Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın 9 Kasım haftası burç yorumları

Astroloji
09 Kasım 2020
Astrolog Sema Sidar'ın 9 Kasım haftası burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklar da sıkıntıya sokarken. Ruhen kendinizi baskıda hissedeceksiniz. Partnerinizden ziyade ilişkilerde kendinizi düşünerek hareket etmeniz size kazanç sağlayacak. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise size maddi konularda destek sağlarken, kariyerde de başarı sağlayacaksınız ve uzun zamandır kovaladığınız bir iş fırsatı, para kaynağı varsa 19 Kasım’a kadar rahatlıkla elde edebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise size ödemeler, krediler, borçlarda daha rahat bir sürece sokarken. Bu konu başlıklarındaki kurduğunuz iletişimler hep olumlu sonuçlanacak. Gerçekleşecek Yeni Ay yine aynı konuları başlıklarında etkilerken. Ödemelerde, borçlarda, krediler adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Borcu borç ile kapamamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca yaptığınız yatırımları çok fazla dillendirmeden daha stratejik bir şekilde yapmalısınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında etkilerken, iş arkadaşlarınızda bayan figürlerine karşı dikkatli olmalısınız. Motivasyonunuzu düşürecek tavırlar sergileyebilirler, haksızlıklara karşı da gerektiği zaman sesinizi çıkartmalısınız. Sağlık açısından ise böbrekleriniz hassas olduğu bir hafta soğuk almamaya özen göstermelisiniz. Güneş’in yaptığı güzel açılar size hem ortaklı işlerde hem de kariyerle ilgili konularda destek sağlayacak. İşinizi geliştirmek için bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Uzun vadeli planlar için gayet uygun bir dönem. Merkür’ün burç değiştirmesi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik adına destek sağlayacak. Fakat sırlarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Son olarak haftayı karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay ile kapatıyoruz. Yine ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte etkilerken. Aşkta birden fazla insan sizinle ilgilenebilir ve ilişkiler de tutku öne çıkacak.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etkiden kaynaklı olarak partnerinizle olan ilişkileriniz ve sosyal çevreniz arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Ayrıca kendinize ayıracağınız vakit açısından zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınızın artacağı bir hafta, zaman iyi programlamalısınız. Güneş’in yapacağı olumlu açılar ise sizi iş ortamında etkilerken, çalışma koşullarınızı rahat bir düzene oturtabileceksiniz. Ayrıca maddi açıdan da olumlu olarak yansımasını göreceksiniz. Kariyerde yükselme dönemi bu hafta sizin için. Merkür’ün burç değiştirmesi ise yine iş ortamında sizi etkilerken, iş arkadaşlarınızın sırlarına karşı dikkatli olmasınız. Ketum olmak ve onların sırlarını saklamak zorunda kalabilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Yeni ayda sizi aynı konularda etkilerken, iş ortamı ve günlük rutin işlerinizde sorumluluk alacaksınız. Sağlık açısından hormonsal rahatsızlıklar konusunda risk altındasınız, kontrole gitmeniz gereken bir durum varsa kesinlikle ihmal etmeyin.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ev, aile ve kariyer arasında kalmanıza. Aile içindeki problemlerinden işe odaklanma da sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise partnerinizden gelecek desteği işaret ediyor. İkili ilişkileriniz ve aşkta gerçekten güzel bir hafta. Partneriniz ile sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi çocuklar, aşk ve hobilerinizde etkileyecek. Kendinize vakit ayırmak için fırsat yaratabileceksiniz. Gerçekleşecek Yeni Ay da aynı konuları tetiklerken, sezgileriniz de oldukça kuvvetli olacak. Ayrıca çocuk düşünüyorsanız doğurganlığınız oldukça yüksek, hamile kalabilirsiniz. Yine çocuklarla ilgili konularda daha stratejik davranmalı ve planlı gitmelisiniz. Uzun vadeli planlar açısından destek var. Sanatsal bir işle uğraşıyorsanız ilham perileri bu hafta sizinle.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda zorlayacak. Özellikle eğitim sektöründeki bayan figürlerle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Diğer yandan kardeşlerinizle doğru iletişim kurmakta ve beklentilerinizin karşılanması açısından 14 Kasım’a kadar destekleyici etki yok. Güneş’in yaptığı güzel açılar ise sağlık da destek sağlarken. Kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz, bu da çalışmanıza ve iş ortamınıza yansıyacak. Ev ortamında yapmak istediğiniz tadilat ve tamiratlar için hamle yapabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi, aile, ev, yuva konularında etkilerken. Evinizin içindeki elektronik eşyaları gözden geçirip yenileyebiliriz. Yeni ayda yine aynı konularda etkilerken, taşınma, ev alma, kiralama, yer değişimi açısından oldukça uygun etkiler var.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Başaklar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken, gereksiz borçlanmamaya özen göstermelisiniz. Gelirlerinizi artırmaya çalışsanız da giderleriniz daha fazla artabilir. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise aşk ve ilişkilerde ise destek sağlayacak. Yine ortaklı girişimlerinizde bu hafta kazançlısınız. Ayrıca hayatınızda kimse yoksa uzun vadeli güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise kardeşlerle, ilgili konularda size destek sağlayacak. Yeni bir arkadaş çevresiniz oluşabilir. Uzun zamandan beri görmediğiniz insanlarla tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Son olarak haftayı Yeni Ay ile kapatıyoruz. Kardeşleriniz işe ilgili konularda etkilerken, sırlarınızı kardeşlerinize vermemelisiniz. Ayrıca eğitim sektöründe çalışıyorsanız iş ortamınızda stratejik davranmanız gerekli.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya burcunuzdaki Venüs’ün Mars ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ilişkilerde sıkıntıya sokarken, aşkta adaletsizliğe uğrayabilirsiniz. Ayrıca 14 Kasım’a kadar ortak bu girişimlerden uzak durmalısınız. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise maddi konularda size fayda sağlayacak. Hem ailenizin desteği hem de kendi işinizden kazandığınız paralarla güzel yatırımlar yapabilirsiniz. Gelirlerinizi her koşulda arttıracaksınız. Merkür’ün burç değiştirmesi ile yine maddi konularda sizi tetiklerken. Hiç ummadığınız maddi kaynakları kurduğunuz doğru iletişim ağı sayesinde elde edebileceksiniz. Doğru insanlarla güzel işbirlikleri yapacaksınız. Gerçekleşecek Yeni Ay’da para alanınızda olacak. Sezgileriniz size maddi konularda ışık tutabilecek ama siz harcamalarınız ve kazançlarınız konusunda ketum olmalısınız.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında zorlarken, bu alandaki korkularınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Zaman zaman kendi içinize dönük bir ruh halinde olabilirsiniz. Çok insanlarla bir arada olmak istemeyeceksiniz. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise size iyi gelecek. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, çocuklarınız her konuda size destek olacaklar. Yine kendinize vakit ayırarak, hobilerinize yönelerek süreci olumlu değerlendireceksiniz. Merkür, iletişim gezegeni burcunuzda geçiş yapacak. Bu etki size ben diyebilmeniz adına fayda sağlarken, gökyüzü burcunuzda şekilleniyor. Hem Güneş, Merkür hem de yeni ay burcunuzda gerçekleşecek. İlk olarak sezgilerini çok kuvvetli yapacak sonra bireysel olarak güçlendirecek. Hayatınızdaki her alanda yeni başlangıçlar için destek oluşturacak, özetle sizin döneminiz başladı.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyal çevreniz ve partneriniz arasında gelgit yaşamanıza sebebiyet verecek. Arkadaşlarınız etkisi altında kalabilirsiniz, kendi içinizde olmanızı tavsiye ederim. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise size maddi olarak çok olumlu yansıyacak. Parasal korkularınızı rahatlıkla çözümleyebileceksiniz. Diğer yandan aile bireylerinizin desteğini de arkanıza alacaksınız. Ev ortamınızda minik dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Evle ilgili değişimler söz konusu olacak, taşınabilir ve alabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise içsel konularda ve korkularınız ile yüzleşmenize neden olacak. Hayata karşı daha sessiz ve stratejik olacaksınız. Gerçekleşecek yeni ayda yine aynı konularda sizi etkilediği için daha çok meditasyon, yoga ve spritüal konulara yönelerek yumuşak bir şekilde süreci yönetebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile ve ev konularında etkileyecek. İşe gitmek, harekete geçmek zorlanırken, iş ortamındaki problemlerinizi ailenize yansıtabilirsiniz. Güneş’in çoğunlukla burcunuzdaki gezegenlere yaptığı olumlu açılarla beraber daha rahat harekete geçeceksiniz. Ayrıca yeni bir sosyal çevreye uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Bu güzel etkiyle beraber yolculuklarınız artış gösterecek ve bu para trafiğinizi de olumlu yansıyacak. Hem Merkür’ün burç değiştirmesi hem de gerçekleşecek Yeni Aynı konuları tetiklerken, geleceğe dair projeleriniz ve sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz öne çıkacak. Arkadaşlarınızın sırları sizi bulabilir, yine onlara birçok konuda danışmanlık yapabilirsiniz. Maddi açıdan ise yatırım yapmak ilerisi için karlı girişimlerde bulunmak için yeni fırsatlar oluşabilir.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi yolculuklar adına zorlarken, planlarınızın dışında mecburi bir seyahat yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta zamanı iyi programlamanız önemli. Diğer yandan eğitimle ilgili konularda zorlanacaksınız son dakika iş kesinlikle bırakmayın. Güneş’in yaptığı olumlu açılar ise size kariyer planlaması adına destek oluşturacak fakat iş arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği alamayacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli soğuk algınlığı adına risk altındasınız. Merkür’ün burç değiştirmesi ve gerçekleşecek yeni ay aynı konuları tetikleyecek. Kariyer adına yeni bir döneme işaret ederken stratejik davranmalı, daha önce kimin size nasıl davrandığını nasıl iletişim kurduğunu unutmamalısınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Mars’ın Venüs ile yaptığı karşıt açı ile başlıyoruz. Bu etki gelirleriniz ve harcamalarınız açısından sizi zorlayacak çünkü burada bir dengesizlik söz konusu olabilir, ani harcamalarınızın sorumluluğuna almak ve daha çok para kazanmak zorunda kalacaksınız. Diğer yandan Güneş’in yaptığı olumlu açılar, özellikle burcunuzdaki Neptün’e yaptığı açıyla beraber yakın çevrenizden finansal destek elde edebileceksiniz. Ödemeler, borçlar, krediler bu haftanın ana temasını oluşturacak. Hem Merkür’ün burç değiştirmesi hem de gerçekleşecek yeni ay aynı konuları tetikleyecek ve sizi yatırımlar, krediler, borçlar, ödemelerde etkileyecek. Başkasınız finans kaynaklarını kullanarak ileriye dönük hamle yapabileceksiniz. Ayrıca sezgileriniz de oldukça kuvvetli olacak.

ASTROLOG SEMA SİDAR 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter