Reklam
Temiz Magazin
05 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'ın haftalık burç yorumları

Astroloji
17 Mayıs 2020
Astrolog Sema Sidar'ın haftalık burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan iletişiminizi daha güçlü yaparken. Önümüzdeki bir aylık süreçte temel konular daha çok çevreniz ile alakalı olacak. Mevcut durumlara rağmen yolculuklarınız artış gösterebilir. Haftanın diğer etkisinde Venüs-Merkür kavuşumu ise sizi aynı konu başlıklarında etkileyecek. İletişiminizin artmasıyla beraber kazançlarınız da artırabileceksiniz. Mars Uranüs açısı ise içe dönmenize farklı konulardan nasıl para kazanacağınızı planlamak için destek sağlayacak. İşinize teknolojide oturtabileceksiniz, kaynaklarınızı bu doğrultuda arttırabilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Bu etki yine kardeşler, yakın çevreniz ve iletişim alanında sizi etkileyecek çok eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz, onlarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizi sosyal medyaya, online platforma taşıyabilirsiniz. Hayatınızdaki tüm alanlarda tanınırlığınızı bu etkiyle beraber artırabilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi gelirler alanında etkilerken kazançlarını artırabileceksiniz ve yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz. Önümüzdeki bir aylık dönemin ana teması bu olurken.  Merkür-Venüs kavuşumu da aynı alanda etkilerken geriye dönük paralarınızı alabilirsiniz. Yatırımlarınızın olumlu sonuçlanması adına destek oluşturacak. Aynı zamanda partnerinize maddi destekte bulunabilirsiniz. Diğer yandan burcunuzdaki Uranüs Mars ile çok güzel bir açı yapıyor. Kalabalık ortamlarda, geleceğe dair projelerinizde rahat mücadele edebileceğinizi, özellikle iş bitiriciliğinizle beraber rahat bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde popülerliğiniz artabilir. Aynı zamanda geleceğe dair hamle yapmak isteyebilirsiniz. Sonra olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Yine gelirlerinizde etkilerken sosyal medyayı kullanarak gelirlerinizi artırabilirsiniz. İşinizin reklamını, pazarlaması yapabilirsiniz ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Konuşmalarınızın iletişiminizin aktif olduğu bir hafta.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya gökyüzünün sizin için çalışmasıyla başlıyoruz. Güneş burcunuza geçecek, burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek, yine burcunuzda Merkür-Venüs kavuşumu var. Hepsi aynı alanda sizi etkilerken, nasıl etkilediğinde bahsedeyim. İlk olarak Güneş burcunuz da geçecek kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz, her alanda öne çıkmak parlamanız adına destek oluşturacak. Diğer yandan Merkür Venüs kavuşumuyla beraber iletişim gücünüz iyice artarken, ikili ilişkiler, ortaklıklar aşk, sevgide, sanatta başarı sağlayabileceksiniz. Burcunuzda gerçekleşen yeni ay tüm bu konu başlıklarında size yeni başlangıçları getirirken. Ne kadar çok insan ile iletişimde olursanız, o kadar rahat sonuç alıp, başarı sağlayacaksınız. Mars’ın Uranüs ile yaptığı açı ise sizin kariyerde fırsat yakalamanızı sağlayacak. Uzun zamandır iş ortamında yaşadığınız problemleri çözerek doğru yukarı yönlü bir grafik sergileyeceksiniz. İş ortamındaki dedikodulara da dikkat etmenizi tavsiye ederim.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Hem Güneş’in burç değiştirmesi hem de gökyüzündeki diğer etkiler sizin çok fazla içe dönmenize doğrularınızı, yanlışlarınızı anlamanıza, iş ortamından işle ilgili düzenleme bekliyorsanız bunun için neler yapabilirsiniz, bu alanlarda destek sağlayacak. Özellikle Merkür-Venüs kavuşumu bu konu başlıklarındaki doğru iletişimin önemli olduğunu, iş ortamındaki gergin ortamdan zekânız sayesinde çıkabileceğinizi gösterirken. Sezgileriniz kuvvetli olsa da yine de hem sezgilerinizi hem aklınızı aynı anda kullanmalısınız. Mars-Uranüs olumlu açısı ise size eğitim konularında destek sağlayacak, uzun süredir istediğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Daha önce yarım bıraktığınız bir projenin içinde yer alıp olumlu sonuçlandırabilirsiniz. Son olarak gerçekleşecek yeni ay ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki başta belirttiğim gibi sizin içe dönmenizi iş ortamındaki problemleri çözümlemeniz için destek oluşturacak. Yalnızlık hissini bu hafta dorukta yaşayabilirsiniz.

 

 Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size iyi gelirken hem daha sosyal hem daha atik yapacak. Bir yandan da geleceğinizi programlamak isteyebilirsiniz. Hareketli bir hafta sizi bekliyor, yıldızın parlarken. Merkür-Venüs kavuşumu ve yeni ay aynı konulardan etkileyecek. Çok fazla insana hitap edebilirsiniz, yine eski ilişkilerin, eski aşkların gündeme gelme durumu var.  Mars’ın Uranüs ile yaptığı açı tüm sosyalleştiğiniz alanlardaki başarınızı paraya dönüştürebileceğinizi, ödemelerinizi rahat ödeyeceğinizi gösterirken. Gereksiz borçlanmayı desteklemiyor, uygun faiz oranı bile olsa yine de mevcut borçlarınıza odaklanmalısınız. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz sizin enerjinize o kadar uygun, çok zinde ve aktif hissedeceksiniz. Sosyal medya ve internet üzerinden yapılan işiniz varsa daha da iyi olacak. Ayrıca gelecekte nasıl bir yerde olmak istiyorsanız, bunu size sağlayacak seçimler karşınıza çıkabilir, bu doğrultuda  yeni insanlarla tanışıp ilerleyebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerde etkileyecek, iletişim gücünüzü aktif olarak kullanırken, arkanızdan dönen dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Bir ay boyunca ana konunuz iş ve kariyer olacak. Merkür- Venüs kavuşumu da yine bu alanda etkilerken özellikle iş ortamından bir ilişki yaşıyorsanız, sorun yaratabilir, işinizin aksamasına neden olabilir. Ayrıca kariyerde planlarınızı başkalarına söylemeden ilerlemelisiniz. Mars’ın Uranüs ile gerçekleştirdiği açı ise size aşk evlilik ve ortaklıklarda etkilerken. Yeni bir ortalık durumu oluşabilir, partnerinizle, eşinizle yolculuğa çıkabilirsiniz size iyi gelecek bir etki. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Bu etki kariyer alanında sizi etkilerken iletişiminiz çok önemli olacak, doğru kurduğunuz iletişim çok insana yayılmanıza, yeni sosyal ağ oluşturmanızı sağlarken. İş değiştirmeyi düşünüyorsunuz işinizde yükselme beklentiniz varsa bu süreçte nasıl ilerlemeniz gerekli nasıl yol alabilirsiniz önünüze gelecek.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitim, uzun yolculuklar, yurtdışı ile alakalı konularda etkileyecek ve enerjinize çok iyi gelecek. Kendinizi daha zeki ve programlı hissedeceksiniz. Venüs-Merkür kavuşmada yine aynı konu başlıklarında destek olurken, kalabalıklaştığınız alanlarda her zaman fayda sağlayacaksınız. Uzun zamandır istediğiniz bir eğitim varsa katılabilirsiniz. Mars’ın Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise iş ortamındaki başarılarınızın kazanç olarak yansıması sağlayacak. İş ortamındaki sorumluluklarınız artabilir, fazla mesaiye kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alıp diyete, spora başlayabilirsiniz. Son olarak haftayı yeni ay ile kapatıyoruz. Enerjinize çok uygun bir yeni ay olacak hem zekanızı kullanabileceksiniz hem kendinizi geliştireceğiniz ortamlar oluşacak, oldukça destekleyici etkiler var. Eğitimle, okulla ilgili bir iş yapıyorsanız yükselme zamanı sizin için.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkileyecek. Ödemelerinizi halletmek için yeni kaynaklar bulabilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak gün içindeki yorgunluk hissene karşı takviye alabilirsiniz. Aynı zamanda geçireceğiniz operasyonlar için önümüzdeki bir aylık süreci değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan Mars-Uranüs kavuşum yine aynı konu başlıklarında etkilerken uzun zamandır alamadığınız paralarınız varsa tahsil etmek için yine destekleyecek. Gerçekleşen yeni ay da aynı konuda size etkilerken başkalarından elde ettiğiniz gelir kaynakları ve miras ile ilgili konularda destek var. Mars’ın Uranüs ile yaptığı olumlu açı ise size evlilik ve ortaklıklarda etkileyecek. Bu etkiyle beraber hayatınızda kimse yoksa uzun zamandan beri tanıdığınız bir insan ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Aklınızda olan insanla bir ilişki yaşayabilirsiniz. Çocuk düşünüyorsanız onun içinde olumlu etkiler altındasınız

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi ile başlıyoruz. Bu hafta neredeyse tüm gökyüzü karşıt burcunuzda yer alacak sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler de etkileyecek. Kalabalık ortamlarda değil ama ikili ilişkilerde oldukça başarılı olacaksınız. İnsanların söylediğine değil, yaptığına bakmaksınız bu süreci rahat atlatmanızı sağlayacak. Mevcut ilişkinizin ciddi bir yere gitmemesinden dolayı bir karar alabilirsiniz. Partneriniz sizi özgür bırakmak zorunda kalabilir. Venüs- Merkür kavuşumu ise eski ilişkilerin gündeme gelmesine sebep olacak, uzun zamandan beri görmediğiniz eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Diğer yandan gerçekleşecek yeni ayda bu alandan etkilediği için tamamen bu konu önümüzdeki bir süreçte, evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarınız olacak. Yeni bir ortaklık için gökyüzünde çok fazla geri harekette gezegen olduğu için teklif gelse de onay vermemenizden yanayım. Mars-Uranüs etkileşiminden bahsedecek olursam, evden çalıştığınız dönemde daha yüksek başarı vaat ediyor. Uzun zamandan beri kendinize vakit ayıramıyorsanız bu hafta tam zamanı, spor ve diyet içinde uygun iken ev ortamında huzuru sağlayabileceksiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık, iş ortamınız, günlük rutin bu alanda etkileyecek, güzel bir sosyal ağ oluşturacaksınız. İşlerinizi yaparken ve yaptırırken doğru insanlarla temasta olup iş bitiriciliğinizle kazançlı bir hafta geçireceksiniz. Merkür-Venüs kavuşumu da aynı alanda etkiliyor. İş ortamında rahat ederken gereksiz dedikoduların içinde bulunmamaya gayret göstermelisiniz. Alerjik reaksiyonlarınız varsa bu hafta dikkat edin, sağlık açısından risk altındasınız. Gerçekleşen yeni ay yine aynı alanda etkileyecek, hava değişimi zorlayabilir ve alerjileriniz artış gösterebilir. Olumlu yanı ise konuştuğunuz her insanın faydası olacak. Mars-Uranüs etkileşimi ise yakın çevreniz ile daha sıkı fıkı olmanızı, çocuklarınızın sorumluluğunun artmasına neden olurken. Ayrıca hobilerinize yönelebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki size çok iyi gelecek ve enerjinizi yükseltecek, sosyalleşmek, sohbet etmek, arkadaşlarınızla bir arada olmak, kendinize vakit ayırmak çocuklarınızla ilgilenmek hepsini bir arada yapabileceksiniz. Merkür-Venüs kavuşum ve gerçekleşen yeni ay yine aynı alandan etkiliyor. Hayatınızda kimse yoksa aşk gelebilir, yarım kalmış bir aşk hikayesi tamamlanabilir, eski bir ilişkiniz gündeme oturabilir. Uzun zamandan görmediğiniz arkadaşlarınızla da bu etki ile temas içinde olabilirsiniz. İnternetten, sosyal medyadan yapacağınız işlerse bu hafta oldukça karlısınız. Son olarak Mars-Uranüs olumlu etkisinden bahsedecek olursam, gelirler alanında etkileyecek, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ailenize maddi destekte bulunabilirsiniz, aynı şekilde sıkıştığınız noktada ailenizde size destek verebilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş’in burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki aile, yuva kavramların da etkilerken, ev değişikliği yapabilir. Evle ilgili radikal bir karar alabilirsiniz. Merkür-Venüs kavuşumu, gerçekleşen yeni ayda aynı alanlardan etkileyecek. Ev ve aileyi temsil eden konularda etkilerken. Ailenizle vakit geçirmek, evinizi düzenlemek, dekorasyon, tadilat ile uğraşmak için çok ideal etkiler var. Yarım kalan bir ev proje, ev içinde yapmak istediğiniz yarım kalan işler varsa bu etkiler ile çözümleyebileceksiniz. Küçük ev aletlerinizi yenileyebilirsiniz. Bu arada mevcut koşullara rağmen evde misafir ağırlama durumunuz oluşabilir.  Burcunuzdaki Mars, Uranüs ile çok güzel bir açı yapıyor. Yakın çevreniz ile iletişiminiz artarken, duygusal olarak kırılıp başlattığınız mücadeleler olumlu sonuçlanacak. Hem duygularınız hem mantığınız arasındaki dengeyi oturtabileceksiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
burçlar
Sema Sidar

Facebook Google plus Instagram Twitter