Reklam
Temiz Magazin
23 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın burç yorumları. 23 Ağustos haftası

Astroloji
22 Ağustos 2021
Astrolog Sema Sidar'ın burç yorumları. 23 Ağustos haftası

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamındaki sorumluluklarınız, sağlığınıza dikkat etme ve kendinizi daha değerli hissetme adına tetikleyecek. Bu konuda belki profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Yine iş ortamınızdaki tertip düzen sizin sorumluluğunuzda olacak. Venüs’ün Satürn ile yaptığı olumlu açı ise ciddi bir ilişki yolunda sizi desteklerken, partnerinizin arkadaş çevresi ile rahat anlaşma dönemi. Merkür’ün Neptün ile yaptığı karşıt açı ise sağlıkla ilgili konularda ve zehirlenmelere karşı sizi uyarırken, Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı kariyerde size destek verecek yapamadığınız bir çok şeyi yapabilecek duruma geleceksiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sosyal çevrenizde etkilerken, bir yandan da kendinize vakit ayırmak için daha fazla uğraşacaksınız. Çocuk yapmayı düşünüyorsanız eğer önümüzdeki ay bunun için hamle yaparsanız daha doğru olur. Diğer yandan Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise iş ortamında otorite figürlerinden onay almanızı ve destek görmenizi sağlayacak. Hem iş arkadaşlarınızı hem de kariyerinizi iyi bir şekilde yönetme dönemi. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise ikili ilişkilerinize arkadaş çevrenizin haset karıştırabileceğini gösterirken, Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise sizi sürpriz bir yolculuğa ya da yeni bir eğitime yönlendirecek.

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki aile ve ev konularında size destek verirken, bir yandan da değişken ruh haliniz doğru karar vermede sizi zorlayabilir. Bir ay daha sevdiğiniz ortamlar, sevdiğiniz insanlarla bir arada olup, radikal kararlardan uzak durursanız sizin için daha iyi olur. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise uzak yolculuklardan gelecek misafirler adına destek veriyor. Yine sizin hayatınızda kimse yoksa yakın çevreniz tarafından tanıştırılacağınız bir insanla ilişkiye başlayabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise aile ve kariyer arasında git gel yaşamanıza hafta başında yaşadığınız problemlerin işinize yansımasına sebep olabilirken, Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise maddi konularda rahat edeceğinizi krediler ve ödemeler adına olumlu etkiler altında olduğunuzu gösteriyor.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevre, kardeşler, komşularla olan iletişiminizde etkilerken, onlara karşı fedakâr olacaksınız. Gerçekten iyilik meleği diyebiliriz. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı aileden gelecek miras, maddi yardım adına size destek verirken, Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise seyahatle ilgili konularda sıkıntı yaşayabileceğinizi gösterirken, seyahatte eşyalarınızı unutma adına sizi zorlayabilir. Merkür’ün Neptün’e yaptığı olumlu açı ise evlilikteki sıkıntıları çözebileceğinize. Yine partnerinizle sürpriz bir yolculuğa çıkabileceğinizi gösterirken, bu hafta ortaklık teklifi gelirse rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelirler adını etkilerken, gelirlerinizi arttırmak parayla ilgili konularda hayatınıza düzen getirmek için önünüzde bir aylık süreç var. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın çevrenizle olan iletişimden para kazanabileceğinizi gösteriyor. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise bu paraları doğru yatırım yapma ile ilgili sıkıntı yaşayabileceğinizi, kandırılabileceğinizi gösterirken, bu yüzden güvenmediğiniz insanlara kesinlikle para vermemelisiniz. Hatta kimseye bu hafta borç para vermemelisiniz. Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise sizi sağlık konusunda sizi desteklerken dişle ilgili bir tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, Güneş bu hafta burcunuza geçiyor ve gökyüzünde sizin döneminiz başlıyor. Kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve hayatınızı düzenlemek için rahatlıkla adım atabileceğiniz zamanlar hayatınızda olacak. Harekete geçme vakti Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise para adına desteklerken, kendi kişisel gelişiminize de para harcayabilirsiniz. Daha sağlıklı olma kendini daha iyi hissetme güzellik görsellik adına para harcama dönemi. Yine burcunuzdaki Merkür’ün Neptün‘e yaptığı karşıt açı bu hafta özellikle partneriniz tarafından kandırmalara açık olduğumuzu eğer ortağınız varsa biraz dikkat ederek hamle yapmanız gerektiğini gösteriyor. Merkür’ün Plüton’a yaptığı açı ise kendinize vakit ayırmanın, yeni bir hobinin sizin için değişim ve dönüşüm zamanını harekete geçireceğini söylüyor.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin içe kapanmanıza hayattan beklentilerinizi sürekli sorgulamanıza sebebiyet verebilir. İş ortamındaki yoğunluğunuz hayat düzeninizin karışmasına neden olabilir. Programlı olmak çok önemli olacak. Burcunuzdaki Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise uzun süreli ilişkiler, aşk ve çocuklarla ilgili konularda size inanılmaz destek verecek. Mevcut ilişkinizi daha uzun vadeli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise özellikle iş ortamındaki problemlerin belki sağlığınıza etki edebileceğini, insanların işlerini yapıp yorulacağınızı gösterirken, iş ortamındaki arkadaşlarınıza bu hafta güvenmemenizi tavsiye ederim. Merkür’ün Plüton’a yapacağı olumlu açı ise en büyük desteğin aileden geleceğini gösterirken, evde vakit geçirmek, kendinize vakit ayırmak oldukça iyi gelecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kalabalık gruplarda daha fedakâr bir insana dönüştürecek, arkadaşlarınıza yardım etmek onlarla bir arada olmak size iyi gelecek. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise ailenizin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabileceğinizi, yaşça büyük baba figürlerinin aile içinde size destek vereceğini gösteriyor. Ayrıca sırlarınıza dikkat etmelisiniz bu hafta. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise özellikle arkadaş gruplarınızda sırların çok konuşulabileceğini, arkadaş gruplarında ikili ilişkilerinizin çok olay olacağını gösteriyor. Bu hafta özel hayatınızı çok dillendirmemeniz size fayda sağlar. Merkür’ün Plüton’a ile yapacağı olumlu açı ise sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Diğer yandan sosyal medyayı işinize çok güzel aksettireceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkilerken, gelgitleriniz ve değişken tavrınıza karşı dikkatli olmasınız sizin iş kaybetmenize sebebiyet verebilir. Daha düzenli olmalısınız. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise yakın çevreniz ve arkadaş gruplarınızla iletişiminizin daha güzel olacağını gösterirken, kalabalık gruplardan para kazanabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt açı ise ev ve aile arasında gelgit yaşayacağınızı biraz iş ortamındaki insanlar tarafından kandırılmaya açık olduğunuzu gösterirken, bu konuda dikkatli olun. Diğer yandan Merkür’ün Plüton’a yapacağı olumlu açısı yine para kaynakları açısından sizi destekliyor. Hafta başında yaşadığınız işle ilgili sıkıntıları hafta sonuna doğru çözeceksiniz. Buda size statü sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size yolculuklar, seyahat ve eğitimle ilgili konularda destek sağlayacak. Bu alanlarda hayatınızı düzene sokma zamanı. Diğer yandan Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise kariyerden para kazanmanızı sağlayacak. Terfi, prim, adına olumlu destek sağlıyor. Merkür’ün Neptün ‘e yaptığı karşıt açı ise yolculuklarda problem yaratırken, yine yakın çevrenizle iletişim problemi yaşayabilirsiniz. Bu hafta önce kendinize güvenmelisiniz. Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise size çok büyük bir eğitim programına, yurtdışı ile ilgili bir konuda oldukça büyük bir kazanç için kapı açacak. Para kaynaklarınızı hafta sonu arttırabileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda desteklerken, kredilerinizi, ödemelerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise kendinizi geliştirme adına sizi yeni bir yola sokacak. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı yapmak için harekete geçeceksiniz. Merkür’ün Neptün’e yaptığı karşıt iç açı ise yatırımla ilgili konularda sıkıntı yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bu hafta yatırım adına kandırılma haftası biraz dikkat etmelisiniz. Parada gözünüzü açık tutmalısınız. Merkür’ün Plüton’a yaptığı olumlu açı ise sağlıkla ilgili konularda diş ve diş etleri ile ilgili bir tedavi sürecine başlayabileceğinizi gösteriyor.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in karşıt burcunuza geçmesiyle başlıyorsunuz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler ekstra önem kazanacak. Venüs’ün Satürn’e yaptığı olumlu açı ise kayıp paralarınızı toplama adına destek verirken, gereksiz para harcamaktan uzak durmalısınız. Burcunuzdaki Neptün’ün Merkür’e yaptığı karşıt açı ise partneriniz tarafından kandırılmaya, belki size yalan söylemesi ile karşı karşıya bırakabilir. Beklentilerinizi minimum da tutmalısınız. Merkür’ün Plüton’a ile yaptığı olumlu açı ise kalabalık gruplardan, yakın arkadaş çevrenizden destek alacağınızı gösteriyor. Girdiğiniz ortamlarda popülariteniz artacak. Yine ikili ilişkilerinizde hafta başından bu yana kararsız olduğunuz durumlar netleşecek.

Etiketler: 
Sema Sidar
burçlar

Facebook Google plus Instagram Twitter