başarılara yöneleceksiniz. Başkalarının finans kaynaklarıyla ilgili olumlu sonuçlar elde ederken, borç almak için negatif bir süreç yok ama borç vermemeniz gereken bir süreç bu konuda dikkatli olun.

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

''Yeni Ay'' bu dönemde sizi spritüel konular alanınızı tetikleyecek. Hisleriniz kuvvetli olurken, eğer hislerinizi göz ardı ederseniz de sıkıntılı tecrübelerle hayatın size bunu göstereceği bir hafta. O yüzden kendi içinize yönelip sonuç alın. Dikkat etmeniz gereken konu ise patronlarınız olan ilişkiler, iş bağlantılarınız, iş ortamınız... Bu konu başlıklarında özgürlükleriniz kısıtlanabilir, farklı bir alana yönelebilir ve kendi işinizi yapmak isteyebilirsiniz. Daha yapıcı davranıp ayın 18’inden sonra bu alanda karar almanız önemli! Daha net sonuçları elde edebileceksiniz. Hem partnerinizi hem sosyal çevrenizi ortak çerçevede buluşturabilirsiniz. İleriye yönelik kararlar almak içinde destek görüyorsunuz.

 

Hepinize ''Yeni Ay''ın çok güzel kapılar açması dileğiyle...

Facebook Google plus Instagram Twitter