Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'la 1 Haziran haftasının burç yorumları

Astroloji
31 Mayıs 2020
Astrolog Sema Sidar'la 1 Haziran haftasının burç yorumları

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs- Mars arasındaki zorlu etki ile başlıyoruz. Size yakın çevre, kardeşler, günlük rutin iletişiminizde doğru anlaşılma adına büyük problemlere sebebiyet verebilir. Bunun sebebi kendisi sevgisiz hissedip iletişim anlamında da yetersiz görmeniz olacak. Buda ruhsal anlamda içe kapanmanıza sebebiyet verebilir. Aslında gökyüzündeki enerjiler size çok uygun olmasına rağmen, yaşadıklarınızdan dolayı kendinize kızgınlığınız fazla Venüs-Güneş kavuşumu da kızgınlığa sebep olan problemleri öne çıkartacak, yüzleşme zamanı diyebilirim. Bu haftadaki en önemli nokta çevrenizdeki insanların ne konuştuğuna değil nasıl davrandığına bakmanız lazım.  Haftayı ay tutulması ile kapatıyoruz, uzun yolculuklar, seyahat, yurtdışı, eğitim ile ilgili konularda etkileyecek. Hayatınızda bu konu başlıklarında değişim, dönüşüm dönemi var. Yolculuklarınız artabilir ve bu yolculuklara   mecburi çıkmak zorunda kalabilirsiniz, eğitim konularında ise daha fazla efor sarf etmek zorundasınız.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin sosyal çevre yüzünden maddi zarara uğratabilir, yine kalabalık gruplarda, sosyalleştiniz ortamlarda insanların duygusal git gelleri sizin para kaybına uğramanıza sebebiyet verebilir. Gelirlerinizi çok dengeli harcamalı ve aktif iletişim ile para kazanacağınız etkileri doğru değerlendirmelisiniz. Bu arada Güneş-Venüs kavuşumu size destek verecek, gelirlerinizi artırabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz. Yatırım yapmak için doğru zaman değil ama para kazanmak için doğru zaman. Haftanın kapanışını ise Ay tutulması ile yapıyoruz, sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkileyecek dediğim gibi borçlarınızı kapatabilirsiniz fakat yeni borçlanma için ideal zaman değil kazancınızı arttırıp kenara para koyabilirsiniz ama borçlanma adına destekleyici etkiler maalesef yok, çok dikkat etmeli kasım ve aralık ayına kadar maddi durumlarınızı rayına oturtmalısınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftayı burcunuzdaki Venüs’ün açıları şekillendirecek. İlk olarak Venüs Mars’a zorlu açı gerçekleştiriyor. Bu etkiden şanslı döneminiz olmasına rağmen, hayatın diğer alanlarında destek sağladığınızı ama kariyerde çok fazla şansınızın olmadığını, kariyerde doğru etkilere karşı karşıya kalmadığınızı gösterirken, eğer terfi ve yükselme beklentini varsa bu dönem uygun değil maalesef hatta ağustos başı ne kadar bu şartları sağlayamayabilirsiniz. Yine burcunuzda Venüs-Güneş kavuşum halinde olacak, bu da ikili ilişkilerin çok fazla öne çıkacağını ve sevgi, aşk enerjini hayatınızın her alanına yaymak istediğinizi gösterirken. Gerçekleşen Ay tutulması ise bunu hayatınızı aktarmada zorluk veriyor, zekanızı kullanarak yaşadığınız problemlerin üstesinden gelseniz de yine de insanların söylediklerine değil yaptıklarına bakmanız gerekli ve dedikodulara karşı çok dikkatli olmasınız.  Ayın 15 ine kadar operasyon geçireceğiniz bir sağlık probleminiz varsa anesteziye karşı duyarlı olmalısınız.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık anlamında zorlayabilir, sağlık açısından dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda işe gitmek işe odaklanmak adına  zorlayıcı etkiler altında olacaksınız, içsel bir isteksizlik olabilir. Eğitimle ilgili konularda yapmanız gereken hamleler varsa, ayın ortasına erteleyebiliyorsanız erteleyin daha başarılı olursunuz. Haftayı iyi programlamanız ve programlı bozmadan ilerlemeniz başarı sağlarken. Venüs-Güneş kavuşumu ise yoga, meditasyon tarzı faaliyetlere yönlendirirken, gün içinde çabuk yorulabilirsiniz, sağlık açısından muhakkak destek gıda almanız gerekebilir. Haftayı ise ay tutulması ile kapatıyoruz. Tutulma sizi sağlık ve iş ortamında etkilerken, canınız çalışmak istemese de mesaiye kalma durumunuz oluşabilir belirttiğim gibi sağlık açısından da destek almanız şart, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz kronik yorgunluklarınız artabilir, uyku düzeniniz de önemli olacak.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi ödemeler, borçlar, krediler alanında etkilerken daha önceden verdiğiniz sözlerden dolayı maddi açıdan zora düşebilirsiniz. Yine başkalarının problemlerini çözerken, kendi mali durumunuzu atlayabilirsiniz, dikkatli olmanız gerekiyor. Para konusunda tutamayacağınız sözler kesinlikle vermemelisiniz, yine kimseye borç para vermemelisiniz devamında çok yakınınız bile olsa bu parayı alamama durumumuz var. Güneş-Venüs kavuşumu da geleceğe dair projelerinizde para konusuna dikkat çekerken. Sosyalleştiğiniz alanlarda yıldızınız parlayacak, doğru iletişim kanalıyla kendinizi çok rahat ortaya çıkartacaksınız. Yine ikili ilişkilerinizde birden fazla insan hayatınıza girmek isteyebilir. Gerçekleşecek ay tutulması aşk alanınızı tetiklediği için aşk bu hafta önemli bir konu sizin için ama tutulmanın açıları oldukça zorlu karşınızdaki insana güvenmeden önce iyice araştırmalı ve ilişkinizi zamana bırakmalısınız.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi çıkar ortaklıkları konusunda dikkat etmeniz adına uyarırken iyi niyetinizden dolayı işinizde problemler yaşayabilirsiniz. Kesinlikle algılarınızı açık tutmalı ve konuştuğunuz insanların statüsüne daha önceki başarılarına bakmalısınız. İnsanları sınıflandırmak size iyi gelecek bunu kesinlikle unutmayın, kariyerde yükselme dönemi sizin için ama dediğim gibi başka insanlara iyilik yaparken, kendi planlarınızı ve projelerinizi atlayabilirsiniz. Güneş-Venüs kavuşumu da kariyer alanınızda destek sağlayacak, doğru iletişimi hayatın her alanına aktarmak her yerde yüksek başarılar elde etmenizi sağlarken, yeni bir iş dalına yönlenebilirsiniz, sosyal medyayı kullanarak yapacağınız işlerde fırsat yakalayabilirsiniz. Gerçekleşecek ay tutulması ise ailevi konularda etkileyecek. Aileye vakit ayırmak onlarla zaman geçirmek ve aileyle ilgilenmek için güzel bir zaman aralığı fakat bu hafta ne kadar iyi bir insan olsanız da iyilikleriniz başka insanlar tarafından onurlandırılamayabilir, beklenti içinde olmamalısınız.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamında etkilerken aynı zamanda yurtdışı yolculuklar eğitim konularında da kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. İş ortamınızdaki sorumluluklarınız da artarken, odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Çok programlı ve disiplinli olmanız şart. Gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu ise enerjinizi yükseltirken yine de değişken durumlar işlerinizi kontrol etmeden zorluk çıkartabilir. Eğitimle ilgili yapmanız gereken hamleler varsa bu etkiyi de arkanıza alarak gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleşecek ay tutulması ise kardeşleriniz ile olan konuların öne çıkmasına sebebiyet verirken, iletişim konusunda da kaldırılmaya açık bir dönemdesiniz zekanızı kullanmalı ve kime güveneceğinizi iyi belirlemelisiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkilerden dolayı parasal sıkıntı yaşamanıza sebebiyet verirken, partnerinizden kaynaklı gereksiz bir borçlanmaya gidebilirsiniz. Ayrıca lüks harcamalarınız konusunda gökyüzü sizi uyarıyor yoksa haziran sonuna kadar sürekli borç ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu da yine ödemeler, borçlar, krediler alanında destek sağlarken, miras adına destek varken diğer harcamalar konusunda yine ihtar niteliğinde bir etki. Gün içindeki duygusal iniş çıkışlarınız gereksiz borçlanmaya sebep verebilir.  Çevreniz sizi yatırıma yönlendirse de bu anlamda uygun enerjiler yok bunu da belirtmek isterim. Gerçekleşecek ay tutulması ise direkt para alanınızı tetikliyor. Ödemeler kadar gelirleriniz adına da önemli bir hafta yurtdışı ile bağlantılı iş yapıyorsanız gelirlerinizi artırabileceksiniz. Çevreniz tarafından yatırım da kandırabilirsiniz, dikkat etmelisiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Venüs-Mars zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu konu ikili ilişkiler, evlilik, aşkta aile konusunda sizi çok zorlayacak. Ailenizden dolayı partneriniz ile sıkıntılar yaşayabileceğiniz gibi yine partnerinizin ailesiyle de bazı problemler olabilir. Aile fertleri ile gereksiz bir münakaşanın içinde kalabilirsiniz zamana bırakacağınız bir süreç olduğunu belirtmek isterim. Gerçekleşecek Venüs-Güneş kavuşumu ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik konusunu yine masaya getirirken daha önceden tanıdığınız insanlarla ortak olma durumunuz olabilir. Mevcut ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilir ya da tamamen bitirebilirsiniz. Gerçekleşecek ay tutulması ile beraber de evliliklerinizde hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalabilirsin, karşınızdaki insan beklentinizi karşılayamayabilir. Kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi test edeceğiniz bir tutulma olacak çünkü burcunuzda gerçekleşiyor size hayatın her alanında kadersel döngüleri getirecek, başı ilişkiler çekecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Venüs-Mars zorlu etkileşimi ile başlıyoruz. Bu etki sizi yakın çevreniz ve kardeşleriniz alanında etkilerken, onlarla daha çok iletişim kurabilirsiniz. Mücadele ettiğiniz nokta ise onların sağlık problemleri olabilir. Kardeşlerinizin sorumluluğu bu hafta sizde olacak. Ayrıca sizde sağlık açısından da risk altında olan burçlardasınız, bağışlık sisteminize ekstra dikkat etmenizi öneririm. Gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu sağlık ile ilgili konuları, iş ortamınızı tetikleyecek iş ortamındaki dedikodu enerjisine karşı çok dikkatli olmalı kimseye gereğinden fazla güvenmemelisiniz. Sağlık açısından ise akciğerle ilgili sıkıntılar, nefes ilgili kronik rahatsızlıklar açısından risk altındasınız. Gerçekleşecek tutulma ise sizi ruhsal anlamda içe döndürecek, bir yerlere gitmek isteseniz de iş yükünüzün artması ve belirttiğim gibi sağlıkla ilgili konular  hareket etmenize engel oluşturacak kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs-Mars zorlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki sizin maddi konularda etkileyecek, çocuklar, partneriniz, aşk ilişkileri para kaybına sebebiyet verebilir. Enerjiniz çok iyi olmasına rağmen uğraştığınız konular gün içinde motivasyonunuzu düşürebilir. Belirttiğim gibi partneriniz ve para çocuklar ve para konusu size problemlerle yansıyacak. Gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu ise birden fazla insanın hayatınıza girmek istemesine sebebiyet verebilir, aşkta flört enerjisi baskın olduğu bir dönem. Geri dönmesini beklediğiniz biri varsa bu hafta ondan haber alabilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelecek. Gerçekleşecek ay tutulması ise sosyalleştiğiniz alanlarda etkileyecek. Kalabalık gruplardaki ilişkilerinizde arkanızdan bazı işler dönebilir, kimseye güvenmeyin yıldızın parlasa da başka insanların zor enerjileri başarılı olmanıza engel olacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya burcunuzdaki Mars’ın Venüs ile yapacağı zorlu etki ile başlıyoruz. Bu etki bireysel anlamda sizi sürekli bir mücadeleye yönlendirecek ve duygularınız ile mücadele edeceksiniz. Aynı zamanda kendinizi rahat hissedemeyeceksiniz. Mücadele ettiğiniz konuların başında ise tabii ki de aile geliyor. Ev ortamı, aileniz ile olan ilişkiler sizi gerecek. Gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu da yine evle ilgili kararlarda problem yaşamanıza sebebiyet verirken. Yeni bir ev düzeni oluşturmak zorunda kalabilir, mecburi bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Ay tutulması ise kariyer alanınızda etkiliyor kariyerle ilgili kadersel bir dönemin içine girdiniz birden fazla alanda iş yapabilir, işinizi farklı illere ve alanlara yayabilirsiniz. Eğitimle ilgili bir dönem de sizi bekliyor işinizi geliştirmek için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Burada çevrenizin sözlerine karşı dikkatli olmalısınız kendi fikirlerinizi uygulamalı ve kendi kendinize yön vermelisiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Etiketler: 
SEMAS SİDAR
Burç Yorumları
Astrolog
Astroloji

Facebook Google plus Instagram Twitter